Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-09, 20:31   #331
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
Hej, zrobiłam dzisiaj kąpiel wd przepisu:
- saszetka rozjaśniającego proskzu
- 30ml oxydantu 9%
- 30ml wody letniej
- porcja szamponu jak do mycia włosów
- 15ml odżywki

Włosy miałam kruczoczarne bez odrostu, farbowane pół roku na moje naturalne ciemny blond- dwa razy L`Orealem i przed Świętami Garnierem. Siedziałam z kąpielą 45-50min, masowałam jak przy myciu włosów, "prałam" końcówki i włosy wyszły praktycznie bez zmian, zaś przy nasadzie pomarańcza tak z 3cm i niektóe końcówki też mienią się na pomarańcz. Zależalo mi na kolorze jak dodawała jedna z koleżanek co miała długie włosy (przepraszam, nie pamiętam nazwy Użytkowniczki, ale wrzucała tu zdjęcie swoich długich włosów od tyłu).
Mam do nałożenia L`Oreal brązowo-miedziano-mahoniowy (4.54) ale boję się, że nie wyjdzie tak jak chciałam, zależało mi na czymś brązowym, ale nie ciemnym, takim średnim i ciepłym, ale na tym to już widzę, że wyszły by mi przy nasadzie rude i to konkretnie (no bo mahoń z miedzią na pomarańczę ) a reszta pewnie nadal będzie czarna.
Co teraz zrobić? :/

Kiedyś raz miałam już kąpiel i włosy wyszły normalnie, czerń puściła do prawie mojego naturalnego ciemnego brązu a teraz nie wiem

nie nakładaj tej farby lepiej jeśli nie wyszły jasne włosy wystarczająco. możesz odczekać 2 dni i zrobić jeszcze jedną kąpiel albo zrobić dekoloryzacje ewentualnie i wtedy dać farbe bo teraz to odrost ci chwyci a reszta bedzie miala ruda poswiate albo w ogole bez zmian bedzie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 09:29   #332
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Tzn włoski i tak miały być brązowe z rudawo-mahoniową poświatą, ale na pewno nie wyjdą jednolite a na końcówkach czarnych mi nie zależy

Mam jeszcze jeden rozjaśniacz w proszku, mam jeszcze oxydant, muszę się zastanowić i coś dziś w południe zrobić z tą kupką na głowie, a później nałożyć ten L`Oreal, bo jutro mój mąż ma urodziny, zjeżdzają się Moi Rodzice, Teściowie itd itp więc nie mogę ich przywitać pomarańczowo - czarna jako Gospodyni Domu

Zastanawiałam się już nawet nad położeniem rozjaśniacza na wszystko co zostało czarne (odrostu już nie ruszać) żeby doszło do tej samej marchewki i potem brąz położyć i regenerację robić.

Co sądzisz SugarbabyLove?
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 14:50   #333
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
Tzn włoski i tak miały być brązowe z rudawo-mahoniową poświatą, ale na pewno nie wyjdą jednolite a na końcówkach czarnych mi nie zależy

Mam jeszcze jeden rozjaśniacz w proszku, mam jeszcze oxydant, muszę się zastanowić i coś dziś w południe zrobić z tą kupką na głowie, a później nałożyć ten L`Oreal, bo jutro mój mąż ma urodziny, zjeżdzają się Moi Rodzice, Teściowie itd itp więc nie mogę ich przywitać pomarańczowo - czarna jako Gospodyni Domu

Zastanawiałam się już nawet nad położeniem rozjaśniacza na wszystko co zostało czarne (odrostu już nie ruszać) żeby doszło do tej samej marchewki i potem brąz położyć i regenerację robić.

Co sądzisz SugarbabyLove?
to nałoż kąpiel ale daj więcej odzywki i szamponu i tylko od polowy włosów.. na jakąs godzinkę, może mniej .. i wtedy daj farbe
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 16:59   #334
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

ja niestety miałam podobną sytuację z rozjaśnianiem włosów farbowanych na czarno (naturalnie mam takie mysie, na czarno farbowałam ponad rok). Robiłam dwa podejścia do kąpieli rozjaśniającej i oba się skończyły tak samo - lekko rozjaśnione końcówki i rudy odrost Zdecydowałam się położyć rozjaśniacz (znaczy, kładłam stopniowo - najpierw od połowy do końcówek i tak ze 3 razy coraz wyżej, coś jak ombre) ale wyszły mi włosy łaciate - nawet po późniejszych próbach usunięcia resztek czerni jeszcze trochę mi jej zostało. Jak ktoś ma kasę i zależy mu na włosach to bym radziła po swoich doświadczeniach udać się jednak po prostu do fryzjera na dekoloryzację jeśli chcemy zdjąć czarną farbę Mi na szczęście jakoś specjalnie nie zależy na idealnie zadbanych włosach, zwłaszcza że od dawna planuję je znacznie skrócić.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 18:39   #335
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja niestety miałam podobną sytuację z rozjaśnianiem włosów farbowanych na czarno (naturalnie mam takie mysie, na czarno farbowałam ponad rok). Robiłam dwa podejścia do kąpieli rozjaśniającej i oba się skończyły tak samo - lekko rozjaśnione końcówki i rudy odrost Zdecydowałam się położyć rozjaśniacz (znaczy, kładłam stopniowo - najpierw od połowy do końcówek i tak ze 3 razy coraz wyżej, coś jak ombre) ale wyszły mi włosy łaciate - nawet po późniejszych próbach usunięcia resztek czerni jeszcze trochę mi jej zostało. Jak ktoś ma kasę i zależy mu na włosach to bym radziła po swoich doświadczeniach udać się jednak po prostu do fryzjera na dekoloryzację jeśli chcemy zdjąć czarną farbę Mi na szczęście jakoś specjalnie nie zależy na idealnie zadbanych włosach, zwłaszcza że od dawna planuję je znacznie skrócić.
nobo z czerni ciężko zejść, tak jak z czerwieni.. a co do dekoloryzacji.. tak można zrobić ale radzę samemu w domu. Fryzjer też może zpier***** fryzurę nie tylko dekoloryzatorem jak i rozjaśniaczem także nie opłaca się dać za deko u fryzjera kupe kasy nie będąc pewnym czy wtyjdzie.. to juz lepiej PIERW dekolor zrobic, a pozniej rozjaśniać kąpielą lub rozjaśniaczem zwykłym ale radze też pomoc wziąśc od jakieś znajomej ktora pomoze to rownomiernie nalozyc.. no tyle moge powiedziec
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:47   #336
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

ja dwukrotnie przeprowadzalam kapiel rozjasniajaca, pierwsza byla na kruczoczarnych wlosach - zeszlo mi na rudy sredni braz. po drugiej mialam jasny brazowy.

teraz mam znowu czarny, ktory planuje zdjac dzieki kapieli chcialam wtedy robic zdjecia, niestety jakos nie wyszlo..
postaram sie tym razem
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 23:38   #337
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
GG do frankee
Talking Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Witam. Tak czytam o tej kąpieli i się zastanawiam pomiędzy nią a dekoloryzacją. Co byście na moim miejscu zrobiły??
W pon. byłam u fryzjera, ścięłam włosy na boba i tak się podpytałam fryzjerki ile by wzięła za przefarbowanie mnie na ciemny blond/karmelowy blond. Razem z dekolor. coś koło 100zł "z tym że to bardzo niszczy włosy". Inna fryzjerka zaproponowała tę kąpiel rozj. za 50 zł. Więc pytam Was dziewczyny co się bardziej opłaca, ale przede wszystkim co w moim przypadku byłoby skuteczniejsze? Naturalny kolor włosów to taki ciemny, popielaty brąz (załączniki) w pomieszczeniu wpadający w czerń natomiast w słońcu jak typowy, kasztanowy brąz. Ostatnio nie farbowałam całych włosów jedynie przy okazji farbowania mamie wellatonem 12/1 pomazałam sobie tak nierówno część włosów i teraz wygląda to tak, że mam jakieś tam jaśniejsze pasma w kolorze złotego blondu i refleksy, odrost jest widoczny tak na kilka cm ale nie rzuca się to w oczy. Chciałabym rozjaśnić te włosy do takiego ciemnego blondu- bardziej karmelowego. W takim razie: 1)kąpiel czy dekolor? 2)w domu czy u fryzjera? Liczę na wasze podpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (59,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (88,2 KB, 67 załadowań)
frankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 06:10   #338
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dekoloryzacja w domu
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 11:03   #339
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Dekoloryzacja w domu
też ta myślę.. nie niszczy włosów.. trochę przesusza, efekt będzie ok i nie jest droga... rozjaśnienie może zniszczyć trochę
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 14:35   #340
frankee
Raczkowanie
 
Avatar frankee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 148
GG do frankee
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Trochę się boję sama robić, czytałam gdzieś że już po "zabiegu" kilku dziewczynom kolor ściemniał i wróciły do ciemności sprzed. Zastanawiam się czy rzeczywiście jest to dobra droga. Jak widze dziewczyny schodzą z farbowanych wcześniej ciemnych włosów(często czarne), w moim przypadku jest troche inaczej, bo nie mam malowanych całych włosów a jedynie te jaśniejsze (rozjaśnione wellatonem 12/1) pasma o których wcześniej wspomniałam. Rozważam czy nie lepszym wyjściem byłoby kupienie tego sprayu z joanny i stopniowe rozjaśnianie. Naczytałam się różnych opinii, że niszczy włosy, że po tym wyglądają jak siano, a z drugiej strony, że stosowany z umiarem daje fajne stopniowe efekty. Co o tym sądzicie?
frankee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 15:46   #341
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez frankee Pokaż wiadomość
Trochę się boję sama robić, czytałam gdzieś że już po "zabiegu" kilku dziewczynom kolor ściemniał i wróciły do ciemności sprzed. Zastanawiam się czy rzeczywiście jest to dobra droga. Jak widze dziewczyny schodzą z farbowanych wcześniej ciemnych włosów(często czarne), w moim przypadku jest troche inaczej, bo nie mam malowanych całych włosów a jedynie te jaśniejsze (rozjaśnione wellatonem 12/1) pasma o których wcześniej wspomniałam. Rozważam czy nie lepszym wyjściem byłoby kupienie tego sprayu z joanny i stopniowe rozjaśnianie. Naczytałam się różnych opinii, że niszczy włosy, że po tym wyglądają jak siano, a z drugiej strony, że stosowany z umiarem daje fajne stopniowe efekty. Co o tym sądzicie?
bo nie przeczytały wątku o dekoloryzacji.. żeby nie ściemniał kolor trzeba
zrobić płukankę cytrynową albo octową, dziewczyny pisały też o umyciu szamponem innym jakimś z PH neutralnym chyba.. ale dla pewności poczytaj na wątku o dekoloryzacji... a te spraye rozjasniajace nie działają tak jak trzeba.. to rownie dobrze mozesz rumiankiem albo miodem rozjasnic..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 13:36   #342
meg321
Przyczajenie
 
Avatar meg321
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Jestem zielona w tym temacie i chciałabym się Was poradzić. Mam naturalne włosy - jasny, lekko popielaty brązik. Nie są cienkie. Chciałabym się przefarbować na średni blond. Czy wystarczy mi sama kąpiel rozjaśniająca przed farbowaniem? Jaki oxydant zastosować? co mam do siebie dodać i ile? Ile trzymać na włosach? Bo są różne wersje i już w końcu nie wiem. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
meg321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 15:59   #343
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez meg321 Pokaż wiadomość
Jestem zielona w tym temacie i chciałabym się Was poradzić. Mam naturalne włosy - jasny, lekko popielaty brązik. Nie są cienkie. Chciałabym się przefarbować na średni blond. Czy wystarczy mi sama kąpiel rozjaśniająca przed farbowaniem? Jaki oxydant zastosować? co mam do siebie dodać i ile? Ile trzymać na włosach? Bo są różne wersje i już w końcu nie wiem. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
myśle że kąpiel wystarczy żeby rozjaśnić troszke na tyle by położyć farbę..
Wiedz to zależy jakiej długości masz włosy i jak gęste masz.. ja robiłam na oko.. troche proszku do rozjaśniania do tego oxydant powiedzmy 6%.. na tyle by wyszła kremowa masa .. później dodajesz odżywki lub maski i szamponu. Pamiętaj by odzywki i szamponu było więcej niż rozjaśniającej masy.. no na oko ja miałam tej kąpieli 80-100ml może.. na gęste włosy za ramiona..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 18:08   #344
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez meg321 Pokaż wiadomość
Jestem zielona w tym temacie i chciałabym się Was poradzić. Mam naturalne włosy - jasny, lekko popielaty brązik. Nie są cienkie. Chciałabym się przefarbować na średni blond. Czy wystarczy mi sama kąpiel rozjaśniająca przed farbowaniem? Jaki oxydant zastosować? co mam do siebie dodać i ile? Ile trzymać na włosach? Bo są różne wersje i już w końcu nie wiem. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
A jakaś farba superrozjaśniająca, a potem na to docelowa? Jeśli to naturalki to uważam że kąpiel zbędna
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 19:02   #345
meg321
Przyczajenie
 
Avatar meg321
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Dzięki Wam. Chyba bym się trochę bała tej super rozjaśniającej farby, w sensie efektu.
meg321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 20:22   #346
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez meg321 Pokaż wiadomość
Jestem zielona w tym temacie i chciałabym się Was poradzić. Mam naturalne włosy - jasny, lekko popielaty brązik. Nie są cienkie. Chciałabym się przefarbować na średni blond. Czy wystarczy mi sama kąpiel rozjaśniająca przed farbowaniem? Jaki oxydant zastosować? co mam do siebie dodać i ile? Ile trzymać na włosach? Bo są różne wersje i już w końcu nie wiem. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A jakaś farba superrozjaśniająca, a potem na to docelowa? Jeśli to naturalki to uważam że kąpiel zbędna
Ja również bym nie robiła tej kąpieli na niefarbowanych włosach bo po co? Chcesz mieć włosy 3 tony jaśniejsze więc dobra farba powinna dać radę.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 20:49   #347
meg321
Przyczajenie
 
Avatar meg321
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

farba rozjaśniająca jednak mówicie...A dlaczego byłaby lepsza? Boje się, że mi za bardzo rozjaśni.
meg321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 22:24   #348
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

normalna farba z allegro-profesjonalka z oksydantem 9% i bez rozjasniania i kapieli da rade na normalnych niefarbowanych wlosach.
Moze wrzucisz zdjecie naturalek i tego co chcesz osiagnac;]
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 08:08   #349
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
normalna farba z allegro-profesjonalka z oksydantem 9% i bez rozjasniania i kapieli da rade na normalnych niefarbowanych wlosach.
Moze wrzucisz zdjecie naturalek i tego co chcesz osiagnac;]
Właśnie wrzuć zdjęcia najlepiej , tak jak ineska1986 polecam Ci profesjonalną farbę. Szukaj takiej, która w opisie aukcji rozjaśnia do 3 tonów, te których się boisz, że będą za jasne to łapią do 4-5 tonów (superrozjaśniające) i takich unikaj.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 19:37   #350
meg321
Przyczajenie
 
Avatar meg321
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

to wrzucę jutro foty. Znalazłam już idealną farbę średni blond, ale w drogerii. Nie wiem czy ona rozjaśnia do 3 tonów. Pewnie musiałabym uprzednio rozjaśniać . Jakoś nie wierzę że sama farba mi rozjaśni i jednocześnie będzie ładny kolor.
meg321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 13:06   #351
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez meg321 Pokaż wiadomość
to wrzucę jutro foty. Znalazłam już idealną farbę średni blond, ale w drogerii. Nie wiem czy ona rozjaśnia do 3 tonów. Pewnie musiałabym uprzednio rozjaśniać . Jakoś nie wierzę że sama farba mi rozjaśni i jednocześnie będzie ładny kolor.
jak farba profesjonalna i na wodzie 9% to złapie na pewno
a sklepowa farba średni blond może mieć wodę 6% i wtedy słabo złapie
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 14:49   #352
meg321
Przyczajenie
 
Avatar meg321
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Wstawiam foty

Zdjęcie1706WjMkdg.jpg 213823-3097_1hjk.jpg

taki mniej więcej blond bym chciała uzyskać

Edytowane przez meg321
Czas edycji: 2013-01-22 o 14:52
meg321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 16:58   #353
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Zastanawiam się czy do takiego koloru:
http://media-cache0.pinterest.com/up...k04PVIQC_b.jpg
próbować zejść z czerni dekoloryzacją, czy po prostu zrobić jedną/dwie kąpiele? Różnica niewielka więc chyba powinny zadziałać?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:54   #354
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy do takiego koloru:
http://media-cache0.pinterest.com/up...k04PVIQC_b.jpg
próbować zejść z czerni dekoloryzacją, czy po prostu zrobić jedną/dwie kąpiele? Różnica niewielka więc chyba powinny zadziałać?
i to i to będzie ok, ale zawsze musisz obserwować proces.. bo mozesz rownie dobrze kąpiel zrobić z utleniaczem 3% na np 15-20 minut albo dekoloryzacje tez na krótrzy czas powiedzmy te 15 minut.. i obserwować..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 19:07   #355
Caramella_Krk
Raczkowanie
 
Avatar Caramella_Krk
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Smile Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Hej! Wczoraj tak przegladałam i przegladałam ten watek i dzisiaj się skusiłam Na włosach miałam ciemny brąz, zrobił się jasniejszy o jakieś 2-3 tony (20 minut), potem odczekałam i położyłam farbę. Tym oto sposobem mam mleczną czekoladę Zdecydowanie polecam, włosy mi się nie zniszczyły są w takim samym stanie jak przed kąpielą
Caramella_Krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 22:22   #356
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

czym rozjasnialas? i jaka farbe klADLAS? Ja sie zabieram a czasu mi brakuje ;/ i chce czekoladowy ciemny blond;] wiec troszke pewnie podobnie jak ty;] odrosty wyszly rowno z reszta wlosow?
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 09:15   #357
Caramella_Krk
Raczkowanie
 
Avatar Caramella_Krk
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Przepis na kąpiel, pare postów wyżej rozjaśniacz w proszku, woda utleniona, szampon, odżywka - wszystko 1:1. (nie trzymałam dłużej niż 20 minut Poźniej odżywka i położyłam mleczną czekoladę z Joanny
Powodzenia!
__________________
"Keep smiling"

61-60-59-58-57

Edytowane przez Caramella_Krk
Czas edycji: 2013-01-24 o 09:45
Caramella_Krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:21   #358
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

no ja pytam bo tych przepisów jest milion i ogolnie nie wiedzialam który z nich wybrac i chyba posłuze sie twoim skoro wyszedl;]
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 13:22   #359
Caramella_Krk
Raczkowanie
 
Avatar Caramella_Krk
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 34
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

wyszedł wyszedł weź sobie dużą łyżke i dawaj wszystkiego po 1. Jak Ci braknie dorabiasz Najlepsza miarka
__________________
"Keep smiling"

61-60-59-58-57
Caramella_Krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 20:30   #360
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Caramella_Krk Pokaż wiadomość
Hej! Wczoraj tak przegladałam i przegladałam ten watek i dzisiaj się skusiłam Na włosach miałam ciemny brąz, zrobił się jasniejszy o jakieś 2-3 tony (20 minut), potem odczekałam i położyłam farbę. Tym oto sposobem mam mleczną czekoladę Zdecydowanie polecam, włosy mi się nie zniszczyły są w takim samym stanie jak przed kąpielą
oo no to super
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:58:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.