Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 01:32   #601
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o nowy wątek to ja jestem na nie, podobną sytuacja była w wątku o strawberry.net są dwa wątki, ale już nie tak fajne jak jeden - jakby podupadły, off-topów nie da się unikąć, i śledzenie dwóch wątków zajmuje więcej czasu.
To jest dobra uwaga
Tylko że nam wszelkie OT rzeczywiście nie przeszkadzają, ale sama pamiętam, ze jak zaczynałam z MACowym wątkiem, a wstyd mi było od razu wyskakiwać z pytaniami i wolałam wcześniej prześledzić wątek, no to przepraszam, ale naprawdę mnie trochę irytowała jakieś pogaduchy, kiedy szukałam konkretów

Więc może też zamiast plotkowego dobrym rozwiązaniem było by założyć taki wątek bardziej profesjonalny ze zdjęciami, linkami, samymi faktami, a w tym dac sobie więcej luzu?

Chociaz ten plotkowy też można spróbowac założyć i zobaczyć jak to się rozwinie.
Tylko jak zauważyłam, to ostatnio akurat cos tutaj nadzwyczaj "gwarno" i do tego kreatywnie, ale bywały i takie okresy, że panowała cisza w wątku.

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Zamawiałam tam, więc znam szczegóły. Przesyłki są 3 do wyboru ( jesli chodzi o przesyłke do PL ):
-około 5$ - za 1 przedmiot ( chyba 4,75$ ale juz nie pamietam dokładnie ) jest to zwykła lotnicza przesyłka, nierejestrowana ( każdy kolejny przedmiot powoduje wzrost ceny o około 1,2$ )- przesyłka szła do mnie 10 dni,
-20$ jest to przesyłka rejestrowana, przy 4-5 przedmiotach koszt był taki sam, więc chyba jest to opłata stała
-30$ przesyłka rejestrowana ekspresowa- równiez przy kilku przedmiotach w koszyku koszt był taki sam, więc wnioskuje ze jest to opłata stała.
Przy czym miałam do czynienia tylko z ta najtanszą przesyłką, tamte tylko symulowałam w koszyku.
Aha! ważne przed wysyłka chyba z 2 dni kompletowali zamowienie czyli finalnie od zamowienia do dostarczenia do domu trwało to mniej więcej 2 tygodnie.
Przesyłka jest dobrze zapakowana, produkty były odpowiednio zabezpieczone, takze jestem zadowolona ( był to lakier do paznokci i liner do oczu, obydwa w szklanych pojemnikach i nic się nie stało).
Wstępnie z Martą planujemy kolejne zakupy, o ile nowe uzależnienia zostawią coś pieniązków na koncie
Ale pewnie tylko kartą kredytową można płacić? Bo nabieram ochoty na zakupy już od dłuższego czasu, ale własnej karty to się pewnie jeszcze długo nie dorobię...

---------- Dopisano o 01:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

szminki 76zł
błyszczyki 69zł
quady 150zł
Plush Lash 62zł
róż 87zł
cienie pojedyncze 66zł
Technakhol 66zł
brokat reflects glitter 90zł, zwykły glitter 75zł
pigment 90zł
Gloss texture (lakier na powieki) 80zł

W sumie to cała kolekcja
O, dobrze że quady też nie podrożały
Ja w sumie bardzo lubię te zestawy kolorystyczne MACa. Jeszcze na żadnym się nie zawiodłam, a ten zestaw fioletów to dla mnie idealny. Mnie quady/palety bardzo ułatwiają makijaż, takie gotowe tym bardziej i czasami nawet żałowałam, że nowe cienie w poszczególnych kolekcjach też nie są wprowadzane w takiej formie.

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2009-07-23 o 01:34
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 22:10   #602
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość

Ale pewnie tylko kartą kredytową można płacić? Bo nabieram ochoty na zakupy już od dłuższego czasu, ale własnej karty to się pewnie jeszcze długo nie dorobię...
Można płacic Paypalem
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 00:08   #603
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Można płacic Paypalem
O, to chyba ułatwienie, tak? Nie bardzo się na tym znam, a chyba się tam nawet zapisałam, albo coś takiego
Dzięki Doczytam sobie, jak to w praktyce wygląda

edit

Czyżby się już jakiś plotkowy wątek otworzył, ze tu dziś takie pustki?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 10:15   #604
NiceKitty
Raczkowanie
 
Avatar NiceKitty
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Na stronie MACa dostępne są już kolekcje Love That Look i Baby Bloom. Orientuje się ktoś od którego dostępna będzie u nas kolekcja Love That Look ?
NiceKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:01   #605
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Na stronie MACa dostępne są już kolekcje Love That Look i Baby Bloom. Orientuje się ktoś od którego dostępna będzie u nas kolekcja Love That Look ?
Wczoraj dzwoniłam, na początku sierpnia, ale konkretnie nie wiadomo...
Jak znam życie to będzie 1 sierpnia
Wejdą trzy kolekcje, te które wypisałaś i Euristocrats II

Eustachy -
na moim blogu znajdziesz fotkę z makijażem wykonanym paletą Wisteria, moim zdaniem barwy w palecie są piękne i naprawdę genialnie się łączą
Ten niebieski w środku to taka satyna i dosyć trudno się nakładała, ale warto popróbować ,bo efekt jest naprawdę tego wart
Po za tym mam jeszcze jedną taką wolną paletę więc jak masz coś na wymianę to zapraszam

Wątek Plotkowy jestem troszkę rozczarowana waszym wycofaniem z tego pomysłu, mam wrażenie ,że źle zrozumieliście moją idee założenia wątku i powodem rezygnacji są zbyt silne obawy nad opustoszeniem tego wątku...
Wypociłam tutaj przed chwilą sporą wiadomość jednak ostatecznie skasowałam i nie będę do niczego namawiać - każdy ma swój rozum i szanuję waszą myśl, skoro większość jest na nie tzn ,że tylko ja mam problem
Podporządkuję się do waszej decyzji, w końcu jak nikt nie chce to z kim będę rozmawiać chyba przeniosę się na wyliczanki albo wielbicielki piękna ...żartuję ofc, moi MAComaniacy

Co do sklepu allcosmeticswholesale, chyba już to pisałam, ale ostrzegę jeszcze raz, uważajcie na pigmenty, pędzle i róże...
Ten sklep to w przełożeniu na ebay użytkownik closetmustgo, na początku MAComanii kupiłam u niego pigmenty, które okazały się podróbkami (chyba o tym napisałam w pierwszym w wątku gdzieś na początku), oczywiście przyjął je z powrotem, ale był to dla mnie pewien niesmak i problem, na spektrze opisują jakoby sprzedawał jeszcze nieoryginalne róże, być może też pędzle...
Jeśli chodzi o limitowane palety, cienie, szminki, błyszczyki to kupujcie śmiało, ja też składałam tam zamówienie, ale wysyłka za kilka przedmiotów wyniosła mnie 30$ i to była najniższa możliwa stawka.
Lepiej zamawiać w grupie osób.

Pozdrawiam Was i tymczasem próbuję nadrobić zaległości...
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:03   #606
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Na stronie MACa dostępne są już kolekcje Love That Look i Baby Bloom. Orientuje się ktoś od którego dostępna będzie u nas kolekcja Love That Look ?
Właśnie oglądam
I na temptalii też info i zdjęcia.

W opisie cieni na stronie MACa pojawia się sformułowanie "astro-creamy" - pomijając kwiecistość stylu tego opisu, to czy te cienie mają bardziej kremową (?) formułę?

Ale w sumie po swatchach mało mi się podobają. Ciekawe jaki efekt będzie na żywo? Bardziej kręcą mnie kredki
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:12   #607
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Bardziej kręcą mnie kredki
A które? Bo ja ogólnie jestem kredko-maniaczka, a z MACa znam z autopsji tylko czarną (której nie mam, ale byłam nią kilka razy malowana...).
Jakie kolory polecacie i jak w porównaniu z innymi markami?
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 12:29   #608
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wątek Plotkowy jestem troszkę rozczarowana waszym wycofaniem z tego pomysłu, mam wrażenie ,że źle zrozumieliście moją idee założenia wątku i powodem rezygnacji są zbyt silne obawy nad opustoszeniem tego wątku...
Wypociłam tutaj przed chwilą sporą wiadomość jednak ostatecznie skasowałam i nie będę do niczego namawiać - każdy ma swój rozum i szanuję waszą myśl, skoro większość jest na nie tzn ,że tylko ja mam problem
Podporządkuję się do waszej decyzji, w końcu jak nikt nie chce to z kim będę rozmawiać chyba przeniosę się na wyliczanki albo wielbicielki piękna ...żartuję ofc, moi MAComaniacy
Ja dalej jestem za wątkiem ze swatchami - czyli ten wątek dalej istniałby w tej samej formie, a do tamtego wklejalibyśmy tylko dodatkowo fotki - zrobilibyśmy sobie taki album, żeby było łatwiej znaleźć swatche. TYlko trzeba dobrze opisywać fotki - plus nazwa kosmetyku i odcienia w poście, żeby wyszukiwarka łapała
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:39   #609
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
A które? Bo ja ogólnie jestem kredko-maniaczka, a z MACa znam z autopsji tylko czarną (której nie mam, ale byłam nią kilka razy malowana...).
Jakie kolory polecacie i jak w porównaniu z innymi markami?
Franko ja mam tylko Pearlglide MACowe ( te które są repromowane teraz w Love That Look) i są super , piękne kolory, mają dużo świecących drobinek i slicznie wyglądają na oku, długo się trzymają aczkolwiek są troszke miękkie ( ja lubie miękkie kredki i mi to nie przeszkadza) moj ulubiony kolor to Wolf

Czekam na Love That Look Chce juz smoka
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:38   #610
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez NiceKitty Pokaż wiadomość
Na stronie MACa dostępne są już kolekcje Love That Look
Właśnie zrobiłam zakupy i nabyłam cienie z tej kolekcji.

A co do kredek TO Z CAŁEGO SERCA POLECAM
Kupiłam je juz w poprzedniej kolekcji ( wszystkie kolory), więc kto sie wtedy nie zalapał to zachęcam polować w kolekcji Love.....
Będziecie zachwycone.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:42   #611
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
A które? Bo ja ogólnie jestem kredko-maniaczka, a z MACa znam z autopsji tylko czarną (której nie mam, ale byłam nią kilka razy malowana...).
Jakie kolory polecacie i jak w porównaniu z innymi markami?
Pearlglide, jak już napisała Tanyia
Są cudowne. Miałam okazję upolować Fly by Blue z tej poprzedniej kolekcji. Przepiękny połyskujący granat. Ile ja za nią komplementów zbierałam
Na pewno kupie ten granat, bo mi się niestety już kończy, ale z pewnością zdecyduję się jeszcze na jakiś inny kolor. Naprawdę polecam
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 14:44   #612
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
A co do kredek TO Z CAŁEGO SERCA POLECAM
Kupiłam je juz w poprzedniej kolekcji ( wszystkie kolory), więc kto sie wtedy nie zalapał to zachęcam polować w kolekcji Love.....
Będziecie zachwycone.
Oj dziewuchy, dziewuchy, kusicie... jestem strasznie podatna na kredki
Tanyia - wolf, powiadasz?
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:48   #613
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Tanyia - wolf, powiadasz?
Wolfa nie ma w reedycji On był taki srebrny chyba.
Ale przywrócili i tak moim zdaniem najpiękniejsze kolory z tamtej kolekcji
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:23   #614
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Oj dziewuchy, dziewuchy, kusicie... jestem strasznie podatna na kredki
Tanyia - wolf, powiadasz?
Wolfa nie ma ( słyszałam, że miał wejsc do stałej oferty,ale czy wszedł to nie wiem )to taki bliźniak Sweet sienny taki szarawo-brązowawy kolor. Mam w domu Rave - fiolecik i bardzo lubię, Black Russian wydałam, bo jakoś niebieskie drobiny na czarnym mnie nie uwiodły
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:26   #615
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Wolfa nie ma ( słyszałam, że miał wejsc do stałej oferty,ale czy wszedł to nie wiem )to taki bliźniak Sweet sienny taki szarawo-brązowawy kolor. Mam w domu Rave - fiolecik i bardzo lubię, Black Russian wydałam, bo jakoś niebieskie drobiny na czarnym mnie nie uwiodły
Potwierdzam...wolf piekny , zresztą ja te kredki uwielbiam wszystkie.
Natomiast black russian to według mnie czerń, ale z mroczno-zielonym glitterem,a nie niebieskim
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:32   #616
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Potwierdzam...wolf piekny , zresztą ja te kredki uwielbiam wszystkie.
Natomiast black russian to według mnie czerń, ale z mroczno-zielonym glitterem,a nie niebieskim
Juz dokładnie nie pamiętam jakie były te drobinki, ale nie podeszło mi i wydałam w dobre ręce

Geoniu co kupiłaś? Opowiadaj i najlepiej wklejaj zdjęcia
Coś nie mogę dodzwonic sie do Mac-a we Wro
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:43   #617
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Juz dokładnie nie pamiętam jakie były te drobinki, ale nie podeszło mi i wydałam w dobre ręce

Geoniu co kupiłaś? Opowiadaj i najlepiej wklejaj zdjęcia
Coś nie mogę dodzwonic sie do Mac-a we Wro
Jak tylko dolecą moje nabytki to wkleje fotki
A te nr do Mac sie zmieniły, moze masz nieaktualny
do Wrocławia jest 697 894 312
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 18:13   #618
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Ja bardzo czekam na Tehnakohle z kolekcji Makeup Art Cosmetics

Pearlglide'y mam ze 3 i bardzo polecam
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 18:21   #619
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

No właśnie, Geonia będzie wklejać fotki, to pasowałoby już mieć ten nowy wątek
Taki przede wszystkim użyteczny - wg wskazówek Estelli.
Ja w sierpniu powinnam mieć więcej czasu to mogę tam od razu wkleić i opisać swoje MAC-skarby

A co do plotkowego, to ja osobiście uważam to za dobry pomysł, ale na wizażu za długo nie przesiaduję - teraz to w sumie tylko w tym wątku, to nawet nie wiem, czy to dobrze, czy źle mieć 2, 3 takie wątki (najlepiej to byłoby mieć całe MAC-forum po polsku )

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ja bardzo czekam na Tehnakohle z kolekcji Makeup Art Cosmetics
Też mnie zachwyciły
A Ciebie tak głównie dla niesamowitych kolorów, czy jeszcze mają w sobie coś szczególnego (poza tym, ze nie potrzebują temperówki ).
Są świetne i też się nad nimi zastanawiam, ale obawiam się, że okaże się, że nie mam na nie pomysłu i skończą jako nieużywane piękne gadżety.

A co z Euristocrats? Jest/Będzie w Polsce?
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 18:26   #620
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Też mnie zachwyciły
A Ciebie tak głównie dla niesamowitych kolorów, czy jeszcze mają w sobie coś szczególnego (poza tym, ze nie potrzebują temperówki ).
Są świetne i też się nad nimi zastanawiam, ale obawiam się, że okaże się, że nie mam na nie pomysłu i skończą jako nieużywane piękne gadżety.

A co z Euristocrats? Jest/Będzie w Polsce?
Oczywiście że dla kolorów Poza tym mam jednego Tehnakohla i jest u mnie o wiele bardziej trwały niż zwykły Kohl MACa więc myślę że te też mnie nie zawiodą.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 20:32   #621
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

a czy ktos kupowal tutaj?

http://www.love-makeup.co.uk/
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 23:39   #622
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ranko: jeśli to rzeczywiście oryginały to raj na ziemi - MAC i OPI w jednym miejscu.. i TO
pewnie o tym już było, ale przypomnijcie mi, czy kolekcja Colour Craft będzie u nas??? Ja chcę taki quadzik mniaaaaaaaaam...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-07-24 o 23:41
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 00:16   #623
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pewnie o tym już było, ale przypomnijcie mi, czy kolekcja Colour Craft będzie u nas??? Ja chcę taki quadzik mniaaaaaaaaam...
Już jest Od początku lipca.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 00:30   #624
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Już jest Od początku lipca.

A czy ktoś mógłby mi powiedzieć, po ile są te quady i czy ewentualnie Girlish Romp, Odd Bits albo Eccentricity są we Wrocławiu jeszcze?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-07-25 o 00:32
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 00:57   #625
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

A czy ktoś mógłby mi powiedzieć, po ile są te quady i czy ewentualnie Girlish Romp, Odd Bits albo Eccentricity są we Wrocławiu jeszcze?
Kasiu na allcosmetics też jest MAC i OPI
Marta dziś była w MACu we Wro i macała mineralne, poczekaj to pewnie Ci powie co było
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 01:02   #626
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kasiu na allcosmetics też jest MAC i OPI
I chyba nawet taniej wychodzi, o ile dobrze przeliczam...
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:07   #627
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

na allcosmetic boje sie tego co powiedziala Nevada - ze zdarzaja sie podroby.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:13   #628
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Jak nie kosztowałyby ZA dużo to nie wiem czy bym się nie skusiła tak o, w salonie MAC... Ale poczekam co Marta powie!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:48   #629
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Jak nie kosztowałyby ZA dużo to nie wiem czy bym się nie skusiła tak o, w salonie MAC... Ale poczekam co Marta powie!
Jedziesz do Wro??
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 12:04   #630
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Jedziesz do Wro??
nieeee... mam koleżankę co od czasu do czasu jest w Magnolii
no i jakby co to mam nadzieję,że mogę się do Martusi ładnie uśmiechnąć...?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.