Ratunku pomocy...!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-14, 17:03   #1
devilish90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Unhappy

Ratunku pomocy...!!!!!


RATUNKU .......
BYŁAM WCZORAJ U FRYZJERKI ZROBIŁA MI CIEMNA FARBĄ WŁOSY FARBA NAZYWAŁA SIĘ TABAKA...A POD NIE NAŁOŻYŁA NIE GĘSTE CIEŃKIE ZŁOCISTE BLOND PASMA,....ZAMIAST ZNIWELOWAĆ MIEDŹ POGŁĘBIŁA CZERWONAWY POŁYSK EFEKT SZTUCZNY I BARDZO DUŻY KONTRAST.. zadzwoniłam do niej i mi powiedziała że nie da się tego rozjaśnić bo rozjaśniaczem zrobi sie żółtko a moje naturalne po przykładowo dekoloryzacji tez stana sie żółte łamliwe matowe nijakie aa i że żadnej jasniejszej farby na to nie da się położyć (aha mówiła że to się będzie spierać do jasniejszego odcienia a nie do miedzi/rudosci..)
farbowała farbami fryzjerskimi roche lub jakaś podobna nazwa....błagam powiedzcie że mi to zejdzie już bardziej naturalnie wyglądały moje włosy po castingu RATUNKU...jak osiągnać naturalny efekt żeby nie być kontrastowym łbem typu http://sabiwlosy.blog.onet.pl/Chabrowo,2,ID391604119,n http://ikf.styl.fm/img19580.items.19848.jpg
cięte włosy mam niby jak są teraz na topie...czyli zostawione na długości (tylnie) a reszta ścięta przed biust... (średnio mi się to podoba ale włosów sobie nie przywróce jak chodzi o cięcie..czyli ok 10cm różnicy miedzy tylnymi długimi a resztą...

Planuje kupić w drogeri farbe żeby ich wygląd nie był sztuczny kontrastowy lecz bardziej naturalny prosze o rady...jakie to muszą być farby mój naturalny to był ciemny blond..potem castingiem bursztyn czyli miedzianybrąz na które zrobiła mi fryzjerka to co opisałam wyżej...

ZAŁAMANA JESTEM TYM...

PROSZĘ O ODPOWIEDZI.....:pr osi:
Z GÓRY DZIĘKUJĘ
WAŻNE I PILNE (mam tydzień i dwa dni na zmiane..)

Edytowane przez devilish90
Czas edycji: 2010-11-14 o 17:09
devilish90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 19:17   #2
devilish90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Unhappy Dot.: Ratunku pomocy...!!!!!

czy jeśli to były 2 farby renee blanche...jedna jasna którą były robione jasne złotawe pasma (WCZEŚNIEJ JE ROZJAŚNIACZEM POTRAKTOWAŁA....) a druga tabaka czyli taki ciemny brąz....i jeśli mineło kilka dni od farbowania..przy myciu kolor delikatnie schodzi bo widze po pianie to czy...jest szansa żeby to "coś" zeszło z mojej głowy..głowe myje codziennie nawet kilka razy dziennie

PROSZĘ O POMOC...
JAKI SZAMPON MOŻE WYCZYŚCIĆ FARBE...???
I CO ZROBIĆ ŻEBY WŁOSY SZYBCIEJ ODROSŁY???
OBCIEŁA MI 13.5cm ;( ......w dodatku dowiedziałam się u innej fryzjerki w zakładzie że to ścięcie wgl nie jest dobrze wykonane,że jest nierówne dziwne...połowe włosów skróciła o te 13.5cm ;( ......i będzie trzeba te długie co zostawiła jeszcze skrócić o jakieś 5cm jak nie lepiej żeby to miało ręce i nogi

OCZYWIŚCIE JAK ZADZWONIŁAM DO FRYZJERKI TO SIĘ WYPIERA ŻE JA TAK CHCIAŁAM,ŻE NIE ZAREKLAMUJE NIE ZROBI ZA FREE ......JEDNYM SŁOWEM JAK MI W SALONIE FRYZJERSKIM KOBIETA POWIEDZIAŁA BYŁAM DLA JEJ WIZJI KRÓLIKIEM DOŚWIADCZALNYM I JESZCZE ZAPŁACIŁAM ZA TO CO ZROBIŁA Z MOIMI WŁOSAMI ((

JESTEM ZAŁAMANA TYM CO MAM NA GŁOWIE

BARDZO PROSZE O RATUNEK DLA MOICH BIEDNYCH WŁOSÓW

Edytowane przez devilish90
Czas edycji: 2010-11-16 o 17:44
devilish90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.