praca w sekretariacie szkoły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 21:57   #1
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410

praca w sekretariacie szkoły


Dziewczyny, jakie moga byc zarobki sekretarki w wieczorowych, policealnych szkołach publicznych i prywatnych? Czy dla osoby bez doswiadczenia w takiej pracy moze wyjsc ponad 1 tys. zł netto, czy daja najniższą krajową? Pozdrawiam
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 01:24   #2
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: praca w sekretariacie szkoły

wg. mnie to zależy od szkoły. Więc raczej nie ciężko będzie zgeneralizować.
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 09:47   #3
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: praca w sekretariacie szkoły

Cytat:
Napisane przez NowaIza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie moga byc zarobki sekretarki w wieczorowych, policealnych szkołach publicznych i prywatnych? Czy dla osoby bez doswiadczenia w takiej pracy moze wyjsc ponad 1 tys. zł netto, czy daja najniższą krajową? Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez gurcia Pokaż wiadomość
wg. mnie to zależy od szkoły. Więc raczej nie ciężko będzie zgeneralizować.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 21:31   #4
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: praca w sekretariacie szkoły

Zależy przede wszystkim od miejsca (miasta) i od tego jakie szkoła otrzymuje dotacje. Ja pracowałam kiedyś w tego typu szkole, miałam umowę zlecenie i dostałam 12 zł brutto za godzinę. Koleżanka na etacie dostawała coś ponad 2 tysiaki. Ale zaznaczam, że szkoła w dużym mieście i nieźle prosperowała.
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 16:10   #5
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: praca w sekretariacie szkoły

dziekuje za odpowiedzi
Martika, a mialas wczesniejsze doswiadczenie w tego typu pracy, bo przeciez trzeba prowadzic jakies ksiegi uczniow, znac sie na przepisach, a ja np. w poprzedniej pracy nie mialam w ogole do czynienia z czyms takim.
Jesli chodzi o szkole to na pewno slyszalyscie o nowopowstalych prywatnych szkolach, w kotrych nauka niby jest bezplatna, ale tak naprawde maja dotacje panstwa (np. dobre szkoly, profesja itp).
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:22   #6
serduszkowa
Rozeznanie
 
Avatar serduszkowa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 586
Dot.: praca w sekretariacie szkoły

koleżanka pracuje w sekretariacie profesji na umowe zlecenie i ma 5 zł na ręke/h ;/ dodam, że miasto ok. 120 tysięcy mieszkańców.
serduszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:33   #7
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: praca w sekretariacie szkoły

malutko strasznie pewnie tyle, co w mcdonaldsie, a zakres obowiązków i rodzaj pracy bez porównania
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 10:29   #8
MYSZECZKA_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 130
Dot.: praca w sekretariacie szkoły

Cytat:
Napisane przez serduszkowa Pokaż wiadomość
koleżanka pracuje w sekretariacie profesji na umowe zlecenie i ma 5 zł na ręke/h ;/ dodam, że miasto ok. 120 tysięcy mieszkańców.
Moja znajoma również pracuje w podobnej szkole w Krk i dostaje też takie niewielkie pieniądze ale już juz było napisane powyżej wszystko zależy od szkoły i nigdy nic nie wiadomo
MYSZECZKA_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 18:29   #9
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: praca w sekretariacie szkoły

Cytat:
Napisane przez NowaIza Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedzi
Martika, a mialas wczesniejsze doswiadczenie w tego typu pracy, bo przeciez trzeba prowadzic jakies ksiegi uczniow, znac sie na przepisach, a ja np. w poprzedniej pracy nie mialam w ogole do czynienia z czyms takim.
Jesli chodzi o szkole to na pewno slyszalyscie o nowopowstalych prywatnych szkolach, w kotrych nauka niby jest bezplatna, ale tak naprawde maja dotacje panstwa (np. dobre szkoly, profesja itp).
Nie, nie miałam tego typu doświadczenia. Zostałam tam zatrudniona, bo początkowo szukali kogoś głównie do obsługi telefonicznej, i troszkę bezpośrednio w sekretariacie - a ja miałam wtedy ok. rocznego doświadczenia w obsłudze klienta (pracowałam na telefonach). Jednak im dłużej pracowałam, tym więcej rzeczy poznawałam, miałam nowe obowiązki i szybko poznałam przepisy

Tak naprawdę to wszystko tak strasznie brzmi, ale prowadzenie ksiąg uczniów to jest banał, wydawanie legitymacji, zaświadczeń tak samo, więc naprawdę nie ma czego się bać. W bardziej skomplikowanych kwestiach na pewno będzie was "wspierać" dyrektor, który czuwa właśnie nad przestrzeganiem przepisów, terminów, kontaktami z ministerstwem itd. Panie w sekretariacie są tak naprawdę od wspomagania pracy dyrektora, są dla słuchaczy, mają prowadzić zapisy, różne ewidencje i tym podobne. Osobiście uważam, że w takiej pracy najważniejsza jest ogólna ogłada

Natomiast każda szkoła tego typu dostaje dotacje z urzędu miasta i jest to normalne, dlatego właśnie słuchacze mogą uczyć się za darmo, albo za jakieś 100 zł miesięcznie - a to przecież nie jest duża kwota. W innym wypadku taki koszt nauki nie wchodziłby przecież w grę, bo jak miałaby się utrzymać szkoła? Dotacje dostaje się na każdego ucznia, dlatego w okresie zapisów jest spora presja żeby zapisać jak jakwięcej osób
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 09:26   #10
krilady
Raczkowanie
 
Avatar krilady
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 31
Dot.: praca w sekretariacie szkoły

Witam,
ja pracuję w sekretariacie w prywatnej szkole językowej, mam umowę zlecenie a na ręką mam 1000 zł, ale to już po kilku latach pracy i "wykazaniu się" zaczynałam od 300 zł. Teraz jest przyjmowana następna dziewczyna i ona dostanie na początek 300 zł. Muszę zaznaczyć, że pracujemy 3 dni w tygodniu, a właściwie trzy popołudnia ale oczywiście dużo rzeczy też robię w domu, ale to już nawet bardziej, że chcę to jest właśnie może moje wykazywanie się
krilady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.