zagęszczanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-12, 23:55   #1
dorota.torun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 31

zagęszczanie włosów


bardzo prosiłabym o więcej na temat zagęszczania włosów gdyż mało co dowiedziałam sie na forum!mam dosyć długie włosy,ale są one osłabione i cienke!Poprzez to że często farbuje je na blond wypadają mi W sumie to moze troche przesadzam bo nie wyglądają tak tragicznie, lecz denerwuje mnie fakt że są przylizane!Jak wygląda przedłużanie włosów??jaki ma to wpływ na naturalne włosy?jaka jewst tego cena?i przez jaki czas od zagęszczenia można w nich chodzić??Bardzo prosze w miare możliwośc o odpowiedzi....moze któraś z wizazanek miała już taki zabieg!Prosze o pomoc
dorota.torun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 07:47   #2
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: zagęszczanie włosów

zageszczanie to siostra przedluzania tylko tyle ze pasemka sa dostosowane do dlugosci twoich wlosow jezeli chcez zagescic wlosy to ci polecam z mala iloscia pasemek takie lekie zageszczenie z 15 - 25 pasemkami bynajmniej wlosy podczas sciagania pasemek nie straca tak na kondycjii efekt zageszczania utrzymuje sie do 3 miesiecy wlos sztuczny to zalezy w ktorym salonie kosztuje 10 - 15 zl jedno pasemko syntetyczne naturalne sa ciut drozsze 25 - 30 zl dolaczam ci pare zdjec jak to wyglada
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25.jpg (54,2 KB, 258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 57_51.jpg (24,0 KB, 245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pw10.jpg (76,4 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pw13.jpg (60,7 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prze4.jpg (8,8 KB, 227 załadowań)
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 23:16   #3
dorota.torun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 31
Dot.: zagęszczanie włosów

dziękuje bardzo za odpowiedz!Bede musiała sie zastanowić poważnie nad tym czy warto wogóle sobie takie coś zrobić!!jeszcze raz dzieki
dorota.torun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 23:37   #4
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: zagęszczanie włosów

Hej. Ja mam zagęszczone włosy. Zagęściłam je juz po raz drugi. Bardzo dobrze mi się je nosi. Z tym że moja fryzjerka zrobiła pewien trik aby wygladały one naturalnie. Podzieliła pasemko na pół i w ten sposób nie da sie poznać gdzie jest mój włos a gdzie nie mój. Nie wyglada to tak tragicznie ściagniete jak na fotkach wyżej.
Włosy takie nosze średnio 4 miesiace.
Jeśli chodzi o cene to nie jest to tania metoda. Ta którą ja stosuje to jakaś tam najnowsza za pomocą ultradzwięków (co nie pali włosów). Za jedno podzielone pasemko płace 11 zł.

Najważniejsze jest to ze wlosy są nie do rozpoznania. Dopiero gdy dotyka sie głowy to wyczuwlne są zgrzewy. No i trzeba sie czesać specjalną


szczotką.
Wszysko inne robisz jak z normalnymi włosami.
Chętnie odpowiem jeszcze na twoje pytania jeśli masz watpliwosci.
iness.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 17:54   #5
sara211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 4
Dot.: zagęszczanie włosów

Iness, proszę powiedz , gdzie robiłaś włoski???
sara211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 00:42   #6
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: zagęszczanie włosów

taa moze ladnie to wyglada,a chcialabym je zobaczyc jak beda wygladaly po 3/4miesiacach.Ja nieradzilabym zageszczac wlosow,ale to Juz Twoja decyzja.Jezeli masz cienkie wlosy to poczytaj troche na tym forum a duzo sie dowiesz.O zageszczaniu wystarczy troche poczytac na ten temat w wyszukiwarce google.Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Haarstr$E4hnen~gebondet~~Farbring~001.jpg (34,6 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Vorher-Nachher.jpg (57,7 KB, 272 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 07:57   #7
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: zagęszczanie włosów

Włoski robiłam w Szczecinie w Enjoy'u w pasażu AZ. Robi je sama szefowa - Ania. Zawsze wcześnej doradza i chętnie też rozwiewa wszystkie wątpliwości.

Ps. Dodatkowym atutem w tym salonie jest wspaniale parzona herbatka dla klientek o wyjątkowym smaku
iness.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 11:03   #8
MARTYNKA146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 91
Dot.: zagęszczanie włosów

A Na Czym Polega Metoda Warkoczykowa???
Gdzie Mogę Znaleść Jakąś Stronkę Jak To Sie Robi Krok Po Kroku,chcę Zeby Włosy Przedłużyła Mi Siostra Ale Dobrzeby Było Jakby Zobaczyła Jak To Się Mniej Wiecej Robi
MARTYNKA146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 12:50   #9
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: zagęszczanie włosów

www.google.pl
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 13:15   #10
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: zagęszczanie włosów

raz doczepiałam sobie te pasemka i więcej juz tego nie zrobie!! jak poszłam do fryzjera powiedział mi ze to nie niszczy włosów itp a co sie okazało ze te sztuczne pasma sa zgrzewane z moimi i po sciągniciu pasemek połowa moich została własnie w tych zgrzewach tragedia!;/
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 17:30   #11
ALYA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Dot.: zagęszczanie włosów

iness.m czy mogłabyś mi powiedziec jakich kosmetykow uzywasz do wlosow.ja zrobilam je dwa tyg. temu w tym samym salonie co ty i tez z polowek ale troche mi sie robi siano na koncach bo mam duzo blondow.hydro mask z wella sp nie pomaga a ladnie wygladaja dopiero gdy je wyprasuje
ALYA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 10:53   #12
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: zagęszczanie włosów

Alya 1, możliwe że sie spotkałyśmy się w salonie bo ja też byłam tam około 2 tygodni temu - rozjaśniałam włoski.
A co do twojego pytania: Ja mialam doczepiane włosy w kolore naturalnego ciemnego brązu (patrz zdjęcie) i nie były one sianowate. Idealnie zlewały sie moimi. Ale używam cały czas bardzo dobrej odżywki - oryginalnej MATRIX SLEEK.LOOK ( nie znajdziesz tego w żadnym sklepie a jedynie w salonach fryzjerskich albo na allegro ) Odżywka wygładza włosa i może dlatego ja nigdy nie narzekałam na to że robi mi sie siano na głowie. Przeznaczeniem jej jest wygładzenie i wyprostowanie włosów. Można ją porównać do tych dodawanych do farb koloryzujących. Badzo silnie działa. Spraw sobie ją a nie będziesz żałować. Gdyby było to możliwe to pożyczyłabym ci troszke żebyś mogła sie przekonać .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg braz.jpg (51,3 KB, 246 załadowań)
iness.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 11:52   #13
ALYA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Dot.: zagęszczanie włosów

iness.m dziekuje bardzo za odpowiedz i dobre checi.ja rowniz mam powstawiane takie brazy jak twoje i sa one w lepszej kondycji od blondu ale tak to juz chyba jest z rozjasnianymi wlosami ze robia sie troche sianowate na koncach a nikt nie wie jakich technik oni uzywaja do sciagania koloru.zaraz uruchamiam kontakty i postaram sie zalatwic sobie ten preparat chociaz zainteresowala mnie jeszcze odzywka silnie regenerujaca z joico do kupienia na Estyl.pl pozdrawiam
ALYA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 12:33   #14
ALYA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Dot.: zagęszczanie włosów

iness.m to jeszcze raz ja wlasnie zamowilam sobie szampon i odzywke na alegro po 1500ml za 48 zl za sztuke to super cena!!
ALYA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 01:16   #15
Blondie24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: zagęszczanie włosów

Witam,ja przedłużam włosy juz od prawie 9 miesięcy i powiem szczerze,ze zalecalabym, dluzszego zastanowienia sie tym dziewczynom ,które to planują

Po pierwsze :najlepiej przedłuzyc jesli swoje włosy ma sie w miarę w dobrym stanie (nie przesuszone,nie rozjasniane co 3 miesiace na maxa itd), jesli masz włosy nie farbowane czyli teoretycznie w lepszym stanie,deliktane przedłuzenie badz zageszczenie włosów nie wyrzadzi im wiekszej krzywdy.

Moje pierwsze przedłuzenie włosów odbylo sie jak mialam praktcznie najjasniejszy blond z mozliwych, a wiec wiadomo włosy przesuszone,łamiące się koncówki itd .Po zdjeciu przedłuzonych włosów ,moje włosy byly krótsze o min 7-8 cm od pierwotnych... Zaczełam wtedy terapię "szokową" czyli Wax,Inneov L'Oreala,olejek rycynowy plus apmułki Vichy.

Jednoczesnie przedłuzylam włosy po raz drugi ale przyciemniłam znacznie ich kolor balejazem.Teraz widzę,ze to dalo efket..Ostatnio przedłuzałam włosy po raz 3 i po zdjeciu ich a przed zalozeniem nowych ,przyjrzalam sie dokładnie moim włoskom i stan ich byl znaaaacznie lepszy niz ten sprzed przedostaniego przedłuzenia.

Wazna uwaga dla tych z was ,które planują przedłuzenie badz zageszczenie włosów:jednorazowe "noszenie "takich włosów nie może byc dłuzsze niz 3 miesiące! Miałam okazje przyglądać sie sciaganiu przedłuzonych włosów u dziewczyny ,która nosiła je ponad 6 miesięcy! Uwierzcie mi:dwie fryzjerki przez ponad godzinę nie były w stanie rozczesac tych słupłow,kołtunów a jej włosy przypominały po prostu dredy.
Tak wiec podsumowując moj wywód : przedłuzanie i zageszczanie-owszem ale jesli nie masz włosów naprawde zniszczonych badz znacznie rozjasnianych.
Bujna fryzurka(co prawda nie twoja) rzeczywiscie fajnie wygląda PZDR
Blondie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 12:54   #16
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: zagęszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez iness.m Pokaż wiadomość
Alya 1, możliwe że sie spotkałyśmy się w salonie bo ja też byłam tam około 2 tygodni temu - rozjaśniałam włoski.
A co do twojego pytania: Ja mialam doczepiane włosy w kolore naturalnego ciemnego brązu (patrz zdjęcie) i nie były one sianowate. Idealnie zlewały sie moimi. Ale używam cały czas bardzo dobrej odżywki - oryginalnej MATRIX SLEEK.LOOK ( nie znajdziesz tego w żadnym sklepie a jedynie w salonach fryzjerskich albo na allegro ) Odżywka wygładza włosa i może dlatego ja nigdy nie narzekałam na to że robi mi sie siano na głowie. Przeznaczeniem jej jest wygładzenie i wyprostowanie włosów. Można ją porównać do tych dodawanych do farb koloryzujących. Badzo silnie działa. Spraw sobie ją a nie będziesz żałować. Gdyby było to możliwe to pożyczyłabym ci troszke żebyś mogła sie przekonać .
a ile ta odzywka kosztuje?
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 11:11   #17
weronikawroblewska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
Dot.: zagęszczanie włosów

witam,
ja wybrałam zabieg zagęszczania włosów i muszę przyznać że efekt mnie zaskoczył. Moje włosy są teraz bujne i gęste. Jeśli chcecie więcej o tym zabiegu to polecam xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-06-03 o 14:26 Powód: link
weronikawroblewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-03 11:11:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.