grecja,tunezja,egipt - co najlepiej wybrac?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Pokaż wyniki sondy: kraj na wycieczke we wrzesniu z mamciu, co byscie wybraly po przeczytaniu mego watku:
grecja 13 37,14%
tunezja 8 22,86%
egipt 14 40,00%
Głosujący: 35. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-06, 18:05   #1
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670

grecja,tunezja,egipt - co najlepiej wybrac?:)


hej

ostatnio rozmawialam z mamcia i wymyslilam, ze moze pojechalybysmy sobie gdzies na wycieczke we wrzesniu mam na mysli glownie grecje, tunezje lub egpit. nie ukrywam, ze najbardziej chcialabym to trzecie, a pozniej grecje jednak to zalezy od paru spraw:

- moja mama nie lubi sie bardzo opalac, woli bardziej cos polaczone ze zwiedzaniem, spacerowaniem itp
- wiadomo pieniazki
- kiedy najlepiej zarezerwowac - teraz, czy czekac na last minute, bo jak przegladam oferty to czasem mozna znalezc super oferty, ale z doswiadczenia wiem, ze oczywiscie sa wtedy, gdy sie ich nie potrzebuje
- i moze jakies biuro mozecie polecic, np z okolic lublina lub w ogole. slyszalam, ze najbardziej oplaca sie z zagranicznych biur, ale czy to nie ryzyko i jak to zrobic


hmm to tak w skrocie i na szybko, jak cos mi sie przypomni to jeszcze zapytam
dziekuje za wszelkie uwagi, informacje, rady...
pozdrawiam
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:33   #2
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: grecja,tunezja,egipt - co najlepiej wybrac?:)

To wszystko zalezy czego oczekujesz, czy nastawiasz sie na luksusy, wyzywienie all inclusive, itd... No i oczywiscie ile masz zamiar wydac na te wakacje, czy chcesz jechac na tydzien czy na dwa.
Po pierwsze termin- w arabskich krajach we wrzesniu jest Ramadan, podobno mozna sie czuc jak 'intruz', ale nie bylam to nie wiem jak to jest naprawde
Tak sie sklada ze moja mama byla akurat na wakacjach w 3 tych krajach+Turcja.

Najbardziej byla niezadowolna z wycieczki do Grecji, moze pozwolic sobie tylko na tydzien urlopu wiec aby miec 'full wypas' wziela all inclusive i to byla zenada wg jej relacji, krzywe spojrzenia kelnerow, drinki o 'zapachu' alkoholu, brudnawe i male pokoje. Za podobne pieniadze jechala w tym roku do Egiptu, 5* tez wersja all i byla zachwycona.
W Tunezji byla za mniejsze pieniadze na HB (sniadania, obiadokolacje) i w porownaniu do Grecji bylo super.
Ogolnie powiem tak, jesli masz mniej pieniedzy polecam Turcje, Tunezje, hotele od 3*, najlepiej w opcji all inclusive. Zazwyczaj jest drozsza niz HB, ale tam jest tak goraco ze czlowiek caly czas pije napoje chlodzace i jak masz wszystko w cenie to sie oplaca.

Jesli masz troszke wiecej kasy i chcesz zakosztowac luksusu i byc rozpieszczana, to Egipt najlepiej Sharm el Sheikh w hotelu 5* AC, z tym ze to wydatek ok 2 tys/tydzien, 2,5 tys/2 tyg. Jednak na miejscu juz malo pieniedzy wydasz, tym bardziej ze dolar nisko stoi

Mam nadzieje ze jakos zrozumiale to napisalam Oczywiscie to tylko subiektywna opinia, pozdrawiam
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 18:44   #3
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: grecja,tunezja,egipt - co najlepiej wybrac?:)

Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
To wszystko zalezy czego oczekujesz, czy nastawiasz sie na luksusy, wyzywienie all inclusive, itd... No i oczywiscie ile masz zamiar wydac na te wakacje, czy chcesz jechac na tydzien czy na dwa.
Po pierwsze termin- w arabskich krajach we wrzesniu jest Ramadan, podobno mozna sie czuc jak 'intruz', ale nie bylam to nie wiem jak to jest naprawde
Tak sie sklada ze moja mama byla akurat na wakacjach w 3 tych krajach+Turcja.

Najbardziej byla niezadowolna z wycieczki do Grecji, moze pozwolic sobie tylko na tydzien urlopu wiec aby miec 'full wypas' wziela all inclusive i to byla zenada wg jej relacji, krzywe spojrzenia kelnerow, drinki o 'zapachu' alkoholu, brudnawe i male pokoje. Za podobne pieniadze jechala w tym roku do Egiptu, 5* tez wersja all i byla zachwycona.
W Tunezji byla za mniejsze pieniadze na HB (sniadania, obiadokolacje) i w porownaniu do Grecji bylo super.
Ogolnie powiem tak, jesli masz mniej pieniedzy polecam Turcje, Tunezje, hotele od 3*, najlepiej w opcji all inclusive. Zazwyczaj jest drozsza niz HB, ale tam jest tak goraco ze czlowiek caly czas pije napoje chlodzace i jak masz wszystko w cenie to sie oplaca.

Jesli masz troszke wiecej kasy i chcesz zakosztowac luksusu i byc rozpieszczana, to Egipt najlepiej Sharm el Sheikh w hotelu 5* AC, z tym ze to wydatek ok 2 tys/tydzien, 2,5 tys/2 tyg. Jednak na miejscu juz malo pieniedzy wydasz, tym bardziej ze dolar nisko stoi

Mam nadzieje ze jakos zrozumiale to napisalam Oczywiscie to tylko subiektywna opinia, pozdrawiam
dziekuje ci za odpowiedz juz odpisuje, jak ma sie sytuacja u mnie..
moze nie ze na luksusy, ale by byla to wycieczka na poziomie, raczej all (bylam na wycieczce w hiszpanii ostatnio i jakies tam porownanie mam i oczekiwania), wiec tak: obowiazkowo posilki - sniadanie i obiadokolacja, wlasciwie by juz wszystko bylo wliczone w cene poza wycieczkami fakultatywnymi... a pieniazki hmm cos do 1600-1700 a ze egipt to dolary, to tez jest jakis plus. sama nie wiem...
a powiedz mi, gdzie sie da najbardziej pozwiedzac oczywiscie nie wydaja za duzo pieniazkow.

wiem, ze sa watki juz zalozone z tymi krajami, ale moze poczekam az jeszcze ktos sie wypowie...

no i wlasnei najwazniejsze, kiedy rezerwowac? teraz czy czekac...


wlasciwie to najlepsza bylaby wycieczka objazdowa i jednak po egipcie przegladam oferty ale nadal nie wiem czym sie kierowac

znalazlam cos takiego
http://www.easygo.pl/wycieczka/egipt...?od-2008-06-12

tylko troszke drogie te wycieczki, chyba i dziwne, ze nie wliczone w cene, bo chyba wszystkie sa platne.

Edytowane przez Flofferek
Czas edycji: 2008-06-06 o 19:02 Powód: dopisek
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 19:28   #4
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: grecja,tunezja,egipt - co najlepiej wybrac?:)

Najlepsze okazje są na 2-3 dni przed wylotem. Ale wtedy trzeba liczyć się z tym, że bierzesz kasę, idziesz do biura, na miejscu przeglądasz oferty, podejmujesz decyzję, podpisujesz umowę i wpłacasz kasę. Bo jesli zdecydujesz się podpisac umowę, to ze względu na krótki termin do wylotu musisz od razu zaplacić. A jak skoczysz do domu czy bankomatu po pieniądze, to po powrocie może sie okazać, że miejsc już nie ma. Przerabiałam to wiele razy...

Jesli chcesz zwiedzać, to niestety nie ma opcji "nie wydać za dużo pieniążków". Dobre zwiedzanie kosztuje i tego sie nie uniknie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 19:43   #5
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: grecja,tunezja,egipt - co najlepiej wybrac?:)

Jak robilam rozeznanie gdzie by tu pojechac w tym roku to z takich bardziej 'egzotycznych' krajow wlasnie Turcja wychodzi najtaniej. Poza sezonem znajdziesz oferty 1500 zl/2 tyg w hotelu 3* w opcji All.
W Turcji tez placi sie dolarami, a wycieczki fakultatywne wykupisz niedrogo w lokalnym biurze podrozy, zazwyczaj maja tez kogos kto mowi po polsku. Rezydent oferuje wycieczki po zbojeckich cenach, a czesto zdarza sie ze pozniej idzie i wykupuje wycieczki u Araba (znajomi w Egipcie mieli taka sytuacje).
Co do rezerwacji to jezeli mozesz sobie pozwolic na niepewnosc to wlasnie najwieksze okazje trafiaja sie 2-3 dni przed wylotem. Kolega chwalil sobie last-minute z tej strony http://pegastouristik.eu/ , tylko jak dla mnie strone maja kompletnie nieczytelna To jest ponoc tureckie biuro podrozy majace oddzialy w Polsce

Dopisek: Aha, w Turcji wazne jest zeby patrzec czy hotel jest polozony blisko centrum wiekszego miasta, tak zeby poznac troche kulture, przejsc sie na bazar, czy zjesc cos poza hotelem. Bo jak znajdziesz sie na zadupiu to prawdziwej Turcji nie zobaczysz
__________________

Edytowane przez karolina2020
Czas edycji: 2008-06-06 o 19:45 Powód: dopisek
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:54   #6
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: grecja,tunezja,egipt - co najlepiej wybrac?:)

Grecja ---> to Europa, drogo. Nieciekawe hotele, Grecy niezbyt sympatyczni. Jak juz to lepiej jakaś wyspa grecka: Kreta, Rodos. Nie dostaniesz raczej nic dobrego w cenie 1700 zł na Grecję na ten termin. Nie sądzę, ale jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

Tunezja ---> większy bród i smród. Sorry za dosadność ale tak wlasnie jest. Tutaj jednak ceny są niższe i to sporo (w porównaniu do Grecji). Miasta godne polecenia ewentualnie to Sousse, hotele koło promenady np. El Hana Beach, Karawan, Sousse Palace, Tej Marhaba itp.). Miasto obok to Port El Kantoui, małe kameralne z neiwielką mariną. Odległość miedzy dwoma to jakies 8 km wiec zawsze mozna sobei taksówką albo tamtejszym tuk- tukiem podjechać. Mozna wziąść tani hotel jakikolwiek i pojechać na dwa dni na Saharę. TO jedyne co arto w Tunezji.
TYLKO: We wrześniu w Tunezji byłam podczas ramadanu i z całego serca nie polecam. Tam wszystko kręci się wokół tego i tylko o tym oni myślą. Zlewają turystów totalnie. Jadąc na Saharę nawet przewodniczka nie wiedziała czy facet otworzy dla nas kafejkę i zaparzy kawę podczas postoju. Bo tam nawet jak z nimi sie umowisz to nie masz 100% pewnosci.

Egipt ----> raczej Sharm El Sheikh. Stamtad mama moze pojechac do Jerozolimy jesli ja to interesuje. To 24 godzinna wycieczka ale warto. Odpocznie jak wróci
Nie byłam w Egipcie podczas ramadanu, ale nie słyszałam nigdy zeby były tam jakies utrudnienia.
Wycieczka objazdowa to tylko rejs. Autokarem sie zajezdzicie. Oferty nigdy nie zawierają cen wstepów, które wynoszą ok. 110 $ i więcej. Rejs jest super i warto, ale niestety za duzo wiecej.

I od siebie dodam Turcję. W ramadanie nie ma żadnych utrudnień. Wręcz poleciłabym termin kiedy ramadan sie kończy. Poza tym Turcy są najmniej upierdliwi i najmniej nachalni z powyższych. W chamstwie to Tunezyjczycy przodują, zaraz za nimi Egipcjanie.

Pomyśl jeszcze o tym, ze wylot bedziesz miec z lotniska lokalnego i tam czesto pewne kierunki szybko sie wyprzedają. Jesli nie zalezy Wam na kokretnym kierunku tylko na "spontonie" to ja bym czekała do ostatniej chwili i wzięla którekolwiek państwo po korzystnej cenie. PO prostu wybierasz datę , robisz rozeznanie w kilku hotelach i czekasz...na tydzien przed wylotem kupujesz.

Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłaby Turcja w drugiej połowie września. GTI ma super oferty i wyloty z wielu lotnisk. TO samo Wezyr, Alfa Star tez ma dobre lasty.

A w styczniu rozważ z mamą zakupienie resju po Nilu na następny wrzesien. Wpłacasz 30% ceny i resztę dopiero 30 dni przed odlotem. Masz gwarancję niezmienności ceny i czesto w promocji first minute jest taka opcja, ze w kazdej chwili rezygnjesz, odbierasz kasę i mozesz nie jechac.
Biura wydają katalogi juz od listopada-grudnia.
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 16:55   #7
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: grecja,tunezja,egipt - co najlepiej wybrac?:)

Cytat:
Napisane przez Galatasaray Pokaż wiadomość
Grecja ---> to Europa, drogo. Nieciekawe hotele, Grecy niezbyt sympatyczni. Jak juz to lepiej jakaś wyspa grecka: Kreta, Rodos. Nie dostaniesz raczej nic dobrego w cenie 1700 zł na Grecję na ten termin. Nie sądzę, ale jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

Tunezja ---> większy bród i smród. Sorry za dosadność ale tak wlasnie jest. Tutaj jednak ceny są niższe i to sporo (w porównaniu do Grecji). Miasta godne polecenia ewentualnie to Sousse, hotele koło promenady np. El Hana Beach, Karawan, Sousse Palace, Tej Marhaba itp.). Miasto obok to Port El Kantoui, małe kameralne z neiwielką mariną. Odległość miedzy dwoma to jakies 8 km wiec zawsze mozna sobei taksówką albo tamtejszym tuk- tukiem podjechać. Mozna wziąść tani hotel jakikolwiek i pojechać na dwa dni na Saharę. TO jedyne co arto w Tunezji.
TYLKO: We wrześniu w Tunezji byłam podczas ramadanu i z całego serca nie polecam. Tam wszystko kręci się wokół tego i tylko o tym oni myślą. Zlewają turystów totalnie. Jadąc na Saharę nawet przewodniczka nie wiedziała czy facet otworzy dla nas kafejkę i zaparzy kawę podczas postoju. Bo tam nawet jak z nimi sie umowisz to nie masz 100% pewnosci.

Egipt ----> raczej Sharm El Sheikh. Stamtad mama moze pojechac do Jerozolimy jesli ja to interesuje. To 24 godzinna wycieczka ale warto. Odpocznie jak wróci
Nie byłam w Egipcie podczas ramadanu, ale nie słyszałam nigdy zeby były tam jakies utrudnienia.
Wycieczka objazdowa to tylko rejs. Autokarem sie zajezdzicie. Oferty nigdy nie zawierają cen wstepów, które wynoszą ok. 110 $ i więcej. Rejs jest super i warto, ale niestety za duzo wiecej.

I od siebie dodam Turcję. W ramadanie nie ma żadnych utrudnień. Wręcz poleciłabym termin kiedy ramadan sie kończy. Poza tym Turcy są najmniej upierdliwi i najmniej nachalni z powyższych. W chamstwie to Tunezyjczycy przodują, zaraz za nimi Egipcjanie.

Pomyśl jeszcze o tym, ze wylot bedziesz miec z lotniska lokalnego i tam czesto pewne kierunki szybko sie wyprzedają. Jesli nie zalezy Wam na kokretnym kierunku tylko na "spontonie" to ja bym czekała do ostatniej chwili i wzięla którekolwiek państwo po korzystnej cenie. PO prostu wybierasz datę , robisz rozeznanie w kilku hotelach i czekasz...na tydzien przed wylotem kupujesz.

Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłaby Turcja w drugiej połowie września. GTI ma super oferty i wyloty z wielu lotnisk. TO samo Wezyr, Alfa Star tez ma dobre lasty.

A w styczniu rozważ z mamą zakupienie resju po Nilu na następny wrzesien. Wpłacasz 30% ceny i resztę dopiero 30 dni przed odlotem. Masz gwarancję niezmienności ceny i czesto w promocji first minute jest taka opcja, ze w kazdej chwili rezygnjesz, odbierasz kasę i mozesz nie jechac.
Biura wydają katalogi juz od listopada-grudnia.
dziekuje za tak duza odpowiedz duzo mi to rozjasnilo

hmm to teraz zaczynam dumac nad ta turcja (popatrze oferty w necie)... chociaz egipt nadal mam w glowie

chyba, ze mozesz jeszcze polecic inne kraje, gdzie mozna zwiedzac (europa zachodnia odpada)
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 16:45   #8
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: grecja,tunezja,egipt - co najlepiej wybrac?:)

Flofferek ja polecam Turcję. Naprawdę. We wrześniu bedzie super. Egipt oczywiście też jest super. Sama mam w planach we wrześniu jechać do Sharm i na dwa dni do Kairu.
Zwiedzać oczywiście można wszędzie tam gdzie są turyści bo okoliczne biura zawsze mają jakieś atrakcje w rejonie. W Turcji sa przyjemne rejsy po zatoczkach. Jest świetnie relaksująca łaźnia turecka gdzie za pakiet: sauna sucha i parowa+jacuzzi+masaż pianą+peeling+masaż ciała płacisz jakieś 15 E lub 15 $ (zależy gdzie) . To na pewno podobałoby się i mamie i Tobie. Do takiej łaźni idzie się zazwyczaj w pierwszym, drugim dniu żeby opalenizna dobrze się trzymała i ciało było zrelaksowane. Naprawdę super sprawa.
W Egipcie oprócz Jerozolimy (ta opcja tylko z Sharm, z Hurghady tego nie ma) można oczywiście pojechać na wycieczkę do Kairu zobaczyć piramidy.

W Turcji popularne miasta turystyczne to:
Alania - gwarna, pełno dyskotek, dużo ludzi, fajny port, duzo atrakcji, polskie biura zabierające na wycieczki fakultatywne
Side - spokojniejsze, nieco brzydsze miasto, lepsze hotele dalej od centrum; w środku miasta starożytne pozostałości, plaże szerokie, piaszczyste
Kemer - to na zachód od lotniska w Antalii, piękne małe miasteczko, otoczone górami wpadającymi do morza, mało Polaków, ale jest cudnie

i tzw. Wybrzeże Egejskie:
Marmaris - huczne, duże miasto, z mariną, górami, atrakcjami, stąd można np. płynąc na 1 dniową wycieczkę na Rodos - to zaledwie godzina wodolotem,
Oludeniz - spokojne miasteczko z przepiękną laguną widoczną na prawie każdym folderze o Turcji
Fethiye - większe od Oludeniz, ale też spokojne i z pięnymi krajobrazami wokół

Z tych rejonów można jechać np. na wycieczkę do Pamukkale - tarasy wapienne, do Efezu - starożytnego miasta.
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 17:28   #9
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: grecja,tunezja,egipt - co najlepiej wybrac?:)

no zobaczymy jak to bedzie, jesli egipt to obowiazkowo piramidy

widze, ze jak last minute to najlepsze ceny sa, ale okazalo sie, ze nie wiadomo czy mama w ogole bedzie miala urlop we wrzesniu, a jak tak, to tez nie wezmie w ostatniej chwili... dzis cos brat wspominal, ze moglby jechac, ale w lipcu... z moja familia to sie czasem czlowiek nie dogada

poki co mam sesje i to jest priorytetem, a w miedzy czasie czytam watki z egiptu i turcji
w kazdym razie i tak bardzo dziekuje, naprawde otwiera to oczy.. zbieram informacje i wybierzemy najlepsze rozwiazanie
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 00:10   #10
Anja91
Raczkowanie
 
Avatar Anja91
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 31
GG do Anja91
Dot.: grecja,tunezja,egipt - co najlepiej wybrac?:)

Ja osobiście polecam Tunezję byłam tam rok temu, w lipcu w Port el Kantaoui ;] spędziłam tam 2 najwspanialsze tygodnie w moim życiu. To były niezapomniane wakacje zakochałam się w Tunezji w razie jakiś pytań pisz mogę także wysłać zdjęcia. Pozdrawiam.
__________________
.bo do jazzu i whisky trzeba dorosnąć.


~'~ Lloret de Mar <13.08> ~'~
c(;

Anja91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 00:19   #11
Anja91
Raczkowanie
 
Avatar Anja91
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 31
GG do Anja91
Dot.: grecja,tunezja,egipt - co najlepiej wybrac?:)

A co do Egiptu. Moi znajomi byli tam 3 tygodnie temu. Szczerze mówiąc z ich opowieści wynikało, iż nie było tam nic ciekawego oprócz bajecznej rafy koralowej i piramid. Tak więc..

Ktoś napisał, że Tunezja to smród i bród..

Wybacz, ale to że w mieście, np. Sousse (w wąskich uliczkach) leży sterta śmieci to nie oznacza, że cała Tunezja tak wygląda ! Godna polecenia jest np. Kartagina (parę km od Sousse) gdzie zobaczysz pozostałości rzymskich budowli. Albo Sidi bou side, które znane jest z tego, że w całym miasteczku domy są białe z niebieskimi okiennicami. Sam Port el Kantaoui jest śliczny. Nie jest wielki, ale jest to kurort "bogaczy" (chociaż wcale drogo nie jest ;p) ze względu na widoki.

Na prawdę polecam
__________________
.bo do jazzu i whisky trzeba dorosnąć.


~'~ Lloret de Mar <13.08> ~'~
c(;

Anja91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 10:24   #12
Agisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: grecja,tunezja,egipt - co najlepiej wybrac?:)

Ja osobiście polecam Tunezję byłam tam rok temu, w lipcu w Port el Kantaoui ;] spędziłam tam 2 najwspanialsze tygodnie w moim życiu. To były niezapomniane wakacje zakochałam się w Tunezji w razie jakiś pytań pisz mogę także wysłać zdjęcia. Pozdrawiam.


Tez tam byłam,oprócz tego ,że wracam tam w tym roku to bardzo bardzo kocham Tunezję echhh cudowne wspomnienia i ludzie,La Nafura kawiarnia przy fontannie.....

BRÓD I SMRÓD????nie spotkałam się tak samo jak brudnych i śmierdzących ludzi...ludzie nie macie pojęcia o pewnych rzeczach zwyczajnie bądż też poprostu jesteście niezadowolonymi z życia snobami!!! polecam Port El Kantaoui i hotel EL kANTAOUI ,,,,polecam wyjjazd kobietom,bo to będzie podróż która zmieni ich życie tak jak zmieniło się moje
Agisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:41   #13
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: grecja,tunezja,egipt - co najlepiej wybrac?:)

bylam w Grecji- ladne panstwo ,zwlaszcza Ateny i Meteory slynne
w tunezji rowniez urzekl mnie klimat arabksi i stroje i jedzenie widoki ,w Egipcie nei bylam ale teraz tam mam ochote sie wybrac bo jest jeszcze piekniej podobno niz w Tunezji a podobne klmiaty
chodz jeszcze nad maroko sie zastanwiam
zaznaczylam w ankiecie Egipt
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.