tani transport - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-08, 10:01   #1
ossa
Raczkowanie
 
Avatar ossa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120

tani transport


hej, zblizaja sie wakacje, wiec pomyslalam, ze mozemy w tym topicu pisac o tanich transportach, pociagach, autobusach, znizkach itd...
wiadomo, im mniej wyda sie na podroz tym wiecej bedzie pozniej na zabawe .
z mojej strony wczoraj na centralnym w warszawie dowiedzialam sie o tanich biletach IC , w dowolne miejsce w kraju placi sie 50 zeta...wystarczy kupic bilet min 3 dni przed data wyjazdu.

w wakacje jest tez pociag wakacyjny nad morze (tani pospiech co wyglada jak osobowka), tez wart uwagi imo .
__________________

ossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:52   #2
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: tani transport

jezeli podrozuje sie we 2, no max 3 osoby - najtanszym srodkiem transportu jest autostop
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 09:04   #3
lope lope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: tani transport

autostopem, racja superowo, ale pociag ma swoj klimat i zawsze bede uwielbiala takie podroze. bilet weekendowy EIC fajny, mozna sobie zjechac 2-3 miasta, podrozujac noca...dzieki czemu nie wydaje sie kasy na noclegi
lope lope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 11:53   #4
ossa
Raczkowanie
 
Avatar ossa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: tani transport

To prawda. Ja przyznam, że kiedyś nie lubilam jezdzic pociagami, przede wszystkim ze wzgledu na niewydzielanie miejsc dla palacych i niepalacych. Miala miejsce wolna amerykanka, ludzie byli zmuszani do wdychania smrodow papierosowych. teraz to juz historia
__________________

ossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 07:29   #5
Marcelllinnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
tani parking lotnisko wrocław

Witam,
wraz z mężem i dziećmi chcemy wyjechać zagranicę. Jesteśmy z okolic Wrocławia. No i teraz moje pytanie brzmi jak najlepiej dostać się na lotnisko? Maż oczywiście nie ma czasu tego sprawdzić i zostawił to mnie, bo przecież nic nie robię, "tylko" opiekuje się dziećmi i sprzątam w domu...
Macie jakieś propozycje?
Marcelllinnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 12:22   #6
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: tani parking lotnisko wrocław

69 zł płaciliśmy na Start Parkingu. Za 8 dni. Parking bezpieczny. Fajny motyw mają z tym, że jeśli samolot będzie miał opóźnienie, to dodatkowa dobra jest za free. Transport z i na lotnisko - wszystko w porządku. Temat załatwiony w kilka minut.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 21:28   #7
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Tanie bilety na PKP

Witam, ostatnio coraz czesciej slysze ze ludzie znajduja bardzo korzystne oferty PKP na dluzsze trasy w postaci bardzo tanich biletow. Ostatnio Pani sie chwalila ze jej syn zaplacic 5 zl z groszami.za pociag ze Szczecina do.Warszawy. Gdzie takie okazje mozna znalezc?
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 23:24   #8
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Tanie bilety na PKP

Cytat:
Napisane przez gruniaa Pokaż wiadomość
Witam, ostatnio coraz czesciej slysze ze ludzie znajduja bardzo korzystne oferty PKP na dluzsze trasy w postaci bardzo tanich biletow. Ostatnio Pani sie chwalila ze jej syn zaplacic 5 zl z groszami.za pociag ze Szczecina do.Warszawy. Gdzie takie okazje mozna znalezc?
To niemożliwe, chyba, że syn ma zniżkę w wysokości 95%. Albo od kogoś odkupił bilet
W chwili obecnej są różne promocje, m. in. na Pendolino, EIC, a także na TLK - w tym przypadku największa możliwa zniżka na bilet normalny to 30%, kupując w jakimś wyznaczonym wcześniej terminie. Czyli ok. 45 zł (strzelam, bazując na cenie biletu studenckiego) za bilet normalny na trasie Szczecin - Warszawa. Na Pendolino i EIC najniższa cena dla biletu normalnego to 49 zł - jest określona pula tych biletów, można kupować już chyba 30 dni przed podróżą - te bilety, jak można się domyślić, bardzo szybko schodzą.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 11:14   #9
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Dot.: Tanie bilety na PKP

Bylam wlasnie zdziwiona takimi cenami. Zastanawia mnie to bo np. Ktos mowil tez gdzies o takich za 20-30 zl gdzie normalnie kolo 60 chodza. Te pewnie beda te z promocji 30 %. Albo jest jakis tajny system o ktorym nie wiemy
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 19:23   #10
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Tanie bilety na PKP

Cytat:
Napisane przez gruniaa Pokaż wiadomość
Bylam wlasnie zdziwiona takimi cenami. Zastanawia mnie to bo np. Ktos mowil tez gdzies o takich za 20-30 zl gdzie normalnie kolo 60 chodza. Te pewnie beda te z promocji 30 %. Albo jest jakis tajny system o ktorym nie wiemy
Jedyna opcja, jaka przychodzi mi jeszcze na myśl, to że facet jest kolejarzem albo ma jakieś zniżki pracownicze bądź zniżki finansowane przez pracodawcę. Obstawiam jednak, że babka zmyślała Gdyby były jakieś tajne systemy wiedziałabym pierwsza
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 00:25   #11
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Dot.: Tanie bilety na PKP

Ha ! Udało mi się kupić bilet ze Szczecina do Warszawy za 4,41 zł. Jedyny haczyk jest taki, że zrobilam to z 30 dniowym wyprzedzeniem i bilet jest wazny tylko na ten konkretny pociag, tego i tego dnia o tej i o tej godzinie. Ale jesli ktos ma zaplanowana taka podroz wczesniej to polecam.

Edytowane przez gruniaa
Czas edycji: 2015-01-06 o 00:27
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 10:59   #12
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Tanie bilety na PKP

w pkp jest zniżka minus 30% od ceny biletu jeżeli sie kupi go z co najmniej 15 dniowym wyprzedzeniem i 20% 7 dni przed
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 06:36   #13
jokasiu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 55
Dot.: Tanie bilety na PKP

Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam...ale dla mnie pkp to zbyt niepewny przewoźnik. Nigdy nie wiadomo jaka przygoda może się na trasie przydarzyć, a z racji że podróżuję sporo służbowo ja sobie na opóźnienia 100 min pozwolić nie mogę.
jokasiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 07:57   #14
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Tanie bilety na PKP

Jeżdze PKP juz od 2 lat k opóźnienia się zdarzały ale maksymalnie pol godziny i to było 2 razy.
Zazwyczaj jeździe regionalnymi które są punktualne ale pospieszne też takie są. Przynajmniej na trasach na których ja jezdze
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 17:16   #15
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Tanie bilety na PKP

Cytat:
Napisane przez jokasiu Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam...ale dla mnie pkp to zbyt niepewny przewoźnik. Nigdy nie wiadomo jaka przygoda może się na trasie przydarzyć, a z racji że podróżuję sporo służbowo ja sobie na opóźnienia 100 min pozwolić nie mogę.
Ale gruniaa nie kupiła biletu na przejazd z przewoźnikiem PKP IC, tylko Przewozy Regionalne. To są 2 zupełnie różne firmy. Poza tym ciągłe spóźnienia pociągów to mit. O wiecznych spóźnieniach mówią ci, którzy zazwyczaj pociągami nie jeżdżą, bazując na medialnych informacjach.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gruniaa Pokaż wiadomość
Ha ! Udało mi się kupić bilet ze Szczecina do Warszawy za 4,41 zł. Jedyny haczyk jest taki, że zrobilam to z 30 dniowym wyprzedzeniem i bilet jest wazny tylko na ten konkretny pociag, tego i tego dnia o tej i o tej godzinie. Ale jesli ktos ma zaplanowana taka podroz wczesniej to polecam.
Piszesz o bilecie nie na pociąg TLK z oferty PKP IC, tylko o promocji Przewozów Regionalnych Fajna oferta, ale liczba dostępnych połączeń bardzo ograniczona, szczególnie teraz.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-09 18:16:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.