Moja zmiana na lepsze:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-03, 21:56   #1
elus666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do elus666
Smile

Moja zmiana na lepsze:D


W końcu i ja zdecydowałam się nad sobą popracować. Od dłuższego czasu czytam te wszystkie wątki i... Zazdroszczę. Wy wszystkie chudniecie, pracujecie nad sobą, a ja?! A ja siedzę i tylko marudzę, że coraz gorzej ze mną...

Zmieniłam nieco sposób żywienia. Mniejsze, a częstsze posiłki, jak najmniej pieczywa, więcej warzyw i owoców, 1,5l dziennie wody, słodycze staram się zastępować zdrowszymi przekąskami, a ostatni posiłek nie poźniej niż o 19... Czasem ciężko jest powstrzymać się od starych nawyków, ale staram się... Trwam w tym tydzień? 1,5?

Od dziś wziełam się za ćwiczenia. Postanowiłam wprowadzać wszystko stopniowo. Cieżko u mnie z systematycznością i wytrwałością. Najpierw brzuszek... Z nim jest najgorzej. Nie mam dużo tłuszczyku, ale niestety moje mięśnie zaczynają troszeczkę zanikać . Wykonałam dzisiaj 15min (trening dla początkujących) treningu Tamilee Webb (czy jak to sie pisze) "Ja chcę mieć taki brzuch". Dobry wybór? Brzuszek chcę ćwiczyć co drugi dzień, tyle ile dam radę, ale na 100% możliwości + jakieś skłony na "boczki".
W przyszłym tygodniu chciałabym dodać do tego ćwiczenia także Tamilee na pupę... Myślałam też o nogach, ale na nie narzekać nie mogę, a nie chcę przeciążyć mojego zapału...
Czekam też, aż stopnieje trochę ten lód, by znów zacząć uprawiać marszobiegi. Jak narazie warunki są jeszcze dość kiepskie...

Co o tym myślicie? Jakieś rady, sugestie? Przydało by się parę wskazówek co i jak...
__________________
Uroda kobiety jest formą władzy
elus666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 22:03   #2
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: Moja zmiana na lepsze:D

Zamiary masz fajne... Jeśli wytrwasz to napewno będzie ok Wszystko co sie dotyczy odchudzania znajdziesz w wątku "Dla tych co szukają, a nie wiedzą"( jakoś tak). Znajdziesz go na górze Do tego możesz dorzucić herbatki. Zieloną lub czerwoną. Ostatni posiłek- czyli kolacja- powinnien składać się z głównie z białka. Reszte tego co najważniejsze chyba masz w planach
W takim razie witam i powodzenia zycze
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.