Chanel kolorówka część II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-19, 14:27   #661
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
och Ty!!!!!
baza oczywiście wiele zmieni w Twoim zimnym życiu - ociepli i nada kolorów )))
oczywiście nie wolno również zapomniec o nowym, specjalnym pędzelku do niej
Jeszcze ten pedzelek.... brrrr . Mam maly zapas kremu tonujacego este lauder daywear chyba. On mi daje troche ocieplenia, filtr 15 i dobrze nawilza, jak na takie cudo. Czesto ten tint mieszam z brazujacym kremem Chanel, ktory jest zbyt ciemny i dosc tepy przy nakladaniu. Jak mi sie ta kombinacja zuzyje, pewnie kupie bazie-baziulke . i ten... brrr.. pedzelek za kolejne 2 stowki .
Co ciekawe, kilka fotek dalej jest wlasnie tak straszliwe podbite oko . Coz, ale konsekwencja


A skoro jestesmy caly czas w makijazach, znalazlam fajne propozycje z francuskiego Vogue

Tu bardziej mocne:
http://www.vogue.fr/beaute/maquillag...3/image/450515
A tu na najblizsze wakacje:
http://www.vogue.fr/beaute/maquillag...7/image/442994
'Suivant' znaczy 'nastepny', ale pod spodem jest pasek z fotami.W wersji wakacyjnej twierdza, ze 'smoky' sa 'passe'. Mam nadzieje, ze maja na mysli te czarne podbite oczy az pod sam luk brwiowy, bo smok moze sie prezentowac calkiem cool w lagodniejszym wydaniu

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-01-19 o 14:29
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 15:37   #662
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Chanel kolorówka część II

Czy ktoś ma jakikolwiek pomysł gdzie można dostać tą baze?
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 15:38   #663
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość

A skoro jestesmy caly czas w makijazach, znalazlam fajne propozycje z francuskiego Vogue
A tu na najblizsze wakacje:
http://www.vogue.fr/beaute/maquillag...7/image/442994
'Suivant' znaczy 'nastepny', ale pod spodem jest pasek z fotami.W wersji wakacyjnej twierdza, ze 'smoky' sa 'passe'. Mam nadzieje, ze maja na mysli te czarne podbite oczy az pod sam luk brwiowy, bo smok moze sie prezentowac calkiem cool w lagodniejszym wydaniu
te delikatne bardzo mi się podobają dla mnie w sam raz

Ja też jeszcze nie mam tej słynnej bazy Chanel, ale chętnie bym ją już przygarnęła. Do końca stycznia mam kupon na -15% w Sephorze, ale obawiam się, że bazy jeszcze nie mają.
Popytam w weekend.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 15:41   #664
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
A skoro jestesmy caly czas w makijazach, znalazlam fajne propozycje z francuskiego Vogue

Tu bardziej mocne:
http://www.vogue.fr/beaute/maquillag...3/image/450515
A tu na najblizsze wakacje:
http://www.vogue.fr/beaute/maquillag...7/image/442994
'Suivant' znaczy 'nastepny', ale pod spodem jest pasek z fotami.W wersji wakacyjnej twierdza, ze 'smoky' sa 'passe'. Mam nadzieje, ze maja na mysli te czarne podbite oczy az pod sam luk brwiowy, bo smok moze sie prezentowac calkiem cool w lagodniejszym wydaniu
CZerowne albo bordowe usta - to bardzo do mnie przemawia, uwielbiam takie kolory ust
Zaś co so czerowno-pomarańczowych cieni na oku - sama miałam coś podobnego nie dalej jak parę dni temu

A baza bronzująca Chanel Ci zdecydowania niepotrzebna, no bo po co?

Ja jej nie mam i nie chce mieć, do niczego nie przyda mi się Siła autosugestii
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 15:42   #665
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jakikolwiek pomysł gdzie można dostać tą baze?
Baza bez problemu dostepna jest w sieci.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 16:37   #666
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
te delikatne bardzo mi się podobają dla mnie w sam raz

Ja też jeszcze nie mam tej słynnej bazy Chanel, ale chętnie bym ją już przygarnęła. Do końca stycznia mam kupon na -15% w Sephorze, ale obawiam się, że bazy jeszcze nie mają.
Popytam w weekend.
Z delikatnych - najbardziej Chanel do mnie trafiaja, bo lubie... androgyniczny look i pewnie kolejne lato bede smigac w mokrych wlosach przylizanych do czaszki . A i kolorystyka fajna .
No i te mocne brwi tez sa cool. Lubie takie 'meskie' nieugladzone makijaze z podkreslonymi brwiami, 'mocna' szczeka, odkrytym czolem i bez najmniejszej szczypty kokieterii.

Ta baza to jakas zagwozdka. Juz kilka razy ja klikalam, by potem odklikac . jak jestes maniaczka podkladow i tym podobnych - lepiej kliknij, bo sobie nie wybaczysz. Ja jestem milosniczka czerwonych pomadek i cieni w tubce, wiec, jak przepadly mi piekne okazy raz w sieci, bo sie wahalam, to do dzis zaluje .

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
CZerowne albo bordowe usta - to bardzo do mnie przemawia, uwielbiam takie kolory ust
Zaś co so czerowno-pomarańczowych cieni na oku - sama miałam coś podobnego nie dalej jak parę dni temu

A baza bronzująca Chanel Ci zdecydowania niepotrzebna, no bo po co?

Ja jej nie mam i nie chce mieć, do niczego nie przyda mi się Siła autosugestii
Nooo... czerwone!!!! Ta czerwien ratuje moja twarz przed popadnieciem w babochlopa, bo ja milosniczka looku z lat 20tych , co za tym idzie, ulizanych meskich fryzur .
Pomarancz jest bardzo wdzieczny, zwlaszcza latem. Zima nie probowalam, ale ciagnie mnie do takiej pomadki. Taki fajny orzezwiajacy kolor, a jak masz Corii niebieskie oczy, to ponoc to wymarzona kombinacja kolorystyczna
Czerwona kredke na oku nosilam pierwszy raz chyba w 95tym. Smarkula sie nagapila siostrzanego 'Twojego stylu' i zechciala sobie zrobic look . Fajnie to wygladalo. Grunt to... dobrze zagruntowana concealerem twarz, bo wszytsko widac jak na dloni.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 16:41   #667
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Z delikatnych - najbardziej Chanel do mnie trafiaja, bo lubie... androgyniczny look i pewnie kolejne lato bede smigac w mokrych wlosach przylizanych do czaszki . A i kolorystyka fajna .
No i te mocne brwi tez sa cool. Lubie takie 'meskie' nieugladzone makijaze z podkreslonymi brwiami, 'mocna' szczeka, odkrytym czolem i bez najmniejszej szczypty kokieterii.




Nooo... czerwone!!!! Ta czerwien ratuje moja twarz przed popadnieciem w babochlopa, bo ja milosniczka looku z lat 20tych , co za tym idzie, ulizanych meskich fryzur .
Ciekawie musisz wygladac . Moze wstawisz zdjecie?

btw: jak sie ubierasz?

edit: wybacz te pytania, ale naprawde sie zainteresowalam .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-01-19 o 16:42
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 17:13   #668
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31722629]Ciekawie musisz wygladac . Moze wstawisz zdjecie?

btw: jak sie ubierasz?

edit: wybacz te pytania, ale naprawde sie zainteresowalam .[/QUOTE]
Dzieki, James
Nie mam aktualnej fotki prezentujacej mnie w krasie , wiekszosc to takie 'przymulki' autorstwa malzonka i najczesciej z lapanki okolokuchennej.
Nie wiem, czy ciekawie, ale tak jak najbardziej wygodnie, bo Szwecja to nie kraj dla szpilek i zwiewnych sukienek na ramiaczka

Ciuchy lubie z dzerseju, tkaniny welnianej i lnu. Najczesciej czekolada, khaki, grafit, zamiast czerni granat, purpura, miodowa zolc.Raczej wszystko blisko ciala. Tak jak w klasycznej chanelce, o ile nie siedze w pizamie przed kompem albo ne obiera ziemniakow w kuchni. Mocne buty typu kowbojki albo western boots, ewentualnie oficerki caly rok, ewentualnie wszelkie koturny. Plaszcze welniane raczej militarne - tez blisko ciala. Kocham krotkie sukienki typu bodycon, ale nie w wersji supersexy, a takie z dzianiny na zime, no i z szerokimi paskami w talii. Kryjace rajstopy, duuuza bizuteria, raczej graficzna w stylu obrazow Mondriana lub ludowo-cepeliowa, bo na wielkie platynowe korale to nadal mnie nie stac . No i kamienie polszlachetne w srebrze - tysz lubie.No i klasyczne biale koszule. Ostatnie szalenstwo to krwisty plaszczyk w stylu Twiggy: krotko nad tylkiem, waski w ramionach o linii trapezu i z duzym stojacycm kolnierzem.To gdy nie wieje po tylku i gdy nie pada.
W przeciwnym razie dluga golebia pikowka z kapturem i cieple kozaki w krowie laty lub traperki ecco . Jak mi sie przytyje - waskie rajtki, kolarki czy cokolwiek i tylko tunika - najlepiej jakas folkowa czy typowa biala z koronkami - taka typowa skandynawska. Na to zawsze jakis dluzy rozpiety kardigan lub sukienka jedwabnopodobna.

Wlosy, tu tluke czolem w sciane placzu.... teraz jestem na odroscie, bo juz 2gi rok probuje odkrecic te sama wpadke fryzjerska, a kazde kolejne ciecie wcale nie prowadzi do czegos lepszego . Stad tez zainteresowal mnie wosk, zel i duzo brylantyny. Efekt - fajny, ale najlepszy na ciemnych wlosach. Ja blondyna.

Brwi zwykle maluje mocno, tzn brazowym chlodnym cieniem lub kredka brazowa z delikatnymi drobinkami - brwi jakies fajniejsze takie. Z mascary moge w ogole zrezygnowac, bo przy blondzie to i tak mam ciemne rzesy. Najwyzej macham je czyms brazowym (to cos to ostatnio iconic od krzyska diora). Policzki zwykle maja na sobie bronzer, troche terry inki, na powieki najwyzej nieco bazowego cienia w kremie albo zielonych czworek chanel. Usta koniecznie czerwone lub sliwkowe, bo nie wyrabiam z jasnymi rozami i neutralnymi szminkami - nosze je tylko na spacer z psem albo zamiast pomadki ochronnej, no i gdy ubiegam sie o prace .

Zapach... ktorys z Chanel. Po trzydziestce zaczelo mnie ciagnac do takich 'babcinych' mieszanek. (teraz pewnie Coco mi dojdzie na walentyny)

No i.. u mnie zimno, wieje, leje wiekszosc roku. Sporo ciuchow lezy i czeka na lepsze czasy - kiedy Szwedki zaczna sie jakos kolorowiej ubierac. Bo sama niestety, chobym sie ubrala monochromatycznie na polskie standardy, tu zawsze, na tle reszty, wygladam jak papuga.
Swoja droga, to fajnie by bylo, gdyby tu byl jakis watek z samymi fotami i bez komentarzy . Ja tez bym podpatrzyla, co u innych slychac

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-01-19 o 17:17
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 17:38   #669
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzieki, James
Nie mam aktualnej fotki prezentujacej mnie w krasie , wiekszosc to takie 'przymulki' autorstwa malzonka i najczesciej z lapanki okolokuchennej.
Nie wiem, czy ciekawie, ale tak jak najbardziej wygodnie, bo Szwecja to nie kraj dla szpilek i zwiewnych sukienek na ramiaczka

Ciuchy lubie z dzerseju, tkaniny welnianej i lnu. Najczesciej czekolada, khaki, grafit, zamiast czerni granat, purpura, miodowa zolc.Raczej wszystko blisko ciala. Tak jak w klasycznej chanelce, o ile nie siedze w pizamie przed kompem albo ne obiera ziemniakow w kuchni. Mocne buty typu kowbojki albo western boots, ewentualnie oficerki caly rok, ewentualnie wszelkie koturny. Plaszcze welniane raczej militarne - tez blisko ciala. Kocham krotkie sukienki typu bodycon, ale nie w wersji supersexy, a takie z dzianiny na zime, no i z szerokimi paskami w talii. Kryjace rajstopy, duuuza bizuteria, raczej graficzna w stylu obrazow Mondriana lub ludowo-cepeliowa, bo na wielkie platynowe korale to nadal mnie nie stac . No i kamienie polszlachetne w srebrze - tysz lubie.No i klasyczne biale koszule. Ostatnie szalenstwo to krwisty plaszczyk w stylu Twiggy: krotko nad tylkiem, waski w ramionach o linii trapezu i z duzym stojacycm kolnierzem.To gdy nie wieje po tylku i gdy nie pada.
W przeciwnym razie dluga golebia pikowka z kapturem i cieple kozaki w krowie laty lub traperki ecco . Jak mi sie przytyje - waskie rajtki, kolarki czy cokolwiek i tylko tunika - najlepiej jakas folkowa czy typowa biala z koronkami - taka typowa skandynawska. Na to zawsze jakis dluzy rozpiety kardigan lub sukienka jedwabnopodobna.

Wlosy, tu tluke czolem w sciane placzu.... teraz jestem na odroscie, bo juz 2gi rok probuje odkrecic te sama wpadke fryzjerska, a kazde kolejne ciecie wcale nie prowadzi do czegos lepszego . Stad tez zainteresowal mnie wosk, zel i duzo brylantyny. Efekt - fajny, ale najlepszy na ciemnych wlosach. Ja blondyna.

Brwi zwykle maluje mocno, tzn brazowym chlodnym cieniem lub kredka brazowa z delikatnymi drobinkami - brwi jakies fajniejsze takie. Z mascary moge w ogole zrezygnowac, bo przy blondzie to i tak mam ciemne rzesy. Najwyzej macham je czyms brazowym (to cos to ostatnio iconic od krzyska diora). Policzki zwykle maja na sobie bronzer, troche terry inki, na powieki najwyzej nieco bazowego cienia w kremie albo zielonych czworek chanel. Usta koniecznie czerwone lub sliwkowe, bo nie wyrabiam z jasnymi rozami i neutralnymi szminkami - nosze je tylko na spacer z psem albo zamiast pomadki ochronnej, no i gdy ubiegam sie o prace .

Zapach... ktorys z Chanel. Po trzydziestce zaczelo mnie ciagnac do takich 'babcinych' mieszanek. (teraz pewnie Coco mi dojdzie na walentyny)

No i.. u mnie zimno, wieje, leje wiekszosc roku. Sporo ciuchow lezy i czeka na lepsze czasy - kiedy Szwedki zaczna sie jakos kolorowiej ubierac. Bo sama niestety, chobym sie ubrala monochromatycznie na polskie standardy, tu zawsze, na tle reszty, wygladam jak papuga.
Swoja droga, to fajnie by bylo, gdyby tu byl jakis watek z samymi fotami i bez komentarzy . Ja tez bym podpatrzyla, co u innych slychac
Popros TZta o jakas sesje (moze byc i przy obieraniu ziemniakow ) bo chetnie Cie zobacze. Zwlaszcza wlosy i makijaz .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:02   #670
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31721401]Baza bez problemu dostepna jest w sieci.[/QUOTE]

Tak? Np gdzie? Bo ja szukłam tyle razy i nic
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:08   #671
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
Tak? Np gdzie? Bo ja szukłam tyle razy i nic
http://lmgtfy.com/?q=chanel+baza+brazujaca+
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 18:10   #672
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Chanel kolorówka część II

No dobrze,ale nie ma go dostępnego w żadnych sklepie internetowym.
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:13   #673
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Chanel kolorówka część II

Jest, jest. Drugi link, sklep Tagomago, czy jakoś tak.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:15   #674
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Nooo... czerwone!!!! Ta czerwien ratuje moja twarz przed popadnieciem w babochlopa, bo ja milosniczka looku z lat 20tych , co za tym idzie, ulizanych meskich fryzur .
Pomarancz jest bardzo wdzieczny, zwlaszcza latem. Zima nie probowalam, ale ciagnie mnie do takiej pomadki. Taki fajny orzezwiajacy kolor, a jak masz Corii niebieskie oczy, to ponoc to wymarzona kombinacja kolorystyczna
Czerwona kredke na oku nosilam pierwszy raz chyba w 95tym. Smarkula sie nagapila siostrzanego 'Twojego stylu' i zechciala sobie zrobic look . Fajnie to wygladalo. Grunt to... dobrze zagruntowana concealerem twarz, bo wszytsko widac jak na dloni.
Ha, to pasują mi do Ciebie perfumy Chanel
Ja w ulizanej fryzurze wygladałabym jak pól kijka lufcikiem
Nie, mam brązowe oka, ale nie ma koloru, którego bym nie wypróbowała, chociazby z ciekawości
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:15   #675
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
No dobrze,ale nie ma go dostępnego w żadnych sklepie internetowym.
Wystarczylo przeszukac kilka pierwszych linkow zanim zadalas pytanie. To nie takie trudne. Dalam Ci bezposredniego linka do Google a Ty dalej nie poswiecilas nawet sekundy na znalezienie bazy.

W Tagomago jest baza .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:17   #676
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Chanel kolorówka część II

dziękuje
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:22   #677
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Fote prawie bezmakijazowa moge wrzucic na moment. Wlosy moje wygladaja mniej wiecej tak (3 tyg. temu). Potrzebne ciecie na gwalt. Fota strzelona z lotu i bez specjalnego zamiaru, wiec nie wczuwalam sie w atmosfere itd.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-01-19 o 18:35
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:29   #678
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Fote prawie bezmakijazowa moge wrzucic na moment. Wlosy moje wygladaja mniej wiecej tak (3 tyg. temu). Potrzebne ciecie na gwalt. Fota strzelona z lotu i bez specjalnego zamiaru, wiec nie wczuwalam sie w atmosfere itd.
Ja te wlosy sobie zupelnie inaczej wyobrazalam. Wygladaja bardzo naturalnie . Ty napisalas o sporej ilosci zelu/brylantyny. Moja wyobraznia podsunela mi to.

Masz bardzo dziewczeca i delikatna urode. Jako, zes blond to pewnie sie wtapiasz w tlum "rdziennych" Szwedek .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-01-19 o 18:30
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:34   #679
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31725142]Ja te wlosy sobie zupelnie inaczej wyobrazalam. Wygladaja bardzo naturalnie . Ty napisalas o sporej ilosci zelu/brylantyny. Moja wyobraznia podsunela mi to.

Masz bardzo dziewczeca i delikatna urode. Jako, zes blond to pewnie sie wtapiasz w tlum "rdziennych" Szwedek .[/QUOTE]

To akurat z nieiwlka iloscia wszelkiego lepika, bo takie tylko mialam pod reka. Normalnie, jak mam wlosy mocniej scieniowane, nosze duzo roznych zeli, zwlaszcza latem. Teraz, gdy mam je prawie rowne i pod czapka, nie moge ich mocno zelowac. Sa strasznie geste i ciezkie - a takie lubia zelowanie ale tylko wtedy, gdy sie daja zebrac choc w krotki kucyk na karku.

Z tym wtapianiem to roznie. One maja inna urode, inne wlosy. Szwedzkie wlosy sa cienkie i raczej chlodniejsze w barwie. Ja tu jestem brana raczej za Rosjanke - gdy nic nie mowie, za Norwezke - gdy cos mowie (bo moj szwedzki dosc norwesko wychodzi z racji pracy z Norwegami), a jak ciemne wlosy z krotka grzywka i czerwona pomadka- za Francuzke (no bo to takie stereotypowe . Ogolnie - trudno jest sie tu wtopic 'obcemu'- kobiety nosza dluuuuugie dosc rzadkie wlosy i maja bardziej bialo-rozowawa karnacje - o ile sie nie opalaly latem. Starsze panie nosza asymetryczne ciecia z krociutka grzywka i raczej w naturalnym siwym kolorze.

A zdjecie Heidi... to moj letni gwozdz programu na wyjazd pod palme Sprawdza sie co roku.
Dobra, zabieram zaraz fotke

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-01-19 o 18:44
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 18:36   #680
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Fote prawie bezmakijazowa moge wrzucic na moment. Wlosy moje wygladaja mniej wiecej tak (3 tyg. temu). Potrzebne ciecie na gwalt. Fota strzelona z lotu i bez specjalnego zamiaru, wiec nie wczuwalam sie w atmosfere itd.
Nie zdazyłam zobaczyć!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:42   #681
Gon24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 70
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie zdazyłam zobaczyć!
ja tez...
Gon24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:47   #682
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Gon24 Pokaż wiadomość
ja tez...
Guacamole prosimy o replay!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-01-19 o 18:48
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:47   #683
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie zdazyłam zobaczyć!
Ja tam taka tylko niemal 'saute' i z lapanki. Nie mialam siebie bardziej 'look-owej', a nie chcialam sie migac, wiec wrzucilam to, co bylo .

Swoja droga, to fajnie by bylo sie 'chwalic' buzkami gdzies w zamknietym klubie stalych bywalczyn. Wiadomo - safety precautions

Fota tylko na chwile

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-01-19 o 19:14
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:50   #684
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja tam taka tylko niemal 'saute' i z lapanki. Nie mialam siebie bardziej 'look-owej', a nie chcialam sie migac, wiec wrzucilam to, co bylo .

Swoja droga, to fajnie by bylo sie 'chwalic' buzkami gdzies w zamknietym klubie stalych bywalczyn. Wiadomo - safety precautions
Nie ma szans. Ja taka brzydka, ze wszyscy uciekna .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:53   #685
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31725771]Nie ma szans. Ja taka brzydka, ze wszyscy uciekna .[/QUOTE]

Ale moja 32-letnia przykurzona facjate to z zawianej nory wyciagnelas na swiatlo dzienne ...
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:55   #686
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ale ślicznie wyglądasz Tak naturalnie

Ja się bym wstydziła wrzucić swoje zdjęcie, a bez makijażu to by wam oczy poraniło
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:57   #687
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja tam taka tylko niemal 'saute' i z lapanki. Nie mialam siebie bardziej 'look-owej', a nie chcialam sie migac, wiec wrzucilam to, co bylo .

Swoja droga, to fajnie by bylo sie 'chwalic' buzkami gdzies w zamknietym klubie stalych bywalczyn. Wiadomo - safety precautions

Fota tylko na chwile
DZIEKUJĘ

Masz ciekawy typ urody i to taki, który intryguje
Bardzo podoba mi się Twoja fryzura, sama o takiej marze, no może o deczko dłuższej, ale się boję, bo mam szczuplutką buzię.
I jak na prawie saute buzię - to rewelka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:59   #688
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ale moja 32-letnia przykurzona facjate to z zawianej nory wyciagnelas na swiatlo dzienne ...


Bo wiesz, brak mojego zdjecia to dla dobra wszystkich tutaj dziala .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:00   #689
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Chanel kolorówka część II

A czy w Tago Mago można zamówić tę bazę bez obawy, że to podróbka?
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:01   #690
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ale ślicznie wyglądasz Tak naturalnie

Ja się bym wstydziła wrzucić swoje zdjęcie, a bez makijażu to by wam oczy poraniło
Dzieeeeki Podkladu tu nie mam, kredki na brwiach tez prawie nie, jedynie troche jakiegos cienia. Taki click pod koniec dnia przed prysznicem .
No, ja tez sie wstydze .
I zaraz sie znowu z nim zabieram
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.