Czy ktoś stosował "cud" tabletki Joanny Kurowskiej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-21, 10:15   #1
Nikoru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 39

Czy ktoś stosował "cud" tabletki Joanny Kurowskiej?


Chciałabym trochę schudnąć, staram się mniej jeść (z różnym skutkiem), ćwiczę, pływam, ale efektów nie widzę. Tymczasem prawie w każdej gazecie p. Joanna Kurowska reklamuje specyfik o nazwie Extra Fit, tzw. "pożeracz tłuszczu".
Może ktoś już to stosował i wie, czy warto wydawać pieniądze?
Nikoru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-23, 14:18   #2
aliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 63
Re: Czy ktoś stosował "cud" tabletki Joanny Kurowskiej?

Co prawda nie stosowałam tego, ale słyszałam, że to straszna lipa. Poza tym kiedyś czytałam (czy słyszałam w TV - nie pamiętam?) że to zwykły słodzik, i producent się wypiera jakoby miało to służyć za środek odchudzający. Jak już chcesz się czymś wspomagać to wybierz sobie lepiej czerwoną herbatkę. Jest tańsza a na pewno zdrowsza i skuteczniejsza. Buźka
aliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 13:47   #3
Ulencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 5
Re: Czy ktoś stosował "cud" tabletki Joanny Kurowskiej?

Nie polecam, chyba że chcesz wydać nie potrzebnie pieniądze. Zamówiłam to w zeszłym roku i nic nie dało. Ale proponuję: 1) zioła Klimuszki odchudzające (najlepiej na zamówienie trochę drożej, ale chyba skuteczniejsze), na zestawie 5kg nadwagi faktycznie schudłam 5 kg (trzeba też stosować dietę niskokaloryczną); 2) zestaw Slinea (w aptece), postępując tak jak w załączonej książeczce można schudnąć ok 6kg (potwierdzam, bo też stosowałam: najpierw 1, potem 2 w sumie 12 kg i trzymam wagę do tej pory a minął już prawie rok). Ponadto stosuję dietę niełączenia tzn. śniadanie np. wędlinka, serek z warzywkami (pomidor, ogórek itp) bez pieczywa i masła; obiad: mięsko z surówkami bez ziemniaków,kasz,makaranów ,ryżów itp. Jak mnie ssie to rzodkiewki, marchewka, jabłszko w ogóle wszelkie owocki, może być selerek, pietruszka i oczywiście dużo wody. Trochę się rozpisałam, ale ja tak się zaczęłam odchudzać dokładnie 27 marca ub.r. i do wyjazdu nad morze 14 lipca schudłam prawie 13 kg. Teraz żrę Redufat (można chitosan jakiś i chrom tylko organiczny), no i minęła zima, święta, różne impezy i jakoś nie przytyłam. Pozdrawiam
Nikoru napisał(a):
> Chciałabym trochę schudnąć, staram się mniej jeść (z różnym skutkiem), ćwiczę, pływam, ale efektów nie widzę. Tymczasem prawie w każdej gazecie p. Joanna Kurowska reklamuje specyfik o nazwie Extra Fit, tzw. "pożeracz tłuszczu".
> Może ktoś już to stosował i wie, czy warto wydawać pieniądze?
Ulencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-24, 13:50   #4
Ulencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 5
Re: Czy ktoś stosował "cud" tabletki Joanny Kurowskiej?

Tak, tak Aliaa ma rację, zapomniałam o herbatce Pu-Erh, najlepiej kupować oryginalnie paczkowaną i pić bardzo dużo.
Jeszcze raz pozdrawiam
Ulencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.