Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 20:36   #421
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę nad zakupem kolejnej paletki Sleek'a i nie wiem czy mam się zdecydować, czy też nie Waham się pomiędzy Good Girl i Circus. Brać, czy nie brać? Oto jest pytanie Myślę też nad jakimś różem i upatrzyłam sobie Life's a Peach ale nie wiem czy warto go kupić
Weź Good Girl i używaj jej też jako róży
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:40   #422
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Weź Good Girl i używaj jej też jako róży
Dobry pomysł Tylko nie wiem czy te cienie nie uczulą mnie jak zaaplikuje je na policzki
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:44   #423
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dobry pomysł Tylko nie wiem czy te cienie nie uczulą mnie jak zaaplikuje je na policzki
To... przetestuj najpierw z tymi, które masz Ale wydaje mi się, że składowo to jest dość podobnie.
A odnośnie tego brzoskwiniwego różu, to wiele dziewcząt sobie go chwali. No i można go używać jak pokazała jak Katosu jako... cień do oczu
Ja się czaję na obie te paletki - tj. czekam na łaskę z nieba, czyli dopływ gotówki
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 21:09   #424
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
To... przetestuj najpierw z tymi, które masz Ale wydaje mi się, że składowo to jest dość podobnie.
A odnośnie tego brzoskwiniwego różu, to wiele dziewcząt sobie go chwali. No i można go używać jak pokazała jak Katosu jako... cień do oczu
Ja się czaję na obie te paletki - tj. czekam na łaskę z nieba, czyli dopływ gotówki
Testowałam cienie Gateau i Organza z Oh So Special jako rozświetlacze i nie zrobiły mi krzywdy
Oglądam Katosu, widziałam ten filmik i właśnie wtedy zapragnęłam mieć ten róż ale później o nim zapomniałam bo nie miałam pieniędzy, a dzisiaj mi się poszczęściło ( czytaj: mam trochę gotówki) i mogę sobie coś kupić i gdybam i gdybam i nadal nie wiem Mam jeszcze na oku kilka innych rzeczy i w sumie, to nie wiem na co się zdecyduję.
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 22:09   #425
KikoX
Raczkowanie
 
Avatar KikoX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 223
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Ja mam ten róż Life's A Peach i generalnie jestem bardzo zadowolona Warto dodać, że do tej pory raczej unikałam takich eksperymentów, ale ten kolor jest naprawdę prześliczny i nieszkodliwy - np. ja mam naczynka, ale przy odpowiednim użytkowaniu można uzyskać niezły efekt, pomimo zaróżowionych policzków. Używam go raczej jako taki różo-bronzer wręcz, do lekkiego konturowania. No i oczywiście przepis Katosu (róż jako cień do powiek) - sprawdzony i pokochany!
__________________
Świadoma pielęgnacja włosów od maja 2013!
album włosowy
KikoX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 11:42   #426
karottkaa
Raczkowanie
 
Avatar karottkaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 206
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Karotka - oj tam, oj tam, szczegóły A wiesz, ja Suede jakoś rzadko używam, nie wiem, mało mnie ożywia ten kolor.
W sumie to ja też raczej z niego mało korzystam... miał być bronzerem na zimę, a ja się w zimie obraziłam na bronzery i koniec :P

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Pięęęęęękne:l ove:
Wiadomo było, że się odezwiesz! Jak chcemy Cię tu ściągnąć, to trzeba użyć magicznego słowa Flame Co tak rzadko u nas jesteś ostatnio Kluseczko?


Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Weszłam na Twojego bloga- sorry dziewczyna, ale jak Ty nie masz ust, to ja w takim razie mam paszczę Voldemorta
omg

A tak w ogóle to paskudne baby jesteście! Zmówiłyście się, żeby zachwalać Pomergranate, czy co? A ja tu w takim rozerwaniu tkwię do przyszłego tygodnia! [wypłata ]

Aaaaaale cuda! Ta strona to zuo! http://www.alittleobsessed.co.uk/201...-swatches.html
__________________
http://charlottes-wonderland.blogspot.com/ - zapraszam na mój blog kosmetyczny

Edytowane przez karottkaa
Czas edycji: 2012-03-30 o 11:47
karottkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 11:45   #427
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość

Wiadomo było, że się odezwiesz! Jak chcemy Cię tu ściągnąć, to trzeba użyć magicznego słowa Flame Co tak rzadko u nas jesteś ostatnio Kluseczko?
Wiecie jak mnie ściągnąć na złą drogę Wystarczy tylko użyć dwóch słów: róż lub rozświetlacz, a Kluska już przyleci z wywieszonym jęzorem i będzie znów wszystko chciała kupić
Pojawiam się na wizazu codziennie ale rzadko się udzielam bo ostatnio wolę czytać Wasze porady niż sama ich udzielać
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 11:51   #428
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
W sumie to ja też raczej z niego mało korzystam... miał być bronzerem na zimę, a ja się w zimie obraziłam na bronzery i koniec :P



Wiadomo było, że się odezwiesz! Jak chcemy Cię tu ściągnąć, to trzeba użyć magicznego słowa Flame Co tak rzadko u nas jesteś ostatnio Kluseczko?



omg

A tak w ogóle to paskudne baby jesteście! Zmówiłyście się, żeby zachwalać Pomergranate, czy co? A ja tu w takim rozerwaniu tkwię do przyszłego tygodnia! [wypłata ]

Aaaaaale cuda! Ta strona to zuo! http://www.alittleobsessed.co.uk/201...-swatches.html
Kluska dostała przypływ gotówki i weszła na forum po inspirację po prostu A tu bach FLAME się jarzy, świeci i mryga
Piękny jest Pomegranate Mam go dziś na sobie, nałożyłam malutko i stwierdzam, że wiosną (zimną wiosną jakby nie patrzeć) też się sprawdza Trochę żałuję, że tego połysku prawie nie widać, ładnie by w słońcu wyglądał.
O łał, no i mam ochotę na kolejne 3 róże! Niech to, dobrze, że będą te potrójne, to mnie powstrzymuje od szaleństwa
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 12:05   #429
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Kluska dostała przypływ gotówki i weszła na forum po inspirację po prostu A tu bach FLAME się jarzy, świeci i mryga
Piękny jest Pomegranate Mam go dziś na sobie, nałożyłam malutko i stwierdzam, że wiosną (zimną wiosną jakby nie patrzeć) też się sprawdza Trochę żałuję, że tego połysku prawie nie widać, ładnie by w słońcu wyglądał.
O łał, no i mam ochotę na kolejne 3 róże! Niech to, dobrze, że będą te potrójne, to mnie powstrzymuje od szaleństwa
Ja codziennie wchodzę na wizaz i znajduję tyyyyle inspiracji ale pojawia się brak funduszy na realizację ich wszystkich Teraz mam trochę "forsy", to myślę jak mogę wydać ją najlepiej
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:24   #430
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

przyszla mi paraguaya pieeekna
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 14:28   #431
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Mnie też się podoba Pomegranate i Rose Gold. Tylko nie wiem jak ztrwałością tych róży...

Za to czekam na Chanelowe róże Joues Contraste Malice lub Tumulte
http://planetmartha.blogspot.com/
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2012-03-30 o 14:30
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 15:42   #432
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Mnie też się podoba Pomegranate i Rose Gold. Tylko nie wiem jak ztrwałością tych róży...

Za to czekam na Chanelowe róże Joues Contraste Malice lub Tumulte
http://planetmartha.blogspot.com/
jeśli chodzi o rose gold to trwałość ma genialną, u mnie trzyma się cały dzień , a to duży wyczyn nawet róże chanel, clinique i diora u mnie tak długo na policzkach się nie utrzymują ...
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 19:53   #433
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Dobra wiadomość dla tych z Was, które nie zdążyły kupić promocyjnie Paraguyi w sklepie kosmetykomania - paletki znów są dostępne i ogromnej ilości prawie 300 sztuk! WOW. Jak komu bliżej lub wygodniej, widziałam jeszcze w Cocolita oraz na Allegro (ale tu drożej).
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 20:37   #434
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Dobra wiadomość dla tych z Was, które nie zdążyły kupić promocyjnie Paraguyi w sklepie kosmetykomania - paletki znów są dostępne i ogromnej ilości prawie 300 sztuk! WOW. Jak komu bliżej lub wygodniej, widziałam jeszcze w Cocolita oraz na Allegro (ale tu drożej).
ja bym jewels chciala
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 22:50   #435
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

bry
nadrabiam sobie Was
Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
ciekawe, co się z nimi dzieje po okresie przydatnosci użytkowania
Cytat:
Napisane przez aniasmok Pokaż wiadomość
Wyżerają dziury
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Robią takie "puch" i pęcznieją i pojawia się na nich napis: "Już mnie nie włożysz! "
Oficjalnie padłam
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Nie widzę nic w tym śmiesznego. Z choinki się urwałaś Żaden produkt nie byłby wprowadzony do sprzedaży bez daty ważności. Chyba byś nie chciała kupić np: sera lub chleba nie widząc daty spożycia
Buhaha, cóż za teksty w moją stronę
Wiesz - tak jakby poza Tobą nie widzę osoby dla której by ten fakt był normalny więc kwestia kto się urwał stąd czy zowąd jest nieco dyskusyjna
A co ma ser / chleb do tampona? Co tam się może zepsuć?
To tak jakby papier toaletowy miał datę ważności czy chusteczki higieniczne. Jak dla mnie paranoja.
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Nie wiesz co, ja już widziałam pęcznieją... Teraz już wiesz
Powaga, sprawdzałaś?
No okej...
Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Wstawiałam wczoraj swatche PPQ na bloga. Jeśli zastanawiacie się nad kupnem, polecam zajrzeć
łaaaadniutkie te swatche Pani wstawiła
Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Witajcie, ja na wątku sleekowym po raz pierwszy i pewnie zostanę ;-)
bry
Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Nie twierdze,ze wszystkie sa podrobami ale te z brakiem "gofrow" sa podejrzane dlatego napisalam do producenta.Jesli odpisza to z pewnoscia Was powiadomie
Przegladam palety odkad wiem o ich isteniu i nigdy nie spotkalam sie z taka, na ktorej tego kratkowanego wzoru nie ma.Dokopalam sie tez,ze pierwsze podroby wykryto juz w 2009 roku wiec do dzis juz mogly kompletnie zalac rynekPodczas anlizy podrob tylko nieliczni byli w stanie odroznic je od oryginalu.Producent jednak ostrzega,ze moga byc szkodliwe dla skory i zdrowia (stad moze te podraznienia - choc calkiem mozliwe,ze to reakcja alergiczna, ja mam alergie na niektore cienie z palet Urban Decay).Co do cen to jesli ktos kupuje po cenie hurtowej albo najzwyczajniej w swiecie kradnie to jesli nawet sprzeda za 19zl to na tym zarobi:0
Nie jestem za tym, żeby popadać w taką paranoję... zwłaszcza że te osoby od których kupujemy mają paletki niedługo po wprowadzeniu do sprzedaży więc raczej obstawiałabym że mają kontakt z oryginalnym dystrybutorem...
W każdym razie jak coś odpiszą to prosze podziel się.
I piękny makijaż we fioletach.
Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
chyba musiałam nabyć odmrażacz do zamków drogą przemytu, wyczytałam dziś na nim: Nie ulega przeterminowaniu
tampony to nie ser, nigdy jeszcze nie spojrzałam czy mają jakąkolwiek datę

podjęłam męską decyzję, nie chcę paletek różu ja i tak nie rozróżniam tych wszystkich odcieni mam chyba 6 sztuk i mi wystarczy


co do męskiej decyzji - ja podjęłam decyzję że podoba mi się tylko i wyłącznie Lace.
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Nie zajarzyłam że już nowy wątek

Pokazuję makijaż 100% acid
Więcej tu [KLIK] lub na blogu
Nudy!
Zawsze musi być tak idealnie?

PS kocham czerwono-niebieski makijaż
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Jak zardzewieje lub się połamie, czyli jest stary i przeterminowany
Skoro jest napisane: nie ulega przeterminowaniu, to jak ma się przeterminować? gdzie sens, gdzie logika?
to o czym mówisz jest, jeżeli już, zużyciem ze starości
Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
wytłumacz mi - komu ma sie opłacać podróbka Sleek - bo ja z ekonomii widocznie słaba jestem
Również nie ogarniam jaka różnica sprzedać paletkę Sleek za 27 czy 31 zł... tak jak mówię, nie popadajmy w paranoję.
Co do artykułu - na mało znanym portalu i wynika z niego że rzeczone podróby były tylko w Nigerii a nie że worldwide czy na jakichś ebayach czy coś...
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 23:21   #436
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Daję makijaż wykonany curacao.
Więcej na blogu
i na monaco też się zaśliniłam
Cytat:
Napisane przez mushu_ponetny Pokaż wiadomość
ależ mnie dawno nie było a tu nowy sleekowy wątek zobaczyłam nowe róże i od razu wiedziałam, że tu dowiem się o nich dużo więcej :0 mnie marzy się Lace
Siostro
Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Nikt tutaj nie demonizujeCzytajcie ze zrozumieniem, to nie jest ciezkie
A moim zdaniem tak
te fakty które przedstawiłaś nie uprawniają moim zdaniem do robienia wielkiego halo że Sleek jest podrabiany
Jakoś żadna nie narzekała na właściwości tej czy innej paletki że się różnią czy coś...

PS nie obruszaj się na nas, że nie dajemy Ci wiary - mamy do tego prawo.
Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
R.I.P. goferki![*]

Mimo, że pragnę Storm, to szkoda, że już będzie bez kratki i tak sobie myślę, że bez niej te cienie jakieś takie smutne są... Teraz bliżej im wizualnie do NYXa albo MUA
No właśnie - to był w pewnym sensie znak rozpoznawczy Sleeka
Teraz tak dziwnie bez tej kratki. Tzn nie mam jeszcze żadnej paletki gładkiej, ale tak się domyślam.
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
a ja dorwałam po dłuższej przerwie Bad Girl

na blogu zdjęcia lepszej jakości
Magda
rozwinęłaś się i rozwijasz z każdym kolejnym makijażem
Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
Jak myślicie są podróbki firmy sleek?
Szczerze? Jeśli już to jako zjawisko marginalne
Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Dziś na bloga wstawiłam swatche dwóch palet w naturalnych odcieniach: Sleek Au Naturel i Heaven&Earth MUA. Zapraszam, jeśli jesteście ciekawe porównania: KLIK.

uwielbiam Twoje notki
MUA H&E jest moim absolutnym KWC w kategorii palety cieni,także jakby znów było jakieś zbiorowe zamówienie to proszę dawajcie cynk
Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
ja nie mieszkam w polsce wiec kupuje na hiszpanskiej stronie radabeuaty
Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Mysle ze sierpien - pazdziernik bede baaaardzo marudzic ze mam dosc 45C:P(w cieniu:P

Rany
można przyjechać do Ciebie?
Moja nisza ekologiczna zaczyna sie około trzydziestego stopnia Celsjusza
Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
Mój wymarzony róż, ale dzielnie trzymam się postanowienia, że najpierw skończę Candid Coral z ELFa, co by chociaż trochę nie psuć sobie "notowań" projektu denko hahaha ale już niewiele mi zostało...


EDIT: U mnie dzisiaj swatche Monaco, może się komuś przyda
http://charlottes-wonderland.blogspo...ollection.html
yay, to da się zużyc róz? ja zużyłam około połowy ale to wtedy gdy miałam słownie jeden róż na stanie.
O, karotki buzia hehe
Jeju, musze sobie zrobić makijaż monaco. ale mnie naszło
Cytat:
Napisane przez Natalia4005 Pokaż wiadomość
Cześć Ślicznotki Długo mnie nie było - patrzę, Sleek doczekał się już II części wątku
Nati
Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Ja sobie chyba odpuszcze roze, bo mam 3 sleek i 1 essence, zreszta wydaje mi sie ze dopoki mi sie cos nie skonczy nie potrzebuje juz kosmetykow(poza limitkami paletek sleek:P)
oj tam, oj tam
Ja mam kilkanaście róży i o ale zużywam dzielnie
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 23:21   #437
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
kolejne info kosmetykomania na FB tym razem wiele z Was bardzo ucieszy
Właśnie widziałam i
Ale skapnęłam się zbyt późno spóźniłam się o cholerne 10 dni.
tzn zamawiam Circus i to zaraz - ale marzy mi się Jewels jeszcze w sumie... bo te inne to e tam...
tzn mam wobec Jewels mieszane uczucia, z jednej strony jest piękna ale na swatchach taka smutna...
Zresztą i tak już jej nie ma na all ani na stronie kosmetykomanii więc moje dumanie jest bezcelowe...
Myślę jeszcze o Good Girl bo lubię róże (mam taką urodę że nie wyglądają na mnie wyzywająco ) ale ja wiem? Tyle róży?
Ma któraś? warto?
Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
ja chyba musze skonczyc z wizazem heheeh

a tu sunset makijaz( miedyz innymi:P)
nie gadaj ;d
mega
Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
A co do cieni z Paraguayi, to mam parę pomysłów na połączenie ich z Lunch At Tiffany's z Catrice. Ciekawe, co z tego wyjdzie
Chcę to zobaczyć nie ogarniam
Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Kusicie mnie jeszcze jewels

Edit jewels juz nie ma i safari tez
Hehe no właśnie o tym mowiłam.


Nie wiem co robić, no
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 23:40   #438
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Dziewczyny, któraś niedawno pytała o ten nowy rozświetlacz (czy coś tam) paskowy, tutaj coś jest : http://www.getgawjus.com/2012/03/sle...into-dior.html

Coco, bierz wszystkie Good Girl fajna sprawa jak dla mnie, spokojnie można te róże łączyć z innymi kolorami, a na upartego użyjesz na poliki
Ani Jewels ani Safari nigdzie już nie widziałam (poza licytacją na all, ale to bez sensu), ale jak znajdę dam Wam znać
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 23:45   #439
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

łaaaadny rozświetlacz to nie jest to złotko - koszmarek, tak?
OK no dzięki. ja sobie już wyobrażam łączenie z Paraguayą, jako róż to może niekoniecznie bo takich róży nie noszą, ale na oczy nooo... fajna jest
Dzieki jak cos dawaj znać.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 00:32   #440
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
łaaaadny rozświetlacz to nie jest to złotko - koszmarek, tak?
OK no dzięki. ja sobie już wyobrażam łączenie z Paraguayą, jako róż to może niekoniecznie bo takich róży nie noszą, ale na oczy nooo... fajna jest
Dzieki jak cos dawaj znać.
Niee, to jakiś nowy http://www.sleekmakeup.com/en/produc...immer-224.aspx
A ja bym na poliki walnęła, a co tam w małych ilościach myślę, że nawet fajnie by to wyglądało
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 06:51   #441
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Dobra wiadomość dla tych z Was, które nie zdążyły kupić promocyjnie Paraguyi w sklepie kosmetykomania - paletki znów są dostępne i ogromnej ilości prawie 300 sztuk! WOW. Jak komu bliżej lub wygodniej, widziałam jeszcze w Cocolita oraz na Allegro (ale tu drożej).
noż kurde ... niech mój szef się z tą premią streszcza
już kombinuję co jeszcze wziąć za jedną przesyłką

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
ja bym jewels chciala
ja też ... i nie ma

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Magda
rozwinęłaś się i rozwijasz z każdym kolejnym makijażem


Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któraś niedawno pytała o ten nowy rozświetlacz (czy coś tam) paskowy, tutaj coś jest : http://www.getgawjus.com/2012/03/sle...into-dior.html
na kosmetykomanii też jest http://kosmetykomania.pl/pl/p/Sleek-...ronze-Baby/633
tylko paski inaczej położone, ale nazwa ta sama
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 10:30   #442
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Koooocham kosmetykomanię za tę akcję. Doszły do mnie wczoraj Circus, Bohemian i Paraguaya (i pędzel Hakuro H56 - świetny jest!). A jeszcze dopytałam się i paczkę dostałam e-przesyłką, do odbioru na poczcie, także domownicy nie wiedzą o kolejnej przesyłce - po co mam im ciśnienie podnosić.
Paraguaya mnie jakoś szczególnie po pierwszych testach nie zachwyciła, ale zobaczymy w makijażach - na pewno będzie przyjemna. Zastanawiam się, czy Circusem odważę się zrobić jakieś makijaże bez dodatku innych, neutralizujących te szalone kolory cieni. Macie jakieś inspiracje może, wykonane tą paletką...? A Bohemian, chyba mało popularna, bardzo mi się podoba, tylko już się boję jak się to białe opakowanie zapyli...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 12:39   #443
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
noż kurde ... niech mój szef się z tą premią streszcza
już kombinuję co jeszcze wziąć za jedną przesyłką



ja też ... i nie ma







na kosmetykomanii też jest http://kosmetykomania.pl/pl/p/Sleek-...ronze-Baby/633
tylko paski inaczej położone, ale nazwa ta sama
Haha, a ja kombinuję jak kupić wszystkie 9, które mi się podobają, zdobyć kasę na wszystkie i zamówić w jednej przesyłce... Taa, wiem
Ano właśnie o to mi chodziło, bo któraś pytała niedawno o tej rozświetlaczo-bronzer, więc wstawiłam linka do swatchy

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Koooocham kosmetykomanię za tę akcję. Doszły do mnie wczoraj Circus, Bohemian i Paraguaya (i pędzel Hakuro H56 - świetny jest!). A jeszcze dopytałam się i paczkę dostałam e-przesyłką, do odbioru na poczcie, także domownicy nie wiedzą o kolejnej przesyłce - po co mam im ciśnienie podnosić.
Paraguaya mnie jakoś szczególnie po pierwszych testach nie zachwyciła, ale zobaczymy w makijażach - na pewno będzie przyjemna. Zastanawiam się, czy Circusem odważę się zrobić jakieś makijaże bez dodatku innych, neutralizujących te szalone kolory cieni. Macie jakieś inspiracje może, wykonane tą paletką...? A Bohemian, chyba mało popularna, bardzo mi się podoba, tylko już się boję jak się to białe opakowanie zapyli...
Aaale cuda! Mnie się strasznie Bohemian właśnie podoba, mam nadzieję, że jej szybko nie wykupią I Circus! Inspiracje to Ci tylko z Curacao, jeśli chodzi o kolorowe, narazie mogę dać
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 17:03   #444
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Tak patrzę na kosmetykomanię i patrzę. Ranyy, ale mi się circus podoba
Ale chyba się wstrzymam, bo w kwietniu urodziny siostry i chłopaka i trzeba kasę przyoszczędzić xd
Tak się zastanawiam, czy by nie kupić siostrze jakiejś paletki ze sleeka, jakiejś takiej stonowanej bardziej, albo przygaszonej, no nie wiem xd
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 18:48   #445
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Ano właśnie o to mi chodziło, bo któraś pytała niedawno o tej rozświetlaczo-bronzer, więc wstawiłam linka do swatchy
boże jaka ja ciężkomyśląca rano
jakoś tak mi się wydawało, że widziałyście na stronie sleeka, ze to nowość itp. ... a że mi się w tym sklepie obiło o oczy to wrzuciłam
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 19:13   #446
cathiebaj
Rozeznanie
 
Avatar cathiebaj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 519
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
boże jaka ja ciężkomyśląca rano
jakoś tak mi się wydawało, że widziałyście na stronie sleeka, ze to nowość itp. ... a że mi się w tym sklepie obiło o oczy to wrzuciłam
Hehe, też tak mam, dopiero po wypiciu półlitrowej kawy jakoś funkcjonuję
A to w sumie dobrze, że wstawiłaś, a nuż się komuś przyda

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Tak patrzę na kosmetykomanię i patrzę. Ranyy, ale mi się circus podoba
Ale chyba się wstrzymam, bo w kwietniu urodziny siostry i chłopaka i trzeba kasę przyoszczędzić xd
Tak się zastanawiam, czy by nie kupić siostrze jakiejś paletki ze sleeka, jakiejś takiej stonowanej bardziej, albo przygaszonej, no nie wiem xd
To może osławioną OSS? Ale co będzie jak i ona wpadnie w Sleekomanię? Dwie Sleekomaniaczki w rodzinie? Olaboga!
__________________
Gray
cathiebaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 20:38   #447
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

dziewczyny od kilku dni mocno rozmyślam nad zakupem palet..
czytam opinie, recenzje, swatche, blogi, wątki..
już mam klikać.. i znów wątpie..
poradźcie mi coś

miałam Storm kiedyś, ale poszła paletka na wymiance, były to moje początki z malowaniem i się zraziłam..
potem miałam Special, też wymieniłam po czym żałowałam.. niestety nie pamiętam czemu jej nie chciałam..

no ale reasumując postanowiłam nauczyć się malować, jednak ja wole takie stonowane kolory więc znów dumam znowu nad Special i oczywiście na Naturel..

którą brać? obie? czy może jedną? ale którą?

a chodzi mi głównie o to, że w Naturel boje sie 2 rzędu.. mocno ciemne? ja powiece da sie jakoś zrobić je lekko?
i jak tak patrze na Naturel a Special nie dublują się przypadkiem któreś? (poza czarnym, ale jego i tak nie bede raczej używać)..
i czy 1 rząd nie jest mega jasny? będzie coś widać?
nie wiem czy rozumiecie mój problem.. powiem tak obawiam się że Naturel to będzie na zasadzie 2 rzędu do malowania, a 1 rząd tylko rozświetlanie (tak gdzieś przeczytałam)..

same widzicie, nie wiem co zrobić.. potrzebna mi krótka piłka, brać, nie brać, dwie, czy jedną o!
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 20:45   #448
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
dziewczyny od kilku dni mocno rozmyślam nad zakupem palet..
czytam opinie, recenzje, swatche, blogi, wątki..
już mam klikać.. i znów wątpie..
poradźcie mi coś
ja mam obydwie, ale ja sie kolorow nie boje uzywam kazdego z kazdej paletki ktorej mam a troche ich jest:P

Ostatnio tylko stwierdzilam ze jak nie mam czsu to storm czyOSS czy AN mozna szybko walnac makijaz i nie widac pomylek:P
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 20:55   #449
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
ja mam obydwie, ale ja sie kolorow nie boje uzywam kazdego z kazdej paletki ktorej mam a troche ich jest:P

Ostatnio tylko stwierdzilam ze jak nie mam czsu to storm czyOSS czy AN mozna szybko walnac makijaz i nie widac pomylek:P
hehehe widzisz sama
tak czytam Wasz wątek i nie ma jednoznaczej odpowiedzi, jedna są za Naturel inne Special, jeszcze inne za tą i za tą..
no cóż.. biore obie
dzięki hehe
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 20:56   #450
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
hehehe widzisz sama
tak czytam Wasz wątek i nie ma jednoznaczej odpowiedzi, jedna są za Naturel inne Special, jeszcze inne za tą i za tą..
no cóż.. biore obie
dzięki hehe
duzo nie stracisz(bo paletki sa tanie) ale duuuzo zyskasz :P
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 22:25:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.