dr Curyło - konsultacja a przyjęcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-17, 05:01   #1
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112

dr Curyło - konsultacja a przyjęcie


hej
Mam takie małe pytanie niedługo mam konsultacje z dr Curyło w sprawie przyjęcia na oddział z zabuzeniami odżywiania... Czy od razu po konsultacji zostaje przyjeta na oddział czy dopiero wyznacza mi termin?
Po prostu nie wiem, czy mam brać już bagaż do szpitala czy nie...
dzięki za odpowiedź
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 07:16   #2
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Konsultacja to konsultacja. Dopiero wyznaczy Ci termin.
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:39   #3
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Do Krakowa są a popros długie kolejki i ograniczenie na BMI. Jest o tym w kilku tematach.
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:20   #4
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Do Krakowa są a popros długie kolejki i ograniczenie na BMI. Jest o tym w kilku tematach.
jak to ogranizenia bmi? jezeli mam bmi pon 15 to chyba mnie przyjma bo jednak moj stan wymaga opieki?
czyli po konsultacji nie dostane się od razu? ile trzeba czekać?
nie moglam znaleźć wątku na ten temat właśnie;/
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:55   #5
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Chyba 14, czeka się ok. pół roku a na Wizażu były wątki typu "Leczenie w Krakowie".

Cytat:
Napisane przez cud_natury Pokaż wiadomość
jak to ogranizenia bmi? jezeli mam bmi pon 15 to chyba mnie przyjma bo jednak moj stan wymaga opieki?
czyli po konsultacji nie dostane się od razu? ile trzeba czekać?
nie moglam znaleźć wątku na ten temat właśnie;/
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 05:06   #6
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Chyba 14, czeka się ok. pół roku a na Wizażu były wątki typu "Leczenie w Krakowie".
chyba oślepłam bo nie widze
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 11:30   #7
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Jezu, to brzmi jak "schudnij sobie jeszcze, to może uda ci się załapać"
Dziwnograj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 15:16   #8
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Cytat:
Napisane przez Dziwnograj Pokaż wiadomość
Jezu, to brzmi jak "schudnij sobie jeszcze, to może uda ci się załapać"
Mi się wydaje, że chodziło o to, że minimum bmi 14, nie że im niższe tym lepsze, tylko że poniżej takiego nie przyjmują.
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 18:06   #9
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

[1=835313362e9486e3c9442f0 8647b1f88dd16e422_65652de 798c50;38721082]Mi się wydaje, że chodziło o to, że minimum bmi 14, nie że im niższe tym lepsze, tylko że poniżej takiego nie przyjmują.[/QUOTE]

a jak dojechaćdo szpitala... na jakiej stacji z pociagu wysiąść iw co wsiąść?
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 18:10   #10
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

A gdzie - kto ma na stanie w psychiatryku cały OIOM na ratowanie zatrzymanej akcji serca zdolnych "13"stek ? Chyba w Łańcucie na młodzieżówkę biorą poniżej 14 ale głowy nie daję.
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 05:13   #11
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
A gdzie - kto ma na stanie w psychiatryku cały OIOM na ratowanie zatrzymanej akcji serca zdolnych "13"stek ? Chyba w Łańcucie na młodzieżówkę biorą poniżej 14 ale głowy nie daję.
czyli jednak to prawda, że żeby zaczać leczyć psychike trzeba mieć bmi 14/15 bo lekarze (nawet w specjalistycznym oddziale) nie podejma sie leczenia bo w każdej chwili może stanąć serce itd. takiej ano... eh..
czesto sobie to uświadamiam, ale chyba częściej wypieram to ze świadomości..
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 01:57   #12
Dziwnograj
Raczkowanie
 
Avatar Dziwnograj
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Cytat:
Napisane przez cud_natury Pokaż wiadomość
czyli jednak to prawda, że żeby zaczać leczyć psychike trzeba mieć bmi 14/15 bo lekarze (nawet w specjalistycznym oddziale) nie podejma sie leczenia bo w każdej chwili może stanąć serce itd. takiej ano... eh..
czesto sobie to uświadamiam, ale chyba częściej wypieram to ze świadomości..
Jeju, przypomniało mi się jak byłam w wakacje w prywatnym ośrodku i raz przyjechała na okres "próbny" dziewczyna mająca BMI około 10... Wyglądała jakby wyszła z grobu. Niestety, oszukiwała już w pierwszym dniu i nie zgodzili się aby została. Podobno próbowała potem dostać się do szpitala, ale nigdzie jej nie przyjęli...
Dziwnograj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 07:18   #13
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Cytat:
Napisane przez cud_natury Pokaż wiadomość
czyli jednak to prawda, że żeby zaczać leczyć psychike trzeba mieć bmi 14/15 bo lekarze (nawet w specjalistycznym oddziale) nie podejma sie leczenia bo w każdej chwili może stanąć serce itd. takiej ano... eh..
czesto sobie to uświadamiam, ale chyba częściej wypieram to ze świadomości..
...zwłaszcza wchodząc na Wizaż i co chwila pisząc, jak źle CI z aną i ją wypierasz ze świadomości nie uzmysławiając sobie problemu ?

Czasem naprawde nie wiem gdzie i jakich szukać słów... Na jeża kolczastego - masz jakąś rodzinę? Kogokolwiek? Mamę, tatę, siostrę brata, babcie, ciotkę, stryjka, kuzynkę ? Nie ma CIę kto zawieść wbrew Twojej woli na internę, zapisać na kroplówki a potem siłą i w pasach odwieźć do szpitala psychiatrycznego skoro to tak bardzo wbrew Twojej woli że ciągle pytasz o leczenie jakoby chcesz sobie pomóc a potem piszesz, że "nie no w sumie ana jest silniejsza ode mnie" ? To niech Ci rodzina pomoże w podjęciu tego trudnego kroku - naprawdę jak to piszę to nie jest mi do śmiechu.
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 08:50   #14
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
...zwłaszcza wchodząc na Wizaż i co chwila pisząc, jak źle CI z aną i ją wypierasz ze świadomości nie uzmysławiając sobie problemu ?

Czasem naprawde nie wiem gdzie i jakich szukać słów... Na jeża kolczastego - masz jakąś rodzinę? Kogokolwiek? Mamę, tatę, siostrę brata, babcie, ciotkę, stryjka, kuzynkę ? Nie ma CIę kto zawieść wbrew Twojej woli na internę, zapisać na kroplówki a potem siłą i w pasach odwieźć do szpitala psychiatrycznego skoro to tak bardzo wbrew Twojej woli że ciągle pytasz o leczenie jakoby chcesz sobie pomóc a potem piszesz, że "nie no w sumie ana jest silniejsza ode mnie" ? To niech Ci rodzina pomoże w podjęciu tego trudnego kroku - naprawdę jak to piszę to nie jest mi do śmiechu.
mam rodzinę, ale jestem pełnoletnia i podobno (tak powiedział mój psychiatra) że wbrew mojej woli nigdzie nie mogą mnie zawieźć nawet na internę...
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 09:14   #15
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

z tego, co wiem, jeżeli Twój stan zagraża życiu (a wywnioskowałam, że masz BMI poniżej 15, czyli ZAGRAŻA), to rodzice mogą Cię ubezwłasnowolnić i zabrać w pasach do szpitala. gdzie swoją drogą, dzięki Bogu, nie będziesz miała komputera.
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:45   #16
Naka_Mika
Rozeznanie
 
Avatar Naka_Mika
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 814
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
z tego, co wiem, jeżeli Twój stan zagraża życiu (a wywnioskowałam, że masz BMI poniżej 15, czyli ZAGRAŻA), to rodzice mogą Cię ubezwłasnowolnić i zabrać w pasach do szpitala. gdzie swoją drogą, dzięki Bogu, nie będziesz miała komputera.
Amen Siostro
__________________
"Przyjdź, śmierci, lecz tak skrycie, żebym nie czuł twego nadejścia, ponieważ przyjemność umierania mogłaby mnie przywrócić jeszcze do życia."
-Salvador Dali

"Spieszmy się sądzić ludzi tak szybko odchodzą
Srebrem słów ich darzmy lub zamilczmy złotem"
-Martin Lechowicz
Naka_Mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 08:42   #17
daria715
Raczkowanie
 
Avatar daria715
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Metalland\m/
Wiadomości: 486
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Konsultację miałam we wrześni, a teraz mamy koniec stycznia, a ja nadal czekam na miejsce Także sama widzisz, że nie od razu przyjmują
__________________
Zapraszam na mojego bloga;
www.ilewazypiekno.pl


19. 04. 2014

Antoś
15. 01. 2015
daria715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 18:57   #18
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Cytat:
Napisane przez cynamonka9 Pokaż wiadomość
z tego, co wiem, jeżeli Twój stan zagraża życiu (a wywnioskowałam, że masz BMI poniżej 15, czyli ZAGRAŻA), to rodzice mogą Cię ubezwłasnowolnić i zabrać w pasach do szpitala. gdzie swoją drogą, dzięki Bogu, nie będziesz miała komputera.
Jako i rzekła.

Ale jeśli tyle czasu siedzi na Forum a nie w szpitalu to obawiam się,że to rodzina w stylu "nie widzę, nie słyszę=nie ma problemu", albo brak im wiedzy, że mogą tak zrobić. W sumie zawsze mam wielkie pytanie: GDZIE w tym wszystkim są rodzice?
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 15:00   #19
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

nie wiem czy jechać na konsultacje do dr curyło... po co.. to dopiero konsultacja (bilet w jedna strone ponad 60zł)... a jeżeli w ogóle nie bedzie chcial mnie przyjac za pół roku?
raczej tyje (żeby mieć wskaźnik powyżej bmi 15 - chyba już mam) wieć może tu podejma sie mojego leczenia terapeuci?
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 15:18   #20
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

widziałam ostatnio twój wpis na vitalii. JAK NAJSZYBCIEJ DO LEKARZA!
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 04:51   #21
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

który? to że mam raz napady na jedzenie a potem sie glodze? jak bmi bedzie pow. 15 (pewnie juz jest a boje sie zważyć) to psycholog tu w wawie podejmie sie mojego leczenia..
u mnie w rodzine teraz krucho z kasa... tata mial powazna operacje na mozgu (tetniak) weic nie pracuje (a to on zawsze utyrzmywal rodzine)... jeszcze ja go dodatkowo dobijam
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 09:41   #22
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

a zgadnij skąd te 'napady'? i to, ze zjesz na kolację same białko i warzywa, to żaden napad.
no właśnie, skoro go dobijasz, to pomyśl też o rodzinie. ja wzięłam się w garść, bo miałam podobną sytuację (z chorobą bliskiej osoby)
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:27   #23
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Miałam nie pisać ale nie umiem się powstrzymać. Babrałam się w tym g**nie 10lat. Nie mówię, że teraz jest rewelacyjnie ale zmiany mega! I przede wszystkim nie chodzi do cholery o jedzenie tylko o życie! Ja - anoreksja, bulimia, anoreksja bulimiczna, depresja, fobia szkolna i społeczna, próby samobójcze. Teraz? Za 3 dni przeprowadzam się do wspólnego mieszkania z Tż-tem, żyję, pół roku temu przyjechałam do Krakowa (na terapię) na 1,5 miesiąca i już tu zostałam I mimo, że z jedzeniem różnie bywa (bardziej chodzi o męczące myśli) to CHCĘ i mam dla kogo żyć! Pewnie cud_natury napisze, że przecież jestem samotna, nie mam chłopaka itd. Ale cholera to nie o to chodzi! Przyjeżdżając tutaj też byłam sama ale CHCIAŁAM zmian, tamto 'życie' mnie wykończyło i w końcu wzięłam się za to żeby je zmienic! Babraj sie w tym ile chcesz, nie ma sprawy. Ale dopóki nie będziesz SAMA CHCIAŁA zmian i nie zaczniesz nic robić w tym kierunku to krzyż na drogę.
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"

Edytowane przez Delli
Czas edycji: 2013-01-28 o 11:28
Delli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 14:20   #24
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

wiem że nie chodzi o jedzenie glownie.. ale wczoraj mialam napad tuz przed snem: prawie kilo s. wiejskiego lekkiego z o. lnianym, duzo orzechow migdaly i wloskie - a to pdobno curky, 340g dorsza wedzonego, 250 lososia wedzonego salatkowego (wyjatkowo tlusty), i sporo warzyw...
nie chce utyc wole zniknac... szukam pracy ktorej tez nie moge znaleźć bo nie mam doswiadczenia... nic mi nie wychodzi wtym zyciu

naprawde chce... tylko np. terapeuci tacy dochodzeni tu w wawei niby sie mnie nie chca podiac bo bmi mam za niskie (ponizej 15).. chociaz po ostatnich napadachp pewnie z 17 juz mam;/ boje sie wejs na wage

Edytowane przez cud_natury
Czas edycji: 2013-01-28 o 14:21
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 15:36   #25
Naka_Mika
Rozeznanie
 
Avatar Naka_Mika
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 814
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

podobno jestem spokojną i cierpliwą osoba, ale jak czytam te posty to mnie po prostu krew zalewa, na to po prostu nie ma odpowiednich słów..
__________________
"Przyjdź, śmierci, lecz tak skrycie, żebym nie czuł twego nadejścia, ponieważ przyjemność umierania mogłaby mnie przywrócić jeszcze do życia."
-Salvador Dali

"Spieszmy się sądzić ludzi tak szybko odchodzą
Srebrem słów ich darzmy lub zamilczmy złotem"
-Martin Lechowicz
Naka_Mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 17:13   #26
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Cytat:
Napisane przez Naka_Mika Pokaż wiadomość
podobno jestem spokojną i cierpliwą osoba, ale jak czytam te posty to mnie po prostu krew zalewa, na to po prostu nie ma odpowiednich słów..
Ja teraz płynę przez photoblogi pro-ana i po pół godziny jak nie palę, tak naprawdę potrzebuję papierosa oraz ustawy o nie dopuszczaniu osób do 18 r.ż. do komputera bez wglądu rodziców co one na nim robią...
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 17:44   #27
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Ja teraz płynę przez photoblogi pro-ana i po pół godziny jak nie palę, tak naprawdę potrzebuję papierosa oraz ustawy o nie dopuszczaniu osób do 18 r.ż. do komputera bez wglądu rodziców co one na nim robią...
ja juz jestem pelnoletnia

Edytowane przez cud_natury
Czas edycji: 2013-01-28 o 17:52
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 19:35   #28
Naka_Mika
Rozeznanie
 
Avatar Naka_Mika
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 814
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Ja teraz płynę przez photoblogi pro-ana i po pół godziny jak nie palę, tak naprawdę potrzebuję papierosa oraz ustawy o nie dopuszczaniu osób do 18 r.ż. do komputera bez wglądu rodziców co one na nim robią...
ja potrzebuję papierosa po każdym przeczytaniu postu cudu natury...
__________________
"Przyjdź, śmierci, lecz tak skrycie, żebym nie czuł twego nadejścia, ponieważ przyjemność umierania mogłaby mnie przywrócić jeszcze do życia."
-Salvador Dali

"Spieszmy się sądzić ludzi tak szybko odchodzą
Srebrem słów ich darzmy lub zamilczmy złotem"
-Martin Lechowicz
Naka_Mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 14:44   #29
cud_natury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

obzarlam sie na obiad. a przeciez nie zasluzylam bo znów nie wyszła mi rozmowa tym razem o staż;/ może nie zjeśćkolacji??

Edytowane przez cud_natury
Czas edycji: 2013-01-29 o 14:47
cud_natury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 15:49   #30
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: dr Curyło - konsultacja a przyjęcie

Nie wiem po jakiego grzyba chcesz zawracac glowe dr Curylo i tluc sie na te konsultacje skoro sama nie chcesz sobie pomoc. Zalozmy ze pojdziesz do tego szpitala i co? Bedziesz tam oszukiwac? To mija sie z celem. Zacznij na boga jesc normalnie, zdrowo, regularnie i do syta to i napadow nie bedzie ani naglych skokow wagi. Poczytaj sobie o dlugofalowych konsekwencjach anoreksji - prawdopodobnie wlasnie odbierasz sobie szanse na zajscie kiedykolwiek w ciaze i zalozenie rodziny, o osteoporozie (mozesz wyladowac nawet na wozku) i innych schorzeniach ktore wyleza za jakis czas nie wspomne. Jak umrzesz to naprawde nikogo nie bedzie obchodzilo jak wygladasz w trumnie... Tylko to jaka musialas byc idiotka ze ot tak sobie zaglodzilas sie na smierc.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.