Kosmetyki M.A.C - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 08:28   #3991
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
U nas raczej nie będzie Sugarsweet, aktualnie szykują kolekcję Colour Ready
W stanach kolekcja Sugarsweet jest już dostępna i ja właśnie się do niej przymierzam
Zacofana MACowo jestem ostatnio No to MAC w Polsce mnie zaskakuje bo myślałam że jako mała kolekcja jej nie będzie a tu zaskoczenie. Ale i tak sobie odpuszczę bo nic co bym mi było potrzebne.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:22   #3992
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
U nas raczej nie będzie Sugarsweet, aktualnie szykują kolekcję Colour Ready
W stanach kolekcja Sugarsweet jest już dostępna i ja właśnie się do niej przymierzam
A ja upatrzyłam sobie błyszczyk no nic może coś z kolekcji Colour Ready sobie wybiorę,a na kiedy ją planują ?? niecierpliwa kobieta ze mnie


Edytowane przez misiaczek187
Czas edycji: 2009-03-18 o 09:43
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 18:18   #3993
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Wiem, że już jesteście zmęczone "Kotkiem", ale zgodnie z obietnicą wkleję zdjęcia. Ostatecznie nie byłam w Warszawie, wszystko zamówiłam przez jedną Wspaniałą Wizażankę - nie żałuję żadnego zakupu, kosmetyki piękne zarówno pod względem opakowań jak i ich samych.
Ulubionym kosmetykiem jest oczywiście balsam do ust Pink Fish i pewnie nikogo to nie dziwi - cudem udało mi się go dostać, panie w MAC w Warszawie dostały 3 sztuki - chciałam 2, niestety jedna musiała zostać przeznaczona na tester, a druga musiała iść do sprzedaży...
Sytuacja w polskim MAC jeszcze długo będzie pozostawała wiele do życzenia. Następną kolekcję na którą składać będę zamówienie jest Sugarsweet - nie wiem dlaczego nie będzie jej w Polsce, a kurs dolara nie jest fajny - ale co innego pozostało? Z "przykrością" stwierdzam, że MAC uzależnia w miarę kupowania
Poniżej zdjęcia wszystkiego co mam z HK + całego mojego aktualnego MACowego zbioru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (59,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (40,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (40,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (33,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (46,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (51,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (46,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24.jpg (18,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25.jpg (42,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27.jpg (39,3 KB, 38 załadowań)
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 18:20   #3994
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Kosmetyki M.A.C

I więcej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29.jpg (44,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 30.jpg (23,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31.jpg (18,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32.jpg (12,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (14,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 41.jpg (57,4 KB, 98 załadowań)
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 18:26   #3995
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
I więcej:
Śliczności Z kotowatej serii podobał mi się ten szary lakier. Pięknota z niego
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 18:36   #3996
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Wiem, że już jesteście zmęczone "Kotkiem", ale zgodnie z obietnicą wkleję zdjęcia. Ostatecznie nie byłam w Warszawie, wszystko zamówiłam przez jedną Wspaniałą Wizażankę - nie żałuję żadnego zakupu, kosmetyki piękne zarówno pod względem opakowań jak i ich samych.
Ulubionym kosmetykiem jest oczywiście balsam do ust Pink Fish i pewnie nikogo to nie dziwi - cudem udało mi się go dostać, panie w MAC w Warszawie dostały 3 sztuki - chciałam 2, niestety jedna musiała zostać przeznaczona na tester, a druga musiała iść do sprzedaży...
Sytuacja w polskim MAC jeszcze długo będzie pozostawała wiele do życzenia. Następną kolekcję na którą składać będę zamówienie jest Sugarsweet - nie wiem dlaczego nie będzie jej w Polsce, a kurs dolara nie jest fajny - ale co innego pozostało? Z "przykrością" stwierdzam, że MAC uzależnia w miarę kupowania
Poniżej zdjęcia wszystkiego co mam z HK + całego mojego aktualnego MACowego zbioru.
Red-witch cieszę się razem z Tobą i czekam na wiadomość z wrażeniami
Napisz co najbardziej się podoba
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 18:44   #3997
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
I więcej:
red-witch, bardzo fajny zbiór Może na dniach uda mi się wkleić mój. Zgadzam się, że MAC uzależnia w miarę kupowania
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 19:05   #3998
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

red-witch śliczny zbiorek
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 19:15   #3999
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Próbowałam przebrnąć przez te sto-trzydzieści-kilka stron i w pewnym momencie się poddałam
A poszukuję konkretnych rzeczy Może mogły/mogli byście mi pomóc?
Poszukuję dobrych podkładów, posiadających właściwości nawilżające i dobrze/bardzo dobrze kryjących, a nie dających efektu maski. Potrzebuję ich do sesji zdjęciowych i makijaży ślubnych. Polecicie coś?
I jeszcze pigmenty...Ale tą wiadomość chciałabym na priv. Który sprzedawca na Allegro ma oryginalne pigmenty?
Czy w MAC'u są jakieś zniżki dla wizażystów z dyplomem i pracujących w branży? Kamisio, Ty powinieneś coś wiedzieć na ten temat
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 19:18   #4000
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziękuję za komplementy, a raczej mój zbiór dziękuje.

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Śliczności Z kotowatej serii podobał mi się ten szary lakier. Pięknota z niego
Ja właśnie nie wytrzymałam i pomalowałam sobie 2 paznokcie lakierem szarym i 2 różowym - jestem zachwycona. Lakiery mają mocne kolory, wystarczą 2 warstwy by pokryć płytkę identycznym kolorem jak z buteleczki. Nie sądziłam, że lakiery MAC tak mi przypadną do gustu.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Napisz co najbardziej się podoba
Napiszę tak po 10 dniach wrażenia z tej kolekcji, wcześniej nie ma sensu, nie jestem fanką zachwycania się różem bo ładnie wygląda przy swatchu na dłoni już się nie mogę doczekać testowania!

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
red-witch, bardzo fajny zbiór Może na dniach uda mi się wkleić mój.
Koniecznie! Chyba jednym z przyjemniejszych aspektów wątku o MAC jest oglądanie kolekcji innych osób
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 19:42   #4001
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Próbowałam przebrnąć przez te sto-trzydzieści-kilka stron i w pewnym momencie się poddałam

Czy w MAC'u są jakieś zniżki dla wizażystów z dyplomem i pracujących w branży? Kamisio, Ty powinieneś coś wiedzieć na ten temat
Zniżki są, można wykupić kartę zniżkową, wizażystowa daje 35% zniżki. Jest tylko jeden szkopuł - póki co w Polsce takiej nie ma, a zagraniczne nie obowiązują. Ale można wyrobić zagraniczną, trzeba mieć dwa dokumenty z kilku wymienionych na stronie MACa (dyplom, wizytówkę, sesję zdjęciową z gazety z Twoim nazwiskiem itp.), wtedy zniżka obowiązuje za granicą na prawie wszystko, oprócz kolekcji Viva Glam i niektórych limitowanek. Jak o czymś zapomniałam, to Kamisio poprawi On wie więcej

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wytrzymałam i pomalowałam sobie 2 paznokcie lakierem szarym i 2 różowym - jestem zachwycona. Lakiery mają mocne kolory, wystarczą 2 warstwy by pokryć płytkę identycznym kolorem jak z buteleczki. Nie sądziłam, że lakiery MAC tak mi przypadną do gustu.

Koniecznie! Chyba jednym z przyjemniejszych aspektów wątku o MAC jest oglądanie kolekcji innych osób
Ja miźnęłam się testerem tej szarości i byłam pod wrażeniem. Szczególnie, że o lakierach MACa słyszałam raczej opinie negatywne. Daj znać, jak długo się trzymają

Tak, tak, tak, wklejajcie kolekcje
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 20:18   #4002
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzięki martaboy A może ktoś poradzi mi jeszcze w kwestii podkładu
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 20:28   #4003
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Tak, tak, tak, wklejajcie kolekcje
Jutro mam dzień wolny więc cyknę fotki Choć mój zbiór raczej nie dorównuje tym prezentowanym na Spectrze
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 21:07   #4004
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Z "przykrością" stwierdzam, że MAC uzależnia w miarę kupowania
To powinno zostać hasłem przewodnim wątku

oj uzależnia, uzależnia - w miarę kupowania i używania przede wszystkim, bo jak wypracowałam sobie technikę z cieniami i pigmentami, to nie mogę się nadziwić genialności tych kosmetyków. Ale rzeczywiście jak ktoś nastawia się na szybki makijaż to mogą zniechęcić. Ja mogę się długo bawić w to rozcieranie, nakładanie, cieniowanie - dla mnie to rodzaj porannej medytacji

A "kotka" nigdy dość. Ja kupiłam balsam do ust Popster i puder Pretty Baby. Właśnie zachwycają mnie ostatnio Beauty Powders - i tu mam pytanie do dziewczyn już z nimi lepiej zaznajomionych - jak Wy je lubicie nakładać? Na całą twarz? Czy tylko na wybrane miejsca, np. policzki? Boję się, że przy Pretty Baby to za różowa będę.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 21:21   #4005
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
A "kotka" nigdy dość. Ja kupiłam balsam do ust Popster i puder Pretty Baby. Właśnie zachwycają mnie ostatnio Beauty Powders - i tu mam pytanie do dziewczyn już z nimi lepiej zaznajomionych - jak Wy je lubicie nakładać? Na całą twarz? Czy tylko na wybrane miejsca, np. policzki? Boję się, że przy Pretty Baby to za różowa będę.
Wprawdzie używam High-lightera z Dame Edna jako Beauty Powder ale jest bardzo podobny (Beauty Powder jest nieco lżejszy, delikatniejszy) i mam porównanie do Pretty Baby który ma moja mama. Różowa nie będziesz bo jest on słabo napigmentowany i delikatny - on daje efekt odświeżenia, bardzo delikatnego nadania kolorytu, na ciemniejszej skórze jest prawie niewidoczny. U mnie (NW15) daje efekt wykończenia w postaci "odświeżenia" kolorytu a nie różowego prosiaczka.

Nakładam "szeroko", delikatnie, dużym pędzlem na całą twarz.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 22:00   #4006
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

BrandNew a jaki pędzel polecasz? Ja mam standardowy do pudru Sephory (z tej czarnej serii) i średnio jestem z niego zadowolona, za twardy do omiatania twarzy. Pewnie nieźle by się sprawdził ten 187 MAC - marzy mi się, zwłaszcza jak zobaczyłam, co robi z nim makijażystka
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 22:16   #4007
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
BrandNew a jaki pędzel polecasz? Ja mam standardowy do pudru Sephory (z tej czarnej serii) i średnio jestem z niego zadowolona, za twardy do omiatania twarzy. Pewnie nieźle by się sprawdził ten 187 MAC - marzy mi się, zwłaszcza jak zobaczyłam, co robi z nim makijażystka
Dobrego pędzla Ci nie polecę bo sama takiego nie mam. Używam Inglotowych: albo dużego do różu albo tego MACopodobnego. Oba nawet dają radę ale nie są idealne.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 22:33   #4008
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dobrego pędzla Ci nie polecę bo sama takiego nie mam. Używam Inglotowych: albo dużego do różu albo tego MACopodobnego. Oba nawet dają radę ale nie są idealne.
Dzięki. W sumie myślałam nad Inglotem - muszę się wybrać na dokładniejsze ich oględziny. Może wystarczy zanim na MACowy zaoszczędzę
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 22:40   #4009
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja uzywam do pudru pedzla 134 jestem bardzo zadowolona

BTW kiedy ma byc dostawa w MACach warszawskich? Jeszcze pare kotkow by mi sie przydalo

red-witch - piekna kolekcja kotkow
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2009-03-18 o 22:48
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 11:16   #4010
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Poszukuję dobrych podkładów, posiadających właściwości nawilżające i dobrze/bardzo dobrze kryjących, a nie dających efektu maski. Potrzebuję ich do sesji zdjęciowych i makijaży ślubnych. Polecicie coś?
Czy w MAC'u są jakieś zniżki dla wizażystów z dyplomem i pracujących w branży? Kamisio, Ty powinieneś coś wiedzieć na ten temat
Z tego co wiem karte mozna otrzymac w salonie który oferuje znizki na kosmetyki po okazaniu swojego portfolio, w portfolio powinny byc minimum dwie publikacje prasowe podpisane imieniem i nazwiskiem, osoba z którą bedziesz rozmawiać obejrzy portfolio i zadecyduje czy jestes wystarczająco ''Pro'' żeby karte otrzymać (kwestia tez na kogo trafisz, znam przypadek gdzie w jednym kraju była odmowa a w innym bez problemu kolezanka dostała kartę) kosztuje ona 25 EUR lub 25 GBP za rok, na miejscu wypiszą ci karte tymczasową ważną miesiąc i odrazu mozesz zrobic zakupy, właściwa karta przyjdzie pocztą ( albo nie przyjdzie ja na swoją juz rok czekam dlatego zachowaj paragon za opłate roczną zeby po skonczeniu sie waznośći karty tymczasowej móc robic zakupy)

Znizka generalnie to w krajach EU 40% w UK 35%, moga byc jakieś odstepsta, i niektóre kraje nie maja znizek tak jak Polska, wszystko mozesz sprawdzić na stronie internetowej

Karta ważna jest rok od momentu wpłaty

Jezeli dany kraj ma znizkę to nie wszystkie sklepy w tym kraju ją obsługują, tylko wybrane

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Dzięki martaboy A może ktoś poradzi mi jeszcze w kwestii podkładu
Ja bardzo lubie Studio Fix płynny, dobrze kryje jak na płynny podkład, trwały, ładnie sie rozkłada, udne kolory, przy odrobinie wprawy mozna go idealnie wtopić w skóre

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Dzięki. W sumie myślałam nad Inglotem - muszę się wybrać na dokładniejsze ich oględziny. Może wystarczy zanim na MACowy zaoszczędzę
Jeżeli lubisz jak pędzel do pudru jest nie za duzy to inglotowski 15BJF, jest całkiem niezły i tani
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 11:49   #4011
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kamisio - wielkie dzięki
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 11:55   #4012
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cudne błyszczyki Oddaj troche
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 12:48   #4013
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Wklejam moją MACową kolekcję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00431a.jpg (111,1 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00432a.jpg (123,1 KB, 142 załadowań)
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 14:00   #4014
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Gdzie zamawiacie kosmetyki MACa? Na ebayu? Kupilabym z ciekawosci blyszczyk i mineralize skinfinish z serii sugarsweet, ale irytuje mnie to, ze na ebayu ceny sporo wyzsze niz w sklepach :/
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2009-03-19 o 14:05
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 14:11   #4015
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A do mnie juz doszly pigmenty Zaraz będzie wielkie testowanie black black i dark soul

Edit:
Łaaa... ale te odsypki maleńkie To chyba na 1 raz na makijaż, co?

Edytowane przez Immolation
Czas edycji: 2009-03-19 o 14:32
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 14:35   #4016
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Wklejam moją MACową kolekcję
Mogę wpaść i wyjść ze wszystkimi Twoimi pędzlami ? marzy mi się dokładnie taka pędzlowa kolekcja, jak dobrze, że w maju mam urodziny.
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 15:15   #4017
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Mogę wpaść i wyjść ze wszystkimi Twoimi pędzlami ? marzy mi się dokładnie taka pędzlowa kolekcja, jak dobrze, że w maju mam urodziny.
Hehe, pędzli nie oddam Powiem tylko, że naprawdę są warte swojej ceny, mięciutkie, dobrze wykonane, mam nadzieję, że posłużą mi na długo. Ale kupione w Londynie, gdy funt był jeszcze po 4zł. Ceny w Polsce są zupełnie z kosmosu wzięte
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 16:29   #4018
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Jeżeli lubisz jak pędzel do pudru jest nie za duzy to inglotowski 15BJF, jest całkiem niezły i tani
O, dzięki, sprawdzę przy najbliższej wizycie

A jeszcze mam pytanie co do Beauty Powders. One zazwyczaj występują w limitowanych kolekcjach (a są też stale dostępne?) w dwóch tonacjach: zimnej zazwyczaj wpadającej w róż i ciepłej - bardziej brzoskwiniowej (jak teraz w HK).
I zastawiam się na jakiej zasadzie najlepiej je dobierać. Ja ogólnie wszystkie kolory w makijażu (i w garderobie też) mam w zimnej tonacji i dlatego wybrałam puder Pretty Baby. Ale może taka zasada przy Beauty Powders nie znajduje zastosowania? Sama nie wiem? Czym Wy się kierujecie przy wyborze tych pudrów? Przyznam się, że pytam równiez dlatego, bo jak odważyłam się dziś pierwszy raz upudrować całą twarz Pretty Baby to byłam tak oczarowana i oszołomiona efektem, że zaczęłam rozważać kupno tej cieplejszej wersji
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 16:36   #4019
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Jeżeli lubisz jak pędzel do pudru jest nie za duzy to inglotowski 15BJF, jest całkiem niezły i tani
Właśnie ten mam Nie jest zły ale mógłby być bardziej gęsty - nie wiem na ile to jest "wada" a na ile po prostu wole bardziej gęste pędzle.

Lizzie
- fantastyczna kolekcja pędzli
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 19:49   #4020
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Lizzie, cudne pędzle... przepiękne wręcz i będą mi się dziś śnić a masz ulubieńca?
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.