Co może być przyczyną bólu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-12, 14:48   #1
aniolek1637
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3

Co może być przyczyną bólu?


Witam ... piszę tutaj ponieważ mam pewien problem :
Od jakiegoś czasu boli ( kłuje) mnie po prawej stronie podbrzusza ... Czesto jest tak iż np. kiedy zaczyna mnie boleć nie mogę się wyprostować, nie moge chodzic ani nie moge biegać ... Sama nie wiem od czego i co zrobić ... Nigy nie byłam u takiego typu lekarza ... hm bardzo sie boje ... i nie wiem czy to jest koniecznosc?! abym tam poszła?!

Edytowane przez aniolek1637
Czas edycji: 2008-01-12 o 16:10 Powód: zapomniałam cos dopisac ...
aniolek1637 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 15:28   #2
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez aniolek1637 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem od czego
Powodów może być wiele.

Cytat:
Napisane przez aniolek1637 Pokaż wiadomość
..co zrobić ...
ISC DO LEKARZA!!!!!
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 15:52   #3
aniolek1637
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

czy to moze być ginekologiczna sprawa?
aniolek1637 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 17:15   #4
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez aniolek1637 Pokaż wiadomość
czy to moze być ginekologiczna sprawa?
Oczywiście. Nie chcę Cie straszyć ale może być to torbiel, zapalenie jajika i wiele innych dolegliwości. Jesli nie pójdziesz do lekarza mozesz narobić sobie dużej szkody.

Pozdrawiam i główka do góry
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 19:43   #5
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

to i ja sie zapytamm bo mnei mianowicie boli od tygodnia macica i 2 jajniki :/
na przemien raz jajnik raz macica raz drugi jajnik.. i tak od tygodnia... dotego mnie piersi bola....wszystko by bylo na objaw miesiaczki ale mial stosunek bez zabezpieczenia i sie obwaiam ze to ciaza moze byc... fakt ze we mnie mu nie polecialo tylko poza ale jednak glupie mysli mam... czekam do okresu i ide koneicznie do lekarza bo mozeliwe ze to bole przed meisiaczkowe ale nigdy tak wczesniej nie mialam...:/ keidys mialam ogormny bol gdy do wanny wchodzialam i juz z niej wyjsc nei moglam bylam na pogotowniu tez nie wiedzieli co ... na drugi dzien okres dostalam.. a tutaj czekam i nic zaczynam sie bac:/ pomozcie..

dodam ze okes powinnam dostac 13-16 stycznia..
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 19:51   #6
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

A ja mam ostatnio dziwne bóle tuż pod żebrami raz z lewej raz z prawej strony a czasami troche niżej . Podczas stosunku też mnie tam pobolewa. Może ktoraś z Was tez to miała ?
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 20:12   #7
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

mnie tez boli z rpawej strony i mysle ze to wlasnie jajnik;( w poniedzialek ide do lekarza..to od razu powiem mu o tym...
kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 20:19   #8
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
fakt ze we mnie mu nie polecialo
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 20:25   #9
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
tak cie to smieszy bo mnie nie za bardzo ...
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 20:31   #10
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez aniolek1637 Pokaż wiadomość
Witam ... piszę tutaj ponieważ mam pewien problem :
Od jakiegoś czasu boli ( kłuje) mnie po prawej stronie podbrzusza ... Czesto jest tak iż np. kiedy zaczyna mnie boleć nie mogę się wyprostować, nie moge chodzic ani nie moge biegać ... Sama nie wiem od czego i co zrobić ... Nigy nie byłam u takiego typu lekarza ... hm bardzo sie boje ... i nie wiem czy to jest koniecznosc?! abym tam poszła?!
Koniecznie do lekarza. Można zacząć od rodzinnego. Bo o prawej stronie to może być np. wyrostek, albo węzły. Ja tak miałam jako 14-latka. Mama pojechała ze mną do szpitala, miałam pierwszą wizytę ginekologiczną i okazało się, że to wężły chłonne, do dziś odczuwam skutki tego zapalenia, ale to OT. A poza Tym w tym samym miejscu i to z przodu boli także nerka. To daje taki właśnie objaw o jakim piszesz - ciężko się wyprostować. Ja podczas zapalenia nerki chodziłam zgięta wpół...
Idź Kochana do lekarza. Ogólny doradzi, czy gin też niezbędny, aczkolwiek nawet ginekolodzy nie gryzą.

Gamegirl. Po proerwsze wyluzuj, bo pewnie to nic złego, a nerwy dopiero bóle dają! Może Ci się z nerwów okres przesunąć i dopiero będziesz odchodzić od zmysłów. Lepiej myśleć pozytywnie. Kup sobie nospę, weź gorącą kąpiel i spokojnie. Nic na razie więcej nie poradzimy. Ile czasu minęło od stosunku?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 20:37   #11
aniolek1637
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Od jakiego stosunku?! to poniżej to chyba już nie do mnie :| ... bo ja nic o stosunku nie pisałam ...
aniolek1637 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 20:38   #12
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Ukrycior tydzien... mowie czekam do okresu jak i nie przejdzie to ide do lekarza bo to dziwne zeby mnie juz tydzien tak samo bolalo..
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 20:42   #13
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
to i ja sie zapytamm bo mnei mianowicie boli od tygodnia macica i 2 jajniki :/
na przemien raz jajnik raz macica raz drugi jajnik.. i tak od tygodnia... dotego mnie piersi bola....wszystko by bylo na objaw miesiaczki ale mial stosunek bez zabezpieczenia i sie obwaiam ze to ciaza moze byc... fakt ze we mnie mu nie polecialo tylko poza ale jednak glupie mysli mam... czekam do okresu i ide koneicznie do lekarza bo mozeliwe ze to bole przed meisiaczkowe ale nigdy tak wczesniej nie mialam...:/ keidys mialam ogormny bol gdy do wanny wchodzialam i juz z niej wyjsc nei moglam bylam na pogotowniu tez nie wiedzieli co ... na drugi dzien okres dostalam.. a tutaj czekam i nic zaczynam sie bac:/ pomozcie..

dodam ze okes powinnam dostac 13-16 stycznia..
Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
tak cie to smieszy bo mnie nie za bardzo ...
Rozbawiła mnie Twoja wiedza, a raczej jej brak:
"fakt ze we mnie mu nie polecialo tylko poza".
Tak jakby to, że "poleciało" poza, było gwarantem tego, że nie zajdziesz w ciążę.

Ile razy można pisać na tym forum, że stosunek przerywany to ŻADNA metoda antykoncepcji?

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź Eenax z innego wątku:
"Wcale nie musi byc wytrysku by moc być w ciaży.
Czasami nawet jak nie ma wytrysku wydzielić moze sie kropelka lub dwie płynu przedejakulacyjnego zawierajacego plemniki.
W tym płynie przedejakulacyjnym moze nyc do 2-3 milionów plemników, a do zapłodnienia wystarczy jeden."


Pozdrawiam.
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 20:46   #14
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
Rozbawiła mnie Twoja wiedza, a raczej jej brak:
"fakt ze we mnie mu nie polecialo tylko poza".
Tak jakby to, że "poleciało" poza, było gwarantem tego, że nie zajdziesz w ciążę.

Ile razy można pisać na tym forum, że stosunek przerywany to ŻADNA metoda antykoncepcji?

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź Eenax z innego wątku:
"Wcale nie musi byc wytrysku by moc być w ciaży.
Czasami nawet jak nie ma wytrysku wydzielić moze sie kropelka lub dwie płynu przedejakulacyjnego zawierajacego plemniki.
W tym płynie przedejakulacyjnym moze nyc do 2-3 milionów plemników, a do zapłodnienia wystarczy jeden."


Pozdrawiam.
dziekuje ale jak bys zauwazylas mam 16lat moze moja wiedza jest slaba nie pomyslalas o tym? ja tu kazda przeczyne rozwazam i wysmiania nie potrzebuje.. ale raczej pomocy.. czytalam juz wiele o tym ale tego akurat nie znalazlam.. i dziekuje za wsparcie
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 20:56   #15
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
Ukrycior tydzien... mowie czekam do okresu jak i nie przejdzie to ide do lekarza bo to dziwne zeby mnie juz tydzien tak samo bolalo..
Kochana. Jakby miało CIę to już przestać męczyć, to mozna już zrobić test. Zawsze będziesz spokojniejsza.

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
Rozbawiła mnie Twoja wiedza, a raczej jej brak:
"fakt ze we mnie mu nie polecialo tylko poza".
Tak jakby to, że "poleciało" poza, było gwarantem tego, że nie zajdziesz w ciążę.

Ile razy można pisać na tym forum, że stosunek przerywany to ŻADNA metoda antykoncepcji?

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź Eenax z innego wątku:
"Wcale nie musi byc wytrysku by moc być w ciaży.
Czasami nawet jak nie ma wytrysku wydzielić moze sie kropelka lub dwie płynu przedejakulacyjnego zawierajacego plemniki.
W tym płynie przedejakulacyjnym moze nyc do 2-3 milionów plemników, a do zapłodnienia wystarczy jeden."


Pozdrawiam.
Po co kogoś dobijać na forum. Dziewczyna prosi o radę, a nie o lincz. Fakt - w sexie wiedza nie tylko o antykoncepcji to skarb i część składowa rzekłabym, ale... jest jak jest. Więc teraz nie ma co dogryzać, tylko polecić antykoncepcję, a przede wszystkim receptę na nerwy. A więc Gamegirl - spokój jest najlepszym wyjściem w zaistniałej już sytuacji, a na przyszłość - włączamy myślenie i myślimy o antykoncepcji Prezerwatywy np. nie mają zębów i nie gryzą, chyba że ktoś na lateks uczulony.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:03   #16
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

ukrycior dzieki fakt jest powinnam pomyslec ale tez niedawno zaczylam wspolzyc wiec musze sie jeszcze podszkolic dziekuje jeszcze raz
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:07   #17
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
ukrycior dzieki fakt jest powinnam pomyslec ale tez niedawno zaczylam wspolzyc wiec musze sie jeszcze podszkolic dziekuje jeszcze raz
Koniecznie. Wiesz, ja myślę, że w takiej sprawie najlepiej się do gina wybrać. Niekoniecznie po tabsy. Moja kumpela poszła do gina i ten polecił jej prezerwatywy (rzadko się widują) i przezornie dal receptę na postinor bez daty. I wiesz co się stało? W środku cyklu pękła im gumka. Mądry i przezorny gin to podstawa.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:12   #18
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Koniecznie. Wiesz, ja myślę, że w takiej sprawie najlepiej się do gina wybrać. Niekoniecznie po tabsy. Moja kumpela poszła do gina i ten polecił jej prezerwatywy (rzadko się widują) i przezornie dal receptę na postinor bez daty. I wiesz co się stało? W środku cyklu pękła im gumka. Mądry i przezorny gin to podstawa.
ja z chlopkiem raczej o tabletach myslelismy.. w kazdym razie pierw czekam az bol mi przejdzie bo tereaz to mnie najbardziej meczy:/ i jeszcze raz dziekuje poczytam tu i owdzie
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:15   #19
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
ja z chlopkiem raczej o tabletach myslelismy.. w kazdym razie pierw czekam az bol mi przejdzie bo tereaz to mnie najbardziej meczy:/ i jeszcze raz dziekuje poczytam tu i owdzie
Ok. Są tu pewnie zwolennicy tabsów i przeciwnicy, zwłaszcza, ze jesteś młodziutka, zawsze im później zacznie się stosować hormony tym bezpieczniej. Ale co ja tu będę, sama miałam lat 17, więc nie ma o czym gadać. Dziś wyszło, ze to mi oszczędziło paru innych problemów hormonalnych. Ale to OT. W każdym razie - zaintereowanie antykoncepcją jak najbardziej wskazane. Jeszcze raz pozdrawiam.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 21:17   #20
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
dziekuje ale jak bys zauwazylas mam 16lat moze moja wiedza jest slaba nie pomyslalas o tym? ja tu kazda przeczyne rozwazam i wysmiania nie potrzebuje.. ale raczej pomocy.. czytalam juz wiele o tym ale tego akurat nie znalazlam.. i dziekuje za wsparcie
A co się robi jeżeli wiedza jest słaba?
Zasiada się do książek (bądź czepie wiedzę z innego wiarygodnego źródła), a nie od razu przechodzi do części praktycznej.
Nie pomyślałaś o tym?

Napisałaś to tak, jakby to, że masz lat 16. miało być dla Ciebie jakimś... usprawiedliwieniem?


Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Po co kogoś dobijać na forum. Dziewczyna prosi o radę, a nie o lincz. Fakt - w sexie wiedza nie tylko o antykoncepcji to skarb i część składowa rzekłabym, ale... jest jak jest. Więc teraz nie ma co dogryzać, tylko polecić antykoncepcję, a przede wszystkim receptę na nerwy.
Nie dobijam, a jedynie uświadamiam pewne rzeczy.

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A więc Gamegirl - spokój jest najlepszym wyjściem w zaistniałej już sytuacji, a na przyszłość - włączamy myślenie i myślimy o antykoncepcji Prezerwatywy np. nie mają zębów i nie gryzą, chyba że ktoś na lateks uczulony.
Z tym się zgadzam.
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:24   #21
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
A co się robi jeżeli wiedza jest słaba?
Zasiada się do książek (bądź czepie wiedzę z innego wiarygodnego źródła), a nie od razu przechodzi do części praktycznej.
Nie pomyślałaś o tym?

Napisałaś to tak, jakby to, że masz lat 16. miało być dla Ciebie jakimś... usprawiedliwieniem?



Nie dobijam, a jedynie uświadamiam pewne rzeczy.


Z tym się zgadzam.
Więc w tym punkcie się zgadzamy wszystkie 3, łącznie z Gamegirl. Proszę, jaki piękny kompromis.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:25   #22
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

zaczarowana jednak ja to odebralam jako dobijanie.. a po drugie co ja poradze ze chlopak w gumce byc nie chcial?
a po trzecie dochodze do wniosku ze czasem lepiej o nic nie pytac

pozdrawiam..
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:29   #23
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
zaczarowana jednak ja to odebralam jako dobijanie.. a po drugie co ja poradze ze chlopak w gumce byc nie chcial?
a po trzecie dochodze do wniosku ze czasem lepiej o nic nie pytac

pozdrawiam..
Wyedukować faceta, ze jak nie w gumce (w tym przypadku, bez innego zabezpieczenia) to może na wyprawkę zbierać, bo becikowe może nie starczyć. Boże, faceci... Mój akurat ma uczulenie na lateks, więc nie mógł być, to nie śmieszne. Ale prezerwatywy nie gryzą, dlaczego oni tak myślą? Mam wrażenie, ze dlatego, ze im na to pozwalamy...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:32   #24
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Wyedukować faceta, ze jak nie w gumce (w tym przypadku, bez innego zabezpieczenia) to może na wyprawkę zbierać, bo becikowe może nie starczyć. Boże, faceci... Mój akurat ma uczulenie na lateks, więc nie mógł być, to nie śmieszne. Ale prezerwatywy nie gryzą, dlaczego oni tak myślą? Mam wrażenie, ze dlatego, ze im na to pozwalamy...
tyle razy z nim o tym gadalam i jak doszlo co do czego widac nie zrozumial ehh:/
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:34   #25
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
tyle razy z nim o tym gadalam i jak doszlo co do czego widac nie zrozumial ehh:/
No wiem. Tyle, ze teraz największy problem masz Ty, nie on i to jest w tym wszystkim zawsze najgorsze.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:36   #26
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No wiem. Tyle, ze teraz największy problem masz Ty, nie on i to jest w tym wszystkim zawsze najgorsze.
mi sie poprostu wydaje ze im to "zwisa" i tak nawet jak cos oni nie zajda a dziewczyna potem problem ma:/
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:39   #27
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
mi sie poprostu wydaje ze im to "zwisa" i tak nawet jak cos oni nie zajda a dziewczyna potem problem ma:/
Racja. Ot odpowiedzialność. Najdrastycznjesze wyjście to nie dać im tego, czego tak bardzo chcą... Bo co to - oni chcą i dostają na swoich warunkach, a my? To my ponosimy konsekwencje. Dziś już wiem, że partnerstwo to fakt, ze o te sprawy troszczymy się wspólnie...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:42   #28
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Racja. Ot odpowiedzialność. Najdrastycznjesze wyjście to nie dać im tego, czego tak bardzo chcą... Bo co to - oni chcą i dostają na swoich warunkach, a my? To my ponosimy konsekwencje. Dziś już wiem, że partnerstwo to fakt, ze o te sprawy troszczymy się wspólnie...
dlatego nie chcialam... ale cuz byl sylwester chwila zapomnienia i prosze a pozniej to sie juz samo rozpoczelo:/
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:52   #29
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
dlatego nie chcialam... ale cuz byl sylwester chwila zapomnienia i prosze a pozniej to sie juz samo rozpoczelo:/
Rozumiem Cię. Też miałam swój pierwszy raz. Jako 17-latka. Jedyne z czego się do dzisiaj cieszę, to że ten facet siedzi w pokoju obok, jest moim mężem na dobre i na złe, a wpadka nam się nie przytrafiła. Czego serdecznie życzę. Seks to radość, rządza, postradanie zmysłów, więc jak mówię - rozumiem wszystko! Będzie dobrze.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:57   #30
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Co może być przyczyną bólu?

i mam nadzieje ze ze mna dokladnie tak samo bedzie jedynie co wiem ze minmo wszystko on mnie nie zostawi to bardzo podbudowuje

jeszcze raz dziekuje
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.