dać dzieciakowi skrzydełka ;)... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 17:32   #1
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345

dać dzieciakowi skrzydełka ;)...


...to coś na pewno zmaluje

Makijaż zainspirowany Feruusson'kiem.
Każna z nas widziała jej rzęsy, ich tajemnicą jest to... że Ona jest Aniołem, a jej skrzydła właśnie przybrały (dla niepoznaki) postać tych niesamowicie długich i pięknych rzęs Wiem, że to nie makijaż w jej glamour'owym stylu ale jest inspiracją bo jest naprawdę Aniołkiem

Co do makijażu - wiem, do ambitnych nie należy, aż mi wstyd go pokazywać ale jakoś mam potrzebę
Jestem zapominalska, jak zwykle zapomniałam "poczesać" brwi no i nie tknęłam wewnętrznych kącików ale dopiero na zdjęciach to zauważyłam, bo tak mi się te pigmenty świeciły że mnie oślepiło

Buzia:
jak wcześniej, z większą ilością pudru niż zwykle
Oczy:
odsypki pigmentów mac'a
Rzęsy:
essence
Brwi:
niestety nic, zapomniałam
Usta:
pigmenty (wiem, niewypał)
Skrzydła:
z allegro


Ferguusson -> Dziękuję
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."





Edytowane przez Moccari
Czas edycji: 2009-11-16 o 12:41
Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 17:58   #2
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

wow, świetny pomysł z tymi skrzydłami

oczka mi się podobają, ładne cieniowanie
dlaczego usta to niewypał, moim zdaniem jest ślicznie.
jedyne do czego się przyczepię - wydaje mi się, że jednak trochę za dużo jest tego pudru. (ale to ja po prostu nie lubię takiego efektu że widać że się ma dużo podkładu/pudru na twarzy)
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:08   #3
Asia1990
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 117
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

jak pięęęknie wyglądasz żywy anioł nas nawiedził
Twoja hollywoodzka uroda pięknie została podkreślona tym makijażem bardzo mi się podoba
Asia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:14   #4
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

fajniusio wyszlo-ladne oczka i policzki
podoba mi sie 3 zdjecie
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:17   #5
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Mnie się podoba!
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:22   #6
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Aniołku wygladasz bosko!!!!! Ja sie nigdzie nie dopatrzyłam wymienianych przez Ciebie niedociagniec.
Sliczne zdjecia . W takich momentach mi zal ze fotki trzeba popisac zeby nie kradli
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:41   #7
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
wow, świetny pomysł z tymi skrzydłami

oczka mi się podobają, ładne cieniowanie
dlaczego usta to niewypał, moim zdaniem jest ślicznie.
jedyne do czego się przyczepię - wydaje mi się, że jednak trochę za dużo jest tego pudru. (ale to ja po prostu nie lubię takiego efektu że widać że się ma dużo podkładu/pudru na twarzy)
ULŻYŁO MI, naprawdę nie spodziewałam się że oczka się spodobają co dopiero usta.
Tak, pudru jest zdecydowanie za dużo chciałam się wybielić a jest dla mnie i tak za jasny, mimo tego bez tołku się pudrowałam Rzeczywiście "razi"

dziękuję

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia1990 Pokaż wiadomość
jak pięęęknie wyglądasz żywy anioł nas nawiedził
Twoja hollywoodzka uroda pięknie została podkreślona tym makijażem bardzo mi się podoba
Dziękuję Asieńko "hollywoodzka uroda" to Twoja broszka Przypominasz mi Albę, chciałabym Cię zobaczyć w jakimś jej makijażyku i uczesaniu

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
fajniusio wyszlo-ladne oczka i policzki
podoba mi sie 3 zdjecie
Skoro Ty mi napisałaś że fajniusio, to już jestem spokojna, naprawdę wstydziłam się to wklejać

Dziękuję

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;14382258]Mnie się podoba! [/QUOTE]
A mnie to bardzo cieszy

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Aniołku wygladasz bosko!!!!! Ja sie nigdzie nie dopatrzyłam wymienianych przez Ciebie niedociagniec.
Sliczne zdjecia . W takich momentach mi zal ze fotki trzeba popisac zeby nie kradli
Dziękuję
ale nie żartuj sobie że nie widzisz , chociaż właśnie po to paćkam zdjęcia podpisami żebyście niedociągnięć mniej widziały bo dalej mam "pietra" bo kraść to mnie nie ma sensu
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 19:16   #8
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Moccari masz zawsze super pomysły ! wchodząc w Twój wątek nigdy nie można się nudzić bo zawsze jest jakiś dodatek, który uszlachetni cały makijaż. W tym wprzypadku piękne skrzydełka.

Ty również wyglądasz jak żywy aniołek, tylko nie odlatuj ! bo chce więcej Twoich makijaży

Kolor na oczach przeeeepiękny, uwielbiam niebieskości, zresztą wiesz Podoba mi się jak wyciagasz te cienie!! i nadal twierdze, że jest kocio !

Całość wygląda jak zwykle pięknie.

Dodam jeszcze, że robisz znakomite ujęcia ! zdjęcia są super, każde inne i takie artystyczne !
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."



Edytowane przez elly2
Czas edycji: 2009-09-22 o 19:19
elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:25   #9
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Oh! I co ja mam teraz powiedziec...

jeszcze z dedykacja dla mnie. Jestes najcudowniejsza!

Widzisz.. rozmawialysmy dzis o tym.. to jest wlasnie cos w czym jestes dobra- makijaz i STYLIZACJA.. nigdy bym na to nie wpadla.. a nawet jesli-jakims cudem.. to wygladalabym tandetnie i kiczowato. Ty jak bogini! Jakas nieziemska istota.. Wiec to jednak nie puch anioła i troche kolorowego pyłu na powieki-a Twoja niezwykła uroda...

technicznie-jest swietnie. Duzo pudru-bo to stylizacja. Tu nie trzymamy sie norm. Bawimy sie kolorami i uciekamy do basniowego swiata makijazu-w koncu wtedy tylko mozemy. Jest pieknie, polyskliwie i -glamour

ide dalej ogladac zdjecia i ustawiam jako tapete
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:53   #10
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Ty sama wyglądasz jak Anioł... Pięknie po prostu. Oczka śliczne, a usta wcale nie mniej!
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:57   #11
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Moccari masz zawsze super pomysły ! wchodząc w Twój wątek nigdy nie można się nudzić bo zawsze jest jakiś dodatek, który uszlachetni cały makijaż. W tym wprzypadku piękne skrzydełka.

Ty również wyglądasz jak żywy aniołek, tylko nie odlatuj ! bo chce więcej Twoich makijaży

Kolor na oczach przeeeepiękny, uwielbiam niebieskości, zresztą wiesz Podoba mi się jak wyciagasz te cienie!! i nadal twierdze, że jest kocio !

Całość wygląda jak zwykle pięknie.

Dodam jeszcze, że robisz znakomite ujęcia ! zdjęcia są super, każde inne i takie artystyczne !
Nawet nie wiesz ile bym dała żeby nie było "kocio" i żeby chociaż raz mi się udało pomalować po Twojemu zawsze mi się wydaje że jest ok, robię zdjęcie no i ręce opadają, schorzenie mam takie

Co do niebieskości, wiem Kochana, spróbuję coś wyknuć dla Ciebie, i już mi coś świta Granatowy może być?

Dziękuję
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 20:19   #12
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
Nawet nie wiesz ile bym dała żeby nie było "kocio" i żeby chociaż raz mi się udało pomalować po Twojemu zawsze mi się wydaje że jest ok, robię zdjęcie no i ręce opadają, schorzenie mam takie

Co do niebieskości, wiem Kochana, spróbuję coś wyknuć dla Ciebie, i już mi coś świta Granatowy może być?

Dziękuję
Dobra to ja poproszę o granat w Twoim wykonaniu bo ja nie mam cierpliwości już do niebieskich makijazy. Mam naprawde sporo odcieni tego koloru, ale kiedy już zabiorę się do malowania to zawsze wyjdzie jeden i ten sam podobny do tego, który już wstawiałam o tytule "niebieska zorza"... no i może coś u Ciebie podpatrze i wykorzystam...
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:20   #13
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
Dziękuję
ale nie żartuj sobie że nie widzisz , chociaż właśnie po to paćkam zdjęcia podpisami żebyście niedociągnięć mniej widziały bo dalej mam "pietra" bo kraść to mnie nie ma sensu
No nie widze i juz
Po paru kostkach czekolady nie sadze zeby zaburzenia wzroku były spowodowane spadkiem cukru w organizmie, wiec tam nie ma moim zdaniem niedociagniec.
Wszystko mi sie podoba
A mam taka prosbe.... czy dałoby sie zebys przysłała mi prywatnie ostatnie zdjecie bez napisow? Prosze ładnie prosze
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:34   #14
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

toz to szok skrzydelek zazdraszczam, pieknych oczkow tez i fotek takich "z gustem" rowniez....i co wiecej moge powiedziec za pomysl
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 21:10   #15
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Oh! I co ja mam teraz powiedziec...

jeszcze z dedykacja dla mnie. Jestes najcudowniejsza!

Widzisz.. rozmawialysmy dzis o tym.. to jest wlasnie cos w czym jestes dobra- makijaz i STYLIZACJA.. nigdy bym na to nie wpadla.. a nawet jesli-jakims cudem.. to wygladalabym tandetnie i kiczowato. Ty jak bogini! Jakas nieziemska istota.. Wiec to jednak nie puch anioła i troche kolorowego pyłu na powieki-a Twoja niezwykła uroda...

technicznie-jest swietnie. Duzo pudru-bo to stylizacja. Tu nie trzymamy sie norm. Bawimy sie kolorami i uciekamy do basniowego swiata makijazu-w koncu wtedy tylko mozemy. Jest pieknie, polyskliwie i -glamour

ide dalej ogladac zdjecia i ustawiam jako tapete
nic nie mów... a komu jak nie Tobie, a kto mnie przygarnął pod skrzydło i słucha mojego marudzenia i odpowiada na to tak, że jestem wtedy "in the arms of an Angel"

stylizację lubię i już dobra, niedobra, nieważne zawsze to komuś może się spodobać popróbować warto
Ty - nigdy nie wyglądałabyś kiczowato, chyyyba że miałabyś to w planie ale też wątpię

dziękuję za obronę na temat pudru, naprawdę przedobrzyłam



---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Ty sama wyglądasz jak Anioł... Pięknie po prostu. Oczka śliczne, a usta wcale nie mniej!
ojjj dziękuję

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Dobra to ja poproszę o granat w Twoim wykonaniu bo ja nie mam cierpliwości już do niebieskich makijazy. Mam naprawde sporo odcieni tego koloru, ale kiedy już zabiorę się do malowania to zawsze wyjdzie jeden i ten sam podobny do tego, który już wstawiałam o tytule "niebieska zorza"... no i może coś u Ciebie podpatrze i wykorzystam...
Pewnie Ci się tylko tak wydaje zrobię zrobię, ostrzegam będzie "stylizacja", żeby się nam Elly nie nudziła

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
No nie widze i juz
Po paru kostkach czekolady nie sadze zeby zaburzenia wzroku były spowodowane spadkiem cukru w organizmie, wiec tam nie ma moim zdaniem niedociagniec.
Wszystko mi sie podoba
A mam taka prosbe.... czy dałoby sie zebys przysłała mi prywatnie ostatnie zdjecie bez napisow? Prosze ładnie prosze
schowaj pałę to dam

Pewnie że by się dało
ale chyba maila musisz dać czy jak? takie zdjęcie czy mniej "rozbłyszczone" albo inna opcja, czarno-biała? Co Tylko Elfka chce

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
toz to szok skrzydelek zazdraszczam, pieknych oczkow tez i fotek takich "z gustem" rowniez....i co wiecej moge powiedziec za pomysl
Dziękuję Ewuś szkoda że mojego kolejnego pomysłu nie mogę zrealizować na Tobie, byłoby super, zresztą zobaczysz
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 21:15   #16
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Aniolek Victoria's Secret!
Moccari powiem Ci że masz nierzeczywistą urodę- wszystko jest takie...wzorcowe.
Idealna cera, rzęsy, oczy...Dostałaś wszystko idealne.
Pięknie Ci z czerwonymi ustami, ale taka niewinna Moccari to dla mnie najpiekniejsza wersja.
No nikt by Ci niczego nie odmówił... Czyste piękno.
Przy Tobie fotoszop się wstydzi a masa gwiazd mogłaby mieć kompleksy.
Też wymalowałam się dziś niebieskościami ale przy takim aniołku to ja mały hobbit jestem
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 21:21   #17
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Ślicznie wyglądasz Aniołku!
Niebieskości na powiekach potrafią wyjść kiczowato... Tobie się udało uniknąć tego efektu Świetnie wycieniowane powieki.
Ja tylko nie wiem...po co tyle pudru skoro ty masz taką niebiańską cerę
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 21:46   #18
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Aniolek Victoria's Secret!
Moccari powiem Ci że masz nierzeczywistą urodę- wszystko jest takie...wzorcowe.
Idealna cera, rzęsy, oczy...Dostałaś wszystko idealne.
Pięknie Ci z czerwonymi ustami, ale taka niewinna Moccari to dla mnie najpiekniejsza wersja.
No nikt by Ci niczego nie odmówił... Czyste piękno.
Przy Tobie fotoszop się wstydzi a masa gwiazd mogłaby mieć kompleksy.
Też wymalowałam się dziś niebieskościami ale przy takim aniołku to ja mały hobbit jestem
kurcze, ale bym chciała żeby się tak MMowo spotkać i zrobić z nas wszystkich VS Angels, Devils, Elfki, Wróżki, Motylki i inne takie, nawet bym jakoś stworzyła takie skrzydła no jedne może heh
To Ty jesteś nierzeczywiście urodziwa, taka wymarzona lalka, o której śni w nocy mała dziewczynka a rodzice nie są w stanie "przynieść jej do domu" bo nie istnieje naprawdę
to moje piękno to znowu flesz, poza tym naprawdę robię maaaasę zdjęć no i ledwo wybieram 3. na ostatnim zdjęciu oczywiście wspomogła Picasa, fotoszopa nie mam, a marzy mi się
Dziś był niebieski dzień, wczoraj chyba pawi, wcześniej czerwonoustny, ciekawe co jutro

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Ślicznie wyglądasz Aniołku!
Niebieskości na powiekach potrafią wyjść kiczowato... Tobie się udało uniknąć tego efektu Świetnie wycieniowane powieki.
Ja tylko nie wiem...po co tyle pudru skoro ty masz taką niebiańską cerę
jak ja pierwszy raz na oku miałam taaaki niebieski, wsześniej tylko deep truth, który tu na MM pokazałam. Wg mnie to strasznie kiczowato wygląda ale że to "stylizacja" to myślałam, że mi odpuścicie i się nie myliłam
a to właśnie dzięki tonie pudru i aparatowi (z którym się właśnie przez to już polubiłam )mam taką "papkę" zamiast cery
dziękuję Alice , a zrobisz nam siebie w krainie czarów?
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."





Edytowane przez Moccari
Czas edycji: 2009-09-22 o 21:40
Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 21:54   #19
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

aleeez bajkooowe podobaaa mi sie..skojarzylas mi sie z krolowa sniegu bardziej niz z aniolkiem


nie zmienia to faktu ze taaak..my wszystkie zazdroscimy Fregussonkowi naszemu tych przepieknych rzes
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 22:10   #20
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

A WIDZIAŁYŚCIE DZIAŁ STYLIZACJE?????

Mm nam sie tak rozwija ze zawrotu głowy zaraz dostane

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
kurcze, ale bym chciała żeby się tak MMowo spotkać i zrobić z nas wszystkich VS Angels, Devils, Elfki, Wróżki, Motylki i inne takie, nawet bym jakoś stworzyła takie skrzydła no jedne może heh
To Ty jesteś nierzeczywiście urodziwa, taka wymarzona lalka, o której śni w nocy mała dziewczynka a rodzice nie są w stanie "przynieść jej do domu" bo nie istnieje naprawdę
to moje piękno to znowu flesz, poza tym naprawdę robię maaaasę zdjęć no i ledwo wybieram 3. na ostatnim zdjęciu oczywiście wspomogła Picasa, fotoszopa nie mam, a marzy mi się
Dziś był niebieski dzień, wczoraj chyba pawi, wcześniej czerwonoustny, ciekawe co jutro

Pamietasz "madagaskar"? bajke..?
Czy ktos jeszcze az caly dygocze??

Ja! Ja! Ja az cala dygocze bo chce inne wcielenia zobaczyc. I mamy stylizacje

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
aleeez bajkooowe podobaaa mi sie..skojarzylas mi sie z krolowa sniegu bardziej niz z aniolkiem


nie zmienia to faktu ze taaak..my wszystkie zazdroscimy Fregussonkowi naszemu tych przepieknych rzes
kochana jestes
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 22:20   #21
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
aleeez bajkooowe podobaaa mi sie..skojarzylas mi sie z krolowa sniegu bardziej niz z aniolkiem


nie zmienia to faktu ze taaak..my wszystkie zazdroscimy Fregussonkowi naszemu tych przepieknych rzes
no włacha, tytuł miałam dać "jeżeli nie chcesz jeszcze zimy nie wchodź" ale no miaaaał być aniołek

a tak, rzęsy tak

A fajno że się podoba
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 22:26   #22
Asia1990
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 117
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

[QUOTE]Dziękuję Asieńko "hollywoodzka uroda" to Twoja broszka Przypominasz mi Albę, chciałabym Cię zobaczyć w jakimś jej makijażyku i uczesaniu /QUOTE]

ojjj Albę kiedyś bardzo pobadała mi się jej uroda teraz już średnio ale może uda mi się coś wykombinować pamiętam jak szukałam fryzury na studniówke to znalazłam ładne zdjęcie Jessicy gdzie miała fajny makijaż i fryzurkę
Asia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 22:35   #23
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Cytat:
Napisane przez Asia1990 Pokaż wiadomość

ojjj Albę kiedyś bardzo pobadała mi się jej uroda teraz już średnio ale może uda mi się coś wykombinować pamiętam jak szukałam fryzury na studniówke to znalazłam ładne zdjęcie Jessicy gdzie miała fajny makijaż i fryzurkę
no to czekamy
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."





Edytowane przez Moccari
Czas edycji: 2009-09-22 o 23:10
Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 22:39   #24
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
jak ja pierwszy raz na oku miałam taaaki niebieski, wsześniej tylko deep truth, który tu na MM pokazałam. Wg mnie to strasznie kiczowato wygląda ale że to "stylizacja" to myślałam, że mi odpuścicie i się nie myliłam
a to właśnie dzięki tonie pudru i aparatowi (z którym się właśnie przez to już polubiłam )mam taką "papkę" zamiast cery
dziękuję Alice , a zrobisz nam siebie w krainie czarów?
hmmm...obiecać nie mogę ale może jak mi kiedyś czas pozwoli i wena (która już dawno opuściła ) mnie nawiedzi...
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 23:11   #25
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

musiałam wywalić to co tu napisałam bo przepraszałam Fergie, że nie dałam na stylizacje, a dopiero przeczytałam regulamin to niestety nie dla mnie, u mnie by były "meble, firanki" itp
mooooże kiedyś

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
hmmm...obiecać nie mogę ale może jak mi kiedyś czas pozwoli i wena (która już dawno opuściła ) mnie nawiedzi...
oby oby
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 23:13   #26
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
musiałam wywalić to co tu napisałam bo przepraszałam Fergie, że nie dałam na stylizacje, a dopiero przeczytałam regulamin to niestety nie dla mnie, u mnie by były "meble, firanki" itp
mooooże kiedyś [COLOR="Silver"]
Gdzie? bo ja tu widzę czarne tło ! i jak najbardziej na stylizacje !
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 23:18   #27
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Gdzie? bo ja tu widzę czarne tło ! i jak najbardziej na stylizacje !
nie, nie, nie nadaje się.
a meble i firanki to aluzją, żeby nie takie "domówki", no nic może się kiedyś rozwinę, tylko nie mam na kim ćwiczyć a sobie zdjęć w terenie nie zrobię
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 11:09   #28
nettesheim
Raczkowanie
 
Avatar nettesheim
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 433
GG do nettesheim
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Przepieknie wygladasz! tak niesamowicie ze az brak mi slow...jestes pierwszym anilokiem do ktorego to faktycznie pasuje i nie wychodzi kiczowato- brawo! makijaz jest piekny, kolor niesamowity- wszystko niebianskie: ) masz niepowtarzalna wspaniala urode!
nettesheim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 12:23   #29
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Cytat:
Napisane przez nettesheim Pokaż wiadomość
Przepieknie wygladasz! tak niesamowicie ze az brak mi slow...jestes pierwszym anilokiem do ktorego to faktycznie pasuje i nie wychodzi kiczowato- brawo! makijaz jest piekny, kolor niesamowity- wszystko niebianskie: ) masz niepowtarzalna wspaniala urode!
Dziękuję Czekoladko, cieszę się że nie widzisz kiczu
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."




Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 18:58   #30
nirenanovak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 216
Dot.: dać dzieciakowi skrzydełka ;)...

Piękny makijażyk, jak ktoś napisał niewiele dziewczyn w tak słodkim wydaniu nie byłoby mdłych i cukierkowatych.
Ty obłędnie wyglądasz, to make up z prawdziwą klasą.
masz też świetną cerę, to pozwoli Ci w każdym make up wygladać reweacyjnie
nirenanovak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.