brązowe upławy i skrzepy krwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-10, 16:05   #1
sherina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 51

brązowe upławy i skrzepy krwi


od dwóch dni ciekną mi brazowe upławy ze skrzepami, ostatnia miesiączke miałam 24 grudnia. Co to jest ? Tydzień temu byłam u ginekologa ( w innej sprawie) i żadnego zakażenia nie miałam. Tabletek antykoncepcyjnych nie używan
sherina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 16:24   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: brązowe upławy i skrzepy krwi

Jakieś zaburzenia hormonalne.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 16:59   #3
Gonska91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: brązowe upławy i skrzepy krwi

To może być wszystko. Ja miałam takie plamienia między miesiączkami i lekarka po wykluczeniu torbieli na jajnikach stwierdziła że to zaburzenia hormonalne. Jednak miałam wtedy 17 lat.. Na dzień dzisiejszy (mając 22 lata) dowiedziałam się że mogę mieć PCO.. Nie chcę nikogo straszyć, ale radzę Ci iść do lekarza i jednak się przebadać bo niestety wielu lekarzy stwierdza coś co jest błahego nie robiąc żadnych badań i nie upewniając się na 100%
Gonska91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 10:40   #4
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: brązowe upławy i skrzepy krwi

Cytat:
Napisane przez Gonska91 Pokaż wiadomość
To może być wszystko. Ja miałam takie plamienia między miesiączkami i lekarka po wykluczeniu torbieli na jajnikach stwierdziła że to zaburzenia hormonalne. Jednak miałam wtedy 17 lat.. Na dzień dzisiejszy (mając 22 lata) dowiedziałam się że mogę mieć PCO.. Nie chcę nikogo straszyć, ale radzę Ci iść do lekarza i jednak się przebadać bo niestety wielu lekarzy stwierdza coś co jest błahego nie robiąc żadnych badań i nie upewniając się na 100%
Dokładnie. Ja też to miałam pow o tym lekarzowi > on mi odp że to tzw "Przerwa" i że tak czasami jest. Chcę zmienić lekarza . Wydaję mi się że to nie jest normalne. I mam problemy z miesiączką (nieregularne) i pęcherzyki na jajnikach. Żaden lekarz nic konkretnego mi nie powiedział. Najlepiej znaleźć lekarza którego będzie interesowała pacjentka a nie takiego co wypełnia swoją pracę bo to do niego należy i na tym koniec.
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 15:55   #5
sherina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 51
Dot.: brązowe upławy i skrzepy krwi

własnie mam ten sam problem bo miesiączki mam bardzo nieregularne, nigdy nie wiem kiedy dostane, lekarz zapisal mi tabletki anty (dosc dawno) mialy uregulowac i nic nie dały, nadal mam to samo, mozliwe, ze jestem w ciązy?
sherina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 11:00   #6
sherina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 51
Dot.: brązowe upławy i skrzepy krwi

wstałam dzisiaj rano i mam okropny ból brzucha, podejrzewam, ze to lewy jajnik! ratunku co to jest!
sherina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-12 12:00:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.