Konica Minolta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-12, 22:27   #1
Axunia
Zadomowienie
 
Avatar Axunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 1 352

Konica Minolta


Szukałam podobnego tematu, ale nie znalazłam. Nawet pisałam w innym wątku, ale tam nikt mi nie odpisał
A mianowicie co powiecie o aparacie Konica Minolta d5 ?
Mój chłopak chce mi go odsprzedać ( wygląda jak nowiuśki ) a kupić sobie Minolte D7, lub Sony alfa200. Uważa, że Minolta wypuściła na rynek dwie lustrzanki: Bardzo dobrą i Najlepszą. Jednak jakie są jego wady? Słyszałam już dużo zalet ale nie wiem czy to aparat dla typowej amatorki, która do tej pory miała styczność jedynie z cyfrówkami. ( obecnie zaawansowana cyfrówka Kodak EasyShare z740 ) .
Wiem, że każdy chwali swoje... może ktoś się wypowie na ten temat?
__________________
Każdego dnia dziękuję Bogu, za to że Cię mam...
<3



Szukam książek może masz?
klik
Axunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 06:59   #2
littlem3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Konica Minolta

nie znam tych dwóch aparatów, ale sama mam sony a200 i według mnie to będzie dobry sprzęt na początek. Jest dość prosty do obsługi, jeżeli będziesz fotografować dalej to wystarczy,że dokupisz dobry obiektyw i jakość nadal bedzie Cie zadowalać.
littlem3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:29   #3
kiuda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 21
Dot.: Konica Minolta

nie chcesz go odkupic? a za ile twoj chlopak go sprzedaje? (szukam aparatu do kupna) powiem ci tak.. jesli lubisz robic zdjecia ale nie kreca cie manualne ustawienia to lepiej kup dobry kompakt bo potem wiele nerwow stracisz na ustawianiu wszystkiego a zdjecia nie beda wychodzily dobre a o sony a 200 moge powiedziec, ze dobry aparat, ale koniecznie lepsze szklo niz w zestawie

Edytowane przez kiuda
Czas edycji: 2009-07-15 o 11:30
kiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 09:50   #4
Axunia
Zadomowienie
 
Avatar Axunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 1 352
Dot.: Konica Minolta

Cytat:
Napisane przez kiuda Pokaż wiadomość
nie chcesz go odkupic? a za ile twoj chlopak go sprzedaje? (szukam aparatu do kupna) powiem ci tak.. jesli lubisz robic zdjecia ale nie kreca cie manualne ustawienia to lepiej kup dobry kompakt bo potem wiele nerwow stracisz na ustawianiu wszystkiego a zdjecia nie beda wychodzily dobre a o sony a 200 moge powiedziec, ze dobry aparat, ale koniecznie lepsze szklo niz w zestawie
No tak to już jest facet, który zajmuje się fotografią od dłuższego czasu. Ma wiadro obiektywów Dwie lampy błyskowe. Nie dawno odkupił biały obiektyw "zabytek "Sony 300 mm f/2.8 który używany na allegro wynosi koło 4 tys.
Jeśli byłabyś zainteresowana Minoltą d5d (mało używany, wygląda jak nówka) 1200 do drobnej negocjacji, bez obiektywu, samo body. Pozdrawiam.
__________________
Każdego dnia dziękuję Bogu, za to że Cię mam...
<3



Szukam książek może masz?
klik

Edytowane przez Axunia
Czas edycji: 2009-07-16 o 09:52
Axunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.