Essence cz. II - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 10:49   #3031
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
No i do Krosna w końcu 50's dotarło . Stan z godziny 13 - limitowanka pełna, bez jednego lakieru (róż) minus moje zakupy . Ale możliwe, że czegoś jeszcze brakuje, bo jak wychodziłam to ktoś się kręcił koło szafy.

Wiedziałam, że pędzelek będzie mały, ale i tak mnie zaskoczył, naprawdę malusi ale za to bosko miękki i będzie mi służył jako pędzel do różu.

Kupiłam jeszcze róż, który ma znacznie bardziej pasujący do mojej skóry kolor niż ten normalny Essence, najciemniejszy lakier i różową pomadkę, która jest świetna, ale ma trochę krótki sztyft.


Teraz tylko mam nadzieję, że pojawi się u nas Jelly Baby, bo skoro po GR pojawiło się 50's to znaczyłoby, że jest u nas co druga limitowanka, czyli JB miałoby przepaść .
Właśnie czekałam na takie wieści Oby jutro czekał na mnie pędzel i róż
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 11:49   #3032
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
A mozesz dokąłdnie napisać jaką masz karnację? bo ja sie zastanawiam czy mnie będzie pasowac ten róż
srednia (jesli chodzi o odcien), ciepla. raczej brazy do mnie pasuja.. Wygladam dziwnie z tym rozem. Na codzien niby moze byc. W ogole on jest dziwny, nie daje sie nakladac pedzelem, bardzo sie kruszy i robi plamy. Wole stanowczo roz standardowy Essence. Strony z polyskiem uzylam raz jako cien :P
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 11:53   #3033
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
melduję,że byłam wczoraj w chorzowskiej naturze i brak limtowanki
Pisałam już, że wg pani z natury ma być w poniedziałek
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 11:57   #3034
dziubaczek
Zadomowienie
 
Avatar dziubaczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 270
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Zdenerwowałam się Poleciałam specjalnie do Natury w Magnolii i co? i NIC. Nie dość, że nie było 50's to w ogóle mało co na stojaku można było znaleźć
Myślałam, że kupie kredkę, bo mi się kończy a tu niespodzianka - nie ma. Różu tez nie było. Nie wiem co jest nie tak z ta Naturą w Magnolii. A do Astry mi nie po drodze Widziałam jeszcze jedna Naturę na trasie od powstańców na bielany, w pobliżu jest też rossmann. Nie pamiętam ulicy Wiecie może czy tam tez maja taki kiepski asortyment jeśli chodzi o Essence?
Informacja dla wrocławianek. 50's fever pojawiło się w Magnolii. Właśnie z niej wróciłam. Jest wszytko Calutka limitówka nietknięta
dziubaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:19   #3035
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Essence cz. II

czy w szczecinie dostanę pędzel? w naturze koło bramy portowej w piątek wszystkie były wymiecione >.< a do drugiej, na milczańskiej mam jeszcze dalej, wolałabym nie jechać na darmo...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:40   #3036
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dziubaczek Pokaż wiadomość
Informacja dla wrocławianek. 50's fever pojawiło się w Magnolii. Właśnie z niej wróciłam. Jest wszytko Calutka limitówka nietknięta
a Ty nic nie wzielas?

ja chyba przez mone sie skusze na jakas szminke
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:45   #3037
dziubaczek
Zadomowienie
 
Avatar dziubaczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 270
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a Ty nic nie wzielas?

ja chyba przez mone sie skusze na jakas szminke
Ja już w czwartek odwiedziłam inną naturę i kupiłam pędzel, róż, 3 cienie, 2 szminki i 2 lakiery do paznokci i na razie basta na essence, bo nie mam kasy
dziubaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 12:55   #3038
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dziubaczek Pokaż wiadomość
Ja już w czwartek odwiedziłam inną naturę i kupiłam pędzel, róż, 3 cienie, 2 szminki i 2 lakiery do paznokci i na razie basta na essence, bo nie mam kasy
ale nakupilas!
no to sie nie dziwie ze mogly sie fundusze pokonczyc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 12:57   #3039
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
czy w szczecinie dostanę pędzel? w naturze koło bramy portowej w piątek wszystkie były wymiecione >.< a do drugiej, na milczańskiej mam jeszcze dalej, wolałabym nie jechać na darmo...
Bardzo chciałabym pomóc ale miałam jechać wczoraj na milczańską i niestety nie dotarłam.Jak wchodziło GR to pamiętam że na milczańskiej długo cały asortyment był nietknięty.Jak jest z 50's tego nie wie nikt.
Pogoda ładna to zrób sobie wycieczkę.Wczoraj byłam w naturze na niepodległości to niestety nic nie dorzucili.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 13:04   #3040
dziubaczek
Zadomowienie
 
Avatar dziubaczek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 270
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale nakupilas!
no to sie nie dziwie ze mogly sie fundusze pokonczyc
Tak w ogóle to ja omijałam essence szerokim łukiem, bo miałam kiedyś złe doświadczenia z cieniami do oczu. Ale dzięki temu wątkowi wróciłam do tych kosmetyków na nowo i oczywiście zaopatrzyłam się w róże, pudry (m.in. AOH), kredki LL i inne kosmetyki, i jestem zadowolona.
dziubaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 13:34   #3041
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. II

Byłam wczoraj na imprezie i oczywiście musiałam (no po prostu musiałam) stworzyć make up za pomocą nowych cieni (zakupiłam 02 i 03). Wyszło pięknie. Cienie przetrzymały cała imprezę, co prawda pod koniec zaczęły się trochę rolować, ale nie ma się co dziwić. No i zmyć je było też bardzo łatwo. Jestem zadowolona
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 13:41   #3042
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dziubaczek Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to ja omijałam essence szerokim łukiem, bo miałam kiedyś złe doświadczenia z cieniami do oczu. Ale dzięki temu wątkowi wróciłam do tych kosmetyków na nowo i oczywiście zaopatrzyłam się w róże, pudry (m.in. AOH), kredki LL i inne kosmetyki, i jestem zadowolona.
no za taka cene jakosc jest swietna ja uwielbiam kredki teraz czekam na 50 zeby spr te wszystkie cuda szkoda tylko ze testerow nie ma:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 13:54   #3043
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Essence cz. II

chyba się wypiszę z tego wątku, bo skończę u czubków! Poszłam dziś do Natury, tylko żeby kupić to co niezbędne, no i oczywiście nie wytrzymałam!
kupilam sobie rózowy lakier i róż 50's (zupełnie bez potrzeby, bo wygląda zupełnie jak mój różowy cień satin matt z Bell, którego stosuję zamiast różu)

Ale w ogóle widzę że kolekcja prawie nie tknięta.. Przypuszczam, że w promieniu kilku kilometrów nie ma ani jednej wizażanki, zamieszkującej tę część miasta..
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 14:00   #3044
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Essence cz. II

ja była 2 razy juz w zieleńcu w toruniu ale pędzli to tam nie widziałam widocznie ślepa jestem i różu też żadnego nie widziałam ale zakupiłam ten wychwalany puder rozświetlający stał jeden smutny czekał na mnie widocznie kredkę long lasting srebrną i poczwórny cień http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22062 z cienia nie jestem zbytnio zadowolona ale z pudru i kredki bardzo i następnym razem jak będę koło zieleńca to znowu pójdę coś kupić
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 14:09   #3045
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ja była 2 razy juz w zieleńcu w toruniu ale pędzli to tam nie widziałam widocznie ślepa jestem i różu też żadnego nie widziałam ale zakupiłam ten wychwalany puder rozświetlający stał jeden smutny czekał na mnie widocznie kredkę long lasting srebrną i poczwórny cień http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22062 z cienia nie jestem zbytnio zadowolona ale z pudru i kredki bardzo i następnym razem jak będę koło zieleńca to znowu pójdę coś kupić
o prosze. a keidy bylas?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 14:10   #3046
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ja była 2 razy juz w zieleńcu w toruniu ale pędzli to tam nie widziałam widocznie ślepa jestem i różu też żadnego nie widziałam ale zakupiłam ten wychwalany puder rozświetlający stał jeden smutny czekał na mnie widocznie kredkę long lasting srebrną i poczwórny cień http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22062 z cienia nie jestem zbytnio zadowolona ale z pudru i kredki bardzo i następnym razem jak będę koło zieleńca to znowu pójdę coś kupić
A jak byłaś to była już wystawiona/dostępna limitowanka 5o's fever?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 14:21   #3047
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

hehehe, no a tak w ogole to roze tam sa :P mineralne na samym dole i pedzle kabuki :P ( no to tak lapiac za slowka) ;P
no ale pewnie nie byylo jeszcze limitowanki
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:17   #3048
iga333
Rozeznanie
 
Avatar iga333
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 530
Dot.: Essence cz. II

Właśnie pomalowałam paznokcie najjaśniejszym odcieniem lakieru. Kolor fajny. Lakier rzadki, łatwo się rozprowadza, nie robi smug. Nie dość, że lakieru jest bardzo dużo w słoiczku, to jeszcze pędzelek sięga do samego dna!
Jeszcze tylko trwałość muszę obadać
iga333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:17   #3049
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
o prosze. a keidy bylas?
jakoś w zeszłym tyg ost raz w środę chyba i nie widziałam limitówki
a nie widziałam pędzli a patrzyłam na ost półkę bo były tam pudry mineralne ale widocznie zapatrzyłam się na te pudry i już nie zauważyłam pędzli
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 15:20   #3050
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
jakoś w zeszłym tyg ost raz w środę chyba i nie widziałam limitówki
a nie widziałam pędzli a patrzyłam na ost półkę bo były tam pudry mineralne ale widocznie zapatrzyłam się na te pudry i już nie zauważyłam pędzli
Pędzle kabuki i róże mineralne są w stałej ofercie essence, ale pędzle do różu i róż z limitowanki 5o'sf pojawiły się najprawdopodobniej w czwartek.
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:21   #3051
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Bardzo chciałabym pomóc ale miałam jechać wczoraj na milczańską i niestety nie dotarłam.Jak wchodziło GR to pamiętam że na milczańskiej długo cały asortyment był nietknięty.Jak jest z 50's tego nie wie nikt.
Pogoda ładna to zrób sobie wycieczkę.Wczoraj byłam w naturze na niepodległości to niestety nic nie dorzucili.
dzięki wielkie zachęciłaś mnie do działania. mam nadzieję, że zdołam jutro po szkole pojechać tam i dostać pędzel
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:25   #3052
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Pędzle kabuki i róże mineralne są w stałej ofercie essence, ale pędzle do różu i róż z limitowanki 5o'sf pojawiły się najprawdopodobniej w czwartek.
aha no to może w pon podjadę do zieleńca i zobaczę te pędzle ze stałej oferty bo na noś z limitowanki już nie liczę bo pewnie nie będzie ale, że nie widziałam pędzli to nie wiem jak ja patrzyłam a jeszcze się specjalnie za nimi rozglądałam
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:37   #3053
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

lece jutro na pocieszenie sie do natury mam nadzieje ze nie beda sie rzucac na ta limitowanke jak juz kupie to co chce to beda mogli dopiero sie rzucac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 15:59   #3054
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
jakoś w zeszłym tyg ost raz w środę chyba i nie widziałam limitówki
a nie widziałam pędzli a patrzyłam na ost półkę bo były tam pudry mineralne ale widocznie zapatrzyłam się na te pudry i już nie zauważyłam pędzli
dost awy sa przewaznie we wtorki i czwartki, z tym, ze essence z moich obserwacji jest zawsze w czwartki..

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
aha no to może w pon podjadę do zieleńca i zobaczę te pędzle ze stałej oferty bo na noś z limitowanki już nie liczę bo pewnie nie będzie ale, że nie widziałam pędzli to nie wiem jak ja patrzyłam a jeszcze się specjalnie za nimi rozglądałam
sadze, ze bedzie prawie cala. ta natura w zielencu jest malo obleganana, tak samo jak inne sklepy tam..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 17:01   #3055
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Essence cz. II

panie z natury na górze MC nie wiedziały NIC o limitowance, dalej straszą resztki GR. zaczęły się dopytywać skąd wiem i czy widziałam limitowankę w innych miejscach - to im odpowiedziałam że 'koleżanki' (no bo w końcu jesteśmy znajomymi z wątku ) już widziały w innych miastach. babka z westchnieniem podała mi nową gazetkę mówiąc że ona nie widziała żadnej limitowanki. jak jej pokazałam tryumfalnie palcem to skapitulowała i przyznała że od dnia obowiązywania gazetki POWINNA BYĆ. hm, no super. ciekawe czy rzeczywiście tak będzie
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 17:06   #3056
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Bitter z tym, ze na koncu hazetki jest napisane, ze nie w kazdej naturze musi byc ten asortyment..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 17:24   #3057
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

bitter, czy to znaczy, że jesteś w posiadaniu nowej gazetki i że mogłabyś wrzucić jej skany do wątku o Naturze?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 17:53   #3058
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Bitter z tym, ze na koncu hazetki jest napisane, ze nie w kazdej naturze musi byc ten asortyment..
ha! tego nie doczytałam
no ale żeby w warszawie nie było, będę musiała wybrać się do natury w rodzinnym mieście i tyle - tam nic nigdy nie schodzi z limitowanek

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
bitter, czy to znaczy, że jesteś w posiadaniu nowej gazetki i że mogłabyś wrzucić jej skany do wątku o Naturze?
zgrzeszyłam okrutnie i gdzieś ją posiałam więc nie mogę zrobić skanów mogę jutro zajść jak będę wracała z uczelni i wziąć
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 17:57   #3059
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
zgrzeszyłam okrutnie i gdzieś ją posiałam więc nie mogę zrobić skanów mogę jutro zajść jak będę wracała z uczelni i wziąć
Będę wdzięczna
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 18:25   #3060
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dziubaczek Pokaż wiadomość
Informacja dla wrocławianek. 50's fever pojawiło się w Magnolii. Właśnie z niej wróciłam. Jest wszytko Calutka limitówka nietknięta

Oj, a ja w Magnolii najwcześniej będę w piątek Mam nadzieję, że do tego czasu coś się ostanie
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.