Xperience max factor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-03, 16:11   #1
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754

Xperience max factor


Szukam informacji o nowym podkładzie Max Factora, w internecie właściwie nie ma opinii. Używała może któraś z Was tego kosmetyku i podzieli się wrażeniami?
Jak krycie? Jak kolory? Jak trwałość?




Edycja:
Link prowadzący do strony ze swatchami podkładu Xperience:
http://mymakeupreviews.blogspot.com/...eightless.html
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-11-06 o 21:18
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 20:12   #2
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Xperience max factor

Kto podzieli się opinią?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 20:27   #3
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: Xperience max factor

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Kto podzieli się opinią?

Też czekam na jakieś opinie.
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 22:36   #4
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Xperience max factor

Ja tez sie zastanawiam nad serią Xperience i chetnie dowiem sie czegos wiecej na temat tej serii.
Jutro pewnie pójdę kupić ten podkład bo mi sie skończył moj więc dam znać
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 07:48   #5
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Xperience max factor

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tez sie zastanawiam nad serią Xperience i chetnie dowiem sie czegos wiecej na temat tej serii.
Jutro pewnie pójdę kupić ten podkład bo mi sie skończył moj więc dam znać
Świetnie! Czekam na wiadomości.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:12   #6
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: Xperience max factor

Tez myślę kupić ten podkład ale dopiero w piątek bo od piątku będzie w Rossmanie w promocji
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 21:14   #7
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Xperience max factor

Kupiłam podkład i balsam do ust.
Podkłady bardzo jasne kolorki. Jestem dość blada a wzielam nr 55 Fairy Sugar. Podkład przetrwał kilka godzin na buzi, jest trwły. Jest lekki, delikatny, satynowy. Ja mam naczynkową cere, ale bez krost, pryszczy, blizn i zakrywa mi nadmiar rumieńców Dalsze relacje dam w miarę użytkowania.
Balsam tez super, pachnie cudnie
Lekko kryje, nawilża, długo się trzyma.
Coraz bardziej lubię Max Factora-ostatnio nabyłam tez tusz efekt sztucznych rzęs
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 21:18   #8
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Xperience max factor

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kupiłam podkład i balsam do ust.
Podkłady bardzo jasne kolorki. Jestem dość blada a wzielam nr 55 Fairy Sugar. Podkład przetrwał kilka godzin na buzi, jest trwły. Jest lekki, delikatny, satynowy. Ja mam naczynkową cere, ale bez krost, pryszczy, blizn i zakrywa mi nadmiar rumieńców Dalsze relacje dam w miarę użytkowania.
Balsam tez super, pachnie cudnie
Lekko kryje, nawilża, długo się trzyma.
Coraz bardziej lubię Max Factora-ostatnio nabyłam tez tusz efekt sztucznych rzęs
Uwielbiam tusze Max Factora. Innych nie używam.

Czyli krycie średnie? W obecnym momencie mam kilka rzeczy do ukrycia, więc szukam w miarę dobrego krycia bez zapychania.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 21:35   #9
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Xperience max factor

Średnie krycie, ale podkład wydaje sie super

I podkład rzeczywiscie jest super. Nalozylam go o 7 rano, teraz patrzę do lustra i sie trzyma. Buzia jest gładka, promienna, jedwabista, ale o żadnym świeceniu nie ma mowy.
A pomadka świetnie nawilża i chroni przed wiatrem i zimnem, co dziś udało mi się sprawdzić.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-05 o 13:15
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 17:03   #10
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Xperience max factor

Zainteresował mnie ten podkład i zastanawiam się czy nie skusic się. Jednak nie chciałabym jak zwykle gdy wychodzi jakaś nowosc zmarnowac pieniedzy. No a dzis ogladalam kolory w rossmanie i są tak cudowno jasne

Wiecie moze do jakiej cery on jest polecany? Mam normalną, czsami lekko suchą i nie chcialabym żeby mnie przesuszył.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 21:26   #11
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Xperience max factor

Ja mam suchą cerę i mi służy. Dziś po południu uzylam go, a na niego puder mineralny. I trzyma się do teraz
Mnie nie wysusza.
Jest lekki, piankowy, nie-tępy (niektóre podkłady są takie gumowe). Mi się bardzo podoba.
Kolory bardzo jasne, ale trzeba uważać bo niektóre różowawe.
I trzeba uważać, bo naprawdę dość jasne.

A pomadka też super
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 19:52   #12
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Xperience max factor

Podklad jest swietny ale zdecydowanie dla cer bezproblemowych badz majacych niewiele do ukrycia,poza tym jest dobra baza pod podklad mineralny-z takim przeznaczeniem go kupilam na okres jesienno -zimowy.
Tyle na szybko,wiecej napisze jak pouzywam troche
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 21:49   #13
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Xperience max factor

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Podklad jest swietny ale zdecydowanie dla cer bezproblemowych badz majacych niewiele do ukrycia,poza tym jest dobra baza pod podklad mineralny-z takim przeznaczeniem go kupilam na okres jesienno -zimowy.
Tyle na szybko,wiecej napisze jak pouzywam troche
Ja też klade na niego czasem puder mineralny, zresztą napisałam to już w recenzji na KWC
Daj znać jak się spisuje.
Jaki masz kolor?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 22:51   #14
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Xperience max factor

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja mam suchą cerę i mi służy. Dziś po południu uzylam go, a na niego puder mineralny. I trzyma się do teraz
Mnie nie wysusza.
Jest lekki, piankowy, nie-tępy (niektóre podkłady są takie gumowe). Mi się bardzo podoba.
Kolory bardzo jasne, ale trzeba uważać bo niektóre różowawe.
I trzeba uważać, bo naprawdę dość jasne.

A pomadka też super
Przecież te pomadki to jedna wielka ściema. One nie dają w ogóle koloru, wszystkie są bezbarwne. Byłam strasznie zła, bo upatrzyłam sobie kolor pomarańczowy, a on zachowywał się jak zwykła transparentna pomadka. Czy nawilża, nie wiem, trzeba by dłużej poużywać.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 07:46   #15
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Xperience max factor

Byc moze zalezy to od koloru ust. Mi kolor dają, ja mam nr 6 i mam kolor na ustach, ale ten kolor jest delikatny. To jest balsam do ust, tak sie nazywa, a nie szminka.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 19:14   #16
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Xperience max factor

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja też klade na niego czasem puder mineralny, zresztą napisałam to już w recenzji na KWC
Daj znać jak się spisuje.
Jaki masz kolor?
Mam 45 Raw Silk-nie moge narzekac poki co-ladnie wygladza i rozpromienia skore,oby tak dalej
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 21:35   #17
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Xperience max factor

Hexxano, mogłabyś porównać go do jakiegoś innego podkładu? Oglądałam do sklepie, ale wydawał mi się takim kremem tonującym, a ja wolałabym coś na poziomie Healthy Mix z Bouroisa, jeżeli chodzi o krycie. Nie poskreśla czasem suchych skórek?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 21:48   #18
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Xperience max factor

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Hexxano, mogłabyś porównać go do jakiegoś innego podkładu? Oglądałam do sklepie, ale wydawał mi się takim kremem tonującym, a ja wolałabym coś na poziomie Healthy Mix z Bouroisa, jeżeli chodzi o krycie. Nie poskreśla czasem suchych skórek?

Bo ten podklad to zdecydowanie niczym krem tonujacy krycie ma bardzo slabe i po nalozeniu go widac ladnie wyrownana tonacje skory,zlagodzone u mnie obszary naczynkowe oraz efekt wypoczetej skory.O dziwo ta swiezosc jest widoczna przez caly dzien choc mam cere mieszana w strone suchej a podklad matowienia nie zapewnia-wg mnie nadaje zdrowy glow.

Cale wieki nie uzywalam tradycyjnych podkladow wiec za wiele nie pomoge w tej kwestii bo przyzwyczailam sie do mineralow jednak na okres jesienno-zimowy potrzebuje bazy w roli kremu tonujacego badz lekkiego podkladu(ostatnim zachwytem byl podklad ochronny z Oriflame) pod mineraly.

Dzisiaj mialam okazje dokladnie sie poogladac w trakcie i pod koniec dnia-podklad u mnie prezentuje sie nad wyraz dobrze ale poki co nie zapeszam,miarodajna opinia bedzie po regularnym uzywaniu w przeciagu m-ca
Mam nadzieje,ze wtedy bede mogla bardziej pomoc
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 10:24   #19
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Xperience max factor

W ramach upominków zakupowych wrzucona mi została próbka 50 Beige Linen taki jasniutki lekki bezyk neutralny. Dla osób które chca tylko odświeżyć twarzyczkę, bo faktycznie ładnie wyrównuje koloryt i rozpromienia, natomiast jeśli ktoś wymaga mocniejszego krycia to musi troche pokombinować, np. sypki podkład mineralny na to i też będzie dobrze. Sam podkład chyba jest tez i pielęgnujacy bo skóra jest wyjątkowo gładka, miękka delikatnie satynowa. Ja nałozyłąm na niego puder mineralny Jean D'Arcel nr 43 i jest ładnie.
Wieczorem jeszcze dopisze wrażenia
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 10:43   #20
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Xperience max factor

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dla osób które chca tylko odświeżyć twarzyczkę, bo faktycznie ładnie wyrównuje koloryt i rozpromienia, natomiast jeśli ktoś wymaga mocniejszego krycia to musi troche pokombinować, np. sypki podkład mineralny na to i też będzie dobrze. Sam podkład chyba jest tez i pielęgnujacy bo skóra jest wyjątkowo gładka, miękka delikatnie satynowa.
Potwierdzam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 15:05   #21
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Xperience max factor

Ja jestem trochę zła. Kiedy pierwszy raz oglądałam ten podkład kolory wydawały mi się ładne i jasne. W weekend wybrałam się do drogerii żeby w końcu kupić ten podkład...no i nie kupiłam.

Nałożyłam na rękę wszystkie odcienie i wyszłam na dwór żeby zobaczyć jak się prezentują w świetle dziennym, wiadomo to oświetlenie w drogeriach robi swoje. No i na dworzu wszystkie te kolory wydawały mi się jakieś takie różowawe. Nie ma żadnego typowego jaśniutkiego beżu z lekką domieszką żółci.
Normalnie używam najjasniejszego Bourjois 10 hours sleep effect i chyba będę musiała przy nim zostac, bo z tego Max Factora nic dla siebie nie znajdę Nie chce wyglądac jak świnka, szczególnie że mam jasna karnację.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 15:21   #22
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Xperience max factor

Oj, to niedobrze. Ja też potrzebuję podkładu w tonacji żółtej/beżowej.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 15:55   #23
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Xperience max factor

No to powiem Wam, że nie kupiłabym tego podkładu. Wprawdzie twarz była w dotyku cudownie miekka cały dzień, jednak już obraz jej nie był tak jednolity jak na początku, taki nierówny koloryt, jakby sie pościerał albo podkłąd wniknął w skórę a i puder nie pomógł. Ale to nic. Najgorsze że pod wieczór na brodzie wyskoczył mi bolący podskórny wulkan, co mi sie nie zdarza przy tych co używam. Nie wiem ile toto kosztuje, ale o niebo lepszy gatunkowo jest Affinitione Maybeline, bo był czas, że i jego używałam, a obyło się bez niespodziewajek.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 16:27   #24
Anette210
Raczkowanie
 
Avatar Anette210
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 70
Thumbs down Dot.: Xperience max factor

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
No to powiem Wam, że nie kupiłabym tego podkładu. Wprawdzie twarz była w dotyku cudownie miekka cały dzień, jednak już obraz jej nie był tak jednolity jak na początku, taki nierówny koloryt, jakby sie pościerał albo podkłąd wniknął w skórę a i puder nie pomógł. Ale to nic. Najgorsze że pod wieczór na brodzie wyskoczył mi bolący podskórny wulkan, co mi sie nie zdarza przy tych co używam. Nie wiem ile toto kosztuje, ale o niebo lepszy gatunkowo jest Affinitione Maybeline, bo był czas, że i jego używałam, a obyło się bez niespodziewajek.
Chyba nie sugerujesz ze ten 'poskórny wulkan ' zrobil Ci się od Max Factora...mam juz ogromne doswiadczenie jesli chodzi o takie kosmetyki i uwazam ze Max Factor to najlepsza firma kosmetyczna...te produkty są naprawdę pożądne zaczynając od podkładów i kończąc na tuszach do rzęs.

Jesli juz to takie niespodzianki mogą się pojawiać po tym szajsie maybelline i czy rimmel i innych nic nie wartych bublach...<----- to najlepiej do worka i na smietnik !
__________________

Edytowane przez Anette210
Czas edycji: 2010-10-11 o 16:28
Anette210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 16:34   #25
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Xperience max factor

Cytat:
Napisane przez Anette210 Pokaż wiadomość
Chyba nie sugerujesz ze ten 'poskórny wulkan ' zrobil Ci się od Max Factora...mam juz ogromne doswiadczenie jesli chodzi o takie kosmetyki i uwazam ze Max Factor to najlepsza firma kosmetyczna...te produkty są naprawdę pożądne zaczynając od podkładów i kończąc na tuszach do rzęs.

Jesli juz to takie niespodzianki mogą się pojawiać po tym szajsie maybelline i czy rimmel i innych nic nie wartych bublach...<----- to najlepiej do worka i na smietnik !
Skoro masz takie ogromne doświadczenie to powinnaś też wiedzieć, że każdy ma inną cerę i nie ma jednego kosmetyku dobrego dla wszystkich. Jedną z nas wysypie po Max Factorze za 65 zł a innego po Maybelline za 20 zł.

Skoro koleżanka wyżej mówi, że ją wysypało po Xperience to znaczy, że ja wysypało. Bo mowa tu o podkładzie MF a nie Rimmel. Nikt nie ma tutaj na celu specjalnego oczerniania jakieś marki, tylko poznanie PRAWDZIWYCH opinii użytkowniczek.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 21:08   #26
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Xperience max factor

Cytat:
Napisane przez Anette210 Pokaż wiadomość
Chyba nie sugerujesz ze ten 'poskórny wulkan ' zrobil Ci się od Max Factora...mam juz ogromne doswiadczenie jesli chodzi o takie kosmetyki i uwazam ze Max Factor to najlepsza firma kosmetyczna...te produkty są naprawdę pożądne zaczynając od podkładów i kończąc na tuszach do rzęs.

Jesli juz to takie niespodzianki mogą się pojawiać po tym szajsie maybelline i czy rimmel i innych nic nie wartych bublach...<----- to najlepiej do worka i na smietnik !
Widzisz Anetko, możesz mieć sobie i największe doświadczenie i możesz uważać MF za najlepszą firmę.... nic mi do tego. Masz takie niekwestionowane prawo. Ale z moją skórą to JA mam doświadczenie, więc skoro piszę o MOICH obserwacjach, to oznacza, że tak własnie moja cera zareagowała na Xperience MF.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 21:38   #27
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Xperience max factor

Pffff. Cena nie ma tu nic do rzeczy. Mnie zapycha Givenchy Photo Perfexion, który kosztuje około 160 zł Tak samo szkodzi mi Teint Idole Lancome'a... Natomiast np. Recover Rimmela krzywdy mi nie zrobił. Zapychanie zależne jest od predyspozycji naszej skóry a nie ceny podkładu jaki stosujemy.
Wracając do Xperience - testowałam go dwukrotnie i zrezygnowałam z zakupu. Najjaśniejszy odcień jest w tonacji różowej, w ciągu dnia ciemnieje tak jak 100 LP a kryje przy tym słabiej i jest mniej trwały na buzi. Podkład nie dla mnie, mam nadzieję że u innych sprawdzi się lepiej.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-10-11 o 21:41
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 19:49   #28
ellemelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21
Dot.: Xperience max factor

A może ja by wysypało bez względu na podkład tylko tak się zdażylo , że akurat to był Mx??
ellemelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 14:19   #29
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779
Dot.: Xperience max factor

Dziewczyny chcę kupić ten podkład na Allegro ale mam klopot z wybraniem odcienia- mam sniada karnacje i np MF Lasting Performance kupowalam w kolorze Natural Bronze. Z tego co przeczytalam na KWC Xperience ma jasne odcienie? W zwiazku z tym nie wiem ktory wybrać? Brown Hessian (chyba najciemniejszy dostepny w PL) czy Dark Gypsum? Nie chcialabym też, żeby był za ciemny, sama nazwa Dark Gypsum brzmi troche groznie
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 20:57   #30
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Xperience max factor

Cytat:
Napisane przez *Pinacolada* Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę kupić ten podkład na Allegro ale mam klopot z wybraniem odcienia- mam sniada karnacje i np MF Lasting Performance kupowalam w kolorze Natural Bronze. Z tego co przeczytalam na KWC Xperience ma jasne odcienie? W zwiazku z tym nie wiem ktory wybrać? Brown Hessian (chyba najciemniejszy dostepny w PL) czy Dark Gypsum? Nie chcialabym też, żeby był za ciemny, sama nazwa Dark Gypsum brzmi troche groznie

Nie interesowalam sie za bardzo tym odcieniem ale tutaj sa bardzo dobre zdjecia,ktore swietnie pokazuja kolory,moze akurat cos pomoze
http://mymakeupreviews.blogspot.com/...eightless.html
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.