Laser frakcyjny - działanie, koszt - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-31, 08:22   #91
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: laser Fraxel

Hej
Ja już jestem po drugim zabiegu i na nim się zakończy Ja jestem usatysfakcjonowana efektem już dwóch zabiegów i nawet moi rodzice, którzy do tego podchodzili bardzo sceptycznie stwierdzili, że blizna jest już prawie niezauważalna. Ja natomiast jestem mega zadowolona. Skóra pod palcami ni jest już taka chropowata i poszarpana, jest bardziej elastyczniejsza i oczywiście nie wymaga maskowania żadnym korektorem Czytałam trochę postów innych forumowiczek, które poddały się zabiegom bez żadnych efektów i byłam przerażona, że u mnie też tak się skończy. Na szczęście było i jest inaczej Mogę jednak uczulić, aby dokładnie wypytać lekarza o siłę lasera i idąc na zabieg posiadać jak nawiększą wiedzę na ten temat. Ja w każdym bądź razie Polecam !!!
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 18:49   #92
zapla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: laser Fraxel

jestem po 4 zabiegach laserem frakcyjnym na blizny potradzikowe, ja jestem bardzo zadowoloma, milam glebokie blizny na calej twarzy, a teraz prawie gladka skore, odjello mi kilka lat, pprawil sie owal twarzy, zniknely zmarszczki wokol oczu, zabiegow mam przewidzianych szesc zatem efekt bedzie niesamowity, zabieg jest dos drogi w Szczecinie 1 500 zl za cala twarz, cena jest oczywiscie do dyskusji z lekarzem, jednak z mojej strony warto zainwestowac
zapla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:36   #93
wiola_7568
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: laser Fraxel

zapla witaj w klubie! ja tez zdecydowałam się na fraxel i nigdy nie żałowałam, naprawdę warto sobie odłożyć trochę kasy na to i pozbyć się tych szpecących blizn raz na zawsze!
wiola_7568 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:51   #94
Rocket Queen
Raczkowanie
 
Avatar Rocket Queen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: laser Fraxel

Odswiezam watek

Obserwuje go od dluzszego czasu bo sama jestem bardzo zainteresowana pojsciem na Fraxel. Przejrzalam wszystkie posty i postanowilam, ze poddam sie zabiegowi. Jestem po wielu dermabrazjach, ktore daly jakis efekt, ale na pewno nie taki o jakim marzylam

Ciesze sie z Waszych efektow i mam nadzieje, ze sama bede rownie zadowolona! Fraxel to naprawde moja ostatnia nadzieja..
Mam jednak 2 pytania.
Po 1. czy zabieg musi byc wykonywany regularnie? Slyszalam, ze niektore zalecenia mowia, ze najlepiej poddawac sie laserowi w odstepach 1-2 miesiecy.. Ja juz jednak wiem, ze nawet jak uda mi sie w najblizszym czasie zrobic 1 zabieg to potem przez dlugi czas nie bede miala ani srodkow ani czasu, zeby poddac sie zabiegowi nr 2 Czy w takiej sytuacji radzilybyscie sie zdecydowac? Czy ktoras z Was tez robila od czasu do czasu (tj. co kilka miesiecy) czy byly to raczej rowne i niewielkie odstepy czasu? Myslicie, ze moze to wplywac na efekt koncowy, tj. zmniejszac go..?
Po 2. Czy ktoras z Was lub czytajacych ten watek moze polecic jakas dobra warszawska klinike z najnowszym Fraxelem? (mam nadzieje, ze jest to dozwolone na forum..?) Pojawila sie tu niejaka IQ Medica, do ktorej zadzwonie dowiedziec sie o koszty zabiegu, ale moze przypadkiem ktos zna jeszcze jakies miejsce?

Pozdrawiam!
Rocket Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 23:52   #95
zapla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: laser Fraxel

cześć
ja jestem po czterech zabiegach laserem frakcyjnym, przyznam, ze bardzo kosztowny, jednak w moim przypadku jest i było warto zainwestowac.
miałam wiele roznych zabiegow, bolesne kwasy, po ktorych nie moglam wychodzic z domu do 2 tygodni, laseroterapia i wiele innych...
calkowicie moge polecic laser, ale zaznczam, ze najlepszy efekt jest, kiedy wykonuje sie go systematycznie, z moich obserwacji wynika, ze te zabiegi w odleglosci 4-6 tygodni daly najlepszy efekt
jeszcze 2 przede mna, poniewaz na czas wakacji zawiesilam leczenie ze wzgledu na naslonecznienie:-(
ale i w tej przerwie widac zmiany jakie postepuja, skora w dalszym ciagu sie regeneruje i delikatnie, prawie nie widocznie zluszcza
taki efekt ma sie utzrymac nawet do roku po zakonczeniu leczenia
drugi dzien po zabiegu, wygladam strasznie, jak po zderzeniu z tirem, ale to tylko drugi dzien, trzeci dzien juz skora schodzi, takze make up i wracam do codziennych obowiazkow
nie znam gabinetow w warszawie, bo ja robie w szczecinie i koszt jednego to 1.500 zl przy calej serii 6 zabiegow
ten zabieg doskonale usunie takze zmarszczki, jezeli sa
poprawia owal twarzy, no dla mnie jest niesamowity, bo moje blizny prawie zginely a dodam, ze byly bardzo glebokie...skora byla przerosnieta bliznami, a teraz po 4 zabiegach mam skore jakiej nigdy w zyciu nie mialam, wiec ja oddala bym za taki efekt wszystko...
pozdrawiam
zapla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 10:09   #96
Usmiech89
Raczkowanie
 
Avatar Usmiech89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 95
Dot.: laser Fraxel

Hej! To mój pierwszy wpis na forum
Również mam przejścia z laserem frakcyjnym FRAXEL CO2. Otóż co do kompetencji mojej Pani Dr nie mam żadnych wątpliwości bo już wiele razy mi b.pomogła a cała klinika ma b.dobre opinie (Bielsko-Biała). Otóż równy miesiąc temu miałam przeprowadzony zabieg laserem na rozstępy na pupie. Nie są stare, mają może z rok. Zabieg bolał, Pani Dr ustawiała różne parametry żeby dostać się na różne głębokości. Przez 5 dni musiałam owijać się gazikami, dostałam recepte na maści(żeby nie doszło do zakażenia), stosowałam wodę termalną. Po kilku dniach pojawiło się tysiące dziurek, ale o tym byłam powiadomiona. Minął miesiąc a ja nadal mam te dziurki(choć mniejsze), skóra nie jest już szorstka ale... efektów w ogóle nie widać, a powiedziałabym nawet, że rozstępów jest więcej i są bardziej widoczne (białe)... Wydałam na ten zabieg 1500zł. Pani Dr, która zawsze była ze mną szczera i nigdy nic nie ukrywała mówiła, że na tak świeże rozstępy spokojnie wystarczy 1 zabieg, W przyszłym tyg. jadę do niej jej to pokazać, bo naprawdę mój stan teraz jest jeszcze gorszy.
A co do kobiet, które stosują laser na buzie-to na pewno macie fraxel CO2? Bo wszędzie pisze, że po frakcyjnym są te dziurki, które utrzymują się przez kilka tygodni- i uwierzcie, widząc jak wyglądała i wygląda moja pupa w życiu bym nie wyszła do ludzi mając w takim stanie buzię przez kilka tygodni...
Usmiech89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 18:14   #97
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: laser Fraxel

Usmiech 89, też interesowałam się laserem Fraxel ale dopiero zastanawiam się czy skusić się na ten zabieg. Daj znać jak się to u Ciebie potoczyło. Też czytałam dobre opinie na temat jego skuteczności, ponoć to najlepsza jak dotąd metoda na blizny czy rozstępy. Na stronie DER-MED znalazłam informację, że "zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych", więc może będziesz potrzebowała powtórzyć zabieg?
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 19:37   #98
Rocket Queen
Raczkowanie
 
Avatar Rocket Queen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: laser Fraxel

Zapla, ale mi szczegolowe info zaserwowalas - dzieki wielkie!

Widze, ze u Ciebie naprawde duze efekty zdzialal laser... zazdroszcze! Ja tez borykam sie z naprawde duzymi bliznami, w tym przerostowymi Tylko nie stac mnie na tak wielkie wydatki, szczegolnie jesli ma byc to wykonywane regularnie.. Jak wiadomo, Warszawa to jedno z najdrozszych (jak nie najdrozsze) miast i tu za cala twarz biora standardowo 2500 tys....

Mowisz, ze 3 dzien jest juz w miare wyjsciowy i ze schodzi tylko skora... no, ale jak wyglada ona po zetknieciu z makijazem..? Widac, ze cos nie tak? Pytam, bo jak sama uczeszczalam na dermabrazje to nie bylam w stanie wyjsc z domu przez bity tydzien, nawet jak nalozylam tone podkladu bo to wygladalo w efekcie jeszcze gorzej... Moze nie masz tak duzej mocy podczas zabiegu? Im silniejsza moc tym gorzej sie wyglada przez dluzszy czas w koncu
Rocket Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 03:51   #99
zapla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: laser Fraxel

to ja jestem jakis wyjatek, w takim razie, bo w drugi dzien po zabiegu nie moge sie pokazac nikomu, ale na trzeci dzien w swoim doswiadczeniu mam juz lot samolotem miedzy 140 pasazerami i nikogo nie przestraszylam hehe
ale powaznie, mam ustawione dosc mocne fale, bo zalozenie jest tylko 6 zabiegow, blizny byly glebokie i bardzo twarde zrosty
a teraz naprawde sa male blizenki
ja jestem niesamowicie zadowolona, do pracy wracam na 3 dzien po zabiegu, make up zastosowalam raz kiedy na 3 dzien zmuszona bylam leciec samolotem, ale skora sie bardzo luszczyla i wygladalam jak rybka- w luskach
jednak teraz stosuje po zabiegu na 3 dzien krem 50+ filter firmy avene on ma gesty ekran i kolor niby brzoskwinowy co doskonale matuje cere, czerwona bardzo
zabieg mam wykonywany gleboko pod oczy zatem nie wygladam jak mis panda
do tego rozpuszczone wlosy i apaszka, bo szyja jest znacznie bielsza hehe, do tego mocno maluje oczy aby odwrocic uwage od czerwonej buzi
mam lata doswiadczen z roznymi zabiegami i doszlam do wprawy
ale jeszcze dwa zabiegi i znikna moje blizny
a o te dziurki jesli chodzi to one mi sie pojawiaja po paru godzinach od zabiegu a gina w momencie kiedy skora sie zaczyna luszczyc, na luszczenie woda termalna i prysznic dlugi i chlodny skora szybcie schodzi jak sie ja nawilza
Szczecin jest o wiele tanszy na szczescie od Wawy, zabieg na cala twarz kosztuje 1500 u mojej pani doktor
a dodam, ze w 4 dzien po zabiegu mialam robiony makijaz pernamentny to chyba swiadczy o tym, ze nie jest tak zle po laserze skoro dalam sie katowac jeszcze
pozdrawiam
zapla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 18:21   #100
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: laser Fraxel

a jaka powinna byc slia takiego lasera? ja tez chce isc we wroclawiu na taki zabieg ale moja skora jest bardzo dokłowata po bliznach po tradziku wiec musze miec cos bardzo mocnego , bo kometyki leki nie daja rady.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 08:50   #101
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: laser Fraxel

a ja zapytam moze mi ktos pomoże. pytalam tez na innym watku ale cisza........

z jakieś 5 lat moze 8 temu moja koleżanka / sasiadka duzo odemnie starsza tzn. z 10 lat walczyla z tradzkiem . Mnie ten problem jesczze nie dotyczyl az tak wiec sie nie interesowalam .
Ale teraz chciala bym sie pozbyc tego co mi zostalo na twarzy i co czasem wyskakuje. Niestety kolezanka wyjechala gdzies chyba za granice i nie mam mozliwosci jej o to zapytac.
MOZE WY BEDZIECIE WIEDZIEC CO TO ZA ZABIEG MOGL BYC
moja mama tez pamieta tylko czesciowo jak rozmawiala z jej matka kilka lat temu.

A bylo to tak:
ona miala cala twarz w pryszczach bliznach czerwone jak diabli no jedna wielka rana. Nie brzydka a tak oszpecona zawsze sie zastanawialam jak mozna taka twarz miec jak ja do takiego stanu doprowadzic.
No i wziela sie za siebie i zrobila zagieg Jaki? NIE MAM POJECIA , gdzie? TEZ NIE WIEM!!
Bylo to tak pamietam jak dzis chodzila okolo tyg. tak jak moja mam mowi i ja wiem z niebieska twarza jak smerfetka DOSLOWNIE!!
Chodzila to za duzo powiedziane bo ona w tedy publicznie sie nie pokazwyala ale ja ja gdzies tam widzialam na klatce.
No i mam a moja u niej w domu/ Jezdzila na zabiegi takie cos z 5 moze mniej razy i ciagle miala taką niebieską twarz.
Co to bylo nakladane nie wiem!!!!!!!!!

Ale powiem tak to co ona potem miala to cud. Bo nie miala NIC!!
no cos tam jej zostalo wiadomo ale w porownaniu z tymim ranami na twarzy to miala buzke jak niemowlak.
jej rodzice sa kasiasci wiec ile to kosztowalo hmmmm te kilka dobrych lat temu pewnie majątek.
Ale z problemem poradzila sobie. Tylko co to moglo byc kto mi pomoze???



poza tym jak rozmawialm z kumpela z de. bo tam fraxel z 6 razy robila to mowila ze to jak z depilacja laser. nie usunie wlasow za 1 razem musi byc seria. czyli tygrysek musisz powtorzyc jak chcesz rezultatu wiecej.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Jak wiele zabiegów trzeba wykonać?

W jednym zabiegu uszkadza się nie więcej niż 15- 25% powierzchni skóry poddanej zabiegowi, stąd wynika konieczność powtórzenia zabiegu 3-5 razy, aby doprowadzić do pełnej wymiany skóry na nową. Typowa przerwa między zabiegami to 4-5 tygodni, w zależności od tego jak agresywny był poprzedni zabieg.
to o misaic z technologia fraxel tak ze tygrysek musisz dla efektu powtarzac zabieg co kurcze jest bardzo kosztowne z tego co widze.

a to niebieskie jak znalazlam w necie to chyba bylo blue peel. ale pewnosci nie mam
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 13:07   #102
Usmiech89
Raczkowanie
 
Avatar Usmiech89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 95
Dot.: laser Fraxel

nowa_kacha chyba faktycznie będę musiała powtórzyć zabieg ale najwcześniej za 4 m-ce. Gdy stosuje się laser frakcyjny to ani 2 m-ce przed ani 2 m-ce po nie można wystawiać skóry na słońce, a ja za miesiąc mam dłuuuugi urlop w Azji... W środę dam znać co powiedziała Pani Dr

Partymix- wnioskuję, że na buzie są robione zabiegi z o wiele mniejszą mocą niż na rozstępy. Bo jeśli na buzi dziurek nie wydać po kilku dniach, a na pupie utrzymują się przez kilka tygodni to świadczy to zapewne o użytej mocy lasera.

zapla-ja nie odważyłabym się na moje "dziurki" nałożyć czegoś innego oprócz kremu i wody termalnej.
Usmiech89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 13:44   #103
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez Usmiech89 Pokaż wiadomość

Partymix- wnioskuję, że na buzie są robione zabiegi z o wiele mniejszą mocą niż na rozstępy. Bo jeśli na buzi dziurek nie wydać po kilku dniach, a na pupie utrzymują się przez kilka tygodni to świadczy to zapewne o użytej mocy lasera.
.
No chyba tak moc jest inna bo chyba skora na pupie jest grubsza i trzeba mocnej dawki , no ale ja nie wiem tak tylko mysle, ale na twarzy podobno kikla ladnych dni trza w domu siedziec bo wyglada sie nie zaciekwie.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 15:45   #104
Usmiech89
Raczkowanie
 
Avatar Usmiech89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 95
Dot.: laser Fraxel

No i byłam dziś u Pani Dr i mnie bardzo pocieszyła bo... powiedziała, że kolagen zaczyna wytwarzać się NAJWCZEŚNIEJ 3 tyg. po zabiegu a cały proces trwa do ok 3 m-cy. Więc stwierdziłam, że poczekam do tych 3 m-cy i jeśli nic się nie poprawi to jeszcze raz poddam się temu zabiegowi Wniosek: na efekt trzeba poczekać min. miesiąc.
Usmiech89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 00:25   #105
zapla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: laser Fraxel

spoko, sa super kremy +50 Aveny, uzywalam ich w podwojnej dawce, czyli smarowalam buzie co 2-3 godziny warstwa na warstwe, 4 tyg po zabiegu bylam kilka tygodni w Malezji, Tajlandii i Kambodzy, gdzie byl srodek lata, nie mam przebarwien po tym wypadzie ale uzywalam tez yellow cream przeciwko przebarwieniom, po 3 zabiegu wyladowalam w Maroku, ta sama historia jak nawiecej i jak najczesciej krem, dasz rade

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

z efektem jest roznie, jestem po 4 zabiegach w odstepach 4-6 tygodni teraz mam najdluzsza przerwe, 8 tygodni i jak narazie efekty sa niesamowite, oczywiscie skora jest najladniejsza do tyg po zabiegu, kiedy jest jeszcze opuchnieta, ja zaliczam sie do tych, ktore wyjatkowo lubia sie maltretowac, i po pierwszym zabiego po kilku dniach mialam robiony makijaz pernamentny, wariatka, ale jak chcesz byc piekna to cierp
zapla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:25   #106
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
a jaka powinna byc slia takiego lasera? ja tez chce isc we wroclawiu na taki zabieg ale moja skora jest bardzo dokłowata po bliznach po tradziku wiec musze miec cos bardzo mocnego , bo kometyki leki nie daja rady.
Myślę, ze siłę lasera dobierze Ci dermatolog. Przecież każda blizna/przebarwienie są różne i nie mozna raczej stosować zabiegu "na jedno kopyto". Wizyta u lekarza jest konieczna
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 18:44   #107
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez Usmiech89 Pokaż wiadomość
...powiedziała, że kolagen zaczyna wytwarzać się NAJWCZEŚNIEJ 3 tyg. po zabiegu a cały proces trwa do ok 3 m-cy. Więc stwierdziłam, że poczekam do tych 3 m-cy i jeśli nic się nie poprawi to jeszcze raz poddam się temu zabiegowi

grunt to się nie podawać


Cytat:
Napisane przez zapla Pokaż wiadomość
oczywiscie skora jest najladniejsza do tyg po zabiegu, kiedy jest jeszcze opuchnieta,
sorki, ale przerażajace są te wypowiedzi. Czyli może lepiej, żeby ktoś komuś obstukał ryjka, wtedy twarz spuchnie i będzie super efekt wygładzenia blizn przez tydzień..??
Własnie dlatego robiłam dokumentacje foto, żeby sprawdzić faktyczne efekty. Mi naprawdę fraxel nic nie pomógł, ale mozecie próbować... Do tego mam do tej pory pod oczami mini kropeczki, które zostały po "przepaleniu". (Fraxel robiłam w marcu.)
Nikomu nie polecę fraxela. Naprawde szkoda kasy i nadziei.
Wg mnie lepiej skorzystać z fotoodmładzania IPL, na przebarwienia itp.
A juz najlepiej odczekać do jesieni i zastosować kremik z porządnymi kwasami.
Pozdrawiam
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:26   #108
Rocket Queen
Raczkowanie
 
Avatar Rocket Queen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: laser Fraxel

To ja mam jeszcze jedno bardzo wazne pytanie Jak jest ze znieczuleniem podczas zabiegu?? Musi byc cos zastosowane? Czy ten najnowszy fraxel jest jakis mniej bolesny? Krotko mowiac, czy bez zastosowania niczego da sie przezyc?
Rocket Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 13:21   #109
Rocket Queen
Raczkowanie
 
Avatar Rocket Queen
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: laser Fraxel

Ponownie ja

Zapla, mozesz powiedziec jaki typ Fraxela mialas? Z tego co wyczytalam sa 2 rodzaje: 1. ablacyjny (re:pair) i nieablacyjny (re:store). One maja chyba troche inne dzialanie, sa nakierowane na inne typy dolegliwosci (blizny, likwidacja zmarszczek itp.). Skoro masz tak swietne efekty, napisz prosze ktorym rodzajem lasera Ty masz przeprowadzane zabiegi. Mamy chyba podobne typy blizn, dlatego tak bardzo chcialabym wiedziec

Pozdrawiam!
Rocket Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 09:48   #110
marysia602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 137
Dot.: laser Fraxel

cześć,
odświeżam, gdyż zamierzam poddać się zabiegowi laser frakcyjny co2. Ponieważ w internecie znalazłam rózne rodzaje laserów frakcyjnych różnie są nazywane, powiedzcie, czy ten laser pomoze na blizny przebarwienia i rozszerzone pory?
dzieki
marysia602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 18:52   #111
metrowca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: laser Fraxel

podbijam temat

- bardzo zaciekawił mnie laser frakcyjny fraxel, mam dużo rozstępów - szczególnie na pośladkach i biodrach. już od jakiegoś czasu szukam więcej informacji na ten temat, ale nie znalazłam wiele o efektach lasera na rozstępy. czy któraś z Was miała taki zabieg/i? to kosztowna sprawa, dlatego chciałabym przeczytać opinię osoby która miała podobny problem do mnie - jakie były rezultaty i przebieg zabiegu?

dziewczyny, byłabym bardzo wdzięczna za wiadomość!
metrowca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 08:09   #112
Little brown
Raczkowanie
 
Avatar Little brown
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 393
Dot.: laser Fraxel

czy wiecie może czy kilka dni po zabiegu można smarować miejsca w których był zastosowany laser CO2 maścią TORMENTIOL? Mi ta maść zawsze pomagała w szybszym gojeniu się ran. Czy może nie powinno stosować się w ogóle takich maści po zabiegu? Po 'zabiegu' w znaczeniu 2-3 dni.
__________________
poprowadź mnie po drogach wyobraźni
od 5.12.2oo9 razem
Little brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 08:50   #113
Karinkaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
GG do Karinkaa88
Laser frakcyjny - działanie, koszt

Witam wszystkich
Od maja lecze się na trądzik izotretynoiną z efektów jestem bardzo zadowolona, ale oczywiście trądzik pozostawił niedoskonałości - BLIZNY ostatnio rozmawiałam z moją panią dermatolog, która zaproponowała mi po zakończonym leczeniu a dokładnie pół roku po zakończonym leczeniu usunięciu blizn laserem frakcyjnym. Oczywiście ciekawa tego jak wygląda taki zabieg zasięgnęłam informacji z internetu, ale jestem bardzo ciekawa czy ktoś z Was miał taki zabieg na usuwanie blizn potrądzikowych na twarzy??
Ciekawi mnie koszt, ilość zabiegów,żeby pozbyć się blizn oraz jak zachowuje się skóra po takich zabiegach ii czy są efekty i po ilu zabiegach???

Pozdrawiam )
__________________
05.06.2010 -
04.08.2012
- g. 16:00
Karinkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 23:45   #114
Martita111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Dot.: laser Fraxel

Hej Dziewczyny ! Rowniez zastanawiam sie nad lacerem frakcyjnym, gdzies czytalam ze laser fraxel a laser frakcyjny to cos innego to prawda? Vlizna potradzikowa nie daje mi spokoju, za kazdym razem jak robie makijaz to ubolewam ze ja mam;/ - 50 do atrakcyjnoscie

mam prosbe polecilybyscie mi jakis gabinet gdzie wykonuja zabie usuwania blizn laserem w bielsku bialej lub katowicach? nie wiem gdzie sie udac, wolalabym cos sprawodznego bo z pewnoscia gabinet gabinetowi nie rowny a chcialabym miec to zrobione profesjonalnie... cena przeraza;/ trzeba robic zabieg na cala twarz lub cos w tym stylu czy mozna tylko na blizne? czyli 'skrawek' policzka? z gory dzieki za odp
Martita111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 11:11   #115
mblonde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez Martita111 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ! Rowniez zastanawiam sie nad lacerem frakcyjnym, gdzies czytalam ze laser fraxel a laser frakcyjny to cos innego to prawda? Vlizna potradzikowa nie daje mi spokoju, za kazdym razem jak robie makijaz to ubolewam ze ja mam;/ - 50 do atrakcyjnoscie

mam prosbe polecilybyscie mi jakis gabinet gdzie wykonuja zabie usuwania blizn laserem w bielsku bialej lub katowicach? nie wiem gdzie sie udac, wolalabym cos sprawodznego bo z pewnoscia gabinet gabinetowi nie rowny a chcialabym miec to zrobione profesjonalnie... cena przeraza;/ trzeba robic zabieg na cala twarz lub cos w tym stylu czy mozna tylko na blizne? czyli 'skrawek' policzka? z gory dzieki za odp
Na pewno nie idź w Bielsku do Kliniki Chirurgii Plastycznej dr Sirka! Powiem tak, w grudniu 2010 byłam już tak załamana stanem swojej skóry, że w akcie desperacji zwróciłam się do znajomej, która zajmuje się robieniem tego typu zabiegów. Niestety, moja cera nie była wyleczona i nie nadawała się☠na laser, tylko na delikatną walkę poprzez kremy, ewentualnie kwasy. X zrobiła mi zabieg na całej twarzy poza nosem. Bolało strasznie, jak wróciłam do domu, to całą noc mimowolnie leciały mi łzy. Gojenie miało wyglądać tak, że po kilku dniach skóra miała się pokryć☠brązowymi strupkami, które miały odpaść wraz z zejściem opuchlizny. W moim przypadku nic takiego nie miało miejsca. Po prostu z tygodnia na tydzień robiłam się☠coraz mniej czerwona, a maleńkie blizny po laserze, takie jakby regularne kropeczki, wgłębienia, dziurki (kto miał ten wie, o co mi chodzi) nie znikały. Dziś, prawie półtora roku od mojego zabiegu te kropeczki nadal są widoczne. A najbardziej mnie irytuje to, że czasem, kiedy nakładam podkład, to on wchodzi w te wgłębienia i wyglądam jak dziwadło. W moim przypadku o żadnej reklamacji nie było mowy, bo raz, że przed zabiegiem musiałam podpisać dokument, poświadczający, że coś może pójść nie tak i jestem tego świadoma, a dwa, że ciężko jest się skarżyć znajomej, która chciała pomóc. Więc krótko mówiąc, odradzam wybrania się do kliniki dr Sirka. A co do Twojego pytania, można zrobić zabieg tylko na niewielki fragment skóry, wtedy też cena jest znacznie niższa. Pozdrawiam serdecznie
mblonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 18:42   #116
Martita111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Dot.: laser Fraxel

Troche mnie przerazilas tak wiec tam sie nie udam, mam nadzieje ze wszytsko pojdzie dobrze jesli sie zdecyduje dzieki za odpowiedz
Martita111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 18:15   #117
Justi90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13
Dot.: laser Fraxel

A ja jestem po zabiegu flaxelem około 5 h usuwania starych białych zabliźnionych rozstępów podczas zabiegu ból był okropny mniej wiecej jak palenie skóry ale teraz nie jest lepeij piecze okrótnie skóra czerwona mam nadzieje ze da to jakiś efekt bo więcej na pewno jeśli nie będzie efektu nie zdecyduje się na to o na pewno nie :P
Justi90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 15:20   #118
kasia088
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: laser Fraxel

Witam, ja jestem zainteresowana laserowym usuwaniem rozstępów.
Moje zlokalizowane są na pośladkach nie są zbyt głębokie, mają około roku więc są już perłowe. Gołym okiem widać może 3, 4 prążki, reszta staję się widoczna dopiero przy dokładnym przyjrzeniu się i naciągnięciu skóry.
Chciałabym dowiedzieć się czy zabieg laserem frakcyjnym jest w stanie usunąć na stałe niezbyt głębokie rozstępy? Czy to w ogóle możliwe? Jeżeli któraś z Was ma jakiekolwiek doświadczenia z tym zabiegiem, piszcie !
kasia088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 10:55   #119
chantall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: laser Fraxel re: store

Witam wszystkich!
Jestem trzeci dzień po zabiegu fraxel re:store. Czytając ten wątek, jak i w ogóle wszystkie wątki dotyczące lasera, denerwował mnie brak pełnych informacji na temat zabiegów. Dziewczyny nie podają pełnych nazw laserów i potem nie wiadomo, o jaki zabieg dokładnie chodzi - proszę podawajcie takie informacje. Do tematu - lekarze mówią, że już po dwóch, trzech godzinach można wrócić do normalnego życia... Moja skóra jest wyjątkowo szybko gojąca się, a mimo to trzeci dzień nie wychodzę z domu - opuchlizna nadal się utrzymuje, a twarz jest cała czerwona i w dotyku niczym papier ścierny... Kremuję się non stop kremami łagodzącymi oraz filtrami (tak na wszelki wypadek). Dam znać, jakie są rezultaty - to mój pierwszy zabieg, a lekarz stwierdził, że możliwe, że kolejnego zabiegu mogę w ogóle nie potrzebować. Mam blizny potrądzikowe - nie przeszkadzają mi zbytnio w życiu (nie mam przesadnych kompleksów na tym punkcie), ale jeśli może coś pomóc, to czemu nie trzymajcie się dziewczyny i nie traćmy nadziei.
chantall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 21:15   #120
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Laser FRAKCYJNY na twarz - działanie, koszt

Tydzień temu miałam wykonany zabieg laserem frakcyjnym co2 flaming. Nie będę ukrywać, że zabieg był b. bolesny. Może głównie dlatego, że dzień wcześniej miałam wykonywaną mikrodermabrazję diamentową. Jednak lekarz zakwalifikował mnie do lasera i stwierdził, że to nawet lepiej - mikrodermabrazja jako przygotowanie skóry do tego zabiegu. Pierwsze dwa dni cera była jak poparzona, piekła i bolała cała twarz. Potem swędzenie i szybkie gojenie, szybsze niż po peelingu ziołowym Jadwigi. Obecnie tydzień po zabiegu widzę, że skóra się oczyszcza i mam wysyp pryszczy, ale to moze być też w zwiazku ze zbliżajacą się miesiączką.
O koszcie trudno mi powiedzieć, gdyż był to zabieg pokazowy w ramach dnia otwartego salonu, więc udało mi się zapłacić przysłowiowe koszty dojazdu lekarza.Zabieg wykonywał mi doktor Piotr Sznelewski z Warszawy. Jestem też w stałym kontakcie z panią doktor Sowińska z Wrocławia która asystowała przy zabiegu. Pan doktor powiedział, ze pełen efekt uzyskuje się nawet po 6 tygodniach. Póki co czuję się dobrze i czekam na efekty ;-)
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-08 13:28:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.