Zadbane rzęsy= piękne oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-09, 10:49   #1
gwolska
Przyczajenie
 
Avatar gwolska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11

Zadbane rzęsy= piękne oczy


Oczy są w zasadzie pierwszym elementem na który zwracamy uwagę poznając człowieka. Niebanalne jest powiedzenie, że oczy są zwierciadłem duszy. To prawda, gdyż w nich można odczytać wszelkie nastroje danego człowieka. Dla kobiety jest to o tyle ważne, że są również jej ozdobą i atutem. Pomijam sprawę makijażu, bo niewłaściwie wykonany może jeszcze zepsuć ich wygląd.
Od wielu lat do pielęgnacji rzęs stosuję zwykły olej rycynowy, który nakładam zużytą szczoteczką do rzęs- rzęsy mam długie, gęste i mocne. Można również użyć wazeliny, która wspaniale natłuszcza i nawilża nie tylko rzęsy, ale również okolice oczu. Te wszystkie zabiegi stosuję na noc lub wówczas kiedy jestem w domu bez makijażu. Efekty są widoczne już po ok. 3 tygodniach regularnego stosowania.
Aby rzęsy były piękne, a spojrzenie głębokie i uwodzicielskie używam tuszów najwyższej jakości, które w swoim składzie posiadają odżywkę.
gwolska jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.