Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 10:48   #31
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV



meldujemy się

ale zmam paskudny humor dziś i w sumie to Helusia też...
w nocy normalnie do ok 5 i obudziła sie z rykiem i wziełam ją do nas i jeszcze zasneła i pospłacamy do 9
ale teraz łeb rozsadza i mam lenia na sprzątanie i stresa o pracę
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 10:59   #32
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

melduje sie!
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:03   #33
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
tzn ja jadę do Strzelina, bo obecnie mieszkam bliżej tego miasteczka.
A we Wrocku jest rupieciarnia na Młynie, przy Koronie. Łatwo trafić bo ludzi kupę, ale plac jest tylko w Niedzielę.

W Strzelinie Wtorek i Piątek.
i w tych dwóch miejscach mozna jakieś fajne używki wózkowe znaleźć? tam są tylko wózki, czy w ogóle targ z wszystkim? dużo tych wózków? jakieś porządne markowe?
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:06   #34
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

To i ja się melduję

Cytat:
Napisane przez Aniolina Pokaż wiadomość
tak baby jogger a kolka w x-landerze, chyba przez to ze jechalam ok 2 metrow po piasku, no ale i tak nie powinny zwlaszcze ze wozek byl tylko z dzieckiem czyli 7.5 kg obciazenia
mojej nie przypasowal ziemniak ze szpinakiem, ale jak dodalam ciutke soli morskiej to wcinala- ktoras pisala, ze wg nowych ustalen jak dziecko nei dostaje ryb to mozna dawac sol, wiec sprobowalam
To ja poproszę o opinię na temat baby joggera jak już będziecie używać

A my wodę z kranu, przefiltrowaną w Bricie i jeszcze przegotowaną hmmm jaka procedura hihi
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:07   #35
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Szpiluś.

U mnie ciutkę lepiej z humorem

Teściowej nic nie kupuję, a mamie to jeszcze nie wiem.

Miluś przysypia, idę powyszywać.

Gdzie ta nasza Nika.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:10   #36
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
o wow! A język znasz? Masz tam kogoś czy sami jesteście?
hmm z tym językiem to ciężko, w Niemczech byłam 3 lata temu to dużo lepiej się porozumiewałam, wiadomo jak do pracy się chodzi to trzeba gadać, teraz to muszę wiele sobie przypomnieć, wyrywczo potrafię się dogadać, gorzej pełnymi zdaniami i poprawnie gramatycznie
Ogólnie jesteśmy sami, jedynie koledzy od TŻ tu są jeszcze co z nim pracują.
Jak narazie nie narzekam na brak znajomych bo mi chyba brakowało takiego spokoju, że tylko my w domu i w ogóle. Ciągle jeździłam to do babci to do teściów i tak wkółko, ciągle pakowanie tych tabołów itp męczyło mnie to.
Teraz za tydz jedziemy na kilka dni do moich braci, którzy mieszkają 600km stąd, a potem znowu do Polski na chrzciny na 3dni także nie narzekamy na nudę )

Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość


meldujemy się

ale zmam paskudny humor dziś i w sumie to Helusia też...
w nocy normalnie do ok 5 i obudziła sie z rykiem i wziełam ją do nas i jeszcze zasneła i pospłacamy do 9
ale teraz łeb rozsadza i mam lenia na sprzątanie i stresa o pracę
Ja też jakoś lenia mam, nic mi się nie chce. Mały dostał jeść i chciałam go wziąć na spacer ale mi zasnął zaraz po jedzeniu i muszę poczekać aż wstanie bo nie chciałam go ruszać na spaniu.

W ogóle dziewczyny powiem Wam, bratu mojego TŻ urodził się synuś i wszystko było ok, boroczek tydz miał i trafił do szpitala bo dostał gorączki, okazało się, że to od pępka a potem jeszcze, że ma bakterie w moczu. Masakra, żal mi maluszka taki malutki i na antybiotykach jest. Mamy nadzieję, że jutro wyjdzie ze szpitala, już tam tydzień będzie.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:14   #37
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

hej Dżagi melduję się

a Wy piszcie więcej

ja dzis zbieram na FB głosy na mascare wieć Was będę doglądała ;D

Seonka widze, że kków Ci się zachciało
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 11:15   #38
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez agulan82 Pokaż wiadomość
To i ja się melduję



To ja poproszę o opinię na temat baby joggera jak już będziecie używać

A my wodę z kranu, przefiltrowaną w Bricie i jeszcze przegotowaną hmmm jaka procedura hihi
u nas identico
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:17   #39
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Janeczka biedne malenstwo

Znowu cierpie na nicmisieniechcenie...
ktoras z Was stosowala henne Khadi do wlosow? Zamowilam sobie bo mam dosyc chemicznych farb
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:28   #40
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość

W ogóle dziewczyny powiem Wam, bratu mojego TŻ urodził się synuś i wszystko było ok, boroczek tydz miał i trafił do szpitala bo dostał gorączki, okazało się, że to od pępka a potem jeszcze, że ma bakterie w moczu. Masakra, żal mi maluszka taki malutki i na antybiotykach jest. Mamy nadzieję, że jutro wyjdzie ze szpitala, już tam tydzień będzie.
ojej, zdrówka dla Kruszynki

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Janeczka biedne malenstwo

Znowu cierpie na nicmisieniechcenie...
ktoras z Was stosowala henne Khadi do wlosow? Zamowilam sobie bo mam dosyc chemicznych farb
to chyba zaraźliwe, Siostro

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

no i jabluszko pomogło Biance - po trzech dniach duuuza koopa
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:52   #41
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

wklejam tu, bo tam chyba nikt nie czyta juz

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
heloł Lili się obudziła wyspana, spała od 19, a my właśnie skończyliśmy oglądać film a ja zeżarłam loda Kitkata o 1:30 w nocy super dieta nie?


Dzisiaj mąż przywiózł zdjęcia , które daliśmy wywołać. Zaledwie 500 sztuk Serio 3 albumy po 200 zdjęć zajęłam No ale Lili jest tak fotogeniczna, Pati też, że pstrykam im zdjęcia co chwila i tak jakoś wyszło Ale muszę ograniczać, bo splajtujemy! A to zdjęcia tylko z 3 m-cy

Idę usypiać gada, bo samej mi się chce spać. Oglądaliśmy jakiś film "Ślady zbrodni". http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Alad...ni-2007-399692
Ale głupotę wymyślili na koniec! Nie będę pisać, bo może ktoś sobie chce obejrzeć i zaskoczyć się

---------- Dopisano o 01:48 ---------- Poprzedni post napisano o 01:46 ----------

Muffinka, suuuper lista teraz już nikt się nie obrazi
A to ty sie chowalas spoko, ty lody, ja czekolade, nie moglam spac do drugiej, posciel zmienialam itd

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
rudominka na fb sie udziela Lro od dawna nie bylo.
EDIT: pomylilam rudominke z Amarantas
Lori odzywala sie kilka dni temu rudominka tez mi chyba gdzies mignela

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Cześć Mamusie

Nie nadrabiam i nie przelatuje...tylko rzuciło mi się w oczy, że Muffinka nie wiem jak mój potomek ma na imię także macie zagadkę teraz kto wie?

dalia- mleko następne

Seona na mojego synka też każdy mówi, że pampuszek. Mój tato powiedział też, że nie widzial takiego grubego dziecka ale ja wiem, ze on gruby nie jest a w sam raz
sorry ale nie chcialam palnac glupoty, Michal mi sie kojarzy...


Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
ja bym obstawiała, że tak jak masz w podpisie - Michałek
bosh jaki lom ze mnie
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 12:00   #42
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

hej

my po szczepieniu Miko waży 8300 g długi nie wiem ile jest bo nie mierzą u nas tylko główke mu zmierzyła piguła i ma 45 cm czyli w normie.....niunio nie płakał teraz jak narazie też jest ok zobaczymy wieczorem i jak narazie do listopada mamy spokój ze szczepieniami

w☠☠☠☠iłam sie dzisiaj nieziemsko aż sie popłakałam ale o tym w klubie wieczorem napisze teraz ide z małym do kuzynki tż wygadać sie troche
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:17   #43
Lori22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 196
GG do Lori22
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Ooo, nowy watek juz Sorry, slabo sie udzielam. Podczytuja was jak tylko zdolam. Dziewczyny daja mi popalc, ake ostatnio mamy piekna pogode i jestesmy na podworku bardzo czesto. Dzis mimo,ze wstalymy o 9.30 (po wielu nocnych pobudkach), zdazylysmy na dziecieca grupe i zaraz jedziemy do przedszkola. A zaraz po nim pedzimy na zajecia taneczne Leny. Milego dnia dziewczyny!
Lori22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:38   #44
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

glamourous gratuluję ząbków

elf27 ale wredne babsko z tej pielęgniary :/ na szczęscie synek wiedział jak się jej "odwdzięczyć"

Bahamadia_25 ja pewie kupię mamie i teściowej coś słodkiego

byłam dziś rano z Filipkiem na badaniach - oczywiście sama bo tż poszedł do pracy. Fifi na poczekalni "śpiewał" więc wyszła pielęgniara(pewnie go słyszała) i powiedziała że dzieci bez kolejki wchodzą przed nami było dwoje wyobraźcie sobie miny tych wszystkich staruszków... w oczach zabij hehe facet się chciał wczesać mimo że pielęgniarka wołaal dzieci a on uparie " ale teraz moja kolej,pierwszy tu byłem" hehe a pielęgniarka " no to sobie pan trochę poczeka nic panu nie będzie", pani nie mogła znaleźć żyły i w dwie rączki kuła ale Fifi był dzielny i nie płakał bardzo przy szczepieniu gorzej płacze.Wyniki w poniedziałek a wizyta w czwartek.

U nas dziś ciepło ale wieje przyjemny wiaterek w domu za to gorąc cieplej mam niż na dworzu Filip kima - zobaczymy jak długo na spacer idziemy poźniej

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
hej

my po szczepieniu Miko waży 8300 g długi nie wiem ile jest bo nie mierzą u nas tylko główke mu zmierzyła piguła i ma 45 cm czyli w normie.....niunio nie płakał teraz jak narazie też jest ok zobaczymy wieczorem i jak narazie do listopada mamy spokój ze szczepieniami
za wagę

my też kolejne szczepienie w listopadzie
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:39   #45
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
agnieszka udziela sie,ma Amelke 8-miesieczna ,ja milagrosy dawno nie widzialam



tutaj mozna kupic w buteleczkach kolo 200ml juz gotowe rozrobione mleko,np Hipp,Nestle,Bebivita.Kole zanka widziala tez w saszetkach
milagrosa wpadla ostatnio, pisala, ze jej Maja nie chce nic nowego jesc tylko cyc

Baha z racji, ze nasze mamy sa daleko wysylam tylko kartki, ale w sobote ide na targi jubilerskie, to moze kupie im cos (Filipek mamie na pewno soc zafunduje )

sozaa Fifi tez przepada za dynia

dominej ja daje do picia niegazowana zrodlana (i tak nie chce ale co jakis czas probuje, soki nia rozcienczam) mm robie z kranowki przegotowanej, butelek juz wieki nie wyparzalam, jak kupie jakis smoczek nowy czy cos to wtedy raze wrzuce wygotowac

Oli moj tez nie lubi slodkiego, chyba nie po mnie to ma
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:47   #46
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

wariateczko-moja jak była w wieku twoejej córki to od urodzenia przybrała 2500,przy czym od 3 miesiąca była dokarmiana.zaczniesz wprowadzaćwarzywka to powinno sie poprawić z tą wagą
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:52   #47
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
hmm z tym językiem to ciężko, w Niemczech byłam 3 lata temu to dużo lepiej się porozumiewałam, wiadomo jak do pracy się chodzi to trzeba gadać, teraz to muszę wiele sobie przypomnieć, wyrywczo potrafię się dogadać, gorzej pełnymi zdaniami i poprawnie gramatycznie
Ogólnie jesteśmy sami, jedynie koledzy od TŻ tu są jeszcze co z nim pracują.
Jak narazie nie narzekam na brak znajomych bo mi chyba brakowało takiego spokoju, że tylko my w domu i w ogóle. Ciągle jeździłam to do babci to do teściów i tak wkółko, ciągle pakowanie tych tabołów itp męczyło mnie to.
Teraz za tydz jedziemy na kilka dni do moich braci, którzy mieszkają 600km stąd, a potem znowu do Polski na chrzciny na 3dni także nie narzekamy na nudę )



Ja też jakoś lenia mam, nic mi się nie chce. Mały dostał jeść i chciałam go wziąć na spacer ale mi zasnął zaraz po jedzeniu i muszę poczekać aż wstanie bo nie chciałam go ruszać na spaniu.

W ogóle dziewczyny powiem Wam, bratu mojego TŻ urodził się synuś i wszystko było ok, boroczek tydz miał i trafił do szpitala bo dostał gorączki, okazało się, że to od pępka a potem jeszcze, że ma bakterie w moczu. Masakra, żal mi maluszka taki malutki i na antybiotykach jest. Mamy nadzieję, że jutro wyjdzie ze szpitala, już tam tydzień będzie.
zdrowka dla maluszka zycze

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
hej

my po szczepieniu Miko waży 8300 g długi nie wiem ile jest bo nie mierzą u nas tylko główke mu zmierzyła piguła i ma 45 cm czyli w normie.....niunio nie płakał teraz jak narazie też jest ok zobaczymy wieczorem i jak narazie do listopada mamy spokój ze szczepieniami

w☠☠☠☠iłam sie dzisiaj nieziemsko aż sie popłakałam ale o tym w klubie wieczorem napisze teraz ide z małym do kuzynki tż wygadać sie troche
za szczepienie, z waga ida nasi chlopcy leb w leb


Lori jak twoja starsza, dalej tak zazdrosna?

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

owieczko zelazo kontrolujecie czy cos sie dzieje? Dzielny chlopczyk a dla tych milych ludzi z kolejki
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:55   #48
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość


owieczko zelazo kontrolujecie czy cos sie dzieje? Dzielny chlopczyk a dla tych milych ludzi z kolejki
kontrola żelaza
przyjmował żelazo przez 3tygodnie i teraz sprawdzamy czy się poprawiło...
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:03   #49
dominej
Raczkowanie
 
Avatar dominej
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 470
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Melduje sie na nowym wątku i zarazem melduje, że na dzisiaj zmykam - kończe pracę , a w domu to słabo z czasem. Tak więc do jutra - nie produkujcie za dużo
MIłego popołudnia

P.S. Ale u nas dzisiaj wieje!!!
__________________
Szukam swojego miejsca na ziemi....


Sens mojego życia - Dobrusia (12.10.2011r.)
dominej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 13:05   #50
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
wariateczko-moja jak była w wieku twoejej córki to od urodzenia przybrała 2500,przy czym od 3 miesiąca była dokarmiana.zaczniesz wprowadzaćwarzywka to powinno sie poprawić z tą wagą
mam nadzieję,zresztą jak wdała się w mamusie to gruba nie ma szans być apetyt jej dopisuje,z humorem różnie bywa
tylko jeszcze mnie jej stawy biodrowe martwią,w środę mamy kontrole
jak nie urok to sraczka ehhhhhhh
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:08   #51
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

my też mamy mieć jeszcze jedną kontrolę bioderek,ale to dopiero później
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:09   #52
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
tylko jeszcze mnie jej stawy biodrowe martwią,w środę mamy kontrole
jak nie urok to sraczka ehhhhhhh
nie martw się... na pewno wszystko jest dobrze mnie też martwiły bioderka bo Fifi nie kładł nóżek szeroko, na szczęście po pierwszym usg wszystko się wyjaśniło i okazało się że jest ok

ja też powinnam iść z Filipem na usg bioderek w maju ale kurde nie ma miejsc i idziemy dopiero w lipcu - lekarz kazal przyjsc mimo ze wszystko jest dobrze

Edytowane przez owieczka86
Czas edycji: 2012-05-24 o 13:13
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:17   #53
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

czytam, czytam ale jakos nie mam co Wam ciekawego napisac
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:20   #54
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

my mieliśmy być w kwietniu a idziemy dopiero w czerwcu

OWIECZKO i jak rehabilitacja? kurde u nas terminy masakryczne i ponieważ sprawa pilna musimy prywatnie ze 2-3 spotkania a potem będę z małym ćwiczyc w domu bo 2,5 mca na nfz nie będę czekać

WARIATECZKO głowa do góry

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

u nas też nic ciekawego, dalej syf w chałupie, muszę wygonić tż z odkurzaczem do serwisu bo okazało się, że to coś z przełącznikiem czy coś takiego, nie mogę patrzeć już na ten chlew

kiedy Wy sprzątacie? bo ja tylko jak tż jest i młodym się zajmie, jak mały śpi to nie ma szans, bo u nas drzwi nie ma i zaraz się budzi

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
kontrola żelaza
przyjmował żelazo przez 3tygodnie i teraz sprawdzamy czy się poprawiło...
na pewno wszystko dobrze, w tym wieku niemowlaczkom bardzo ta morfologia się zmienia, ni ma czym się martwić

ale się obżarłam, już 3 talerz zapiekanki z brokułami

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
kontrola żelaza
przyjmował żelazo przez 3tygodnie i teraz sprawdzamy czy się poprawiło...
Cytat:
Napisane przez dominej Pokaż wiadomość
Melduje sie na nowym wątku i zarazem melduje, że na dzisiaj zmykam - kończe pracę , a w domu to słabo z czasem. Tak więc do jutra - nie produkujcie za dużo
MIłego popołudnia

P.S. Ale u nas dzisiaj wieje!!!


u nas też i mały się w spacerówce denerwował
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:20   #55
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
mam nadzieję,zresztą jak wdała się w mamusie to gruba nie ma szans być apetyt jej dopisuje,z humorem różnie bywa
tylko jeszcze mnie jej stawy biodrowe martwią,w środę mamy kontrole
jak nie urok to sraczka ehhhhhhh
a cos było nie tak przy poprzednich badaniach? u nas przed każdym szczepieniem dr sprawdza bioderka, ale nic do tej pory ni mowila na ten temat - tzn. że dobrze? bo tak o tym piszecie to sie zaczełam zastanawiać, czy ja sama powinnam cos zauważyć, czy to rola lekarza?
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:21   #56
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

DYGOTKO szukałam jak twoja mała ma na imię ale nie ma Cię na liście na 1 stronie
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:26   #57
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

A ja czytam stary wątek:P


Dzisiaj się wyspałam hihi spałyśmy do 9.30 coś pięknego
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:28   #58
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

elf my na rehabilitacje czekamy,jesteśmy zapisani na 10 lipca. myślę że do tego czasu nie będzie nam już potrzebna bo Filip zaczął się przekręcać i łapać za nóżki ale jak jesteśmy zapisani to pójdziemy
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:28   #59
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

ja też się melduje. Dziś mamy szczepienie. Wyniki morfologii i moczu Oliv dobre
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 13:29   #60
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
no i na ktorym wątku w koncu pisać bo już zglupialam

tu
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.