Panowie i damskie ciuszki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-14, 14:14   #1
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827

Panowie i damskie ciuszki


Do założenia tego wątku zainspirował mnie odcinek "Rozmów w toku: Dlaczego mężczyzna zakłada figi i przykleja tipsy". Nie oglądałam, widziałam tylko reklamę, jakiś czas temu czytałam również na ten temat artykuł i tak ten temat łazi za mną.

Nie znam żadnego pana, który miałby takie hobby. Z tego, co wiem panowie się tylko przebierają, nie mają skłonności homoseksualnych. Czy mi to przeszkadza? Nie. Ale... no właśnie, ALE; ale nie związałabym się z panem z takim hobby. A co jeśli po iluś tam latach małżeństwa [z gromadką dzieci na karku] dowiadujemy się, że ten mój mityczny kochanek i wspaniały ojciec ma takie nietypowe hobby Przekreślić wszystko i odejść? Trudno mi się odnaleźć w tej mojej dwulicowości Przyjaciel, znajomy - TAK, ale nigdy partner.

A co w o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji i do gdybania
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 14:31   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Panowie i damskie ciuszki

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Do założenia tego wątku zainspirował mnie odcinek "Rozmów w toku: Dlaczego mężczyzna zakłada figi i przykleja tipsy". Nie oglądałam, widziałam tylko reklamę, jakiś czas temu czytałam również na ten temat artykuł i tak ten temat łazi za mną.

Nie znam żadnego pana, który miałby takie hobby. Z tego, co wiem panowie się tylko przebierają, nie mają skłonności homoseksualnych. Czy mi to przeszkadza? Nie. Ale... no właśnie, ALE; ale nie związałabym się z panem z takim hobby. A co jeśli po iluś tam latach małżeństwa [z gromadką dzieci na karku] dowiadujemy się, że ten mój mityczny kochanek i wspaniały ojciec ma takie nietypowe hobby Przekreślić wszystko i odejść? Trudno mi się odnaleźć w tej mojej dwulicowości Przyjaciel, znajomy - TAK, ale nigdy partner.

A co w o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji i do gdybania
Ami, sądzę, że był już taki wątek i to dość burzliwy...
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 14:58   #3
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Panowie i damskie ciuszki

No właśnie szukałam tak pobieżnie, bo nie bardzo wiem, co mam wpisać w wyszukiwarkę
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 15:01   #4
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Panowie i damskie ciuszki

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
No właśnie szukałam tak pobieżnie, bo nie bardzo wiem, co mam wpisać w wyszukiwarkę
Znalazłam
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=transwestyta
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 15:01   #5
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Panowie i damskie ciuszki

nigdy ale to nigdy nie związałabym się z takim facetem, jest to dla mnie całkowicie nie męskie i dzwnie bym się czuła z takim mężczyzną .
Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji że mój mąż po iluś tam latach ujawania się z tym albo ja to odkrywam .. cięzko by mi było ze względu na jego ''hobby '' :/ ale i na fakt że przez jakiś tam okres czasu to ukrywał, czyli oszukiwał mnie .. ogólnie mówiąc uważam że żaden normalny facet nie będzie tego praktykował, czyli przebieał się za kobiete, malował, robił wszystkie czynnosci kosmetyczne jakie robi większosc kobiet ..Ja chce mieć 100% mężczyzne, a taki napewno nie będzie bawił się w takie przebieranki.
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 15:32   #6
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Panowie i damskie ciuszki

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość


Nie o taką burzliwą dyskusję mi chodziło
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 18:44   #7
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Panowie i damskie ciuszki

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
nigdy ale to nigdy nie związałabym się z takim facetem, jest to dla mnie całkowicie nie męskie i dzwnie bym się czuła z takim mężczyzną .
Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji że mój mąż po iluś tam latach ujawania się z tym albo ja to odkrywam .. cięzko by mi było ze względu na jego ''hobby '' :/ ale i na fakt że przez jakiś tam okres czasu to ukrywał, czyli oszukiwał mnie .. ogólnie mówiąc uważam że żaden normalny facet nie będzie tego praktykował, czyli przebieał się za kobiete, malował, robił wszystkie czynnosci kosmetyczne jakie robi większosc kobiet ..Ja chce mieć 100% mężczyzne, a taki napewno nie będzie bawił się w takie przebieranki.
To mi uświadamia jaką musieli przejść długą drogę mężczyźni, kiedy kobiety się emancypowały i jestem pełna podziwu Kobieta i spodnie?
Lubię mężczyzn, którzy są spartanami, czyli potrzebują mało rzeczy, żeby żyć, [co nie znaczy, że nie dbają o siebie], więc wyklucza to podkradanie mojego tuszu do rzęs

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-03-14 o 18:53
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 18:51   #8
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Panowie i damskie ciuszki

Totalnie źle bym się czuła wiedząc lub widząc swojego faceta w damskim przebraniu.Nie zaakceptowałabym tego u swojego partnera- osoby która mnie pociąga z racji męskiej natury itp, która darzę uczuciem!
Padłabym na zawał najprawdopodobniej:mdleje :
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 22:33   #9
Majlajf
Raczkowanie
 
Avatar Majlajf
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 290
Dot.: Panowie i damskie ciuszki

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Totalnie źle bym się czuła wiedząc lub widząc swojego faceta w damskim przebraniu.Nie zaakceptowałabym tego u swojego partnera- osoby która mnie pociąga z racji męskiej natury itp, która darzę uczuciem!
Padłabym na zawał najprawdopodobniej:mdleje :
Nie możemy oceniać sytuacji, gdy jej nie znamy.
Nie znalazłaś się w takim położeniu .., więc mówienie, że nie zaakceptowałabyś tego jest bynajmniej nie na miejscu. Jeśli prawdziwie kochasz swojego mężczyznę, nie rzuciłabyś go z dnia na dzień - widząc go w damskim ubraniu. Czy naprawdę Twoje uczucie uległoby diametralnej zmianie? Czy przestałabyś darzyć go miłością, gdybyś o tym wiedziała? W takim razie miłość ta nie jest prawdziwa, bo czyż nie polega ona na akceptowaniu ludzkich wad? Wyjść z owej sytuacji jest wiele, ale zapewne każdy wybrałby szczerą rozmowę, bo wystawienie walizek za drzwi nie jest wspaniałym pomysłem. Nie znasz przyczyn jego zachowania ... A co z tym idzie nie możesz z góry go przekreślać ...
__________________
Czy Kiedykolwiek ...
Zamknąłeś Swe Oczy i Zaufałeś ,
Po Prostu Zaufałeś ?
Wyrzuciłeś Garść Brokatu w Powietrze ?
Stanąłeś Twarzą w Twarz Ze Strachem ?
To Tylko Połowa Drogi Do Miejsca, Skąd Nie Ma Powrotu ...

... Kochamy Się <33
Majlajf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:34   #10
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: Panowie i damskie ciuszki

Cytat:
Napisane przez Majlajf Pokaż wiadomość
Nie możemy oceniać sytuacji, gdy jej nie znamy.
Nie znalazłaś się w takim położeniu .., więc mówienie, że nie zaakceptowałabyś tego jest bynajmniej nie na miejscu. Jeśli prawdziwie kochasz swojego mężczyznę, nie rzuciłabyś go z dnia na dzień - widząc go w damskim ubraniu. Czy naprawdę Twoje uczucie uległoby diametralnej zmianie? Czy przestałabyś darzyć go miłością, gdybyś o tym wiedziała? W takim razie miłość ta nie jest prawdziwa, bo czyż nie polega ona na akceptowaniu ludzkich wad? Wyjść z owej sytuacji jest wiele, ale zapewne każdy wybrałby szczerą rozmowę, bo wystawienie walizek za drzwi nie jest wspaniałym pomysłem. Nie znasz przyczyn jego zachowania ... A co z tym idzie nie możesz z góry go przekreślać ...
moja miłość by się skończyła... jestem tolerancyjna ale bez przesady motor toleruje ale nigdy przebieranek za kobietę
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:48   #11
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Panowie i damskie ciuszki

Cytat:
Napisane przez Majlajf Pokaż wiadomość
Nie możemy oceniać sytuacji, gdy jej nie znamy.
Nie znalazłaś się w takim położeniu .., więc mówienie, że nie zaakceptowałabyś tego jest bynajmniej nie na miejscu. Jeśli prawdziwie kochasz swojego mężczyznę, nie rzuciłabyś go z dnia na dzień - widząc go w damskim ubraniu. Czy naprawdę Twoje uczucie uległoby diametralnej zmianie? Czy przestałabyś darzyć go miłością, gdybyś o tym wiedziała? W takim razie miłość ta nie jest prawdziwa, bo czyż nie polega ona na akceptowaniu ludzkich wad? Wyjść z owej sytuacji jest wiele, ale zapewne każdy wybrałby szczerą rozmowę, bo wystawienie walizek za drzwi nie jest wspaniałym pomysłem. Nie znasz przyczyn jego zachowania ... A co z tym idzie nie możesz z góry go przekreślać ...
Nie, nie, nie...Jakoś nie potrafie takiego zachowania zakwalifikować jako "akceptowanie wady"! Wadą to jest bałaganiarstwo, nie wiem...nadmierne palenie paperosów, ale nie przebieranie się w damskie ciuszki!

Cytat:
Napisane przez teofano86 Pokaż wiadomość
moja miłość by się skończyła... jestem tolerancyjna ale bez przesady motor toleruje ale nigdy przebieranek za kobietę
Moja również!
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 13:13   #12
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: Panowie i damskie ciuszki

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Nie, nie, nie...Jakoś nie potrafie takiego zachowania zakwalifikować jako "akceptowanie wady"! Wadą to jest bałaganiarstwo, nie wiem...nadmierne palenie paperosów, ale nie przebieranie się w damskie ciuszki!
no ja też bym wszelkich zboczeń nie klasyfikowała jako wad... bo w końcu wyjdzie na to, że najgorsi zboczeńcy to nie zboczeńcy tylko "zwykli ludzie" ze zwykłymi wadami, które trzeba akceptować... a ja mówię temu stanowcze NIE
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.