Czy duży stes mógł to spowodować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-02, 22:15   #1
Gosiur87
Raczkowanie
 
Avatar Gosiur87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 37
Question

Czy duży stes mógł to spowodować?


Eh, nadszedł czas mojego okresu i wczoraj zaczęło się dziwne plamienie, dzisiaj jest go o wiele więcej, jest bardziej krwiste, ale i tak to dalej nie okres Przed tytm krwawieniem coś mnie w brzusiu trochę zabolało i tyle. Brak bólu piersi, który zawsze występował, śluz jest gęsty, mało go.
Przyszła mi na myśl ciąża, co jest w sumie trochę możliwe, bo kochałam się z moim facetem trochę po poprzednim okresie bez zabezpieczenia, ale on nie skończył we mnie.
Potem miałam lekkie plamienie, które prawie zawsze jest u mnie przed owulacją, potem nawet było trochę śluzu przeźroczystego.
Ten miesiąc był wyjątkowo stresujący dla mnie - zaliczenia na studiach, zaczełam ćwiczyć, trochę problemów w domu było i przez to wszystko zaczełam mniej jeść, nawet nie jestem za bardzo głodna w ciągu dnia.
Wiem, wiem - powinnam zrobić test, ale nie mam już za bardzo czasu, bo wyjeżdzam na urlop. Jeśli to dzidzius - trudno, mam już swoje latka i bardzo mnie to nie zmartwi...

Ale zanim wrócę chciałabym chociaż usłyszeć, czy któraś z Was też tak miała i czy to może być wina stresu, ćwiczeń czy zmiany diety?
Najbardziej martwi mnie ten brak bólu piersi, bo zazwyczaj go miałam... I do tej pory raczej wszystko działao jak w zegarku, czasami zdarzały się opóźnienia, ale okres był okresem, nie jakimś brunatno-czerwonym wyciekiem...
__________________
The best is yet to come!
Gosiur87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 08:07   #2
Sherezada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 337
Dot.: Czy duży stes mógł to spowodować?

zrób test
Sherezada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 10:22   #3
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Czy duży stes mógł to spowodować?

Zrobienie testu trwa 5 minut, lepiej go zrobić i przestać się stresować, niż zastanawiać się tygodniami "hmm, czy to ciąża?".
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 10:27   #4
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Czy duży stes mógł to spowodować?

racja, test nie zajmie Ci całego dnia tylko pare minut. zawsze możesz zrobić na urlopie. a jak się okaze że to nie ciąża to do ginekologa trzeba się wybrać
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:57   #5
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Czy duży stes mógł to spowodować?

Zrób test, ale jeśli będzie ujemny to może oznaczać zaburzenia hormonalne - wizyta u ginekologa wskazana. Zbyt wysoki poziom prolaktyny (spowodowany np. przez długotrwały stres) może powodować brunatne plamienia przez właściwym okresem.
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.