Jaki krem na rozszerzone pory, po 34 roku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-31, 20:10   #1
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290

Jaki krem na rozszerzone pory, po 34 roku?


Jaki krem polecacie z własnego doświadczenia do twarzy,po 34 roku życia ale do cery przypominającej skórkę pomarańczy,mieszanej,z rozszerzonymi porami,tworzącymi się przy byle okazji zaskórnikami,szarej,zmęcz onej(takiej do niczego-min. efekt pracy na zmiany,w nocy).
Proszę o wszelkie propozycje,również coś pod oczy,maseczki itp.
Będę niesamowicie wdzięczna,ponieważ z tych kosmetyków co stosowałam do tej pory nie jestem zadowolona.
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 11:11   #2
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Jaki krem na rozszerzone pory, po 34 roku?

Myślę, że pomoże zabieg mikrodermabrazji w gabinecie kosmetycznym. Możesz też stosować mikrodermabrazje domową ( polecam Mary Kay, Avon jest za słaby, innych nie znam )
Z maseczek fajny efekt daje Garnier Czysta Skóra, Maseczka rozgrzewająca z wyciągiem z ogórka- dostępna w Rossmanach, taniutka - 2 porcje ok. 5 zł.
Opinie: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7177

Jesli skóra jest w nienajlepszym stanie i przypomina skórke pomarańczy to obawiam się, że bez głębszej interwencji kosmetyczno-dermatologicznej się nie obejdzie.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 12:33   #3
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Jaki krem na rozszerzone pory, po 34 roku?

Cytat:
Napisane przez Zielona30
Jaki krem polecacie z własnego doświadczenia do twarzy,po 34 roku życia ale do cery przypominającej skórkę pomarańczy,mieszanej,z rozszerzonymi porami,tworzącymi się przy byle okazji zaskórnikami,szarej,zmęcz onej(takiej do niczego-min. efekt pracy na zmiany,w nocy).
Proszę o wszelkie propozycje,również coś pod oczy,maseczki itp.
Będę niesamowicie wdzięczna,ponieważ z tych kosmetyków co stosowałam do tej pory nie jestem zadowolona.
Polecam w pierwszej kolejności oczyszczająco-wygładzająco-odmładzającą maseczkę termiczną Bielenda z serii Botoks Efekt (jeśli nie masz mocno wrazliwej cery i wielu rozszerzonych naczynek) - świetna i tania jak barszcz oraz koniecznie maseczki z glinką redukujące wydzielanie sebum.

Ja kremów do twarzy nie używam, jedynie taki pod oczy (też z serii Botoks Efekt - nie powoduje puchnięcia powiek, nie podrażnia, jest leciutki, dobrze sie wchłania i świetnie nawilża) oraz tonik w żelu Sephora "Zero niedoskonałości" (uwielbiam ten produkt ).

Wg mnie rozszerzonych porów nie da się całkowicie zniwelować, przynajmniej domowymi sposobami. Może pomógłby jakiś profesjonalny zabieg u kosmetyczki... Ale ja na tym się nie znam, nigdy nie byłam u kosmetyczki
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 18:00   #4
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Jaki krem na rozszerzone pory, po 34 roku?

Mnie się wydaje, że najodpowiedniejsze byłyby kwasy na noc w okresie jesienno-zimowym, oczywiście z wysokimi filtrami w ciągu dnia. Jeśli masz cerę naczynkową to tylko i wyłącznie kwasy BHA. Więcej informacji znajdziesz na BU.
Gdzieś czytałam, że rozszerzonych porów nie można zamknąć na stałe. Można je zmniejszyć używając różnych specyfików, ale po ich odstawieniu pory wracają do pozycji wyjściowej Pozostaje więc długotrwała przemyślana pielęgnacja w tym kierunku.
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 08:00   #5
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Jaki krem na rozszerzone pory, po 34 roku?

Dziękuję za odpowiedzi.Też myślałam o kwasach ale muszę chyba trochę poczytać na ten temat bo brzmi trochę grożnie ,może potem spróbuję.
Jak narazie nie mam rozszerzonych naczynek,na pewno będę próbowała maseczki z glinką,ogórkową również.Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to chętnie wysłucham.Pozdrawiam
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 17:51   #6
sylvia29
Przyczajenie
 
Avatar sylvia29
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki krem na rozszerzone pory, po 34 roku?

mnie pomogl lysanel active svr jako w sumie jedyny zadowalacy mnie kosmetyk w kwestii porow
sylvia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 09:53   #7
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Jaki krem na rozszerzone pory, po 34 roku?

Dziewczyny podnoszę temat - bo też się zastanawiam nad walką z moją mieszaną cerą z rozszerzonymi porami - dobre 30+ .... myślałam nad kombinacją peelingu Clinique z emulsją Idealist EL ale sama nie wiem
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 19:48   #8
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Jaki krem na rozszerzone pory, po 34 roku?

Też mam taką cerę - mieszaną, nawet w kierunku tłustej, z rozszerzonymi porami. Świetnie sprawdza sie krem glyco fruit clareny. Stosuję na noc, na dzień oczywiście filtr.
Zadowolona byłam też z kuracji retin - a, ale glyco jest zdecydowanie przyjemniejszy w użyciu.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:00   #9
leonela
Raczkowanie
 
Avatar leonela
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 136
Dot.: Jaki krem na rozszerzone pory, po 34 roku?

Właściwie mam ten sam problem czyli brak odpowediego kremu do twarzy na moją mieszaną skórę ale na noc ,kosmetyczka poleciła mi zakupić krem kawiorowy z Clarena czy któraś z Was stosowała go może ?
leonela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.