drogeria w której można "przymierzać" podkłady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-13, 06:52   #1
fascinata
Raczkowanie
 
Avatar fascinata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 435

drogeria w której można "przymierzać" podkłady


Witam. Szukam we Wrocławiu drogerii lub innego miejsca, gdzie można bez problemu dobrać właściwy kolor podkładu. Wszędzie gdzie do tej pory chodzilam bylo kiepskie oświetlenie, mało profesjonalna obsługa, a przede wszystkim nakładano mi podkład na nadgarstek a nie pozwalano wyprobować go na twarzy

A może ewentualnie wiecie gdzie można dostać probki interesującego mnie podkładu (Lirene City Matt) to wtedy moglabym na spokojnie przetestowac go w domu
__________________
razem od 10.06.2002
ślub 02.08.2014
fascinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 07:52   #2
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Cytat:
Napisane przez fascinata Pokaż wiadomość
Witam. Szukam we Wrocławiu drogerii lub innego miejsca, gdzie można bez problemu dobrać właściwy kolor podkładu. Wszędzie gdzie do tej pory chodzilam bylo kiepskie oświetlenie, mało profesjonalna obsługa, a przede wszystkim nakładano mi podkład na nadgarstek a nie pozwalano wyprobować go na twarzy

A może ewentualnie wiecie gdzie można dostać probki interesującego mnie podkładu (Lirene City Matt) to wtedy moglabym na spokojnie przetestowac go w domu
Idź do Sephory i poproś o zrobienie próbki interesującego Cię podkładu - będziesz mogła sobie wypróbowac podkład w warunkach jaki Tobie odpowiadają
Z tego , co wyczytałam, we Wrocku Sephora jest w C.H Korona na Krzywoustego
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 11:49   #3
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

A w Dublinie to standard. Wybierają, malują, testujesz go cały dzień. Kiedy tak będzie w Polsce ??
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 14:15   #4
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Ja w Sephorach i Douglasach zawsze dostaję interesujące mnie próbki, jak nie dadzą w jednym sklepie to idę do drugiego. Jeżeli chodzi o dobór podkładu to nie odpuszczam, podkład trzeba przetestować na własnej twarzy w świetle dziennym. Nie wiem tylko czy sprzedają tam podkłady Lirene...
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 14:56   #5
fascinata
Raczkowanie
 
Avatar fascinata
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 435
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Bardzo wam dziękuję - we wtorek się przejdę i do Douglasa i do Sephory Tylko mam zle przeczucie że City Matt nie beda tam mieli
__________________
razem od 10.06.2002
ślub 02.08.2014
fascinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 15:06   #6
eowyn
Raczkowanie
 
Avatar eowyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Ani w Douglasie ani w Sephorze Lirene nie widziałam... Może spróbuj w mniejszych drogeriach?

Sama jestem na etapie poszukiwania podkładu doskonałego i w Sephorze panie zwykle są pomocne i robią próbki z testerów. Z Douglasem dobrych doświadczeń nie mam.
eowyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 15:06   #7
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Niestety,city matta nie znajdziesz w sephorze
Tez mnie zawsze denerwuje ze jesli prosze o probki w sklepie to jestem traktowana jak zlodziejka Przeciez podklad lub krem to cos co bede jkladla na twarz przez pare miesiecy czasem i dwa razy dziennie!Dlaczego kogos dziwi fakt,ze chce wczesnie j sprawdzic czy bedzei mi opdowiadal.A podklad to juz wogole trzeba sprawdzic bo kazda buzdia inaczej go nosi..Jestem konsultantka w avonu i zawsze daje klientka interesujace je probki jesli tylko sa.
A ja od pewnego czasu robie zakupy w swietnej aptecc -ceny sa w niej rozne ale osoby ktore chca poogladac kosmetyki sa obslugiwane przy ososbnym okienku i maja do dyspozycji pania kosmetolog.Probki dostaje bez problemu i czasem nawet pani mi je zamawia.To procentuje bo wrazam tam po zakupy Drogerie powinny robic to samo ale cuz
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 15:40   #8
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Ja na szczęście nie mam nigdy problemów z doborem podkładu, wybieram odcień typu nude, beige i najczęściej po kilku próbach coś wybieram co idealnie stapia się z moją cerą.
A że mam cerę oliwkową, dość ciemną to pewnie i wybór łatwiejszy bo bladolice panie mają u nas ciężko.
Najlepiej prosić o próbki i testować, inaczej nie widzę sposobu aby idealnie sobie dobrać podkład.
W Sephorze jest fatalne światło, zupełnie inaczej wygląda podkład na twarzy tam a inaczej na dworze/w domu ....
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 10:22   #9
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

W Sephorze chętnie dają próbki, nawet kilku odcieni na raz. W Douglasie ostatnio (ten w centrum Katowic) tłumaczą się brakiem pojemniczków
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 10:29   #10
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

City Matt? Pfff, idź do rossmanna nieuszminkowana, poszukaj lustereczka i wypróbuj. Obsługa może i się dziwnie spojrzy ale nie ma prawa Ci zwrócić uwagi- pod warunkiem, ze użyjesz TESTERU, nie całego opakowania. Zresztą w rossmannach też mają takie słoiczki na próbki, tylko rzadko dają i raczej, kiedy przychodzi klientka w szpilkach i futrze :P.
Ewentualnie jak masz słoiczek an podkład z sephory- idź z nim do rossmanna i sama sobie zrób próbkę. Ja tak robiłam w naturze, tylko, ze powiedziałam najpierw sprzedawcy- nie miała nic przeciwko, sama wzięła ode mnie słoiczek i mi zrobiła próbkę. Testery sa dla klientów i basta, trza znać swoje prawa. To samo miałam ze szminkami w rossmannie- chyba z 45 minut wybierałam sobie odcień, chodziłam z jednego końca na drugi z testerami, do lusterka- i ochroniarz mnie śledził, bo taka jego praca, ale nic powiedzieć mi nie mógł.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 11:15   #11
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

czyli idziecie np do sephory i mowicie ze chcielibyscie probki i dostajecie je?
bez zadnych problemow? nie musicie nic kupowac?
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 12:00   #12
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
czyli idziecie np do sephory i mowicie ze chcielibyscie probki i dostajecie je?
bez zadnych problemow? nie musicie nic kupowac?
Nie musisz nic kupić. Idziesz, prosisz panią o próbkę danego produktu i dostajesz Osobiście w Sephorze nigdy nie miałam tego problemu, nigdy nie odmówiono mi zrobienia próbki. Pamiętam, że jakiś facet chciał kupić sobie wode toaletową i wziął 3 próbki do przetestowania w domu
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 12:31   #13
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

dziękuje za odpowiedż wlasnie jestem w trakcie szukania nowego podkładu i to bardzo by mi ułatiło bo zanim kupie jakis podkłade lubie go troche ponosic i sprawdzic jak sie zachowuje na mojej twarzy
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:04   #14
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
City Matt? Pfff, idź do rossmanna nieuszminkowana, poszukaj lustereczka i wypróbuj. Obsługa może i się dziwnie spojrzy ale nie ma prawa Ci zwrócić uwagi- pod warunkiem, ze użyjesz TESTERU, nie całego opakowania. Zresztą w rossmannach też mają takie słoiczki na próbki, tylko rzadko dają i raczej, kiedy przychodzi klientka w szpilkach i futrze :P.
Ewentualnie jak masz słoiczek an podkład z sephory- idź z nim do rossmanna i sama sobie zrób próbkę. Ja tak robiłam w naturze, tylko, ze powiedziałam najpierw sprzedawcy- nie miała nic przeciwko, sama wzięła ode mnie słoiczek i mi zrobiła próbkę. Testery sa dla klientów i basta, trza znać swoje prawa. To samo miałam ze szminkami w rossmannie- chyba z 45 minut wybierałam sobie odcień, chodziłam z jednego końca na drugi z testerami, do lusterka- i ochroniarz mnie śledził, bo taka jego praca, ale nic powiedzieć mi nie mógł.
zgadzam się w 100%. Testery w końcu po coś są.
Eh jakoś nigdy nie wpadłam na pójście do drogeri z pudełeczkiem i nalania sobie z testeru. Świetny patent

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
czyli idziecie np do sephory i mowicie ze chcielibyscie probki i dostajecie je?
bez zadnych problemow? nie musicie nic kupowac?
Ostatnio brałam próbkę i pani odrazu poszła i z testera nalała mi do pojemniczka. Dziewczyny nie wiecie czy w Douglasie są podkłady Revlona Colorstay?? Chętnie bym wypróbowała a nie chce mi się iść na marne.

Właśnie zastanawiam się nad colorstayem a spf 12 sephory. Tyle ze colorstaya jeszcze nie próbowałam
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:23   #15
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

sluchajcie a może doradziłybyście mi jaki wybrac podklad chciałbym aby nie był zaciezki ale dobrze krył i nadawal taki aksamitny odcien skory abuy niepodkreslal skórek i nie uwydaczniał rozszerzonych porów i był bardziej w żółtym odcieniu
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:27   #16
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
sluchajcie a może doradziłybyście mi jaki wybrac podklad chciałbym aby nie był zaciezki ale dobrze krył i nadawal taki aksamitny odcien skory abuy niepodkreslal skórek i nie uwydaczniał rozszerzonych porów i był bardziej w żółtym odcieniu
True Match podobno jest taki. Mają odcienie ciepłe i zimne. Więc mogłabyś sobie coś wybrać. Pisze podobno bo dopiero do mnie leci. Tylko że w polsce zaczyna sie od W3 ale jak chcesz jasniejszy to na allegro pojawia się W1.

Sądzę też ze Revlon z tego co przeczytałam też będzie ok.

Od siebie dodam Oriflame T-balance, nie wiem jak z zółtymi odcieniami ale Porcelain jest super- tylko minus że kiepsko kryje. Ale dla mieszanej cery prawie idealny.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:30   #17
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

wolałabym cos z wyzszej połki testowałam juz kosmetyki revlona i nie jestem z nich zadfowolona jeśli chodzi o oriflame avon itp to również nie mam za dobrego zdania o nicch
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:47   #18
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

niestety na wyzszych półkach się nie wyznaje. Ale poczytaj KWC będziesz napewno miec kilka typów.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 08:24   #19
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
czyli idziecie np do sephory i mowicie ze chcielibyscie probki i dostajecie je?
bez zadnych problemow? nie musicie nic kupowac?
O, niektóre się cwanią i mówią, ze bez zakupów mogą zrobić najwyżej jedną próbkę. Ja w ten sposób "wysępiłam" już sobie ładnych kilka flakoników perfum
Aczkolwiek są sephory (np. w JUNIORZE w Warszawie) gdzie twierdzą, ze nie robią próbek w ogóle. Czasem mogą powiedzieć, ze nie mają pojemniczków/flakoników- albo po prostu mówią tak, ze im się nie chce. Ale w 80% przypadków robią.

KlatkaNaPtaszka zajrzyj na KWC. podobnie jak Aako polecam revlona colorstay- gdyby miała nosić podkład, bez wahania wybrałabym ten.
Acha, "z wyższej półki" wcale nie musi oznaczać lepsze, spróbuj np. tak zachwalany Lirene Citty Matt- najlepszy z polskich podkładów, za niecałe 20 zł.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 08:43   #20
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Mi city matt w ogole nie podszedł. Moze z powodu ciemnych kolorów-zdecydowanie nie dla baldzioszków.

Agacior jak to wysępiłaś kilka flakoników perfum?? to ile taka próbka perfum na mililitrow??
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 11:28   #21
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
O, niektóre się cwanią i mówią, ze bez zakupów mogą zrobić najwyżej jedną próbkę. Ja w ten sposób "wysępiłam" już sobie ładnych kilka flakoników perfum
Aczkolwiek są sephory (np. w JUNIORZE w Warszawie) gdzie twierdzą, ze nie robią próbek w ogóle. Czasem mogą powiedzieć, ze nie mają pojemniczków/flakoników- albo po prostu mówią tak, ze im się nie chce. Ale w 80% przypadków robią.

KlatkaNaPtaszka zajrzyj na KWC. podobnie jak Aako polecam revlona colorstay- gdyby miała nosić podkład, bez wahania wybrałabym ten.
Acha, "z wyższej półki" wcale nie musi oznaczać lepsze, spróbuj np. tak zachwalany Lirene Citty Matt- najlepszy z polskich podkładów, za niecałe 20 zł.
testowałam juz te dwa i revlon za bardzo podkreslal moje pory i suche skorki ktore czasami miewam a po liren mialam bardzo sucha skore i na twarzy jakos dziwnie wygladal wydawało mi sie że tak sztucznie
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 10:11   #22
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Chodzi o próbki- taka próbka ma 1,2 ml, a tyle ich już testowałam ze zebrałby się 30-mimlilitrowy flakonik odmówiono mi tylko 2 razy.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 10:39   #23
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

no to bardzo dobrze świadczy o Sephorze. Zazwyczaj kupowałam w ciemno ale teraz już wiem gdzie mozna przetestować
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 14:51   #24
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

oj biedna sephora bedzie teraz przezywac nalot wizazanek
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 21:36   #25
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

A kiedyś nie przeżywała?

Taka ich praca więc nie powinny odmawiać 'bo mi się nbie chce' Próbki i testery sa dla klientek a nie dla pań sprzedawczyń (głównie w mniejszych sklepach dostaja i same biora lub sprzedają np. na Allegro :[ )
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 08:42   #26
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

o to Polska właśnie
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 09:20   #27
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Kasienka, coś się chyba zaczyna zmieniać. Na allegro mam ustawioną subskrypcję parę interesujących mnie kosmetyków- coraz rzadziej widzę próbki na all, najczęściej pełnowartościowe produkty w mniej lub bardziej atrakcyjnych cenach. Ostatnio chodzę po aptekach prosząc o próbki filtrów- odmawia mi co piąta. Albo sama odmawiam, bo już testowałam ten filtr i mi nie pasował. Nie jest źle

A jeśli na półce stoi pełnowymiarowe opakowanie jako tester, nie ma pojedynczych saszetki to nic nie stoi na przeszkodzie poprosić o słoiczek albo samej z nim przyjść- tak jak pisałam. Nie wstydzić sie, domagać się praw klienta- to nie czasy PRL
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 09:46   #28
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
sluchajcie a może doradziłybyście mi jaki wybrac podklad chciałbym aby nie był zaciezki ale dobrze krył i nadawal taki aksamitny odcien skory abuy niepodkreslal skórek i nie uwydaczniał rozszerzonych porów i był bardziej w żółtym odcieniu
taki podkład to byłby ideał

bliski Twojemu opisowi był Chanel Double Perfection, ale już go nie ma
następca - Mat Lumiere lepiej kryje, daje mniej matowe wykończenie, ale mi się zbiera w zmarszczkach mimicznych - ale opinie są różne więc warto wypróbować

fajny był też podkład Mac Fix - dość kremowy, fajnie się rozprowadzał, dobrze krył (dla mnie nawet za bardzo ), a pozostawał przy tym naturalny, ale generalnie spełniał Twoje wymagania

Guerlain Divinora Semi Mat - również spełnia wymagania

Shiseido Dual Balanced - jak wyżej

Dior Forever, Kanebo Creme Finish (treściwy, gęsty, ale wygląda naturalnie, nie zbiera się w nierównościach), Kanebo Fluid Finish - lżejsza wersja poprzedniego - także fajna

teraz stawiam na leciutkie mało kryjące podkłady (aktualnie Guerlain Fleur De Teint), ale przez dłuższy czas szukałam takiego podkładu jak Ty, wypróbowałam wiele podkładów i wymieniłam te, które kupiłam, albo mogłabym potencjalnie kupić

zapomniałam dodać, że wymienione podkłady mają mniej lub bardziej żółte kolory - sama mam taką cerę (ja mam jasną cerę i z reguły szukam najjaśniejszych lub prawie najjaśniejszych kolorów)

poczytaj sobie o tych podkładach KWC i ruszaj po próbki, bo to jedyny sposób znalezienia dobrego podkładu dla siebie
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 12:58   #29
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Kasienka, coś się chyba zaczyna zmieniać. Na allegro mam ustawioną subskrypcję parę interesujących mnie kosmetyków- coraz rzadziej widzę próbki na all, najczęściej pełnowartościowe produkty w mniej lub bardziej atrakcyjnych cenach. Ostatnio chodzę po aptekach prosząc o próbki filtrów- odmawia mi co piąta. Albo sama odmawiam, bo już testowałam ten filtr i mi nie pasował. Nie jest źle

A jeśli na półce stoi pełnowymiarowe opakowanie jako tester, nie ma pojedynczych saszetki to nic nie stoi na przeszkodzie poprosić o słoiczek albo samej z nim przyjść- tak jak pisałam. Nie wstydzić sie, domagać się praw klienta- to nie czasy PRL
W tych większych drogeriach są, sama często prosze w Sephorze o próbki perfum lub podkładów. Niestety w mniejszych sklep tak nie jest kiedyś widziałyśmy z kumpelą jak dostawca dawał pani próbki jakiś podkładów (maybelline?) i pani co zrobiła? włożyłą próbki do swojej torebki

Masz rację, to się zmienia - na szczęście Ale zawsze znajdą sie tacy, którzy sami wezmą zamiast dać klientce
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 18:08   #30
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: drogeria w której można "przymierzać" podkłady

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
taki podkład to byłby ideał

bliski Twojemu opisowi był Chanel Double Perfection, ale już go nie ma
następca - Mat Lumiere lepiej kryje, daje mniej matowe wykończenie, ale mi się zbiera w zmarszczkach mimicznych - ale opinie są różne więc warto wypróbować

fajny był też podkład Mac Fix - dość kremowy, fajnie się rozprowadzał, dobrze krył (dla mnie nawet za bardzo ), a pozostawał przy tym naturalny, ale generalnie spełniał Twoje wymagania

Guerlain Divinora Semi Mat - również spełnia wymagania

Shiseido Dual Balanced - jak wyżej

Dior Forever, Kanebo Creme Finish (treściwy, gęsty, ale wygląda naturalnie, nie zbiera się w nierównościach), Kanebo Fluid Finish - lżejsza wersja poprzedniego - także fajna

teraz stawiam na leciutkie mało kryjące podkłady (aktualnie Guerlain Fleur De Teint), ale przez dłuższy czas szukałam takiego podkładu jak Ty, wypróbowałam wiele podkładów i wymieniłam te, które kupiłam, albo mogłabym potencjalnie kupić

zapomniałam dodać, że wymienione podkłady mają mniej lub bardziej żółte kolory - sama mam taką cerę (ja mam jasną cerę i z reguły szukam najjaśniejszych lub prawie najjaśniejszych kolorów)

poczytaj sobie o tych podkładach KWC i ruszaj po próbki, bo to jedyny sposób znalezienia dobrego podkładu dla siebie

dzięki nie ma to jak wymiana doswiadczeń wizażanek ja mam teoretycznie jasną karnacje , ale zawsze korzystam latem ze słońca + poza sezonem solarium więc mam dość ciemną nie urzywałam jeszcze podkładów za często więc teraz poruszxam sie po omacku szukając tego mojego jedynego jak dotchczas urzywałam tylko pudru firmy constans caroll zwykly tanioszek za 7 zl ale jak dla mnie rewelacja uzywalam kloru tea rose. Jesśli należysz do bladzioszków to polecam Max Factor miracle touch sand60 teoretycznie powinien byc ciemny ale naprawde jest jasny . jest idealny na goracce dni albo na imprezy jak sie spocisz to genialnie sie rozmazuje i twarz wygląda jakby byla przerobione w photoshopie szkoda tylko, że taki jasny
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.