Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-15, 10:59   #2221
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Każda skóra inaczej zareaguje, ale myślę, że nie należy zwiększać częstotliwości, bo nie widzisz efektów, tylko sukcesywnie stosować tak jak pani przykazała
No i nie denerwuj się tak, lepiej na prawdę poczekać, kilka stron wstecz, masz moje lamenty, bo wszystkie kosmetyki z BU naraz zaczęłam stosować - nie polecam.
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 19:34   #2222
Anoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 107
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Kurcze, dziewuszki możde mi pomozecie Czytalam gdzieś i nie pamietam czy to b ylo na tym wątku o serum z niacynamidem, żelem hiau i jeszcze kilka skl o których zapomniałam :/ Serum bylo z BU Szukałam w sklepie ale nie znalazlam tego produktu. Pozmozecie?
Anoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 20:22   #2223
ddiamentowaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 212
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny jaki bylby najodpowiedniejszy tonik do twarzy, na którą nakladam krem azelo i co 2-3dzien olej tamanu ? bo czytam czytam i juz sie pogubilam w koncu moja twarz pelna przebarwien i blizn potradzikowych
__________________
zapuszczam włoskii
41>42>43>44>45>46>47>48>49>..> 60

staram się jeść tak by nie utyć
ddiamentowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 20:35   #2224
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ddiamentowaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki bylby najodpowiedniejszy tonik do twarzy, na którą nakladam krem azelo i co 2-3dzien olej tamanu ? bo czytam czytam i juz sie pogubilam w koncu moja twarz pelna przebarwien i blizn potradzikowych
Ja przy pielęgnacji biochemicznej używam hydrolatu oczarowego A jeżeli mi się skończy, a zamówienie na BU dla samych hydrolatów mi się nie kalkuluje, ratuję się tonikiem z zieloną herbatą i melisą, o tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ra-wersja.html
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 20:56   #2225
ddiamentowaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 212
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Ja przy pielęgnacji biochemicznej używam hydrolatu oczarowego A jeżeli mi się skończy, a zamówienie na BU dla samych hydrolatów mi się nie kalkuluje, ratuję się tonikiem z zieloną herbatą i melisą, o tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ra-wersja.html
A z toników kwasowych moglabys cos polecic ?
__________________
zapuszczam włoskii
41>42>43>44>45>46>47>48>49>..> 60

staram się jeść tak by nie utyć
ddiamentowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 22:26   #2226
Sheenes
Przyczajenie
 
Avatar Sheenes
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Zestaw - Serum migdałowe AHA 10% (BU)

Witam. Właśnie zamówiłam w/w serum i czekam na dostawę. Co stosujecie po aplikacji? Krem nawilżający, czy można stosować samodzielnie?
__________________
If cats could talk, they wouldn't.
Sheenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 22:34   #2227
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ddiamentowaaaa Pokaż wiadomość
A z toników kwasowych moglabys cos polecic ?
Aaaa, nie zakumałam, wybacz Ogólnie, w sezonie letnim kwasy są raczej nie wskazane A w kremie azelo jest chyba odrobina kwasu salicylowego, więc może na lato wystarczy?Lepiej nie ryzykować i zostawić głębsze kwaszenie się na jesień

Jeżeli mimo to obstajesz przy kwasach, polecam serum migdałowe 10%. Coś mi tam rozjaśniło, ale delikatnie, za to fajnie działało "globalnie", skóra była promienna Generalnie u mnie lepiej sprawdzają się kwasy AHA, tonik AHA/BHA na dłuższą metę nie zrobił nic, trochę się połuszczyłam, ale głównie w tych miejscach, gdzie przebarwień nie miałam Mówię o toniku w starej wersji, nowego na hydrolacie lawendowym nie stosowałam, bo mam uczulenie na lawendę Innych toników z kwasami nie używałam, ale nie odkryję Ameryki, jeśli napiszę, że na Twoim miejscu zdecydowałabym się na tonik z kwasami PHA, jeśli dużo czasu spędzasz na dworze. Jeśli nie, wybrałabym mleczny AHA 8% + filtr SPF 50 Oczywiście, nie codziennie
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 22:52   #2228
ddiamentowaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 212
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Aaaa, nie zakumałam, wybacz Ogólnie, w sezonie letnim kwasy są raczej nie wskazane A w kremie azelo jest chyba odrobina kwasu salicylowego, więc może na lato wystarczy?Lepiej nie ryzykować i zostawić głębsze kwaszenie się na jesień

Jeżeli mimo to obstajesz przy kwasach, polecam serum migdałowe 10%. Coś mi tam rozjaśniło, ale delikatnie, za to fajnie działało "globalnie", skóra była promienna Generalnie u mnie lepiej sprawdzają się kwasy AHA, tonik AHA/BHA na dłuższą metę nie zrobił nic, trochę się połuszczyłam, ale głównie w tych miejscach, gdzie przebarwień nie miałam Mówię o toniku w starej wersji, nowego na hydrolacie lawendowym nie stosowałam, bo mam uczulenie na lawendę Innych toników z kwasami nie używałam, ale nie odkryję Ameryki, jeśli napiszę, że na Twoim miejscu zdecydowałabym się na tonik z kwasami PHA, jeśli dużo czasu spędzasz na dworze. Jeśli nie, wybrałabym mleczny AHA 8% + filtr SPF 50 Oczywiście, nie codziennie
Serum migdalowe stosowalam jakos rok temu i z tego co pamietam to niewiele pomoglo i nie bylam zadowolona z niego zdaje sobie sprawe z tego ze slonce itd i nie mozna ale stosuje codziennie na twarz filtr 50 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rsja-2002.html i dlatego zastanawiam sie nad kwasami,musza te blizny i przebarwienia zniknac bo czuje ze w depresje popadam
__________________
zapuszczam włoskii
41>42>43>44>45>46>47>48>49>..> 60

staram się jeść tak by nie utyć
ddiamentowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 14:25   #2229
Melmania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez xkejti Pokaż wiadomość
kilka stron wstecz, masz moje lamenty, bo wszystkie kosmetyki z BU naraz zaczęłam stosować - nie polecam.
Hahaha, zrobiłam tak samo stanowczo zły pomysł.
Już miałam podnosić lament, że serum Lemon nie działa, że zapycha, że w ogóle be, ale poczekałam, przeczekałam, odstawiłam na trochę wszystko z BU oprócz hydrolatu oczarowego i jak mi się cera uspokoiła wróciłam na razie tylko do serum. Teraz jest super.
Powoli będę włączała odżywczy żel hailuronowy i tonik PHA 6%.
Używam też puder bambusowy jedwab + owies - sprawdza się świetnie.

Oczywiście dalsze zakupy kuszą, oj kuszą ale najpierw sprawdzę czy stan mojej cery się utrzyma.
Na liście oleje do mycia twarzy Polecacie któryś? (mam cerę trądzikową).
Melmania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 14:44   #2230
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Melmania Pokaż wiadomość
Hahaha, zrobiłam tak samo stanowczo zły pomysł.
Już miałam podnosić lament, że serum Lemon nie działa, że zapycha, że w ogóle be, ale poczekałam, przeczekałam, odstawiłam na trochę wszystko z BU oprócz hydrolatu oczarowego i jak mi się cera uspokoiła wróciłam na razie tylko do serum. Teraz jest super.
Powoli będę włączała odżywczy żel hailuronowy i tonik PHA 6%.
Używam też puder bambusowy jedwab + owies - sprawdza się świetnie.

Oczywiście dalsze zakupy kuszą, oj kuszą ale najpierw sprawdzę czy stan mojej cery się utrzyma.
Na liście oleje do mycia twarzy Polecacie któryś? (mam cerę trądzikową).
często pada tu pytanie o olejek do mycia twarzy i ja zawsze polecam olejek z drzewkiem herbacianym, który uwielbiam- za zapach, za komfort stosowania, wydajność i efekty- bardzo ładnie oczyszcza i nie szczypie w oczy (zmywam nim cały makijaż)
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 18:39   #2231
sawalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Question Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam wszystkich Dopiero zaczynam przygodę z biochemią i w związku z tym mam do Was ogromną prośbę- czy możecie doradzić mi które kosmetyki z biochemii urody powinny się znaleźć w pierwszej zamówionej u nich paczce? Tyle tego wszystkiego, że już się pogubiłam. Będę wdzięczna za pomoc. Dodam tylko, że mam cerę normalną, bez blizn, trądziku itp. Moim problemem są cienie pod oczami. Mam 32 lata. Pozdrawiam
sawalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 20:00   #2232
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sawalek Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Dopiero zaczynam przygodę z biochemią i w związku z tym mam do Was ogromną prośbę- czy możecie doradzić mi które kosmetyki z biochemii urody powinny się znaleźć w pierwszej zamówionej u nich paczce? Tyle tego wszystkiego, że już się pogubiłam. Będę wdzięczna za pomoc. Dodam tylko, że mam cerę normalną, bez blizn, trądziku itp. Moim problemem są cienie pod oczami. Mam 32 lata. Pozdrawiam
-peeling enzymatyczny
-olejek do mycia twarzy [pomarańczowy? ]
-wybrany hydrolat [róża? pszenica? ]
-krem [może z kwasem liponowym? z lukrecją?] bądź serum [ polecam flavio! ]

Mam zupełnie inną cerę, więc w nawiasach propozycje

Edytowane przez 201607231719
Czas edycji: 2012-05-16 o 20:03
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 20:52   #2233
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

wczoraj przyszła moja paczka, od złożenia zamówienia czekałam na nią 7dni roboczych, serum azelo-oliwkowe i czysty żel hialuronowy
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 08:41   #2234
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Aha, sawalek - żel hialuronowy odżywczy Zapomniałam o nim.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 09:20   #2235
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Anoa Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewuszki możde mi pomozecie Czytalam gdzieś i nie pamietam czy to b ylo na tym wątku o serum z niacynamidem, żelem hiau i jeszcze kilka skl o których zapomniałam :/ Serum bylo z BU Szukałam w sklepie ale nie znalazlam tego produktu. Pozmozecie?
koleżanko, poszukaj na mazidlach w ekspresowych serach bodajze, zreszta jest wyszukiwarka
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 12:53   #2236
cirill666
Raczkowanie
 
Avatar cirill666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Zrób sobie z tego soku mgiełkę do włosów.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez amatosek Pokaż wiadomość
ja tez jestem dobita, bo nie moge odzalowac tego toniku aloesowego, ktory byl dla mnie swietny, ehhh...
moze rzeczywiscie sobie odpusc, bo ja choc mam cere sucha i wrazliwa ale jakims cudem malo rzeczy mnie uczula, nie wysypuje ani mnie nie zatyka a uzywam mnostwa kosmetykow z BU i tylko ten sok tak mnie zalatwil, reszta dziala swietnie, nawet kwas AHA/BHA 10%, ktory jest ogolnie najmocniejszym hardcorem u mnie sie spisal spiewajaco,
dzis wieczorem sprobowalam jeszcze raz, rozcienczylam z woda w wiekszej ilosci i niestety nawet takie male stezenie ( proporcj: aloes/woda 20/80) tez mnie uczulilo, buzia zaczerwieniona przez ok. pol godziny wiec ja sobie ostatecznie odpuszczam ten sok, choc zdaje sobie sprawe, ze innym moze pasowac, ale radze uwaznie go testowac.
Zrób sobie z tego soku mgiełkę do włosów.
cirill666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 14:00   #2237
amatosek
Raczkowanie
 
Avatar amatosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyszłam się pożalić. Zamówiłam tonik AHA/BHA 10%, użyłam go 4 razy, co 2-3 dni i... nic! Kompletne zero! Owszem, skóra szczypie, czerwieni się, ale nic poza tym. Nie łuszczy się, blizny się nie rozjaśniają. Czy to możliwe, aby tonik był dla mnie za słaby? Może zacznę go używać codziennie?
codziennie?!? lo matko i corko!!! mam nadzieje, ze zartowalas
ja wlasnie teraz na wiosne zrobilam sobie kuracje z AHA/BHA 10% i u mnie to wygladalo tak: mam sucha skore wiec toniku uzywalam tylko raz w tygodniu przez 2 miesiace ( chcialam rozjasnic przebarwienia i sprawic, zeby buzia byla rozjasniona i swiezsza ), wieczorem przecieralam tonikiem twarz, po 20 minutach nakladalam mieszanke zel hialuronowy+olej tamanu, nastepnego dnia buzia jak z fotoshopa zero zaskornikow, cera napieta jak po liftingu, ale od 2 dnia zaczynalo sie zluszczanie i nastepne 3 dni luszczylam sie tak, ze nawet rezygnowalam z nakladania podkladu bo cala bylam w suchych skorkach, mimo codziennego peelingowania. Wierz mi, ze po 2 miesiacach bylam w szoku jak pieknie moja twarza wyglada i jak super podzialalo na przebarwienia, ja mialam glownie na czole ale naprawde bylo ich duzo. Tych najstarszych i najglebszych nie usunelam calkowicie ale w porownaniu ze stanem wyjsciowych to efekt byl naprawde super. Z tym, ze oczywiscie codziennie na twarz filtr 50+ i duzo nawilzania. A jaka masz cere? To jest najsilniejszy tonik kwasowy na BU, dziwie sie, ze nie dziala. Wydaje mi sie, ze powinnas sie uzbroic w cierpliwosc, stosowac go regularnie np przez miesiac czy 2 i dopiero ocenic efekty. Po 2 czy 3 razach to nic nie da efektu "wow"... I pamietaj o filtrach!
trzymaj sie!

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez cirill666 Pokaż wiadomość
Zrób sobie z tego soku mgiełkę do włosów.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------


Zrób sobie z tego soku mgiełkę do włosów.
o kurcze, faktycznie...
a moglabym mi powiedziec jak ta mgielke zrobic?
czy po prostu tym co mam teraz czyli sok z aloesu wymieszany z woda spsikiwac wlosy? i kiedy? na suche czy po myciu?
sorki za proste pytania ale ja wlosy to tylko szampon i odzywka 3 minutowa...

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiamentowaaaa Pokaż wiadomość
Serum migdalowe stosowalam jakos rok temu i z tego co pamietam to niewiele pomoglo i nie bylam zadowolona z niego zdaje sobie sprawe z tego ze slonce itd i nie mozna ale stosuje codziennie na twarz filtr 50 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rsja-2002.html i dlatego zastanawiam sie nad kwasami,musza te blizny i przebarwienia zniknac bo czuje ze w depresje popadam
ja sie tylko wetkne na chwile zeby Ci powiedziec, zebys nie popadala z zadne depresje, wiem, co czujesz, ja tez mam problem z przebarwieniami i tez czasem jestem tym zalamana, ale nie poddaje sie i mam nadzieje, ze w koncu troche je wybiele, bo ze je usune calkowicie, to stracilam nadzieje.
u mnie najlepsze efekty na razie dal AHA/BHA 10%, na jesieni chcialam wyprobowac serum migdalowe, troche mi tez pomoglo serum rozjasniajace z BU i po serum z wit. C tez mialam ladnie rozjasniona i rozswietlona buzie.
a na lato popieram diamentowa, tonik PHA bedzie najlepszy, nawet na stronie BU pisza, ze mozna go stosowac na lato i nawet bez filtrow.
trzymaj sie dzielnie!
amatosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 20:03   #2238
cirill666
Raczkowanie
 
Avatar cirill666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[/COLOR]

o kurcze, faktycznie...
a moglabym mi powiedziec jak ta mgielke zrobic?
czy po prostu tym co mam teraz czyli sok z aloesu wymieszany z woda spsikiwac wlosy? i kiedy? na suche czy po myciu?
sorki za proste pytania ale ja wlosy to tylko szampon i odzywka 3 minutowa...

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------



Ja dolewam odrobinę olei, np. aktualnie dolałam olej z avokado , D-panthenol. W sumie to obojętnie, każdy ma swój własny patent. Tylko tych olei na prawdę ciutkę. Ja pryskam na wilgotne włosy i tylko na końcówki.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez amatosek Pokaż wiadomość
codziennie?!? lo matko i corko!!! mam nadzieje, ze zartowalas
ja wlasnie teraz na wiosne zrobilam sobie kuracje z AHA/BHA 10% i u mnie to wygladalo tak: mam sucha skore wiec toniku uzywalam tylko raz w tygodniu przez 2 miesiace ( chcialam rozjasnic przebarwienia i sprawic, zeby buzia byla rozjasniona i swiezsza ), wieczorem przecieralam tonikiem twarz, po 20 minutach nakladalam mieszanke zel hialuronowy+olej tamanu, nastepnego dnia buzia jak z fotoshopa zero zaskornikow, cera napieta jak po liftingu, ale od 2 dnia zaczynalo sie zluszczanie i nastepne 3 dni luszczylam sie tak, ze nawet rezygnowalam z nakladania podkladu bo cala bylam w suchych skorkach, mimo codziennego peelingowania. Wierz mi, ze po 2 miesiacach bylam w szoku jak pieknie moja twarza wyglada i jak super podzialalo na przebarwienia, ja mialam glownie na czole ale naprawde bylo ich duzo. Tych najstarszych i najglebszych nie usunelam calkowicie ale w porownaniu ze stanem wyjsciowych to efekt byl naprawde super. Z tym, ze oczywiscie codziennie na twarz filtr 50+ i duzo nawilzania. A jaka masz cere? To jest najsilniejszy tonik kwasowy na BU, dziwie sie, ze nie dziala. Wydaje mi sie, ze powinnas sie uzbroic w cierpliwosc, stosowac go regularnie np przez miesiac czy 2 i dopiero ocenic efekty. Po 2 czy 3 razach to nic nie da efektu "wow"... I pamietaj o filtrach!
trzymaj sie!

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------



o kurcze, faktycznie...
a moglabym mi powiedziec jak ta mgielke zrobic?
czy po prostu tym co mam teraz czyli sok z aloesu wymieszany z woda spsikiwac wlosy? i kiedy? na suche czy po myciu?
sorki za proste pytania ale ja wlosy to tylko szampon i odzywka 3 minutowa...

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------



ja sie tylko wetkne na chwile zeby Ci powiedziec, zebys nie popadala z zadne depresje, wiem, co czujesz, ja tez mam problem z przebarwieniami i tez czasem jestem tym zalamana, ale nie poddaje sie i mam nadzieje, ze w koncu troche je wybiele, bo ze je usune calkowicie, to stracilam nadzieje.
u mnie najlepsze efekty na razie dal AHA/BHA 10%, na jesieni chcialam wyprobowac serum migdalowe, troche mi tez pomoglo serum rozjasniajace z BU i po serum z wit. C tez mialam ladnie rozjasniona i rozswietlona buzie.
a na lato popieram diamentowa, tonik PHA bedzie najlepszy, nawet na stronie BU pisza, ze mozna go stosowac na lato i nawet bez filtrow.
trzymaj sie dzielnie!
Ja dolewam odrobinę olei, np. aktualnie dolałam olej z avokado , D-panthenol. W sumie to obojętnie, każdy ma swój własny patent. Tylko tych olei na prawdę ciutkę. Ja pryskam na wilgotne włosy i tylko na końcówki.
cirill666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 20:14   #2239
amatosek
Raczkowanie
 
Avatar amatosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez cirill666 Pokaż wiadomość
[/COLOR]


Ja dolewam odrobinę olei, np. aktualnie dolałam olej z avokado , D-panthenol. W sumie to obojętnie, każdy ma swój własny patent. Tylko tych olei na prawdę ciutkę. Ja pryskam na wilgotne włosy i tylko na końcówki.
dzieki za objasnienie, mam w domu akurat olejek z malin i dzikiej rozy,
wiec zrobie sobie ta mgielke,w ten sposob nie tylko wykorzystam ten nieszczesny aloes to jeszcze moje nedzne wlosiny na tym skorzystaja
dzieki za pomysl
amatosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 20:28   #2240
Sheraa
Przyczajenie
 
Avatar Sheraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Własnie dostałam moja pierwszą paczuszkę i ku mojemu zaskoczeniu dostałam próbkę oleju z pestek malin, o która poprosiłam przy składaniu zamowienia. Spodziewałam sie marnej ilości oleju, ale na oko jest go ok 7ml, więc jestem pozytywnie zaskoczona
Jako pierwszy przetestuje olej tamanu, bo chce zlikwidowac podskórny guzek, który siedzi pod moja skórą już jakieś kilka miesięcy i niczym nie daje rade go zwalczyć (nawet kosmetyczka przy pomocy igły nie dała rady przedostać sie az tak głeboko). Tylko nie wiem ile musze sie tym smarować żeby były jakieś rezultaty...
Sheraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 21:07   #2241
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja też dostałam przedwczoraj moje zamówienie.
Zrobiłam to mleczko jedwabne, użyłam wczoraj i dzisiaj. Zobaczymy jak będzie się przedstawiało, narazie wiem, że konsystencja mi odpowiada - dość lejące ale da się nakładać bez spryskiwacza ( a miałam sobie przelać) a zapach, kwestia upodobań, nie przeszkadza mi - wolę taki zapach niż inne, które mają nawalone niewiadomo ile substancji zapachowych i jakiś innych chemicznych badziewi
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 22:25   #2242
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez amatosek Pokaż wiadomość
codziennie?!? lo matko i corko!!! mam nadzieje, ze zartowalas
ja wlasnie teraz na wiosne zrobilam sobie kuracje z AHA/BHA 10% i u mnie to wygladalo tak: mam sucha skore wiec toniku uzywalam tylko raz w tygodniu przez 2 miesiace ( chcialam rozjasnic przebarwienia i sprawic, zeby buzia byla rozjasniona i swiezsza ), wieczorem przecieralam tonikiem twarz, po 20 minutach nakladalam mieszanke zel hialuronowy+olej tamanu, nastepnego dnia buzia jak z fotoshopa zero zaskornikow, cera napieta jak po liftingu, ale od 2 dnia zaczynalo sie zluszczanie i nastepne 3 dni luszczylam sie tak, ze nawet rezygnowalam z nakladania podkladu bo cala bylam w suchych skorkach, mimo codziennego peelingowania. Wierz mi, ze po 2 miesiacach bylam w szoku jak pieknie moja twarza wyglada i jak super podzialalo na przebarwienia, ja mialam glownie na czole ale naprawde bylo ich duzo. Tych najstarszych i najglebszych nie usunelam calkowicie ale w porownaniu ze stanem wyjsciowych to efekt byl naprawde super. Z tym, ze oczywiscie codziennie na twarz filtr 50+ i duzo nawilzania. A jaka masz cere? To jest najsilniejszy tonik kwasowy na BU, dziwie sie, ze nie dziala. Wydaje mi sie, ze powinnas sie uzbroic w cierpliwosc, stosowac go regularnie np przez miesiac czy 2 i dopiero ocenic efekty. Po 2 czy 3 razach to nic nie da efektu "wow"... I pamietaj o filtrach!
trzymaj sie!
Nie no oczywiście, że to był żart z tym codziennie
No widzisz, Ty po 2 dniu zauważyłaś łuszczenie, a u mnie nic. Nie nakładam nic na ten tonik na noc. Rano tylko smaruję buzię kremem nawilżającym z filtrem i tyle. Mam cerę tłustą/trądzikową z bliznami i ropnymi krostkami. Zużyłam 3 tubki Acne Dermu, ale przestałam widzieć większe efekty, więc stwierdziłam, że zamienię go na ten tonik.
Dziękuję za słowa otuchy
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 23:27   #2243
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Ja też dostałam przedwczoraj moje zamówienie.
Zrobiłam to mleczko jedwabne, użyłam wczoraj i dzisiaj. Zobaczymy jak będzie się przedstawiało, narazie wiem, że konsystencja mi odpowiada - dość lejące ale da się nakładać bez spryskiwacza ( a miałam sobie przelać) a zapach, kwestia upodobań, nie przeszkadza mi - wolę taki zapach niż inne, które mają nawalone niewiadomo ile substancji zapachowych i jakiś innych chemicznych badziewi
ja miałam to mleczko, przelałam do spryskiwacza i zamiast lecieć taką mgiełką, to leciało w formie strumienia więc bez sensu
a zapach mi się strasznie nie podobał, taki ciężki
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 00:20   #2244
amatosek
Raczkowanie
 
Avatar amatosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Nie no oczywiście, że to był żart z tym codziennie
No widzisz, Ty po 2 dniu zauważyłaś łuszczenie, a u mnie nic. Nie nakładam nic na ten tonik na noc. Rano tylko smaruję buzię kremem nawilżającym z filtrem i tyle. Mam cerę tłustą/trądzikową z bliznami i ropnymi krostkami. Zużyłam 3 tubki Acne Dermu, ale przestałam widzieć większe efekty, więc stwierdziłam, że zamienię go na ten tonik.
Dziękuję za słowa otuchy
wiesz przypomnialo mi sie, ze zanim sama go kupilam szukalam opini w necie i znalazlam notke jednej dziewczyny na blogu, ze u mniej tez ten tonik nie zrobil totalnie nic z cera, znalazlam go i Ci wklejam link, widac po prostu na niektorych on po prostu nie dziala i tyle.
zycze Ci, zebys znalazla jakas miksturke, ktora Ci pomoze
buziaki
http://bzeltynka.blogspot.com/2011/1...biochemii.html
amatosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 02:17   #2245
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

dziewczyny, ratunku
od kilku tygodniu stosuję krem rozjaśniający azelo/bha z BU - wszystko się ładnie zmieszało, krem osiągnął pożądaną konsystencję i barwę, przechowuję go w lodówce.. od kilku dni wyławiam z kremu białe GRUDKI - różnej wielkości - co to może być i czemu tak się dzieje? Czy to kwas salicylowy się zgrudkował? Mogę normalnie stosować krem, może ktoś miał podobną przygodę?
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 10:40   #2246
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja nie wiem co sie dzieje z konsystencjami BU
chwile temu pisałam o moim glucie w eliksirze winogronowym, wlasnie zuzyłam porcje ze szklanej buteleczki i stwierdziłam ze wyciągne sobie z lodówki zapas zeby przez noc doszedł do temperatury pokojowej i rano go sobie przeleje.
No i dzis patrze, a tam o dziwo konsystencja nawet ok, ale (jak jest zalecane) przed przelaniem stwierdziłam, ze potrząsne butelką zeby sie składniki ładnie połączyły. Pomerdałam chwilke i co? Eliksir zmienił konsystencje na tak glutowatą, ze nie dałam rady ani go przelać do buteleczki, ani nabrac pipetką chyba nożem go bede teraz odkrawac
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 11:05   #2247
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

metice
Miałam to samo przy pierwszym opakowaniu tego kremu. Powstały drobne grudki, dość ostre więc drażniły przy nakładaniu i też myślę, że to był kwas, ale zużyłam do końca mimo to. Teraz kończę drugie opakowanie i jest wszystko w porządku (no może końcówka zaczęła się rozwarstwiać i oleje wypływają). Nauczona poprzednim doświadczeniem ten nowy zestaw mieszałam baaardzo dokładnie i długo i jest ok. Dodam, że żadnego z nich nie trzymałam w lodówce.
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 11:19   #2248
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
dziewczyny, ratunku
od kilku tygodniu stosuję krem rozjaśniający azelo/bha z BU - wszystko się ładnie zmieszało, krem osiągnął pożądaną konsystencję i barwę, przechowuję go w lodówce.. od kilku dni wyławiam z kremu białe GRUDKI - różnej wielkości - co to może być i czemu tak się dzieje? Czy to kwas salicylowy się zgrudkował? Mogę normalnie stosować krem, może ktoś miał podobną przygodę?
Z moim kremikiem jest wszystko ok, może próbuj go mieszać przed nałożeniem na twarz
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 12:33   #2249
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
dziewczyny, ratunku
od kilku tygodniu stosuję krem rozjaśniający azelo/bha z BU - wszystko się ładnie zmieszało, krem osiągnął pożądaną konsystencję i barwę, przechowuję go w lodówce.. od kilku dni wyławiam z kremu białe GRUDKI - różnej wielkości - co to może być i czemu tak się dzieje? Czy to kwas salicylowy się zgrudkował? Mogę normalnie stosować krem, może ktoś miał podobną przygodę?
nie wiem skąd te grudki, może niedokładnie wymieszany? wątpię żeby miało to wpływ na działanie kosmetyku.
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 12:44   #2250
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Przymierzam się właśnie do swojego pierwszego zamówienia z BU, planuję kupić:

- peeling enzymatyczny
- puder bambusowy z jedwabiem
- hydrolat oczarowy - ma może ktoś już tą nową wersję ? działa tak samo jak stara ?
Waham się między serum Flavo C, a azelo-oliwkowe - które poleciłybyście bardziej do cery: 25 letniej, mieszanej, naczynkowej, ze skłonnością do różnych niespodzianek i pierwszymi zmarszczkami mimicznymi na czole ?
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.