Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2010r. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-12, 08:52   #61
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Widziałam



Czytałam o tym . Masakra . Od jakiegoś czasu codziennie coś piszą , ze coś sie stało z jakimś dzieckiem W szoku byłam jak mówili ze w Rosji matka wyrzuciła synów z dachu bo juz miała
dość.


Dobry



Nas pogoda nie rozpieszcza juz od kilku miesięcy , pada i pada , pochmurno , chwila słońca i pada.
Ja dziś na zakupy jadę , oby sie nie rozpadalo

Darusia jak nocka? Mała spała? A jak dziś, lepiej?
Mój starszy miał do 3 lat zapalenie ucha, jedno za drugim , migdaly wycielismy i teraz nie ma.
Nina dzisiaj tak czadu daje,że choć dopiero mam ją obudzoną od godziny to mam jej dosyć
Albo zaraz mnie szlag trafi albo zrobię jak ta matka z Rosji

Zadzwoniłam już do tż,kazałam mu przyjechać do domu,żeby się dzieckiem zająłnie na moje nerwy takie cyrki.
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witam,

Darusia - jak tam Oliwka i jej ucho? Lepiej?

Bao- juz niedługo będziesz miała następne cialko w łóżku

Megi - a Ty to dzień dobry to tak tylko aby subskrybcje mieć?

.
to samo pomyślałam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 08:55   #62
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Pop polecam powiedzieć Tżowi że są siatki zabezpieczające na okna coby różne owady nie pchały się do domu. Na osy to niech coś zaradzi, może miejscowych strażaków zachęcić

U Was dobry lekarz to podstawa i znam sporo przypadków ze w takich małych miejscowościach czasami są dużo lepsi doktorzy niż w miastach. Osobiście znam jedną prowadzoną też przez małżeństwo. Jest w takiej "dziurze" że nikt by nie pomyślał że tam jest cokolwiek a cóż dopiero przychodnia jak z filmów amerykańskich a wkoło sami zadowoleni pacjenci.

Ja na naszą przychodnie też narzekać nie mogę. Na szczęście korzystamy w wyjątkowych przypadkach i szczepieniach. Ostatnio mnie trochę zawiedli ale to była lekarka na zastępstwie bo nasz doktor na urlopie. Skorzystałam z dodatkowej pomocy mojego osobistego. Nie mogłam czekać
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 09:50   #63
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nina dzisiaj tak czadu daje,że choć dopiero mam ją obudzoną od godziny to mam jej dosyć
Albo zaraz mnie szlag trafi albo zrobię jak ta matka z Rosji

Zadzwoniłam już do tż,kazałam mu przyjechać do domu,żeby się dzieckiem zająłnie na moje nerwy takie cyrki.

to samo pomyślałam
Może lewa noga wstala, albo ja coś boli, zapytaj, wszystkie ma zeby? Może marudny bo któryś ząb idzie.

Jedzą wasze dzieci owsianke? Moje nie, ale kończę z płatkami sniadaniowymi i musze ich jakoś przestawić.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 09:56   #64
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Może lewa noga wstala, albo ja coś boli, zapytaj, wszystkie ma zeby? Może marudny bo któryś ząb idzie.

Jedzą wasze dzieci owsianke? Moje nie, ale kończę z płatkami sniadaniowymi i musze ich jakoś przestawić.
zęby ma już wszystko od dawna

stawiam na lewą nogę,ale poszła na dwór i już wróciła do"normalności"

moja je owsiankę,ale rzadko,bo często zapomniam i gar mi się lubi po niej przypalać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 10:03   #65
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Zosia lubi tradycyjnie gotowane płatki na mleku zresztą ja też.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 10:21   #66
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Oliwka nie je zup mlecznych dla niej mleko to tylko to w butelce innych form nie akceptuje. A mleko ma świeże od dojnej matki


U mnie w miare ciepło, słońce świeci.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 10:26   #67
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

wróciliśmy z labu i z miasta, cukier 152 coś mi tu nadal nie pasuje mojej lekarki i tak teraz nie ma (przyjmuje pon-śr), w poniedziałek pojadę do przychodni w szpitalu tam gdzie ona pracuje i zrobię tam tak jak trzeba - na czczo i wysiedze jakoś te 2 godz. i potem znowu....chyba nie mam wyjścia, ale znowu na necie piszę, ze nie powinno się tego tak powtarzać, bo to jednak porządna dawka cukru, a ja piłabym to już 3 raz i teraz nie wiem co zrobić
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 10:48   #68
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Bao sam cukier po podaniu glukozy nic nie mówi musi być jakiś punkt odniesienia, tzn. o ile wzrósł po godz. i czy spadł po 2 godz. lub czy jest wyższy. Jeden wynik absolutnie nic nie daje.
To jest faktycznie spora dawka glukozy. Ja bym zadzwoniła do poradni diabetologicznej lub poszła do nich i pogadała z jakąś pigułą. Tak delikatnie z punktu osoby niewiedzącej i szukającej pomocy - tak zresztą jest. Może jak będzie jakiś doktor to Cię do niego skierują, tak się też zdarza.
Jak Twój ojciec ma glukometr to pożycz sobie może i sama badaj na czczo codziennie przez kilka dni z rzędu.
Nie pij niczego bez konsultacji z lekarzem
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:13   #69
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Ana a z czym ci mała je ta owsianke? Dzem, cukier? Owoce?

Iza tzn jakie płatki gotowane na mleku?

U nas leje buuu
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:20   #70
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Zwykłe tradycyjne płatki owsiane tak jak gotowała nam babcia. My lubimy na średnio gęsto i podaję bez żadnych dodatków. Nie pytaj o proporcje bo są "na oko". Namaczam chwilę płatki w kubku, tzn. zalewam ciepłą wodą, gotuję mleko, wrzucam namoczone płatki i gotuję chwilę (też na oko).
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:22   #71
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
PoP no imie już ma podchadziszcze
Tez mnie jakoś sentymentalnie na wschód ciągnie

Jezu wiecie co strach iśc do lekarza albo do szpitala.
Ja dzisiaj czytam w naszej gazecie że pijany lekarz podczas porodu 3 razy wkłuwał się kobiecie chciał żeby wody zeszły a on sie w główke dziecka wbijał dziecko żyje na szczęście na ojomie wylądowało ale już stan stabilny.
czytalam o tym masakra jakas....;/ do pomyslenia!

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
ja też
odezwij ni sie co u was


nie dziwi mnie to wcale toż dlatego ja w razie czego wołam prywatnie pediatręszkoda mi nerwów na teb ci.py w przychodni tam tylko na szczepienia i to tylko z musu Szkoda małej, jak dziecko raz ucho złapie to będzie podatne już ja połowę dzieciństwa z watą w uszach chodziłam
też czytałam...mam nadzieję, ze mi wody wcześniej odejdą tak jak z kubim zabiłabym tego lekarza
ja tez do dzwonie zawsze ale wczoraj nie mogla przyjechac bo nie bylo jej w miescie,a bardzo ja lubie i jeszcze sie na niej nigdy nie przejechalam.

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
o jakiej wy galerii gadacie??

darusia wspolczuje przygody z uchem... a co do waty w uszach to mit u dzieci, chyba ze dziecko ma cos uszkodzona w uchu i ma dziurke.... sprawdza sie tylko u straszych ludzi, ktorym z wiekiem moglo sie cos uszkodzic..... zapalenie ucha bierze sie od srodka bo np byl katar, jakies zapalenie gardla i to splynelo tam i sie zapalenie zrobilo... przynajmniej tak nam laryngolog i pediatra tymaczyl
to samo wczoraj mowil mi gosciu,ze nic nie da wata w uszy bo pytalam o wychodzenie na dwor i czy wkladac jej watke to mowil ze to nic przy dziecku nie pomoze,bo prawdopodobnie ma to od kataru lib kaszlu.

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

Darusia jak nocka? Mała spała? A jak dziś, lepiej?
Mój starszy miał do 3 lat zapalenie ucha, jedno za drugim , migdaly wycielismy i teraz nie ma.
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Witam,

Darusia - jak tam Oliwka i jej ucho? Lepiej?
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Pop polecam powiedzieć Tżowi że są siatki zabezpieczające na okna coby różne owady nie pchały się do domu. Na osy to niech coś zaradzi, może miejscowych strażaków zachęcić


Ja na naszą przychodnie też narzekać nie mogę. Na szczęście korzystamy w wyjątkowych przypadkach i szczepieniach. Ostatnio mnie trochę zawiedli ale to była lekarka na zastępstwie bo nasz doktor na urlopie. Skorzystałam z dodatkowej pomocy mojego osobistego. Nie mogłam czekać

my mamy te siatki w kazdym oknie i drzwiach ale gdzies raz na jakis czas tez jakas franca wpadnie, ale pies stae w drzwiach siatka na uszach i sobie welon robi wiec nic dziwnego

co do przychodnii ja na nasza tez nie narzekam,zawsze wszystko fajnie w miare szybko i lekarka tez mi odpowiada
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
wróciliśmy z labu i z miasta, cukier 152 coś mi tu nadal nie pasuje mojej lekarki i tak teraz nie ma (przyjmuje pon-śr), w poniedziałek pojadę do przychodni w szpitalu tam gdzie ona pracuje i zrobię tam tak jak trzeba - na czczo i wysiedze jakoś te 2 godz. i potem znowu....chyba nie mam wyjścia, ale znowu na necie piszę, ze nie powinno się tego tak powtarzać, bo to jednak porządna dawka cukru, a ja piłabym to już 3 raz i teraz nie wiem co zrobić
ja bralam sobie ksiazke zawsze albo malego lapka;P bo to badanie mialas dziwnie zrobione bo do czego odniesc wyniki jak nie wiadomo ile na czczo mialas?zrob jszcze raz porzadnie tylko najpierw sie moze faktycznie skonsultuj bo dawka bedzie dosc spora,ale wynik znowu nie miarodajny wiec cos trzeba z tym zrobic.

Dzieki ze pytacie o mala.
Spala spokojnie i ladnie, azzzzz do godziny kiedy to wstala z podwojona mocą i strwierdzila ze sie wyspala i poszla obudzic babcie i dziadka skaczac im po lozku,wrocila za jakies 40 minut na sile ja wzielam kazalam sie polozyc i kimalys,my do 9:15.
Generalnie lata jak postrzal,nigdy bym nie powiedziala,ze wczoraj mialysmy taki horror.
Leki ocywiscie dostaje,ale fajnie ze juz nie cierpi.

Dostala dzisiaj torebke malych spineczek za to ze jest taka grzeczna u lekarzy,bo na prawde jest grzeczna otwiera pieknie buzierobi wszystko o co sie poprosi, co prawda srenio mamy na co spinki zapinac ale ona sie lubi nimi bawic.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 11:37   #72
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Sara pochwal się jak się tort lodowy udał, tzn. jak smakował

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Zosia właśnie oświadczyła że dzisiaj nie idzie na spacer
Matko najpierw czekamy aż dzieci zaczną mówić a później się rządzą

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Darusia Dobrze że jest lepiej widać leczenie działa
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:52   #73
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Monka normalna owsianka na mleku,sypne tylko odrobinę cukru i tyle.
Bez owoców.

Daria,jeju a ja myslałam,że to Amela ucho załatwiła.Dopiero doczytałam,że to Oli
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:02   #74
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Darusia, strasznie mi przykro z powidu uszek małej, i głupiej baby, na którą trafiłyście, ale fajnie, że już lepiej

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Nina mi wydłubała z klawiatury i jeden i drugi klawisz
to przynajmiej sobie tych liter nie pozmieniasz niechcący
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Dzień dobry
toś się nagadała za wszystkie czasy . Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Pisalyscie tak o tych osach i wydaje mi się ze u nas pod dachem tez jest jakieś gniazdo. Dzisiaj rano 3 sztuki latały w pokoju u Oliwii.
Oczywiście zadzwoniłam do Tz i go ochrzanilam. Ma coś z tym zrobić.
A co? podejrzewasz, że to on to potencjalne gniazdo założył? czy tak prewencyjnie dostał OPeRa?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nina dzisiaj tak czadu daje,że choć dopiero mam ją obudzoną od godziny to mam jej dosyć
Albo zaraz mnie szlag trafi albo zrobię jak ta matka z Rosji
Teraz to jak nie kogucik, to ruska matka
U nas to samo-mnie krew co chwila zalewa, a już słyszę "przepraszam, już tak nie będę" (a za chwilę od nowa polska ludowa...), to już w ogóle
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Jedzą wasze dzieci owsianke? Moje nie, ale kończę z płatkami sniadaniowymi i musze ich jakoś przestawić.
Moja codziennie na śniadanie . Obecnie na mleku z kartonu. Nie zawsze jest to typowa owsianka, bo na ogół mieszam też inne płatki: gryczane, jęczmienne, teraz mam też taką mieszankę 6 zbóż. Ogólnie polecam płatki błyskawiczne, nam najlepiej podchodzą te z lidla. Sypię przeważnie ok.4-5 miarek płatków, zalewam zimnym mlekiem tak ciut nad i gotuję aż zgęstnieje (od wstawienia ze 2-3 min). Do tego podczas gotowania wrzucam parę rodzynek. A już w miseczce podziamdziane owoce po kawałeczku-banan, brzoskwinia/nektarynka, malinka, jabłuszko-właściwie takie miksy co tam akurat mam, ale banan zawsze. Można też inne suszone owoce (polecam niesiarkowane), wiórki kokosowe itp. Cukru nie dodaje-banan ją "osładza" wystarczająco. Lenka uwielbia takie śniadanka
Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Sara pochwal się jak się tort lodowy udał, tzn. jak smakował
noooo, wyglądał bosko
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-07-12 o 12:03
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:07   #75
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Nawet nie doczytalam,sorki wroce sie...

JAKA JESTEM WŚCIEKŁA!
Mala dzisiaj co chwila plkala az sie prezyla z bolu, nie schodzila mi z szyi wszystko bylo ok spala po poludniu normalnie przyjechala szwagierka z corka i sie zaczelo, szwagierka mowi wsiadaj jedziemy do przychodnii nasza byla juz zamknieta wiec do dyzurujacej ,bylysmy 2 w kolejce mala plakala krzyczala doslownie wchodzimy a ta p,i,z,d,a pierwszy tekst "czego ona sie tak pruje?"mnie zamurowlao,nic nawet nie powiedzialam,mowie ze pokazuje na uszko,nie przebadala jej j,e,b,l,a od razu skierowanie do szpitala do laryngologa, okazalo sie ze ma zapalenie prawego uszka a ci wszyscy ludzie z dziecmi co tam przychodzili to kazdemu takie skierowanie dawala...tylko weszlam do szpitala a lekarz skierowanie z przychodni ......... zapalenie ucha? !
zero czegoolwiek jak torebke ze smieciami normalnie nastraktowala...ale juz nie chcialam robicx dymu mala okropnie plakala...ale jak a kiedys zobacze to jej powiem co o niej mysle!!

mamy kropelki do uszka zrobilam jej kompres dostala antybiotyk i spi...

byłaś w TUTUSIE??


Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
PoP no imie już ma podchadziszcze
Tez mnie jakoś sentymentalnie na wschód ciągnie

Jezu wiecie co strach iśc do lekarza albo do szpitala.
Ja dzisiaj czytam w naszej gazecie że pijany lekarz podczas porodu 3 razy wkłuwał się kobiecie chciał żeby wody zeszły a on sie w główke dziecka wbijał dziecko żyje na szczęście na ojomie wylądowało ale już stan stabilny.
czytalam o tej akcji, masakra jakaś

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
o jakiej wy galerii gadacie??

darusia wspolczuje przygody z uchem... a co do waty w uszach to mit u dzieci, chyba ze dziecko ma cos uszkodzona w uchu i ma dziurke.... sprawdza sie tylko u straszych ludzi, ktorym z wiekiem moglo sie cos uszkodzic..... zapalenie ucha bierze sie od srodka bo np byl katar, jakies zapalenie gardla i to splynelo tam i sie zapalenie zrobilo... przynajmniej tak nam laryngolog i pediatra tymaczyl
ja mam coś z uchem od kilku lat, jak się nagle wilgotno zrobi i zimno jednocześnie to jak szybko waty w ucho nie wsadzę, to głową ruszać nie mogę, nawet śliny nie przełknę watę muszę nosić ok 1 godziny a potem mam luz. Byłam z tym u laryngologa, ale nic nie widział, tylko zainteresował się kolczykami w moim uchu


my jesteśmy w trakcie przeprowadzki, mała od rana biega i składa swoje zabawki krzycząc "niunia musi naprawić" teraz śpi, lecę pakowac resztę

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

A co? podejrzewasz, że to on to potencjalne gniazdo założył? czy tak prewencyjnie dostał OPeRa?
:
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:11   #76
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość



Nina mi wydłubała z klawiatury i jeden i drugi klawisz
ja też nie mam tych klawiszy, brakuje jeszcze spacji, alt i kilku innych

Darusia biedna Oliwka, oby szybko jej przeszło. a odnośnie lekarzy szkoda słów

Iza- tort lodowy bardzo dobry, dałam mniej cukru do sosu tofi ale i tak bardzo słodki. Wszytskim bardzo smakował, smak troche podobny do mcflurry z mcdonalda
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:23   #77
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Minka tak!jak ja nie nawidze tam lazic;/ chora jestem na samo dzien dobry ....

ostrzegam Pani Górska przyjmowala,nie wiem w jakiej przychodnii przyjmuje ale tragedia.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Minka to ja cos przegapilam,dokad sie przeprowadzacie?
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:36   #78
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nina dzisiaj tak czadu daje,że choć dopiero mam ją obudzoną od godziny to mam jej dosyć
Albo zaraz mnie szlag trafi albo zrobię jak ta matka z Rosji

Zadzwoniłam już do tż,kazałam mu przyjechać do domu,żeby się dzieckiem zająłnie na moje nerwy takie cyrki.

to samo pomyślałam
to co robi? krzyczy? placze? moze cos ja boli albo cos, ocen matczynym okiem tak na spokojnie, moze zapytaj moja juz powie mniej wiecej czy ja cos boli czy co, oczywiscie wymyslac tez umie ale moze akurat.

Minka ja tez cos przegapiłam

Ja juz w wersji blond
kolejna osoba na placu zabaw sie zachwycala ile mala mowi

no i pada, ale placyk zaliczony był
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:44   #79
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
ja też nie mam tych klawiszy, brakuje jeszcze spacji, alt i kilku innych
to jak ty piszesz?
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Ja juz w wersji blond
pokaz nam sie, ciotka
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 12:58   #80
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
to jak ty piszesz?

pokaz nam sie, ciotka
moze nie bo nie jestem odporna na krytyke;P
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:59   #81
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Teraz to jak nie kogucik, to ruska matka
U nas to samo-mnie krew co chwila zalewa, a już słyszę "przepraszam, już tak nie będę" (a za chwilę od nowa polska ludowa...), to już w ogóle


Moja nawet nie przeprasza,choć już potrafi to słowo powiedzieć
Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
my jesteśmy w trakcie przeprowadzki, mała od rana biega i składa swoje zabawki krzycząc "niunia musi naprawić" teraz śpi, lecę pakowac resztę

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------



Nie wiedziałam,że się przeprowadzacie
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
ja też nie mam tych klawiszy, brakuje jeszcze spacji, alt i kilku innych
mi też nie tylko tych pogrubionych brakuję
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
to co robi? krzyczy? placze? moze cos ja boli albo cos, ocen matczynym okiem tak na spokojnie, moze zapytaj moja juz powie mniej wiecej czy ja cos boli czy co, oczywiscie wymyslac tez umie ale moze akurat.

był
mojej to nigdy nic nie boli,jak ma histerie to na całego(po mamusi taka włoska kobieta)
znam ją na tyle,żeby wiedzieć co to za płacz/krzyk itd.
Pewnie,że zapytałam,a bo to razOdpowiedzią było jeszcze mocniejsze tupanie i głośniejszy wrzask
Luuuzik tam.Pewno fryzura się nie tak ułożyła albo ubrałam ją nie w to co chciała.Migiem jej minęło jak wyszła na dwór.


i co?dobrze,że czujesz w blondzie?


u mnie burza nawala,ale deszczu ani kropleki.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 13:03   #82
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

a u mnie ściana deszczu i burza-jak się skończy to "dmuchnę" ją do Any
Pranie mi się "suszy" na balkonie. Ani myślę po nie teraz wychodzić, bo bym wróciła jak spod prysznica.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 13:11   #83
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Moja nawet nie przeprasza,choć już potrafi to słowo powiedzieć

Nie wiedziałam,że się przeprowadzacie

mi też nie tylko tych pogrubionych brakuję

mojej to nigdy nic nie boli,jak ma histerie to na całego(po mamusi taka włoska kobieta)
znam ją na tyle,żeby wiedzieć co to za płacz/krzyk itd.
Pewnie,że zapytałam,a bo to razOdpowiedzią było jeszcze mocniejsze tupanie i głośniejszy wrzask
Luuuzik tam.Pewno fryzura się nie tak ułożyła albo ubrałam ją nie w to co chciała.Migiem jej minęło jak wyszła na dwór.


i co?dobrze,że czujesz w blondzie?


u mnie burza nawala,ale deszczu ani kropleki.
dobrze sie czuje, juz mialam kiedys, na lato lubie jak jestem troche opalona.
taka temperamenta dziewczynka

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
a u mnie ściana deszczu i burza-jak się skończy to "dmuchnę" ją do Any
Pranie mi się "suszy" na balkonie. Ani myślę po nie teraz wychodzić, bo bym wróciła jak spod prysznica.
ja ja przegnalam do ciebie,
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 13:15   #84
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2


Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
pisz częściej co u Was słychować ?
witam u nas bez wiekszych zmian, ja nadal z małym w domu, tz zmienił prace i od 23lipca do końca sierpnia bede sama z małym ale trudno jakos musimy to przeżyc
Bartuś juz bez pampersaoczywiscie wpadki sie zdazają ale rzadko i na kupe i na siku woła siii robi ślicznie do nocnika jeszcze tylko zdarza mu sie popuścic w nocy ale budzi sie i woła wtedy siii
generalnie pampersów juz od 3-4tygodni wogóle nie uzywamy
niestety dziecko moje sie buntuje i ...bije oczywiscie za kazdym razem ma kare i siedzi sam w pokoju i juz jakby ciut mniej bo boi sie tej kary
w dzien jeszcze śpi, pozwalam mu max 2,5godz potem budze ale zazwyczaj ok 2godz spi i co najwazniejsze od 2 dni śpi rano d0 6:50:ju pi: a nie jak zwylke5:20-5:30 mam nadzieje ze tak pozostanie

dzieciaczki wszystkie przeurocze:lo ve:

a przez to ze tu wklejacie tyle linków z przepisami wkreciłam sie ostatnio w pieczenie i d.u.p.a rośnie
zaczeło sie od torta teczowego, potem torty bezowe mniam ostatnio to ciasto http://mojewypieki.blox.pl/2011/09/K...wa-pianka.html tylko z jagodami zamiast malin pycha tylko nastepnym razem dam 1-1,5budyniu a nie 2 bo tak jakby ten proszek było czuc ale ogólnie pycha no i jagodzianki które na dniach powtórze bo jakos szybko zmiknęły

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
a wracajac do włosów- to jutro o 8 rano "życiowa"- włosowa decyzja podjęta jade je mega obciąć.. chyba ze z spanikuję :d ale obiecuje wrzucic zdjęcie jak oczywiście nie będe ryczała potem z tej decyzji, bo nigdy krótszych niz do ramion nie miałam
scinaj smiało i czekamy na fotki
ja na poprzednie wakacje miałam włosy do połowy pleców, aktualnie mam takie krótkie ze nie ma szans zrobic kucyka moze za 6-8mcy sie uda cos małego, ale juz zapuszczam jest fajnie ale tesko za kitką
no i dzieki scieciu przestałam farbowac i odrastają naturalne

POP wy to macie naprawde szczescie z tymi lekarzami u nas to samo koszmar z ich traktowaniem małych pacjentów (duzych zreszta tez)

nataszka czekamy na fotki w wersji blond

darusia wspóczuje przeżyć, tacy lekarze powinni od razu lecieć dyscyplinarnie do zwolnienia, ale dobrze ze z Oli juz lepiej
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764

gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 13:22   #85
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość


ja ja przegnalam do ciebie,
wiem
Już sobie pogrzmiała, polała deszczem i polazła (na pewno do Any), a u mnie dla odmiany słońce świeci-zdurnieć można z taką pogodą.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 13:26   #86
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Minka tak!jak ja nie nawidze tam lazic;/ chora jestem na samo dzien dobry ....

ostrzegam Pani Górska przyjmowala,nie wiem w jakiej przychodnii przyjmuje ale tragedia.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Minka to ja cos przegapilam,dokad sie przeprowadzacie?
a ta pani to nie Góralska?? moja siostra tam z Zośką byla, bo coś małej dolegało. A ta zamiast skupić się na diagnozie to zaczęła prawić morały, że mała ma smoczka. Tz mojej siostry się z nią ściął, bo kurna nie po to tam pojechali, dziecko wyje z bólu a ta o smoczku gada

kiedyś byłam też tam z siostrą, bo Zośka jakaś słaba była i przelewała się przez ręce, była jakaś inna baba i macała małej brzuszek, a ona płakała. Lekarka do niej "i co się tak drzesz" i tak chyba ze 100 razy też tam spięcie miałyśmy. Bardzo nie lubię tego miejsca, te panie to z kosmosu są

a przeprowadzamy się, bo właściciela córka chce tu mieszkaać. A my mieliśmy się wyproawdzić w jedno miejsce, ale w oststniej chwili nie wypaliło póki co idziemy do mojej mamy, a będziemy czegoś szukać.
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 13:33   #87
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
wiem
Już sobie pogrzmiała, polała deszczem i polazła (na pewno do Any), a u mnie dla odmiany słońce świeci-zdurnieć można z taką pogodą.
ode mnie też poszła,deszcz popadał 5 minut i chyba po wszystkim.
także tego mrówka za słabo dmuchałaś
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 13:37   #88
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

możliwe, niewyspana i przed obiadem jestem to i siły nie mam
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 13:48   #89
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Minka a moze i góralska,po☠☠☠.ana suka.!
uz wczoraj nie chcialam dymu robic ze wzgledu na krzyczaca z bolu Oliwie,zacisnelam zeby i rece zeby jej nie przypie.rdo.lic,ale bede miala okazje jeszcze zeby ja na forum od pseudo lekarza wyzwac i na bank tego nie zostawie,nie podaruje jej....

U nas teraz pada,akurat wracalam do domu bylam mamie zakupy odebrac zlapalao mnie niezle ale dopiero przy domu na szczescie.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:00   #90
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Gusinek brawa za brak pieluchy
Cieszę się ze nie tylko mi drożdżowa dupeczka rośnie .

Evi Jak Lenka sypia w nowym łożu ?

Ana zapomniałam napisać że Ninka jest słodka dawno jej nie było

Minka też chciałam pytać o przeprowadzkę ale już zdążyłaś

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość

Iza- tort lodowy bardzo dobry, dałam mniej cukru do sosu tofi ale i tak bardzo słodki. Wszytskim bardzo smakował, smak troche podobny do mcflurry z mcdonalda
To pysznie wiedzieć że jest znowu coś fajnego i sprawdzonego. Ja zwykle do jej przepisów dodaję mniej cukru.Ten ichny angielski chyba mniej słodki stąd tyle go w przepisach
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.