Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-02, 22:08   #661
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Jak pisałaś o bieli z żółcią spodziewałam się, że będzie wyglądać to sto razy gorzej . Końcówka 34 sugeruje zlikwidowanie rudości, których u Ciebie nawet nie ma. Poziom 6 ani jasny ani ciemny. Wydaje mi się, że dobrze pokryje, bez jakichś zbędnych refleksów. Co jedyne- zaczęłabym od nałożenia na tą najjaśniejszą część, bo może wyjść na niej ciut inaczej niż na tej ciemniejszej. Śmiało, spróbuj.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 00:08   #662
kamila781
Przyczajenie
 
Avatar kamila781
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 24
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Witam pozbylam sie czerwonych pasemek... kupilam rozjaśniacz joanny-blond pasemka. użyłam 1/3 tego rozjasniacza wlalam szamponu i odzywki z garniera nafaszerowanej róznymi olejkami. oooo dziwo włoski sa piękne mięciutkie gładkie i wygladaja lepiej niz przed ta kapięla( przepraszam że nie posłuchałam rady ale juz nie moglam wytrzymac) ale udało się. teraz pytanie jaki kolorek mam nałożyć teraz myslałam o garnier olia kolor 8.0 bądz 8/31 albo 8/13. dodam ze ten czerwone pasemka zrobily się zólte- lekko wchoodzące w rudy-ale tylko delikatnie. najważniejsze że nie już czerwone. chcę zrobić kolor coś własnie z poziomu 8 ale nie wiem jakiej firmy farba aby nie wyszły zielone... myslałam również o włosach w kolorze karmelu ale tez sie boję bardzo bym takie chciala miec ale nie wiem co wyjdzie wyrazcie opinie na temat tego koloru a nawet jesli to jaki to numer koloru i z jakiej marki farba?
kamila781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 06:54   #663
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Jak pisałaś o bieli z żółcią spodziewałam się, że będzie wyglądać to sto razy gorzej . Końcówka 34 sugeruje zlikwidowanie rudości, których u Ciebie nawet nie ma. Poziom 6 ani jasny ani ciemny. Wydaje mi się, że dobrze pokryje, bez jakichś zbędnych refleksów. Co jedyne- zaczęłabym od nałożenia na tą najjaśniejszą część, bo może wyjść na niej ciut inaczej niż na tej ciemniejszej. Śmiało, spróbuj.
To było ukazane w sztucznym oświetleniu, teraz UWAGA! tak wyglądają niestety w świetle dziennym Jeżeli 34 sugeruje zlikwidowanie rudości to powinno być w sam raz...Raczej spróbuję, mam nadzieję, że wyjdzie ok i że się nie spierze do końca...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_09121111111111111.jpg (59,2 KB, 89 załadowań)
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 11:23   #664
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ayse Pokaż wiadomość
To było ukazane w sztucznym oświetleniu, teraz UWAGA! tak wyglądają niestety w świetle dziennym Jeżeli 34 sugeruje zlikwidowanie rudości to powinno być w sam raz...Raczej spróbuję, mam nadzieję, że wyjdzie ok i że się nie spierze do końca...
O tym mówisz... ależ Cię ładnie fryzjer załatwił. To leć po farbę, powinna być dobra!

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila781 Pokaż wiadomość
Witam pozbylam sie czerwonych pasemek... kupilam rozjaśniacz joanny-blond pasemka. użyłam 1/3 tego rozjasniacza wlalam szamponu i odzywki z garniera nafaszerowanej róznymi olejkami. oooo dziwo włoski sa piękne mięciutkie gładkie i wygladaja lepiej niz przed ta kapięla( przepraszam że nie posłuchałam rady ale juz nie moglam wytrzymac) ale udało się. teraz pytanie jaki kolorek mam nałożyć teraz myslałam o garnier olia kolor 8.0 bądz 8/31 albo 8/13. dodam ze ten czerwone pasemka zrobily się zólte- lekko wchoodzące w rudy-ale tylko delikatnie. najważniejsze że nie już czerwone. chcę zrobić kolor coś własnie z poziomu 8 ale nie wiem jakiej firmy farba aby nie wyszły zielone... myslałam również o włosach w kolorze karmelu ale tez sie boję bardzo bym takie chciala miec ale nie wiem co wyjdzie wyrazcie opinie na temat tego koloru a nawet jesli to jaki to numer koloru i z jakiej marki farba?
Najpierw się pozbądź żółtego refleksu: http://girlinblond.blogspot.com/2012...na-wosach.html tutaj o dwóch prostych metodach.
A potem możesz już kłaść co chcesz.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 12:57   #665
uwielbienie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 77
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dziewczyny, zrobiłam straszny błąd i pomalowałam włosy farbą...
Zacznę od tego, że od jakiegoś roku używałam szamponów koloryzujących, zawsze czekoladowy brąz z Joanny. Generalnie byłam zadowolona, bo kolor się stopniowo wypłukiwał i włosy z czasem robiły się jaśniejsze niż bezpośrednio po koloryzacji.
Ale ostatnio chciałam zmienić trochę kolor na jaśniejszy i cieplejszy, chciałam uzyskać jaśniejszy brąz wpadający w miedź czy rudy, ale nadal brązowy. No i panie w drogerii poleciły mi nie szampon koloryzujący, ale farbę. Też z Joanny. Miedziano-złoty ciemny blond. Do tego poleciły użycie utleniacza 9%, który podobno rozjaśnia.
Ale w efekcie moje włosy wyszły ciemne! Owszem, mają cieplejszy odcień niż po czekoladowym brązie, ale są ciemniejsze niż miałam po wypłukaniu się poprzedniej farbki, a chciałam mieć jaśniejsze włosy.
I co ja mam teraz zrobić?
Nie podobam się sobie. Chciałam jaśniejsze włosy, a wyszły mi ciemniejsze.
I do tego pewnie się nie wypłucze kolor bo to farba, a nie szampon koloryzujący?
Nie chcę niszczyć włosów rozjaśnianiem u fryzjera..
Da się cokolwiek zrobić?
uwielbienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 15:34   #666
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez uwielbienie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobiłam straszny błąd i pomalowałam włosy farbą...
Zacznę od tego, że od jakiegoś roku używałam szamponów koloryzujących, zawsze czekoladowy brąz z Joanny. Generalnie byłam zadowolona, bo kolor się stopniowo wypłukiwał i włosy z czasem robiły się jaśniejsze niż bezpośrednio po koloryzacji.
Ale ostatnio chciałam zmienić trochę kolor na jaśniejszy i cieplejszy, chciałam uzyskać jaśniejszy brąz wpadający w miedź czy rudy, ale nadal brązowy. No i panie w drogerii poleciły mi nie szampon koloryzujący, ale farbę. Też z Joanny. Miedziano-złoty ciemny blond. Do tego poleciły użycie utleniacza 9%, który podobno rozjaśnia.
Ale w efekcie moje włosy wyszły ciemne! Owszem, mają cieplejszy odcień niż po czekoladowym brązie, ale są ciemniejsze niż miałam po wypłukaniu się poprzedniej farbki, a chciałam mieć jaśniejsze włosy.
I co ja mam teraz zrobić?
Nie podobam się sobie. Chciałam jaśniejsze włosy, a wyszły mi ciemniejsze.
I do tego pewnie się nie wypłucze kolor bo to farba, a nie szampon koloryzujący?
Nie chcę niszczyć włosów rozjaśnianiem u fryzjera..
Da się cokolwiek zrobić?
Chyba pomyliłaś nazwę farby, bo takiej nie ma. W każdym razie powinnaś teraz ściągnąć ten kolor dekoloryzatorem, inaczej się go nie pozbędziesz.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 12:33   #667
uwielbienie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 77
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

* miedziano- złocisty ciemny blond
uwielbienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 15:09   #668
alicja29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
pomozcie!!!zbyt jasne wlosy

witam.jakis czas temu spodobaly mi sie beze.zaczelam od perlowego bezu.ale to nie to.zobaczylam w roosmanie farbe recital preference baikal.popielato zlocisty blond 9.13.http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...sny-blond.aspx
poszlam do fryzjera.wczoraj.i fryzjerka mowi ze taki kor kolor jak chce to bedzie majiblond 913.ok.nalozyla mi iiii mam mega jasne wlosy!! wczoraj to az plakalam.no normalnie zapalona zarowa co robic? czy moge odczekac kilka dni i polozyc ten recital 9.13? czy przyciemni czy nie beda szaro zielone?ale co mam pozniej zrobic z odrostami? dzwonilam na infolinie loreal i ta farba jest na 6%.ja mam naturalne ciemny blond moze nawet jasny braz.ale farbki na 9% ladnie mi wychodzily.czy odrost moge pozniej zrobic majirelem 9.13?czy to bedzie to samo co preference? blagam poradzcie cos
alicja29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 16:11   #669
aleksandrarose
Przyczajenie
 
Avatar aleksandrarose
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4
Unhappy rude zafarbowane odrosty, problem

Witam, mam taki problem: wcześniej moje włosy potraktowane zostały rozjaśniaczem-miałam przez kilka lat aż do dnia dzisiejszego(jestem szatynką- to mój naturalny), na odrosty wcześniej zafarbowane rozjaśniaczem wyszły pomarańczowe, nie przejmując się tym fryzjerka, położyła mi farbę ciemny blond z dodatkiem rudego, odrosty wyszły lekko marchewkowe co wyszło przy myciu w domu. Co mogę z tym zrobić? Nałożyć farbę ciemny blond?
Reszta moich włosów wyszła tak jak chciałam,ale okropne są te odrosty.

Zachciało mi się eksperymentów

Edytowane przez aleksandrarose
Czas edycji: 2013-11-05 o 16:14
aleksandrarose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 17:49   #670
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: pomozcie!!!zbyt jasne wlosy

skoro miałaś 9.13 i chcesz nakładać 9.13 to nie mają opcji wyjść Ci zielone. to przecież ta sama numeracja.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 17:56   #671
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rude zafarbowane odrosty, problem

spróbuj. rudości pokrywają farby do poziomu 6-7, więc powinno się udać.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 18:21   #672
alicja29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Miałam ultra jasny majiblond 913.i włosy sa mega jasne.biale prawie.avren recital jest 9.13.czyli poziom 9.dzieki za odpowiedz spróbuje niedługo przyciemnic. A czy do farb marijel mozna dodać wodę z Joanny?bo taka mam w domu
alicja29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 20:02   #673
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

bierz odpisałam Ci na asku na ten temat. tylko wiesz, poziom 9 jest jasny. jeśli chcesz przyciemnić wzięłabym 8,13
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 20:44   #674
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Farba nie złapała!

Witajcie. Mam problem i nie wiem jak mu zaradzić. Otóż miałam dekoloryzacje z ciemnego brazu na jasny blond. Włosy miałam mocno zniszczone. Ale ciągle kładąc farbę odrost odróżniał się od reszty.
Więc postanowiłam położyć sobie rudy żeby je przyciemnić.
I to był błąd... Farbe trzymałam 30 min na włosach i tu szok. Farba złapała na mocno rudy jedynie na odroście. Natomiast na reszcie poprostu się wypłukała, barwnik wogóle się nie przyjął... Nie wiem co mam teraz zrobić jest tragedia wstydzę się wyjść tak na ulicę, koszmarnie to wygląda.
Czy jednym wyjściem jest ścięcie włosów? Włosy mam obcięte na boba zeby sciąć te wszystkie zniszczone musialabym sciac je do dlugosci ok 5 cm a nie bedzie mi ladnie w takiej fryzurze...
Czy cos tu jeszcze można zrobić???

Edytowane przez Vicodin_89
Czas edycji: 2013-11-14 o 21:39
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 04:08   #675
YoloMan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Thumbs down Duży problem z dekoloryzacją włosów u chłopaka

Witajcie, na wstepie chcialem zaznaczyc,ze jestem chlopakiem i mam 16 lat.Zaczęło się od tego że bardzo podobały mi się czarne włosy,wiec postanowilem kupic farbe i je przemalowac (kupiłem farbę z Syoss).Przemalowalem,wszy stko fajnie pieknie ale do czasu, po jakims tygodniu wlosy mi sie znudzily, dodatkowo lekko granatowy ich odcien nie bardzo mi pasowal,zamowilem wiec dekoloryzator firmy Renee Blanche,nałozyłem na włosy i...wyszedł kolor rudy,normalnie jak marchewka... nie wiem co teraz zrobic, szczerze mowiac jestem zalamany bo okropnie wygladam w rudym.Ponizej podaje link do zdjecia jak aktualnie wygladaja moje wlosy, i bardzo prosilbym o porady,co zrobic by kolor zmienil sie na brąz.Dziekuje z góry za pomoc.
Moje włosy:
link: http://imageshack.us/a/img41/2520/uzkt.jpg
A takie włosy chciałbym uzyskać:
http://images6.fanpop.com/image/phot...-1441-1600.jpg

P.S Moj naturalny kolor włosów to ciemny blond.
YoloMan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 08:40   #676
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Duży problem z dekoloryzacją włosów u chłopaka

dekoloryzacja działa jak rozjaśnianie, wyjdzie rudy z czerni. może zamiast trwałej farby uzyj takiej na 24mycia (joanna i palette mają takie, wygląda jak zwykła farba), jakby co łatwiej się pozbyć. innego wyjścia nie ma niż farbowanie.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 09:00   #677
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Farba nie złapała!

Up up Słyszałam o zabiegu pigmentacji włosów. Może to by pomogło??? Czy gdybym zapigmentowala i potem zafarbowala naturalnym brazem na poziomie 3 daloby to oczekiwany efekt? Teraz już nie chcę kombinować i chcę wrócić do ciemnych włosów, czy to wogóle wykonalne?
Proooooszę, odp bo nie wiem już co robić w tej sytuacji, ciągle mam jakiś problem z włosami, ciemny był najlepszą opcją...
Wiem ze najlepiej byloby isc do fryzjera ale nie mam teraz na to pieniedzy bo aktualnie szukam pracy i mieszkam sama z mama więc fryzjer nie wchodzi w gre...
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 10:30   #678
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Farba nie złapała!

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Up up Słyszałam o zabiegu pigmentacji włosów. Może to by pomogło??? Czy gdybym zapigmentowala i potem zafarbowala naturalnym brazem na poziomie 3 daloby to oczekiwany efekt? Teraz już nie chcę kombinować i chcę wrócić do ciemnych włosów, czy to wogóle wykonalne?
Proooooszę, odp bo nie wiem już co robić w tej sytuacji, ciągle mam jakiś problem z włosami, ciemny był najlepszą opcją...
Wiem ze najlepiej byloby isc do fryzjera ale nie mam teraz na to pieniedzy bo aktualnie szukam pracy i mieszkam sama z mama więc fryzjer nie wchodzi w gre...
Tylko pigmentacja. Skoro kolor się spłukał, to żaden nie będzie trzymał i najlepiej zapigmentować włosy. Podcięcie też będzie dobrym rozwiązaniem, na taką długość, jaką jesteś w stanie zaakceptować.
Zabieg pigmentacji możesz wykonać sama w domu. Nakładasz farbę naturę bez utleniacza, a po jakimś czasie farbe docelową z utleniaczem.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 12:08   #679
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Duży problem z dekoloryzacją włosów u chłopaka

Po pierwsze, o dekoloryzacji jest wątek zbiorczy- po co zakładać nowy?
Po drugie, to normalne że czerń puszcza na rudo.
Po trzecie- teraz musisz ten kolor przykryć i ochłodzić. Poszukaj brązu z numerkiem 5.1 (popielaty brąz powinien załatwić sprawę).
Po czwarte, koleżanka wyżej nie ma racji; dekoloryzacja i rozjaśnienie to dwa różne totalnie zabiegi.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 12:36   #680
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Farba nie złapała!

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Tylko pigmentacja. Skoro kolor się spłukał, to żaden nie będzie trzymał i najlepiej zapigmentować włosy. Podcięcie też będzie dobrym rozwiązaniem, na taką długość, jaką jesteś w stanie zaakceptować.
Zabieg pigmentacji możesz wykonać sama w domu. Nakładasz farbę naturę bez utleniacza, a po jakimś czasie farbe docelową z utleniaczem.
Gdzie można kupić tą naturę?
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 13:59   #681
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Lady_Caroline dziękuję bardzo
Tak więc zrobię Zrobię pigmentacje na ciemny, mam nadzieję że już wtedy farba mi się przyjmie
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 14:55   #682
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Farba nie złapała!

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić tą naturę?
Farby natury to wszystkie z zerem po przecinku, one są bardziej napigmentowane.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Lady_Caroline dziękuję bardzo
Tak więc zrobię Zrobię pigmentacje na ciemny, mam nadzieję że już wtedy farba mi się przyjmie
Nie ma sprawy. Powodzenia.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 15:02   #683
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Farba nie złapała!

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Farby natury to wszystkie z zerem po przecinku, one są bardziej napigmentowane.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------
Dzięki serdeczne,fajnie dowiedzieć się czegoś przydatnego od kogoś mądrzejszego
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 19:58   #684
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Farba nie złapała!

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Dzięki serdeczne,fajnie dowiedzieć się czegoś przydatnego od kogoś mądrzejszego
Nie ma sprawy. E tam, moja wiedza we fryzjerstwie jest jeszcze niewielka, aczkolwiek miło mi.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 17:25   #685
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Jak mam jeszcze jedno małe pyt. dot. spr z kilku postów wyżej
Myślicie że powinnam zapigmentować jasnym czy średnim brązem? Chcę potem farbować wodą 3% więc wyjdzie automatycznie ciemniejszy, więc może jasny brąz starczy? Nie wiem czy średni w tym wypadku nie wyjdzie całkiem czarny ale też napewno kolor się trochę wypłucze... No i mój mocno rudy odrost, chcę żeby ciemna farba go pokryła, tzn wiem że będzie przebijać tak czy siak...
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 15:08   #686
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Jak mam jeszcze jedno małe pyt. dot. spr z kilku postów wyżej
Myślicie że powinnam zapigmentować jasnym czy średnim brązem? Chcę potem farbować wodą 3% więc wyjdzie automatycznie ciemniejszy, więc może jasny brąz starczy? Nie wiem czy średni w tym wypadku nie wyjdzie całkiem czarny ale też napewno kolor się trochę wypłucze... No i mój mocno rudy odrost, chcę żeby ciemna farba go pokryła, tzn wiem że będzie przebijać tak czy siak...
A jaki chcesz uzyskać? Jeśli chodzi o farby profesjonalne, to lepiej wybrać taki, jaki chcesz, a jak drogeryjne, to jaśniejszy, ale tymi farbami nie radzę tego robić.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 14:27   #687
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Palona kawa z Joanny - efekt czerń - jak wypłukać?

Witam. Czy istnieje naturalny sposób na wypłukanie koloru z włosów? Na swoje jasny brąz włosy nałozyłam paloną kawę z Joanny . I oczywiście - spodziewałam się ciemnego koloru ale że wyjdzie czerń to nie i chcę aby czym prędzej ten kolor mi się wypłukał. Jest w ogole jakaś metoda naturalna czy koniecznością będzie zrobić dekoloryzację?
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 14:54   #688
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Palona kawa z Joanny - efekt czerń - jak wypłukać?

Ja też tydzień temu zrobiłam "paloną kawę" i oczekiwałam baardzo ciemnego brązu, a nie granatowej (zimnej?) czerni.
Rozjaśniania, etc. nie polecam, za bardzo zniszczysz sobie włosy.
Mi po tygodniu już jaśnieją, myję co 2 dzień przeciwłupieżowym (specjalnie do wypłukania kupiony), nakładam oleje i płukankę-odżywkę z isany do włosów brązowych.
Ciemno jest nadal, za ciemno (mimo, że niecałe 15 minut trzymałam )i przez długi czas pewnie będzie jeszcze, ale włosy nabrały lekko czekoladowego odcienia. Musisz poczekać, przeczekać, na siłę nie ma co włosów niszczyć.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 15:00   #689
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Palona kawa z Joanny - efekt czerń - jak wypłukać?

Spróbuj szamponu przeciwłupieżowego, ale nie spodziewaj się zbyt dużych efektów, minimalnie się kolor wtedy wypłukuje.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 15:07   #690
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Palona kawa z Joanny - efekt czerń - jak wypłukać?

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
Ja też tydzień temu zrobiłam "paloną kawę" i oczekiwałam baardzo ciemnego brązu, a nie granatowej (zimnej?) czerni.
Rozjaśniania, etc. nie polecam, za bardzo zniszczysz sobie włosy.
Mi po tygodniu już jaśnieją, myję co 2 dzień przeciwłupieżowym (specjalnie do wypłukania kupiony), nakładam oleje i płukankę-odżywkę z isany do włosów brązowych.
Ciemno jest nadal, za ciemno (mimo, że niecałe 15 minut trzymałam )i przez długi czas pewnie będzie jeszcze, ale włosy nabrały lekko czekoladowego odcienia. Musisz poczekać, przeczekać, na siłę nie ma co włosów niszczyć.
Ok, w takim razie zastosuję się do Twoich rad. Umyję szamponem przeciwłupieżowym, zrobię też maskę z miodu (właśnie przeczytałam że ma także właściwości rozjaśniające) - akurat miodu to w domu pod dostatkiem -pasieka sąsiadów ;P więc może coś akurat pomoże , bo nie wyobrażam sobie siebie w czerni w Święta...
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.