Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-28, 06:39   #151
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Za tak wykonany zabieg nie zapłaciłabym nawet kilkudziesięciu złotych.
Już na pierwszy rzut oka widać, że wygląda to sztucznie i są doklejane.
A mnie chodzi o to, by mimo, iż mam je gęste i dłuższe nikt ma nie zauważyć, że to nie moje naturalne.
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 07:15   #152
Sylwiusa
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 54
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Ja też chetnie skorzystam z takiej usługi. a czym sie różnie 2;1 od 3;1 ? tym że jedne to kocie oko a drugie całość?
Sylwiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 22:20   #153
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

No proszę Cię, a co tu jest niezrozumiałe...
http://stylistkarzes.blogspot.com/20...21-lub-31.html
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 10:23   #154
KasiaSmolik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Dziewczyny a byłyście może w salonie Yasumi przy ul.Bonarka 11? On jest podobno od niedawna, ja sama szukam czegoś dla siebie w okolicy Podgórza
KasiaSmolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 21:02   #155
acichon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

A ja byłam dzisiaj w nowym salonie na dobrego Paterza 118 - Instytut Shintai i jestem zachwycona Wszystko nowe, dobre, nowe urządzenia, robiłam rf na nogi, kosmetyczka pokazała mi też inne urządzenia i umówiłam się na przyszły tydzień na masaż z podciśnieniem Mają bardzo dużo fajnych zabiegów na na razie walczę z cellulitem
acichon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 00:24   #156
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

A to już całkiem "inna bajka", aniżeli poprzedni link. Prezentują się przepięknie .
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 22:23   #157
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Dwa dni temu przedłużyłam sobie nowe. Następne będzie już u tej Pani .
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 00:10   #158
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Cytat:
Napisane przez karoo_linka Pokaż wiadomość
ZAPRASZAM NA PIĘKNE RZĘSKI

https://www.facebook.com/pages/Magia...2905598?ref=hl

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

https://www.facebook.com/pages/Magia...2905598?ref=hl

polecam
Pani Karolina - przesympatyczna, śliczna blondynka .
Nie napisałam od razu "opinii", gdyż chciałam sprawdzić trwałość wykonania. Rzęsy są PRZEPIĘKNE i ani odrobinę nie zmieniły swojego kształtu i skrętu.
Po raz pierwszy w ogóle nie czuję, że oprócz moich są tam jeszcze doklejone. Ślicznie prezentują się na oczach (bardzo ładnie "podwinięte"), niesamowicie je podkreślają, nie wypadają, nie wywijają się w różne strony i są bardzo pięknie zagęszczone. Nie mam pojęcia jak Ona "coś" takiego wyczarowała na rzęskach i to jeszcze bez efektu sztuczności (nie widać również, że są przyklejone do moich naturalnych).
Za jedwabne zapłaciłam 100 zł (bardzo dobra jakość) z dojazdem do mojego domu. Przedłużenie metodą 1:1 trwało zaledwie 1,5 h (w innych gabinetach prawie 3 i ponad dwukrotnie wyższa kwota).

Teraz już wiem, że warto zaryzykować i nie zdawać się tylko na swoją kosmetyczkę.
Jak widać są mistrzynie w tym konkretnym zabiegu.
Serdecznie polecam, wszystkim, którzy marzą o magicznym spojrzeniu .
PS. Mój mąż po obejrzeniu efektu tylko stwierdził, że: "pięknieję z dnia na dzień i aż się boi, co to będzie jak skończę siedemdziesiąt lat ".
Naprawdę czuję się niesamowicie szczęśliwa. Mała rzecz, a tak bardzo cieszy - DZIĘKUJĘ .

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-04-15 o 08:41 Powód: literówki
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 10:45   #159
theoo13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: PL - Krk
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja brazylijska w KRAKOWIE ?

Ja ostatnio 2 razy byłam na depilacji brazylijskiej na Stradomskiej niedaleko Wawelu. Nie mam żadnych zastrzeżeń, profesjonalne podejście do sprawy - zapłaciłam 60zł. Tutaj jest cennik http://katiabeauty.pl/zabieg/depilacja-woskiem/

Mało tego dodatkowo załapałam się na event gdzie wykonują permamentny w bardzo dobrej cenie - za niedługo będę go miała więc się pochwalę rezultatem. Możecie poczytać na stronce jest informacja.
theoo13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 08:40   #160
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Minął trzeci tydzień od czasu jak Pani Karolina przedłużyła mi rzęsy. Z ręką na sercu - wypadło może parę, a wstyd się przyznać w ogóle o nie nie dbam.
Podkreślam je jedną warstwą tuszu i przy zmywaniu "nie oszczędzam". Bardzo dokładnie zmywam tylko wodą z dodatkiem żelu, bez żadnych wacików, dłońmi.
Aż przyjemnie rano spojrzeć do lusterka. Buzia wygląda na świeżą i wypoczętą, nawet bez nakładania makijażu.
Mam tendencję do tworzenia się worków pod oczami, ale z tymi rzęsami są prawie niewidoczne. Nie wywinęła się ani jedna. Przez cały ten czas zachowały swój pierwotny kształt.
Pozdrawiam .
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 19:52   #161
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Regulacja brwi-Kraków, ale gdzie?

Podbijam. Ciągle najlepiej iść do Pani Kasi Milczyńskiej czy pojawił się ktoś nowy? I przede wszystkim tańszy.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 16:27   #162
bajaderka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Wypróbowałam już wiele miejsc jeśli chodzi o przedłużanie rzęs i co krok napotykałam na rozczarowanie, wiecznie coś było nie tak, a to rzęsy wywijały się we wszystkie strony, a to trzymały się tydzień po czym zostawało 3 rzęsy na krzyż albo były poklejone jedna do drugiej więc generalnie beznadzieja. W końcu z przedłużania zrezygnowałam, aż do chwili kiedy zobaczyłam ślicznie przedłużone rzęsy u mojej fryzjerki. Wyglądały do tego stopnia naturalnie, że musiałam spytać czy na pewno są przedłużone. Oczywiście wzięłam kontakt i tak trafiłam do Pani Pauliny. To było 3 lata temu, wtedy rzęsy miałam klejone jeszcze w mieszkaniu, dzisiaj Pani Paulina ma już gabinet Massage&Lashes Atelier na Zawiłej 61, który każdej kobiecie, która poszukuje na prawdę profesjonalnego przedłużania rzęs gorąco polecam. Mam nadzieję, że ten post skróci Wam poszukiwania przez które sama musiałam przejść.
bajaderka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 23:35   #163
Magnifiq
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Jeśli chodzi o kwasy to polecam np.ferulowy w Metamorfozie na ul.Kordylewskiego 1, wykwalifikowane Panie kosmetyczki udzielają tam bezpłatnych konsultacji.
Magnifiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 14:06   #164
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

same reklamy
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 08:24   #165
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Najlepsze gabinety kosmetyczne / KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
same reklamy
nieee, to przecież nowe użytkowniczki, które chcą się tylko pochwalić, gdzie robią się na bóstwo ;D
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 18:55   #166
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Dziewczyny
Pomóżcie mi trochę i powiedzcie mi, czy prace tej Pani są dobrze zrobione? Ponieważ szukam kogoś w okolicach centrum na rzęski i nie wiem na kogo się zdecydować.
http://www.sabrinastudiourody.strefa.pl/galeria.html
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 22:21   #167
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

byl ktos u tej Pani: http://rzesy-krakow.pl/ i moze cos napisac o jej robótkach ?
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 11:26   #168
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

dziewczyny..

a ja poszukuję jzakiegoś malutkiego zakładu kosmetycznego; najlepiej jak prowadzi to jedna kosmetyczka.. znajdę cos takiego w Krakowie?
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 07:55   #169
malamali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Ja znam taki na Dwernickiego 8 gabinet Biotica - prowadzi go Pani Ania i cieszy się dużym zainteresowaniem.Gabinet jest też podologiczny. Polecam przez duże "P"
malamali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 08:54   #170
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez malamali Pokaż wiadomość
Ja znam taki na Dwernickiego 8 gabinet Biotica - prowadzi go Pani Ania i cieszy się dużym zainteresowaniem.Gabinet jest też podologiczny. Polecam przez duże "P"
reklama, reklama, reklama :/
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 20:01   #171
Nikita28
Raczkowanie
 
Avatar Nikita28
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 302
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Ja osobiście mogę polecić 2 dziewczyny z Krakowa Agnieszkę Kasprzyk i Agnieszkę Kwiatkowską. Namiary na nie można znaleźć na firmowej stronie Noble Lashes - www.noblelashes.pl w zakładce lista stylistów. Obie są instruktorami przedłużania rzęs, u obu z nich robiłam (i nadal robię) swoje rzęsy i mogę je z czystym sumieniem polecić.

Ewentualnie mogę polecić też siebie Aplikuję rzęski na terenie Krakowa i Nowego/Starego Sącza. Przeszłam szkolenie z 1:1 pod okiem A.Kasprzyk, a niedługo robię szkolenie z objętościówek u A.Kwiatkowskiej. Myślę, że dobrą rekomendacją moich umiejętności (a w sumie to umiejętności szkoleniowych instruktorki ) jest fakt, że jedna z instruktorek robi swoje rzęsy u mnie

Dla zainteresowanych link do mojego bloga jest w stopce.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
byl ktos u tej Pani: http://rzesy-krakow.pl/ i moze cos napisac o jej robótkach ?
Jest w porządku. Aplikacje robi bardzo ładnie, poprawnie technicznie. Również jest szkoleniowcem ale firmy Evo. Na pewno nie zrobi krzywdy. Warto się do niej wybrać
__________________
For Your Lashes
Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs - Kraków
http://foryourlashes.blogspot.com/

motocyklistka od 21.06.2012 - Kawasaki ER5

Edytowane przez Nikita28
Czas edycji: 2013-06-06 o 20:05
Nikita28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 21:19   #172
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
byl ktos u tej Pani: http://rzesy-krakow.pl/ i moze cos napisac o jej robótkach ?

moge polecic z czystym sumieniem Marysie robi sliczniaste rzesidla
__________________
<ciach_reklama>

zapraszam do galerii rzęskowej
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21385
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 16:24   #173
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
dziewczyny..

a ja poszukuję jzakiegoś malutkiego zakładu kosmetycznego; najlepiej jak prowadzi to jedna kosmetyczka.. znajdę cos takiego w Krakowie?
Ja Ci mogę polecić mały salonik przy ul. Wierzbowej 7 (telefon w razie czego na priv) i Panią Basię. Już od kilku lat tam chodzę, odkryłam go dzięki wizażowi bo szukałam kogoś kto dobrze wyreguluje mi brwi (można znaleźć wątek), przetestowałam na własnej skórze i bardzo polecam.

Salon prowadzą 2 kosmetyczki (zmieniają się w południe), osobiście znam tylko panią Basię, bardzo dobra kosmetyczka która rzeczywiście ma indywidualne podejście do klientki i każdego zabiegu. Nieraz przedłuża mi czas wykonywania zabiegu jeśli skóra na to pozwala i tego potrzebuje żeby uzyskać jak najlepsze efekty, jeśli widzi, że zabiegami już więcej nie osiągnie, mówi to wprost i nie namawia na kolejne. Rzeczywiście się angażuje, nieraz zastanawiała się jaką objąć "strategię" na moją trądzikową cerę, pytała znajomej dermatolog. Ceny ma przystępne i adekwatne do "małego saloniku". Poleciłam ją też mojej koleżance która wcześniej chodziła do Dermique, również jest z niej bardzo zadowolona i już u niej została.

Za to nie polecam Medikora. Oprócz pracującej tam pani dermatolog, która jest bardzo fajna, nie polecam salonu bo:
- zrobią Ci każdy zabieg który chcesz jeśli tylko za to zapłacisz, niezależnie od stanu skóry (Pani Basia osłupiała kiedy usłyszała, że zrobiono mi mikrodermabrazję przy moim ówczesnym złym stanie cery),
- wizyty trwały tyle ile oni z góry na nie przeznaczyli czasu i ani minuty dłużej, pomimo tego, że zabiegi zostały zrobione pobieżnie ale z miłą chęcią umawiali mnie na kolejne wizyty,
- czułam się naciągana i namawiana na kolejne i kolejne i nowe zabiegi,
- ceny nie są adekwatne to poziomu obsługi.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 20:50   #174
paolkanh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Cytat:
Napisane przez angelene Pokaż wiadomość
Poszukuję kosmetyczki/wizażystki która naprawdę dobrze przedłuży rzęsy. Kiedyś już takie miałam leczy były posklejane i niestarannie przyklejone. Teraz chciałabym kogoś kto zrobiłby to bez komplikacji, Dlatego proszę o namiary na kogoś wartego polecenia. Dziewczyny znacie taką osóbkę?

https://www.facebook.com/BeautyEvolutionKrk warte polecenia naprawde super dziewczyna robi dojezdza do klienta z reszta po zdjeciach widac wszystko!!
paolkanh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 00:36   #175
_Snow_White
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
dziewczyny..

a ja poszukuję jzakiegoś malutkiego zakładu kosmetycznego; najlepiej jak prowadzi to jedna kosmetyczka.. znajdę cos takiego w Krakowie?
Studio urody Karmel prze placu Imbramowskim jest fajne. Kosmetyczka która tam pracuje to super babka, zawsze cos doradzi. Jest znana z tego że bosko przedłuża rzęsy ale na zabiegi też ma dużo chętnych. Przede wszystkim nie żałuje preparatów, często dorzuca jakiś gratisik czy zniżke. Ja polecam.
_Snow_White jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 18:14   #176
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
dziewczyny..

a ja poszukuję jzakiegoś malutkiego zakładu kosmetycznego; najlepiej jak prowadzi to jedna kosmetyczka.. znajdę cos takiego w Krakowie?
to ja Ci moge polecic gabinet. Co prawda nie prowadzi to jedna kosmetyczka, pracuja tam trzy kosmetyczki. I polecam jedna, Patrycje. Jest rewelacyjnym kosmetologiem, z tymze aby sie do niej umowic to trzeba troche czekac na termin, bo ma mnostwo klientek.
Gabinet miesci sie na Krowodrza Gorka

Tu jest telefon, pytaj o Patrycje tel. 795-462-071
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 15:00   #177
Agalashes
Przyczajenie
 
Avatar Agalashes
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs - Kraków

Nikita28

Dziękuję za polecenie Ja też śmiało mogę polecić https://www.facebook.com/ForYourLashes?fref=ts jak chodzi o metodę 1:1. Jako instruktorka podłożyłam się niedawno aby wypróbować umiejętności Nikity i nie jestem zawiedziona, rzęski bardzo dobrze się trzymają wyglądają bardzo naturalnie bo taki efekt chciałam uzyskać. Polecam tą stylistkę na usługi 1:1
__________________
instruktor przedłużania rzęs Małopolska i Śląsk

Agnieszka Kwiatkowska
https://www.facebook.com/Agalashes
http://agalashes.wordpress.com/

Zapraszam do albumu zdjęć
https://wizaz.pl/forum/album.php?u=1101456

Edytowane przez Agalashes
Czas edycji: 2013-06-12 o 15:01
Agalashes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 18:19   #178
Gatita
Raczkowanie
 
Avatar Gatita
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 268
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Część Dziewczyny,
znacie może godną polecenia kosmetyczke w Nowej Hucie?
potrzeba mi specjalistycznej porady jak się zająć moją cera bo już naprawdę nie daję rady...

z góry dziekuje za pomoc!
Gatita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 13:00   #179
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Cytat:
Napisane przez Gatita Pokaż wiadomość
Część Dziewczyny,
znacie może godną polecenia kosmetyczke w Nowej Hucie?
potrzeba mi specjalistycznej porady jak się zająć moją cera bo już naprawdę nie daję rady...

z góry dziekuje za pomoc!
Może dermatolog dobry? Endokrynolog? Ja pozbyłam się problemów z cerą, jak się okazało, że mam problemy z hormonami... Nie zdajemy sobie sprawy na jak wiele rzeczy wpływają właśnie hormony. Ja w Twoim przypadku poszłabym do lekarza rodzinnego po skierowanie do endokrynologa-ginekologa (lekarza z tymi obiema specjalizacjami), następnie on wysyła na badania krwi pod kątem hormonów, i jest wszystko pięknie jak na tacy Później po podleczeniu trądziku dobra kosmetyczka by odpowiednio pielęgnować cerę. Polecam p. Kasię z Face&Body, świetna specjalistka w swojej dziedzinie oraz salon Colette na Starowiślnej.
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 13:55   #180
rossa1
Przyczajenie
 
Avatar rossa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: SALON KOSMETYCZNY- KRAKÓW

Ja mogę polecić Yasumi przy Matecznego (http://krakow.bonarka.yasumi.pl/). Warto tam najpierw pójść na konsultację, bo specjalistki znają się na rzeczy i dobierają naprawdę fajne zabiegi. Dobrze też zaglądnąć na ich fanpage, bo co rusz mają jakieś promocje, więc można trafić nawet na zabiegi za połowę ceny.
rossa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-28 16:22:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.