Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-07-13, 20:26   #1081
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ehhh, od pocz±tku mam wra¿enie, ¿e karmimy trolla
Swoj± drog± podobne przypadki byly kiedy¶ na w±tku o naturalnych w³osach (kto¶ stêka³, ¿e naturalne s± be) i o farbowaniu naturalnymi barwnikami ("no jak to? przecie¿ s± chemiczne farby")
ScarlettWoman20 zapraszam za to na forum modowe. tam s± w±tki o rzeczach, które nam zbrzyd³y i modzie, która nas "rozwala" Tam bêdziesz mog³a siê wyszumieæ, wszak farbowanie siê na rudo to te¿ w koñcu do pewnego stopnia moda, skoro widzisz wysyp rudzielców. Tam powinna¶ znale¼æ partnerki do dyskusji.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:45   #1082
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Aby przerwaæ t± czcz± gadaninê - przecie¿ ka¿dy kulturalny osobnik powinien wiedzieæ, ¿e o gustach siê nie dyskutuje - odpowiadam na pytanie Lisbeth:

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;20652303].... Z tego co s³ysza³am, to po ciemnych farbach robi sie dekoloryzacjê, ale tak w³a¶ciwie nie wiem czym siê to ró¿ni od rozja¶niacza.[/QUOTE]


Tak naprawdê niczym. To jest robione rozja¶niaczem z dodatkiem ciep³ej wody. Proces wygl±da tak samo.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-07-13 o 20:54
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-13, 21:14   #1083
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

moja chrzestna jest psychologiem klinicznym z blisko 30 letnim stazem, pyta³am siê w³a¶nie co s±dzi o tej opinii pyta³a siê jedynie ile¿ to pratykuje tak niezwykle utalentowana osoba, ¿e jednocze¶nie diagnozuje wszystkie farbowane na rudo kobiety. tak na marginesie -> dobry psycholog podobno spostrzega wygl±d, ale nie wydaje na jego podstawie wi±¿±cej opinii.
co do mojego zdania-> na jakiej podstawie kto¶ z takimi pogl±dami , wybiera studia, które docelowo maja pomagaæ w³a¶nie osobom zagubionym?? co zrobisz po studiach, w ramach terapii karzesz wszystkim pacjentkom przestaæ sie malowac?? albo farbowac?? psychologia to chêæ niesienia pomocy a nie ujednolicania ¶wiata do Twojego gustu.
ps. co do poslugiwania sie tak glupimi steoretypami radzilabym uwazaæ, chyba slyszalas co mowia o tych co studiuja psychologie??

w sumie mam trojkolorowe oczy, ktore na co dzien, w swietle slonca sa calkiem zolte. ciekawe, moze moje geny maja kompleks nizszosci
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-13, 21:23   #1084
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ScarlettWoman20 - tak my¶lalam po Twoich infantylnych wypowiedziach, ¿e¶ m³ode dziewczê Wrócimy do tematu jak doro¶niesz. Bo¿e, broñ mnie przed takimi "psychologami"

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
To ja wrócê do tematu "rudych" farb
Szuka³am ró¿nych opinii na temat farb Chantal. Wiêkszo¶æ, z którymi siê spotka³am, by³a pozytywna. Moja znajoma równie¿ u¿ywa farb tej firmy i jest z nich zadowolona. Kupi³am farbê w kolorze tycjan i mam zamiar jej u¿yæ Dam znaæ jak ju¿ bêdzie po wszystkim i napiszê czy kolor dobrze siê trzyma.
Mo¿e w ostatnim czasie która¶ z Was u¿ywa³a tej farby?
Owszem, ja moge powiedzieæ, bo w³a¶nie dzisiaj rano strzeli³am sobie jasny tycjan 8/4. Fabra wydaje siê dobra, dobrze chwyci³a ca³o¶æ, fajnie sie rozprowadza, jest jej 2x tyle co innych profesjonalnych farb (120g) no i cena super. Resztê opowiem po miesi±cu, bo musze zobaczyæ jak schodzi kolor.
AAA, no i dodac muszê, ¿e zaraz po farbowaniu kolor jest o conajmniej dwa tony ciemniejszy ni¿ byæ powinien (patrz próbnik), ale wierzê, ¿e siê sp³ucze ...bo jak nie to Pan sprzedawca zafunduje mi fryzjera, aj s³er
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-13, 21:24   #1085
katminka
Raczkowanie
 
Avatar katminka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

[QUOTE=ScarlettWoman20;206 56078]
Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
no tak, agusiaki masz racjê ciê¿ko poznaæ dzisiaj kto ma "naturalne" w³osy. co do ciekawych okre¶leñ to u mnie wci±¿ przoduje stwierdzenie kolegi ze studiów, ¿e mam oczy diablicy -> chodzi³o o heterochromiê; oczywi¶cie tak¿e wyja¶nion± .... szk³ami kontatkowymi. chocia¿ to chyba nie mo¿e "przebiæ" mutanta
jednak mnie i tak irytuje sk³onno¶æ niektórych ludzi do obrazania innych, opiniowania cudzego wygl±du... to w jaki sposób wyra¿amy siebie przez ubiór, bi¿uterie, makij±¿ czy kolor w³osów jest spraw± ka¿dego z nas. i , w mojej opinii, tak samo jak maj± prawo chodziæ po ulicy "naturalne blondynki" bez ¿adnego makija¿u, tak samo ma prawo ¶migaæ zakrêcona staruszka w jeansach czy farbowany marcewkowy rudzielec. obowi±zkiem innych jest zachowywanie opinii o tym czy to nam siê podoba dla siebie. wyra¿anie opinii nale¿y pozostawiæ dla okazji, w której kto¶ nas o to prosi. trzeba pamiêtaæ o tym, ¿e tak¿e nasz wygl±d mo¿e "ura¿aæ czyje¶ poczucie estetyki".

Jasne ¿e tak jest,ale jak dla mnie tylko osoby niedowarto¶ciowane mysz± ''wyró¿niaæ siê z t³umu''.Jak kto¶ nie dostaje tyle uwagi ile by chcia³ to na si³ê próbuje byæ niezwyk³y i oryginalny.Prawdziwe osobowo¶ci nie musz± mieæ czerwonych w³osów czy dziwacznych ciuchów by ich charakter i si³a wyrazu zosta³a zauwa¿ona.Mo¿e takie kreowanie w³asnego wygl±du na kogo¶ wyj±tkowego to rozpaczliwa próba zwrócenia na siebie uwagi.Takie jest moje zdanie-studentki psychologii-wiêc nie mówcie,¿e tak sobie gadam.Bo od 2 lat siê o tym uczê.
oj szanowna studentko psychologii z dwuletnim sta¿em..
ja, jako niegdy¶ kasztanowy, teraz farbowany rudzielec, a przy tym dyplomowany psycholog rzec tylko chcialam, ¿e nadziejê mam, i¿ kolejne 3 lata studiów naucz± Ciê pokory i szacunku do ludzi. Nie wiem jak wyobra¿asz sobie pracê w zawodzie z tak± nieokielznan± dawk± jadu. Wstyd mi, bez kitu.
W±tek jest dla rudych farbowanych, co tu robisz ze swoimi blond falami?
katminka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-13, 21:47   #1086
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

agusiaki, rzeczywi¶cie wyszed³ ciemniejszy ni¿ mo¿na by siê by³o spodziewaæ. Mnie by interesowa³ taki kolor, jaki Ci wyszed³, wiêc skoro jasny tycjan jest taki to tycjan pewnie bêdzie ciemniejszy. No ale tak jak piszesz, pewnie trochê siê spierze. Mo¿e obie bêdziemy z tego zadowolone
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-13, 21:50   #1087
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
ScarlettWoman20 - tak my¶lalam po Twoich infantylnych wypowiedziach, ¿e¶ m³ode dziewczê Wrócimy do tematu jak doro¶niesz. Bo¿e, broñ mnie przed takimi "psychologami"



Owszem, ja moge powiedzieæ, bo w³a¶nie dzisiaj rano strzeli³am sobie jasny tycjan 8/4. Fabra wydaje siê dobra, dobrze chwyci³a ca³o¶æ, fajnie sie rozprowadza, jest jej 2x tyle co innych profesjonalnych farb (120g) no i cena super. Resztê opowiem po miesi±cu, bo musze zobaczyæ jak schodzi kolor.
AAA, no i dodac muszê, ¿e zaraz po farbowaniu kolor jest o conajmniej dwa tony ciemniejszy ni¿ byæ powinien (patrz próbnik), ale wierzê, ¿e siê sp³ucze ...bo jak nie to Pan sprzedawca zafunduje mi fryzjera, aj s³er

fajny ten kolorek tylko rzeczywiscie jakis ciemny wyszedl jak na 8/4 ale moze mialas ciemniejszy wyjsciowy , a po drugie czemu zamazalas swoje sliczne ciemne oczka , co ?? No zeby mi to ostatni raz bylo
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 21:51   #1088
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

agusiaki kolor ¶liczny, taki w³a¶nie troche ciemniejszy czasem wole

coco jakie marki farb profesjonalnych kupujesz w poznaniu?? szukam obecnie chantal i wszystkie inne, ktore maja tycjan w palecie, tylko b³agam niech bêdzie ich duu¿o bo na moje mega gêste w³osy 150 ml na raz to wymog

kathy 579 po ampu³kach z keratyny odbudowuje siê w³ókno w³osa a to sprawia, ¿e kolor nie sp³ywa tak ³atwo jak z uszkodzonej struktury w³osa. jest seria z keratyn± subriny i mia³am, keratynowy spray z chi, obie serie polecam, ale jako uzupe³nienia ampu³ek. ja swoj± kuracjê zaczynam za kilka dni.
z farb jestem zadowolona z vitalitys
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-13, 22:05   #1089
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka¿ wiadomo¶æ
fajny ten kolorek tylko rzeczywiscie jakis ciemny wyszedl jak na 8/4 ale moze mialas ciemniejszy wyjsciowy , a po drugie czemu zamazalas swoje sliczne ciemne oczka , co ?? No zeby mi to ostatni raz bylo
No w³a¶nie farbowa³am na baaardzo jasny, na moje poziom 9 (tak mi tureckie s³oñce zrobi³o mój rudy) I jedno musze chantalowi przyznaæ - to jedyna farba w której czerwieni ni ma Po kolestonach, lorealach i welli tylko chantal jest naprawdê rudy.
A facjatê zakry³am co by sie kto¶ nie wystraszy³ hihih No wstydzê siê no!


Julianna - ja mam gêste w³osy do ³opatek i wystarczy³o mi trochê ponad po³owe tubki, mo¿e ok 70gr! Wiêc 120 wystarczy z powodzeniem nawet szympansowi na ca³e cielsko
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2010-07-13 o 22:08
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-13, 22:21   #1090
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

zosta³am skuszona, teraz tylko pozostaje problem gdzie dostanê to cudo ;]
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-13, 22:23   #1091
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
zosta³am skuszona, teraz tylko pozostaje problem gdzie dostanê to cudo ;]
aaaaallegro ho ho cena za 120gr 10,90z³.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 22:46   #1092
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

na to nie wpad³am , bo zwykle grasujê po hurtowniach fryzjerskich:P
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-14, 07:39   #1093
aaaddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

witam ja te¿ z blondu przefarbowa³am siê na rudo d³ugo szuka³am wymarzonego kolorku a¿ trafi³am na feriê mango, dziewczyny kolor super trzyma siê piêknie przez miesi±c do kolejnego farbowanka jest mniamu¶ny polecam
aaaddd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:20   #1094
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

julianna-p:
dziêkujê za radê zaraz zapisujê i w tygodniu kupiê co¶ z keratyn± w hurtowni fryzjerskiej
agusiaki:
jak na poziom 8 to naprawdê wyszed³ ciemny kolorek

do wszystkich:
jaka¶ nowo¶æ wychodzi w rossmanie od jutra,,syoss profesjonalna koloryzacja,,
ciekawe czy fajne kolorki
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:26   #1095
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 726
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

te farby chantal mozna dostac gdzies w Warszawie w sprzedazy bezposredniej, czy tylko allegro wchodzi w gre?

czy ktos moze probowal kolorek ognisty tycjan?
__________________
Wymieniê nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-14, 15:39   #1096
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

do wszystkich:
jaka¶ nowo¶æ wychodzi w rossmanie od jutra,,syoss profesjonalna koloryzacja,,
ciekawe czy fajne kolorki
oo a to ciekawe....

jak która¶ z Was sie odwa¿y wypróbowac to chêtnie poczytam o efektach
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-14, 17:17   #1097
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez roux666 Poka¿ wiadomo¶æ
oo a to ciekawe....

jak która¶ z Was sie odwa¿y wypróbowac to chêtnie poczytam o efektach
http://www.syoss.pl/index.php?id=152# PALETA KOLORÓW
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-14, 17:59   #1098
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez gingerbabe Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Ginger!!



hmm nie widze tam nic dla rudzielców.
niby jest intensywna czerwien i mahoniowy br±z, ale ¶rednio mnie przekonuje....


hmm ciekawe, jakie te farby ogolnie bêd±...;>
nie wiecie, w jakiej cenie bêd±?

w sumie ³adniutkie te br±zy tam...;>
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-14, 19:01   #1099
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez gad Poka¿ wiadomo¶æ
te farby chantal mozna dostac gdzies w Warszawie w sprzedazy bezposredniej, czy tylko allegro wchodzi w gre?

czy ktos moze probowal kolorek ognisty tycjan?
Nie ma w chantalu takiego koloru jak ognisty tycjan. Jest bardzo ciemny mahoniowy tycjan 5/4, ciemny tycjan6/4, tycjan7/4, jasny tycjan8/4 i bardzo jasny tycjan9/4.
O jakim kolorze wiêc my¶la³a¶??

A ten syoss mnie osobi¶cie nie przekonuje. Zrazi³am siê do ich szamponów i od¿ywek, wiêc farb nie zamierzam próbowaæ. Szczególnie, ¿e rudych tam nie ma wcale a ja na tym etapie jestem
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 19:07   #1100
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kathy nie ma sprawy, sama bardzo du¿o uczê siê dziêki forum, chociaz farbuje w³osy odk±d skoñczy³am 13 lat ( tak z powodu kompleksów chcia³am zmieniæ kolor na mniej hmm w moim odczuciu raczej ³adniejszy -> efektem by³a czerwieñ stra¿acka po ... mahoniu )

co do nowych kolorków ca³kiem interesuj±cy mo¿e byæ karmelowy blond , zw³aszcza przy piegach , ale moim zdaniem prawdziwej rudo¶ci tam po prostu brak znowu nikt nas nie uwzglêdni³; co jest do¶c g³upie skoro w³a¶nie rudzielce nie ¶migaj± po mie¶cie z odrostami na pó³ g³owy ( tak wiem, to baleja¿ jak mi zawsze mówi kole¿anka) a regularnie farbuj±...
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-14, 19:08   #1101
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

super dziêkujê za link z palet± kolorów, no w³a¶nie ciemne br±zy na poziomie 4 wygl±daj± na rudzielce - czekoladowy br±z (wygl±da jak rudy) by³by fajny ale jako¶ mnie to nie przekonuje, cena w gazetce Rossmanna 14.99 przecenione z 17.99 z³.

ja te¿ chêtnie wys³ucham opinii jak która¶ siê odwa¿y.

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-07-14 o 19:15
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-14, 19:12   #1102
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

coco jakie marki farb profesjonalnych kupujesz w poznaniu?? szukam obecnie chantal i wszystkie inne, ktore maja tycjan w palecie, tylko b³agam niech bêdzie ich duu¿o bo na moje mega gêste w³osy 150 ml na raz to wymog
Ja u¿ywam Majirel. Kupujê na Allegro albo w sklepie fryzjerskim na S³owiañskiej.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-15, 12:55   #1103
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 726
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Agusiaki, chodzi³o mi o kolorek 8.4 albo 9.4 jasny tycjan, lub bardzo jasny tycjan
__________________
Wymieniê nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-15, 19:20   #1104
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez gad Poka¿ wiadomo¶æ
Agusiaki, chodzi³o mi o kolorek 8.4 albo 9.4 jasny tycjan, lub bardzo jasny tycjan
Kotek, jasny tycjan 8/4 masz na poprzedniej stronie - farbowa³am dwa dni temu Ciemny jak diabli, liczê, ¿e siê wyp³ucze.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-16, 11:11   #1105
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 726
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

O w mordkê , ciemny rzeczywi¶cie, kurcze-nazwa zdecydowanie jest myl±ca. Daj znaæ czy siê trochê rozja¶ni³o, chcia³am w³a¶nie ten kolor zamówiæ. A tymczasem chyba znów kupiê p³omiennego feniksa
__________________
Wymieniê nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-16, 14:53   #1106
asthenia
Raczkowanie
 
Avatar asthenia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 300
GG do asthenia
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

tycjan wychodzi bardzo ciemny, braz wchodz±cy w wi¶niê... dzi¶ ja siê nadzia³am na taki kolor, tyle ¿e z szamponów koloryzuj±cych palette. no i z mojego miedzianego zrobily sie ciemnobordowe w³osy.... ;/
__________________
"this world's an ugly place, but you're so beautiful to me..."



asthenia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-16, 14:57   #1107
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

palette to jest w ogóle inna bajka i wspó³czujê Ci ewentualnego rozja¶niania tej farby...

gad - jesli chcesz chantala to bierz jasny tycjan, bo i tak wyjdzie ciemniej.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-16, 15:36   #1108
asthenia
Raczkowanie
 
Avatar asthenia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 300
GG do asthenia
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

liczê, ¿e siê sp³ucze albo rozja¶ni od tego s³oñca. poza tym myjê w³osy co 2 dzien i prostujê, wiec mo¿e nie bêdzie tak ¼le... ale i tak jestem strasznie z³a, nigdy wiêcej tycjanu z palette!
__________________
"this world's an ugly place, but you're so beautiful to me..."



asthenia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-16, 15:44   #1109
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez asthenia Poka¿ wiadomo¶æ
liczê, ¿e siê sp³ucze albo rozja¶ni od tego s³oñca. poza tym myjê w³osy co 2 dzien i prostujê, wiec mo¿e nie bêdzie tak ¼le... ale i tak jestem strasznie z³a, nigdy wiêcej tycjanu z palette!
myj szamponem przeciw³upiezowym, szybciej ¶ci±gnie kolor.
Tycjan z chantala ani trochê nie wchodzi w wi¶niê. No i po myciu widze, ¿e schodzi i to mocno Co nie zmienia faktu, ¿e jest za ciemny. A¿ sie bojê co by wysz³o gdybym wzie³a 7/4 opisany jako tycjan a nie 8/4 jasny tycjan, którego u¿y³am
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-16, 17:07   #1110
asthenia
Raczkowanie
 
Avatar asthenia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 300
GG do asthenia
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

tycjan z chantala pewnie wychodzi fajnie, jak siê go pomiesza z jakims miedzianym blondem z tych farb albo nawet kilkoma innymi ja¶niejszymi odcieniami. du¿y wybór jest wiêc mo¿na kombinowaæ
__________________
"this world's an ugly place, but you're so beautiful to me..."



asthenia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.