POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-14, 10:44   #1
m@gdzi@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 116

POMOCY


Mam dość cienkie włosy. W dniu kiedy je umyję wyglądają ok, ale następnego dnia nie tak bardzo. Czy mogę je myć codziennie? Czy nie spowoduje to że moich włosów znowu będzie mniej i w końcu całkiem mi wypadną?!
m@gdzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 13:49   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: POMOCY

Witaj Madziu,

Nie jestem fryzjerką, ale bez obaw mogę potwierdzić, że częste mycie włosów nie zaszkodzi. Spokojnie możesz je myć codziennie.Są specjalne szampony do codziennego mycia głowy, ale tobie polecałabym raczej jakiś apteczny szapmon wzmacniający np Vichy.
Poza tym łykaj witaminki np Skrzyp Polny albo preparat Slica - oba do nabycia w każdej aptece - efekt za kilka tygodni. Polecam też apteczną odrzywkę Treatment Wax, do osłabionych włosów. Naprawde pomaga, jest polecana nawet osobom po chemioterapii. Mnie pomogła 2 lata temu kiedy gwałtownie zaczęłam tracić włoskiz powodu złej farby.

Jeśli włoski ogólnie dużo ci wypadają lepiej zaglądnij do lekarza - to może być wina złego zywienia, diety, braków czegoś w organiźmie albo nie daj Boze jakiejś choroby.

Pozdrawiam
Anka
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 17:32   #3
m@gdzi@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 116
Re: POMOCY

Dzięki bardzo. A może orientujesz się jeszcze ile muszę "zainwestowac" w te kosmetyki i odżywki?
m@gdzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 14:15   #4
m@gdzi@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 116
Do Ani

Aniu odezwij się!
m@gdzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 17:40   #5
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Do Ani

Witaj, sorrki za milczenie, zgubiłam wątek.
Co do odrzywek, to najlepsza: Treatment Wax kosztuje w aptece 10 zł małe opakowanie (starcza na 3 użycia) i ok 35 zł najwieksze, które polecam. Wciera sie to w skórę głowy i włosy, owija w folię + ręcznik i trzyma 20 min do 2 godzin, potem spółkujesz.Tak 2-3 razxy w tygodniu przez 6 tygodni.
Nie przetluszcza włosków ani nie zmienia ich koloru.
Polecam także profesjonalną odrzywke regeneracyjną Schwartzkopff'u (czy jak-to-się-tam-pisze), do nabycia w sklepie fryzjerskim ok 35 zł (b. wydajna).
Zarzywaj też preparacik Slica (25 zł/100szt, 1 x dziennie) lub skrzyp polny (20zł/100 pastylek, 2x2 dziennie).
Pozdrawiam Anka
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.