nowe forum- zdrowie (?) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-06, 19:55   #1
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko

nowe forum- zdrowie (?)


mam takie pytanie-propozycję. czy na wizażu nie przydałoby się nowe forum traktujące o zdrowiu kobiety( głównie chodzi mi o takie porady z zakresu ginekologii)? bardzo często pojawiają się na wizażu pytania dotyczące antykoncepcji i tym podobnych spraw, a właściwie nie wiadomo gdzie take posty umieszczać.na plotkowym niby można, ale przydałby się jak sądzę oddzielny dział z tego typu tematyką.i ideałem by było, gdyby opiekunem takiego forum był ginekolog, któremu zawsze można by było zadać pytanie.a on potrafiłby fachowo odpowiedzieć.bo często toniemy tu w domysłach np. na temat pigułek antykoncepcyjnych,a zdrowie to zdrowie, w domysłach to my sobie możemy tonąć pisząc o cieniach do powiek, ale nie o ważnych sprawach.
uważam, że taki dział na wizażu byłby bardzo pożądany.a co Wy sądzicie?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-07, 14:52   #2
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: nowe forum- zdrowie (?)

Jestem przeciw, a oto kilka "ale":
1. Ginekologia jest wg mnie dziedziną, która wymaga bezpośredniego kontatu pacjenta z lekarzem. Forum ginekologiczne mogłoby spowodować, że niektórzy zaczną się leczyć sami, a to może przynieść szkody zamiast pożytku. Ew. pytania o tabletki, ich działanie i inne można śmiało zamieszczać na forum plotkowym lub dla mam A jeśli wątek "zginie", to można go podciągnąć i cierpliwie czekać na odpowiedzi

2. Trzeba by znaleźć lekarza, który objąłby opieką forum. Ale porady bez badań czy, jak pisałam, osobistego kontaktu są po prostu niebezpieczne.

3. Na wizażu jest już 13 forów. To sporo i nie wiem, czy jest sens tworzyć kolejne, bo znajdą się zwolennicy stworzenia forum okulistycznego (pytania o soczewki na przykład ), stomatologicznego itp.

Miłego dnia
Komi
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-07, 15:32   #3
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: nowe forum- zdrowie (?)

może i masz rację Komi... sama nie wiem...
Jakoś straciłam zapał do tego pomysłu.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.