Przez chorobe szybko schudłam...POMOCY!! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-10, 10:59   #1
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi

Przez chorobe szybko schudłam...POMOCY!! :(


Witajcie Wizażanki Ostatniego czasu mam problemy z żołądkiem przez co bardzo mało jem straciłam już pare kilo i została zwiotczała /a raczej sflaczała/ skóra - jak sobie z tym poradzić?? Szczególnie nogi i brzuch..jak założe bielizne na pupe to robi mi się taka "druga" pupa Musze coś zacząć szybko robić bo wygląda to brzydko na ćwiczenia często brakuje mi sił zresztą nie mogę sobie na nie chwilowo pozwolić bo żołądek nie pozwala - zaraz skurcze bóle, wymioty /tak, tak byłam u lekarza cały tydzień dostawałam zastrzyki i właśnie czeka mnie seria badań i sterta leków/
Z niecierpliwością czekam na każda odpowiedź
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 11:28   #2
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Re: Przez chorobe szybko schudłam...POMOCY!! :(

Ojej sprawa bardzo nie wesoła Po pierwsze postaraj się częściej korzystać z prysznica niż wanny(lepiej w ogóle rezygnować). Pod prysznicem bierz naprzemienne ciepłe i zimne natryski. Nie mogą być za ciepłe i za zimne! Jeśli masz problem z naczynkami zrezygnuj z tego. Polewaj się od stóp do głowy wodą. Na brzuszku, piersiach, udach zataczaj strumieniem wody koła. Używaj peelingów. Możesz przejrzeć KWC, a ja polecam peeling z wizażu pani Basi, zmieszczać w miseczce kawe mieloną, sól(najlepiej gruboziarnistą), płtaki owsiane z żelem pod prysznic(może być zamiast oliwa z oliwek lub pestek winogron). Kąpiel kończ zawsze zimnym strumieniem.Po kąpiel masuj się rekawicą z sizalu. By skóra była zaczerwieniona i potem balsam ujędrniający. Mam nadzieje ze pomoze polecam jeszcze przejrzec archiwum za pomoca wyszukiwarki
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 11:59   #3
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Re: Przez chorobe szybko schudłam...POMOCY!! :(

Jestem za poradami alci.
Jesli nie mozesz ćwiczyć (nie zmuszaj się bo napewno jesteś osłabiona) stosuj się do rad alci i kremuj ciało i masuj. Myślę że to pomoże. Regularnie masuj ciałko wieczorem i rano jeśli znajdziesz chwilkę.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 12:03   #4
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Re: Przez chorobe szybko schudłam...POMOCY!! :(

aha, dodam jeszcze że jeśli będziesz już mogła ćwiczyć i jeść normalnie to polecam tak dobrać dietę i ćwiczenia, żebyś nie chudła dalej, żeby ćwiczenia te nie były zbyt intensywne i nie powodowały spadku wagi ciała.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 12:07   #5
Casablanca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 68
GG do Casablanca
Re: Przez chorobe szybko schudłam...POMOCY!! :(

Witam
Sytuacja jest rzeczywiście nie do pozazdroszczenia
Masować, masować i jeszcze raz masować- to najlepsze (i chyba jedyne wyjście w Twojej sytuacji) + kremy i balsamy ujędrniające. Naprzemienne prysznice - też dobra rada. Broń Boże nie "zażywaj" długich kąpieli.
Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest systematyczność. Nie zniechecaj się zbyt szybko i nie popadaj w "deprechę" bo to już najgorsze co może być .
Pozdrawiam i życzę zdrówka


P.S. Pamiętaj, żeby brać coś osłonowo na żołądek, bo przy dużej ilości leków, szybko pojawią się kolejne problemy. Polecam naturalne jogurty i kefiry oraz Lakcid. Buzia
Casablanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 12:23   #6
wanilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 139
Re: Przez chorobe szybko schudłam...POMOCY!! :(

MAM TO SAMO
Jem dużo i duzo chudne...
Na razie nie mam zwiotczałej skóry na innych cześciach ciała oprócz brzucha.
A na brzuch idealnie pomógł mi balsam wyszczulplający firmy BARWA.
jest niedrogi ok. 15 zł.
__________________
Gdzieś tam, jest ktoś
wanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-10, 12:44   #7
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Przez chorobe szybko schudłam...POMOCY!! :(

Dziewczyny kochane dziękuje za szybki odzew Dobrze wiedzieć, że nie powinno się brać długich gorących kąpieli W takim razie od dzisiaj zaczynam "prysznicowanie" i chyba muszę zaopatrzyć się w ujędrniający balsam /czy one naprawde coś dają??/
Wanilio czy ten balsam z Barwy jest wydajny i jak często i długo się nim smarujesz żeby byływidoczne efekty?
Co do masażu to pupa bedzie musiała niestety troche poczekać - zastrzyki zrobiły swoje
Mam nadzieję ze efekty będą pędzę coś wybrać z KWC
Pozdrawiam!!!

P.S Owszem i archiwum przeszperane
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.