Neauty Minerals - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-03, 14:56   #241
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Hej, napisałam maila do Neauty z podziękowaniem za transakcję i odpisali mi tak:
"Dziękujemy za miłe słowa nt. koloru Co do kremowości podkładu, to w chwili obecnej nie planujemy dopracowywania formuły matującej, ale pracujemy intensywnie nad kryjącą. "

Będę czekać na tę nową formułę, bo kolor Golden Fair jest dla mnie idealny, dobrze wyważone tony żółte z zielonkawą poświatą, dzięki której zaczerwienienia twarzy są ładnie skorygowane.
Sam podkład jest najbardziej pylący z tych, które mam obecnie (AM i Amilie), ale ogólnie efekt fajny.

Formuła kryjąca na pewno dla mnie będzie lepsza, bo wybór matującej w tej chwili to taki kompromis ze względu na kolor.
świetna wiadomość mi bardzo dobrze leżą Neauty, nie warzą się a mam do tego ogromną skłonność, faktycznie mogłyby troszkę lepiej kryć więc formułę kryjącą na pewno zakupię tylko apeluję o wciśnięcie jeszcze jednego odcienia pomiędzy Pale i Fair
Niech zmieszają i wcisną jako Ivory pale jest bardzo jasny i na późną wiosnę/lato nawet dla mnie odrobinę za jasny, z kolei fair mi się już zbyt ciemny wydaje nawet jak się nieco opalę Myślę że dużo osób może mieć ten sam problem z tonacją golden
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 20:41   #242
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
......... formułę kryjącą na pewno zakupię tylko apeluję o wciśnięcie jeszcze jednego odcienia pomiędzy Pale i Fair
Niech zmieszają i wcisną jako Ivory pale jest bardzo jasny i na późną wiosnę/lato nawet dla mnie odrobinę za jasny, z kolei fair mi się już zbyt ciemny wydaje nawet jak się nieco opalę Myślę że dużo osób może mieć ten sam problem z tonacją golden
Pisz do nich. Myślę, że Neauty (tak samo jak Annabelle) zbiera opinie klientów i jeśli będą mieli sygnały tego typu, to powinni dostosowywać swoją ofertę.
Na pewno łatwiej dorzucić kolor, niż stworzyć nową formułę.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 23:07   #243
jadwigamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 35
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość


tylko apeluję o wciśnięcie jeszcze jednego odcienia pomiędzy Pale i Fair
Niech zmieszają i wcisną jako Ivory pale jest bardzo jasny i na późną wiosnę/lato nawet dla mnie odrobinę za jasny, z kolei fair mi się już zbyt ciemny wydaje nawet jak się nieco opalę Myślę że dużo osób może mieć ten sam problem z tonacją golden
no oczywiście bo tam jest przepaść!
mam tak samo jak iamsolucky ale zawsze można sobie wymieszać

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Faktycznie Annabelle w porównaniu do Uoga Uoga i Neauty wydaje się pomarańczowawy, ale prawdę mówiąc dość długo go używałam jesienią i nie wyglądał źle na buzi - ładnie stapia się z cerą. W sumie najsłabiej ze wszystkich wypada tu Amilie.
Uoga Uoga, kolor Never Sleeping Beauty opisany jest właśnie jako podkład o ciepłych, żółtawo-neutralnych tonach Nie sądzę by sam nautral dobrze się sprawdził - zaczynając przygodę z minerałami zakupiłam chyba wszystkie możliwe najjaśniejsze próbki Annabell i Amilie i w neutralach wybija u mnie różo-pomarańcz. Ewidentnie mam szyję z żółtawymi tonami

Ale wracając do Neauty. Po kilku dniach testów stwierdzam, że efekt matowienia mnie zadowala. Nie jest to ideał, ale np. w cieplejsze dni wytrzymuje dłużej (np. od godz. 7 do 13) niż UU czy Annabelle (tyle że tu miałam formulę kryjącą). Zaznaczam, że ostatnio używam podkładu saute, na 'gołą' buzię i bez utrwalaczy (tak a propos: czego używacie do utrwalenia? Saipan Jadwigi się nada??).
ja myślę że każdy naturalny puder sypki a najlepiej ten ulubiony

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Testując próbki Neauty doszłam do pewnych wniosków.
Mam cerę mieszaną i jak się bardziej przetłuszczała to Neauty było idealne. Krycie słabsze od Amilie coverage, natomiast matowało lepiej. Ogólnie całkiem fajne.
Natomiast wczoraj nałożyłam na twarz i cały czas czułam ściągnięcie Poza tym osadzał mi się na skórkach, wszystkie zmarszczki mimiczne podkreślone, po prostu tragedia.
Winą jest to, że teraz twarz przesuszyła mi się tragicznie (widać to po nałożeniu kremu, cera go po prostu pije)
I podkład który ma tl.cynku zaraz po mice wysusza cerę.
Mimo wszystko jest całkiem fajny.
jak przesuszenie to wszystkie minerały do kitu zmarszczki pory skórki itd.

piszecie że krycie Neauty jest słabe i też się zgadzam
można nałożyć więcej warstw ale szybciej zejdzie nam słoiczek i czasu też trzeba więcej na makijaż
co do matu to podtrzymuję 5/10
ja muszę jakiś krem i potem utrwalacz i podkład
no ideałem Neauty (na razie) nie jest ale jako taka tańsza wersja minerałów i do tego to polska firma więc i tak bardzo OK

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jak oglądałam, przed kupnem, swatche Golden Fair i Light, to mi się wydawało, że Light jest nawet jaśniejszy.
Kilka osób pisało też, że Fair i Light Neauty, to bardzo zbliżone kolory, natomiast pomiędzy Pale i Fair jest duży przeskok.
nie mam light ale potwierdzam że między pale i fair jest przepaść :/
jadwigamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 08:53   #244
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Neauty Minerals

Od 20 do 30 czerwca promocja : kup dwa cienie a jeden dodatkowy otrzymasz gratis.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 16:25   #245
Portia_Nox
Raczkowanie
 
Avatar Portia_Nox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 52
Dot.: Neauty Minerals

To teraz moja kolej, bo przymierzam się do zamówienia próbek. Używałam Amilie - Golden fair bywały okresy, że wydawał mi się zbyt jasny, ale to chyba była stara formuła, a nowa kryjąca teraz wydaje mi się zbyt pomarańczowa, Sesame - zbyt ciemny/pomarańcza, z Olivek - zbyt ziemiste.
AM - Golden Fairest za ciemny.
Czasem używam amilie Golden Fair (kryjąca wersja) zmieszany z odrobiną Golden Fairest AM, czasem dosypywałam trochę Sesame (matowa wersja) , żeby zwiększyć mat. I już sama zgłupiałam, które próbki zamówić, żeby odcień był jasniejszy od AM golden fairest? Czy zamawiać też pale czy te ciemniejsze?
Portia_Nox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 16:51   #246
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

Z AM Golden Fairest też był dla mnie teraz za ciemny. Zaś z Neauty Golden Fair jest w sam raz. Na pewno jest jaśniejszy
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 17:23   #247
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Też myślę, że Neauty Golden Fair jest jaśniejszy od Golden Fairest Annabelle. A Neauty Golden Pale to prawdziwy bladzioch.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-06-23 o 12:26
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 15:45   #248
Portia_Nox
Raczkowanie
 
Avatar Portia_Nox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 52
Dot.: Neauty Minerals

Pozamawiałam kilka próbek, to jak je dostanę to porównam, sama jestem ciekawa, bo jeszcze nie znalazłam idealnego koloru. Chociaż ciekawi mnie jak wyjdzie co do samych właściwości i krycia, bo niestety kryjące z Amilie i AM zdyskwalifikowałam ze względu na "ciasto" i sama nie wiem jak z zapychaniem, ale mojej cerze to nic nie dogodzi chyba :P
Portia_Nox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 12:51   #249
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Też myślę, że Neauty Golden Fair jest jaśniejszy od Golden Fairest Annabelle. A Neauty Golden Pale to prawdziwy bladzioch.
Zdecydowanie. Nazwy są adekwatne do głębi odcieni. Ja w Annabelle mam Fairest, w Neauty Light.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 18:55   #250
Portia_Nox
Raczkowanie
 
Avatar Portia_Nox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 52
Dot.: Neauty Minerals

Dodaję swatche tego co znalazłam w kosmetyczce, mam nadzieje, że będą przydatne. Gdyby któraś chciała jakieś inne zestawienie to chętnie pofoce jeszcze raz
Tak więc próbki odcieni:
Amilie Golden Fair, Amilie Sesame, AM Golden Fairest, Neuty Golden Light, Neuty Golden Fair, Neuty Olive Fair, Neuty Neutral Light, Amilie Pine Nut.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatche 2.jpg (430,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatche 3.jpg (421,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatche 4.jpg (498,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatche 5.jpg (50,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatche 1.jpg (381,5 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez Portia_Nox
Czas edycji: 2015-07-15 o 13:22
Portia_Nox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 16:48   #251
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: Neauty Minerals

Od jutra do końca lipca próbki Neauty za 2,50zł, zamówienia od 20zł wysyłane bezpłatnie.

Źródło

Jeżeli ktoś chce potestować to lepszej okazji nie znajdzie
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 23:31   #252
jadwigamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 35
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez aniasmok Pokaż wiadomość
Od jutra do końca lipca próbki Neauty za 2,50zł, zamówienia od 20zł wysyłane bezpłatnie.

Źródło

Jeżeli ktoś chce potestować to lepszej okazji nie znajdzie
potestuję fajnie że Neauty robi różne promocje! a nie biernie czeka na "jelenia"...
jadwigamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 00:55   #253
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

Ponieważ naczytałam się o słabszym kryciu i w ogóle to pociapałam się ostatnio Neauty bo miałam lepszy czas Bardzo mi się podobał efekt, trzymały się całkiem wporzo Też mi się wydawał Golden Light Jaśniejszy to wzięłam go a nie Fair, ale Fair chyba byłby lepszy, chociaz między niby nioby niewielka różnica ;D
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 17:41   #254
Portia_Nox
Raczkowanie
 
Avatar Portia_Nox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 52
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Ponieważ naczytałam się o słabszym kryciu i w ogóle to pociapałam się ostatnio Neauty bo miałam lepszy czas Bardzo mi się podobał efekt, trzymały się całkiem wporzo Też mi się wydawał Golden Light Jaśniejszy to wzięłam go a nie Fair, ale Fair chyba byłby lepszy, chociaz między niby nioby niewielka różnica ;D
Golden Fair mi się wydaje wpada bardziej w brąz, a Light w żółć, chociaż to też zależy od ilości i grubości warstw. Ja i tak dodaje do Light, Golden Pale - bo sam jest za ciemny, ale one się właśnie różnią odcieniem, dlatego mi Fair nie pasuje, nawet po rozjaśnieniu. Tzn. nie pasuje idealnie, bo lata poszukiwań podkładu w odpowiednim kolorze i porażek na tym polu doprowadziły, że jestem bardzo przeczulona na punkcie idealnego odcienia
Portia_Nox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 18:52   #255
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

O kurcze no też tak mi się wydawało, że żółciejszy przez to bardziej jasny.Ale skoro brąz to jednak chyba z Light trafiłam xD ładnie się stapia, a ja mam manie, ze nie wiem czy coś mi się odznacza czy nie ech już nic nie wiem ale dobrze wyglądał, nie wkurzał jak Dune, więc chyba ok jeszcze doszedł puder rozświetlajacy w próbce, używał ktoś?
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 00:03   #256
Portia_Nox
Raczkowanie
 
Avatar Portia_Nox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 52
Dot.: Neauty Minerals

Ja też mam ten rozświetlający, określiłabym go jako nienachalny :P pędzlem takim zwykłym do pudru mało co widać rozświetlenie, chyba lepiej jakby się palcem go rozmazało, czasem używam też, żeby utrwalić korektor pod oczy w płynie, ale mam mieszane uczucia, ale zaznaczam, że nie jestem z rozświetlaczami za bardzo doświadczona, zamówiłam z ciekawości.

Możesz tam wyżej zobaczyć moje amatorskie swatche (post 250) i porównać właśnie Golden Fair (5) i Light (4)

Edytowane przez Portia_Nox
Czas edycji: 2015-10-15 o 00:07
Portia_Nox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 22:07   #257
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Dziewczyny, jako że zbliża się DDD... Któraś dobra duszyczka pomoże z doborem odcienia?

Najbardziej pasuje mi Creamy Natural z Pixie (formuła AG), choć mógłby być jeszcze minimalnie jaśniejszy. Morning Gold i Satin Sand tej samej firmy też nie wyglądają źle, ale są znów nieco za jasne. Dew Kiss pomimo tego, że trochę za ciemny, też całkiem mi pasuje
W miarę dobrze kolorystycznie wyglądam też w Golden Fair i Ivory z Amilie, świetnie wygląda mieszanka Olive Fair i Pine Nut, a przynajmniej wyglądała kiedy zamawiałam próbki, bo bigi miały już inny kolor (?? ). Ogólnie w Amilie jestem pomiędzy 1 a 2.

Czyli ogólnie rzecz biorąc, szukam czegoś jasnego, kolor neutralny / żółtawy / oliwkowy, żadnych pomarańczy ani róży. Ktoś coś? Byłabym bardzo wdzięczna, bo swatche nadal niewiele mi mówią i obawiam się, że w Neauty również będę pomiędzy dwoma stopniami jasności (Pale a Fair).
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 08:00   #258
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jako że zbliża się DDD... Któraś dobra duszyczka pomoże z doborem odcienia?

Najbardziej pasuje mi Creamy Natural z Pixie (formuła AG), choć mógłby być jeszcze minimalnie jaśniejszy. Morning Gold i Satin Sand tej samej firmy też nie wyglądają źle, ale są znów nieco za jasne. Dew Kiss pomimo tego, że trochę za ciemny, też całkiem mi pasuje
W miarę dobrze kolorystycznie wyglądam też w Golden Fair i Ivory z Amilie, świetnie wygląda mieszanka Olive Fair i Pine Nut, a przynajmniej wyglądała kiedy zamawiałam próbki, bo bigi miały już inny kolor (?? ). Ogólnie w Amilie jestem pomiędzy 1 a 2.

Czyli ogólnie rzecz biorąc, szukam czegoś jasnego, kolor neutralny / żółtawy / oliwkowy, żadnych pomarańczy ani róży. Ktoś coś? Byłabym bardzo wdzięczna, bo swatche nadal niewiele mi mówią i obawiam się, że w Neauty również będę pomiędzy dwoma stopniami jasności (Pale a Fair).
mamy podobną jasność i odcień golden pale będzie zbyt porcelanowy, za mało kremowo żółty a golden fair najprawdopodobniej za ciemny. Ja poczekam na nową formułę i nowy kolor(ma być w grudniu) ale gdybym miała na chwilę obecną brać próbki to wzięłabym neutral fair i olive fair
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 20:03   #259
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mamy podobną jasność i odcień golden pale będzie zbyt porcelanowy, za mało kremowo żółty a golden fair najprawdopodobniej za ciemny. Ja poczekam na nową formułę i nowy kolor(ma być w grudniu) ale gdybym miała na chwilę obecną brać próbki to wzięłabym neutral fair i olive fair
Potwierdzam, między Golden Pale i Golden Fair jest duuuuuuuuża różnica
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 21:56   #260
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jako że zbliża się DDD... Któraś dobra duszyczka pomoże z doborem odcienia?

Najbardziej pasuje mi Creamy Natural z Pixie (formuła AG), choć mógłby być jeszcze minimalnie jaśniejszy. Morning Gold i Satin Sand tej samej firmy też nie wyglądają źle, ale są znów nieco za jasne. Dew Kiss pomimo tego, że trochę za ciemny, też całkiem mi pasuje
W miarę dobrze kolorystycznie wyglądam też w Golden Fair i Ivory z Amilie, świetnie wygląda mieszanka Olive Fair i Pine Nut, a przynajmniej wyglądała kiedy zamawiałam próbki, bo bigi miały już inny kolor (?? ). Ogólnie w Amilie jestem pomiędzy 1 a 2.

Czyli ogólnie rzecz biorąc, szukam czegoś jasnego, kolor neutralny / żółtawy / oliwkowy, żadnych pomarańczy ani róży. Ktoś coś? Byłabym bardzo wdzięczna, bo swatche nadal niewiele mi mówią i obawiam się, że w Neauty również będę pomiędzy dwoma stopniami jasności (Pale a Fair).
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mamy podobną jasność i odcień golden pale będzie zbyt porcelanowy, za mało kremowo żółty a golden fair najprawdopodobniej za ciemny. Ja poczekam na nową formułę i nowy kolor(ma być w grudniu) ale gdybym miała na chwilę obecną brać próbki to wzięłabym neutral fair i olive fair
Ja mam creamy natural Pixie i z Neauty mam neutral fair, choć pale też mógłby być (jest bardziej słoneczny ale nie goldenowy poziomem chyba gdzieś jak satin sand )
Olive fair też mi pasuje, jest bardziej ziemisty. Nie jest to żółta oliwka a szara.
Goldeny miałam próbki i niestety fair za żółte- jak butter cream Pixie czy golden 2, 3 Clair a pale bladożółte chyba w stylu morning gold (strzelam )

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-11-30 o 22:13
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 22:02   #261
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

iamsolucky, basiago nie pocieszyłyście mnie. Prawdopodobnie i tak wezmę próbki z gam Olive i Neutral, żeby w ogóle sprawdzić formułę, może wezmę i Golden Pale i... Light, bo nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że na zdjęciach jest jaśniejszy niż Fair. Może to tylko moje wrażenie. Ewentualnie z goldena wezmę wszystkie trzy, bo ostatnio zauważyłam, że wbrew pozorom w umiarkowanie żółtych goldenach całkiem mi do twarzy.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Ja mam creamy natural Pixie i z Neauty mam neutral fair, choć fair też mógłby być (jest bardziej słoneczny ale nie goldenowy poziomem chyba gdzieś jak satin sand )
Olive fair też mi pasuje, jest bardziej ziemisty. Nie jest to żółta oliwka a szara.
Goldeny miałam próbki i niestety fair za żółte- jak butter cream Pixie czy golden 2, 3 Clair a pale bladożółte chyba w stylu morning gold (strzelam )
Oooooo, Twoje rady zawsze są cenne Tylko powiedz, masz z Neauty Neutral Fair, a jaki jeszcze mógłby być? Bo coś Ci urwało chyba, domyślam się, że chodzi o Olive albo o Neutral Pale
Szkoda, że tutejsze oliwki są szare - spróbuję, ale najbardziej lubię jednak te, które są umiarkowane - ani przesadnie żółte, ani też szare. Goldeny mi pewnie nie przypasują, ale próbkę wezmę, zaryzykuję.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 22:21   #262
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
iamsolucky, basiago nie pocieszyłyście mnie. Prawdopodobnie i tak wezmę próbki z gam Olive i Neutral, żeby w ogóle sprawdzić formułę, może wezmę i Golden Pale i... Light, bo nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że na zdjęciach jest jaśniejszy niż Fair. Może to tylko moje wrażenie. Ewentualnie z goldena wezmę wszystkie trzy, bo ostatnio zauważyłam, że wbrew pozorom w umiarkowanie żółtych goldenach całkiem mi do twarzy.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------



Oooooo, Twoje rady zawsze są cenne Tylko powiedz, masz z Neauty Neutral Fair, a jaki jeszcze mógłby być? Bo coś Ci urwało chyba, domyślam się, że chodzi o Olive albo o Neutral Pale
Szkoda, że tutejsze oliwki są szare - spróbuję, ale najbardziej lubię jednak te, które są umiarkowane - ani przesadnie żółte, ani też szare. Goldeny mi pewnie nie przypasują, ale próbkę wezmę, zaryzykuję.
pomyliłam się i oprócz neutral fair może być też pale


Ja przy goldenach miałam ''żółta jestem'' !!!


Spróbuj wymieszać goldeny z oliwkami ja tak zrobiłam i wyszła ładna ciepła oliwka (więcej olive fair i kapkę golden fair, light ew pale dla jasnych oliwek)
Jeśli zdecyduję się na oliwkę to ją właśnie wymieszam z 2-3 próbkami golden.
U mnie pomiędzy goden fair a light nie było różnicy choć na niektórych zdjęciach mogą wyjść (G fair brudniejszy a light żółciejszy)


I czekam też na nowy podkład.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 22:36   #263
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
pomyliłam się i oprócz neutral fair może być też pale


Ja przy goldenach miałam ''żółta jestem'' !!!


Spróbuj wymieszać goldeny z oliwkami ja tak zrobiłam i wyszła ładna ciepła oliwka (więcej olive fair i kapkę golden fair, light ew pale dla jasnych oliwek)
Jeśli zdecyduję się na oliwkę to ją właśnie wymieszam z 2-3 próbkami golden.
U mnie pomiędzy goden fair a light nie było różnicy choć na niektórych zdjęciach mogą wyjść (G fair brudniejszy a light żółciejszy)


I czekam też na nowy podkład.
Hm, czyli zamawiam po próbce Olive Fair, Neutral Fair i Golden Fair. Zobaczymy co z tego wyniknie, najwyżej próbkę goldena zużyję do zażółcenia innych podkładów. W sumie chcę tylko sprawdzić formułę, więc tyle powinno wystarczyć - nie wiem, czy w ogóle mi podejdą, więc bez sensu brać więcej. Jeśli nie trafię z kolorem a sam proszek mi podejdzie, to domówię inne.
Ja też jestem ciekawa nowej formuły, acz nazwa "kryjąca" mnie przeraża... Kiedyś byłam zwolenniczką takowych, ale prawie zawsze robią mi z twarzy maskę. Do tego świecącą.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 17:14   #264
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Premiera podkladu w nowej formule kryjacej 12 grudnia. Pewnie będzie jakas promocja :-?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 17:29   #265
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

uuu super wieści! Bo nawet ładnie Neauty wyglądało na mnie :3
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 18:59   #266
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Neauty Minerals

O super Zeby miał ten sam kolor i krycie jak chociaż Pixie i mam w pupie inne firmy
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 19:06   #267
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Tez jestem ciekawa, co im wyszlo. Mam nadzieje, ze beda wszystkie kolory i nie beda sie roznily od wersji matujacej.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
O super Zeby miał ten sam kolor i krycie jak chociaż Pixie i mam w pupie inne firmy
Jaki kolor Pixie uzywasz?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 19:18   #268
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Tez jestem ciekawa, co im wyszlo. Mam nadzieje, ze beda wszystkie kolory i nie beda sie roznily od wersji matujacej.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------



Jaki kolor Pixie uzywasz?
Butter Cream a w Neauty Golden Fair.
chodziło mi o to, żeby podklad Neauty kryjący był w takim samym odcieniu co ten matujący.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 19:23   #269
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Butter Cream a w Neauty Golden Fair.
chodziło mi o to, żeby podklad Neauty kryjący był w takim samym odcieniu co ten matujący.
To tez moje kolory. Ja lubie Neauty, choc slabo kryje, to ladnie wyglada na twarzy.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 09:42   #270
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Neauty Minerals

Jest nowa formuła i nowy kolor i jest też promo i darmowa wysyłka od 30zł
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.