Prezent dla chłopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 10:40   #1
Splawik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17

Prezent dla chłopaka


Czy macie może jakieś pomysły odnośnie prezentu dla chłopaka? Jesteśmy już razem 5 miesięcy, chciałbym, żeby miał ode mnie coś, co będzie mu o mnie przypominało, z czego się ucieszy, albo co będę mógł dać mu na rocznicę związku. Albo może po prostu mógłbym coś zrobić, nie koniecznie kupić? Kompletnie nie mam głowy do takich rzeczy, nie powiem wam co zrobiłem na jego urodziny, bo mnie wyśmiejecie, więc myślałem sobie, że was się poradzę, w razie czego będę miał już na co zbierać pieniądze
Zastanawiałem się nad obrączką, ale nie wiem jak by na to zareagował, a poza tym kompletnie nie znam zwyczajów odnośnie dawania obrączek (czyli kiedy, jakie, z jakiej okazji itp.). Jakbym chciał mu dać obrączkę, to czy sobie też powinienem kupić? To nie głupie takie kupowanie samemu sobie? Ale z drugiej strony nie chciałbym, żeby on nosił ją sam.

Edytowane przez Splawik
Czas edycji: 2011-08-23 o 10:47
Splawik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:16   #2
xxxmadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 324
Dot.: Prezent dla chłopaka

na obrączke według mnie za wcześnie

w ogóle twierdze, że na takie 'oficjalniejsze' prezenty jest jeszcze za wczas. na rocznice jak najbardziej .

jesli bardzo chcesz dać jakiś prezent to może jakiś t-shirt i wspólne zdjęcie w ramce do tego? mam na myśli, dać coś zwyklejszego, z czego się ucieszy, a jednocześnie dodać do tego zdjęcie, czy coś co bedzie mu się kojarzyło z tobą. prezet gotowy
xxxmadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 15:39   #3
Splawik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Prezent dla chłopaka

Rzeczywiście z tą obrączką to chyba jeszcze nie teraz

A co do prezentu... jednak od t-shirtu wolałbym dać mu coś bardziej "od serca", niż taki codzienny przedmiot, bo nie chodzi mi po prostu o kupienie mu jakiejś rzeczy, ale żeby to było miłe, serdeczne i wywoływało na jego twarzy uśmiech Ze zdjęciem w ramce to już lepsza opcja, ale niestety on nie mieszka sam i raczej nikomu o nas nie mówimy, wiec nie mógłby sobie tak postawić zdjęcia bez podejrzeń, eh, wiecie jak to jest...
Splawik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:01   #4
Shikinata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 876
Dot.: Prezent dla chłopaka

Po pierwsze to w nieodpowiednim miejscu napisałaś . A po drugie jak coś od serca to może zrób mu jakieś ciacho , a do tego hmm nie wiem co , skoro piszesz , że zdjęcie też tak średnio . A tak w ogóle to może napiszesz czym sie interesuje ,zawsze coś łatwiej wymyślec .
Shikinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:45   #5
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: Prezent dla chłopaka

może jakaś płyta z Waszymi ulubionymi piosenkami?
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.