Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 05:57   #1561
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Laseczki już jestem obkupiłam się ze aż nie wiem która rzecz jest piękniejsza od następnej.Ale mam dylemat

Caskada dziękuję kochana było milusio Jak ja uwielbiam jak Tz robi mi takie jazdy.Szkoda tylko ze bardzo rzadko

Asiabb
kochana dziękuje Ci bardzo i muszę przyznać ze jestem pod wrażeniem Twojego farbowania.Moja c12 przez pierwsze dwa farbowania była coś takiego jak u Ciebie i z czasem zaczęła jaśnieć albo się bardziej wpijać we włos.

Snow
No Tobie to nie muszę komplementów sypać.Ty wiesz ze umieram na widok Twoich włosków.Ślicznie:lo ve:

_eNchaNted_
Dziękuje ślicznie.Milo mi ze się podoba.

Infatuated
Tobie również dziękuje.
I życzę miłego wieczoru ty nasza barbie

Kotka
Cisze się ze i Ty znalazłaś swoja farbkę.Czyli lecimy łeb w łeb.4 miesiące stuknęły Oblewać tez będziemy razem

katie100
Ślicznie dziękuje

buahhot
Dziękuje staram się aby takie były te moje włoski.
A dziękuje zakupki się udały na całego.


Yatta wrzucam fotki kucyka.Wedle Twojej prośby.Ok teraz lecę nunu.Jutro na rano wiec czas na sen.Jutro albo w niedziele najpóźniej wrzucę nowe foto do klubu no i może się pochwale moimi łowami dzisiejszymi jeśli będziecie miały ochotę to oglądać.

novelove
Ona jest jasna ale nie za jasna.To tez zależy od światła.Zobacz foty cykane przed chwila.I co jasne nie? Dziękuje ślicznie
Adzi koniecznie pokaż co kupiłaś

---------- Dopisano o 06:56 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nawet najlepszym się zdarza a i nas wstydzić się nie należy

Matko.. https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...42&postcount=3
No i ja już sama nie wiem
nawet nie chce mi się komentować tego co ta laska napisała

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a u mnie padał deszcz ze śniegiem, sam deszcz albo grad i nic nie leży, ale jest okropnie mokro bleeee
u mnie na szczęście śniegu nie widać i oby tak zostało póki co

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
nie wiem co Ci poradzić ale ja miałam podobny problem i w listopadzie poszłam do fryzjerki żeby mi powybierała jak najwięcej tych rudych i mi zrobiła pasemka od razu widać było różnice . potem jużs tylko farbami blond robiłam i w ten oto sposób doszłam do włosków jakie mam teraz

dodaje zdjęcia
1-przed i
2- po fryzjerce
3- aktualne teraz
ładnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 06:04   #1562
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Czeeeść ja tylko na moment, nadrobię Was jutro rano

Chciałam tylko napisać, że jestem po farbowaniu majirelem 10,21 i jestem zadowolona (czy bardzo okaże się jutro w świetle dziennym ).
Załączam jedno foto, jutro wrzucę też w dzień, odrost równiutko wzięło i w tej chwili jest perłowa poświata dość mocna ale 1-2 mycia i pewnie się zmyje

Uciekam do Tż miłego wieczoru
Snow Tobie to wszystko pięknie wychodzi

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
znam ja z innych watkowmasakryczna dlugosc
długość przerażająca

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wlosy ucierpia wiec moze lepiej na razie pomyj co?
i nie kladz bezu bo sama narzekasz a bez rudo wyjdzie.


nie mam fotek na poczcie
mam tylko cos takiego od ciebie, jakies kody i nawet wkleic tego tu nie moge...
jak te fotki wyslalas? czym?
moze wklej je do swojego albumu na chwile a ja je pobiore stamtad ok?

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------


Yatta prosze nie gotuj mnie
Nie znam tej laski ale wam powiem ze takie istotki mnie wkur*iaja na maxa
Na avie ma przedluzone a sama bedzie ludziom pisac nie robcie nie robcie!
Mycie co 2 dni- to chyba jakas nienormalna jest- kto myje co 2 dni wlosy przedluzone? jak tak czesto myje to ma zniszczone proste... pewnie jeszcze prostownica po nich napier*ala...
Jak ma klopot z uzaleznieniem to jej sprawa- taaaa tipsy tez uzalezniaja
Przedluzanie nigdy z mody nie wujdzie i bedzie mega modne w tym roku bo do lask wchodza warkocze, upiecia loki, gale, afro...
ana krotkich wlosach tego niezrobisz! przynajmniej nie bedzie to efektowne.

i jeszcze teksty o naturalnosci
to wygladajmy jak miotly jak praludzie i bedzie ok wtedy nie?
jak z pazurkami- niemodne sa tipsy!
no pewnie ze tak, trzebamiec swoje z brudem pod albo ogryzione bo jestem taka naturalna, blagam... ide odetchnac bonie moge na ludzka glupote...

podbijam mam takie samo zdanie
można przedłużyć i wyglądać naturalnie
tipsy też można zrobić tak żeby efekt był w miarę naturalny
takie jest moje zdanie

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=26

Ale długie włosięta cooo?
Chociaż jak dla mnie za długie - wg mnie powyżej pewnej długości ot już nie wygląda fajnie..
dla mnie też za długie nie wyobrażam sobie pielęgnacji takich pamiętam jak przedłużyłam do pasa to też była męka dla mnie 70 cm to przesada jeszcze dodam że jak przy karku pierwsza warstwa to wiecie gdzie mniej więcej sięgały włosy na pupie miałam przesada jak dla mnie

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No ja czasem jak sama jestem w domu z mokra głową a królewicz woła na dwór.. no to niestety, ale przetrzymuje ile się da w tym czasie wysuszę głowę i na dór wychodzę z czapka i kapturem tak opatulona, żeby grama wiatru mi się pod kaptur nie dostało
No ale.. nie zawsze się tak da - pewnie własnie pzrez to się rozchorowałaś - owszem było ciepło, ale nawet minutka wystarczyła - w końcu jeszcze ostrawe powietrze jest

Na Ukrainie w Czarnobylu był wybuch elektrowni jądrowej i było spore skażenie promieniotwórcze - c o jak wiadomo nie wpływa korzystnie raczej na zdrowie To było w kwietniu 86 roku czyli poł roku po moim urodzeniu - dlatego jak coś mi dolega to żartuje, że to pewnie pokłosie tamtych zdarzeń



Też tak czasem mam Ale nie zwracałam nigdy na to uwagi - a kichanie kilkanaście razy pod rząd jest strasznie uciążliwe - chociaż chyba już wole pożądnie sobie kichnąć niż jak kręci mi się w nosie i kichnąć nie mogę

Pomijając, że przyczyniają się bardzo do cellulitu
Apropo dziś poprawiałam sobie humor czytając o tym jakie to gwiazdy mają nogi

Kryśka Aguilera: http://e1.pudelek.pl/p2087/516a630b002ca6d14d815e40
Kate Moss: http://e2.pudelek.pl/p2031/ec7ff2d70029db484d82a88d
też mi się zdarza biegać po dworku z mokrymi włosami, ja jak już jestem chora to z własnej winy przez swoją głupotę

Kryśka strasznie się zaniedbała, a Moss to wrak człowieka

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-03-19 o 06:08
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 06:10   #1563
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Clear i do dzieła,nie wysusza jak Nizoral, a mi np. pomógł pozbyć się w dużej mierze wżartej w rozjaśnione pasma szamponetki...
mój tata używa Clear i bardzo jest zadowolony

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Uffff dotarłam do końca
Witam blondaski
zacznę od początku Snow trzymam bardzo mocno kciuki za rozmowę a wiedz dziś farbowano No ja już po wiec czekam na Ciebie

Lady
Nie kochana nie uciekam czasem mam takie dni w pracy ze zasypiam z nudów a czasem taki młyn ze nie mogę nawet usiąść.

Bunny
dobrze ze już gorączka znika.Teraz chcesz czy nie musisz jeść aby odbudować dobra florę w organizmie.Zasuwaj do lodówy.

Agatko
Kusiłaś tymi kryształkami a teraz jeszcze maska?
Zlituj się

_eNchaNted_
No te strony rosną w oczach a tu jeszcze czasu brak na czytanie .
Ale nadrobiłam

Asia
Kochana ciesze się ze wszystko przeszło pomyślnie i ze już możesz odsapnąć.Teraz będzie już wszystko dobrze

Czekoladowo
Hey laska Twoje włoski są już całkiem przyzwoite.
Co się czepiasz
A tak na poważnie to już nie długo i będzie idealnie.

Kochane a ja już po farbowaniu C12.właśnie siedzę z maska owiniętą folia i zaraz idę ja myc.Fotki będą jak się wysuszę.Dziś mam na druga zmianę i pomyślałam ze wykorzystam czas.
Ok idę ja zmywać i się suszyć.
to dobrze nie uciekaj

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja mam to samo
No ale np te (załącznik) Ci się nie podobają?? Już je kiedyś pokazywałam

Ja bym tak nie mogła - nie lubię sama po sklepach chodzić. Ale mój też nie ma chęci ze mną chodzić - jak już gdzieś pójdzie to faktycznie święto

Na pocieszenie Ci powiem, że ja po majirelu wyglądałam jak debil..
Góra właśnie rudo żółta, a dół szarobury , sraczkowaty..
Na Twoim miejscu wstrzymałabym się z farbowaniem - bo nie wiesz do jakiego koloru wypłucze się dół.. Ewentualnie sam odrost czymś zgaś

To kwestia indywidualna - jakie ma się włosy i czy farby używa się z głową
Ja na przykład uważam, że wellaton strasznie wysusza włosy i generalnie nie polecam - natomiast kedud jakiś czas używała go i była zadowolona.
Musisz tak jak każda z nas szukać swojej farbki namber łan

JA też myślałam, że jak nazwa jest lodowy blond to musi być chłodno - a to nie do końca jednak jest tam trochę złotego przez co odrost wyszedł rudo-żółto - także uważaj z tym kolorem

To czekamy na fotorelacje
ładne są, ale nie w moim guście

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jestem dziewczynki
już się wysuszyłam i wrzucę wam parę fotek.Jestem zadowolona jak zwykle już od 4 miesięcy.Myślę ze chyba zostanę z ta farba forever!!!!!!!!
Dla przypomnienia Palett C 12.
Dobra uciekam się robić i lecę na sklepy.Moze coś upoluje
ślicznie Ci wychodzi ta C12
a kiteczka jaka gruba i coraz dłuższa

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

to się naprodukowałam wybaczcie ale nie wiem czemu mi wyszło w tylu postach
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 06:21   #1564
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
nie wiem co Ci poradzić ale ja miałam podobny problem i w listopadzie poszłam do fryzjerki żeby mi powybierała jak najwięcej tych rudych i mi zrobiła pasemka od razu widać było różnice . potem jużs tylko farbami blond robiłam i w ten oto sposób doszłam do włosków jakie mam teraz

dodaje zdjęcia
1-przed i
2- po fryzjerce
3- aktualne teraz
No ładnie to u Ciebie wygląda. Ja mam niestety całe odrosty w rudawej poświacie. Nie wiem co się dzieje z moimi włosami, chyba pozstaje mi ufarbować na jakiś brąz, bo na fryzjera w tej chwili pozwolić sobie nie mogę i nic nie zapowiada by w najbliższym czasie to się zmieniło. Zastanawiam się jeszcze czy by nie wziąć jakiejś najjaśniejszej farby drogeryjnej (takiej z wodą 12% tylko które to są ) i zobaczyć co sie stanie, bo juz chyba gorzej niż to co mam na włosach być nie może
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:16   #1565
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Dzien dobry słoneczka

Czekoladowo
Dziekuje kochana ale kucyk sie wydaje taki gruby bo mam duzo wlosow. Ale jak sciskam to wydaje sie cienizna. A co do cieniowania to ja to dopiero mam masakre. Mowicie ze kucyk puchaty ato pcieniowane włosy bo kazdy jest innej dlugosci.
A co do zapuszczania to u mnoe jest to samo. Ale ost odkryłam ze lubie sie w dlugich wlosach i mialam juz takie długie do łopatek (pierwszy raz w zyciu) i zaczełam eksperymentowac z blondem na wlasna reke no i spi.........łam włosy az musiałam obciać na krotko. Teraz juz takiedo błedu nie popełnie.
To zapuszczamy razem ostro.

Kikulka
Dziekuje
Ale ty to dobra jestes najpier zapał do pisania , potem szukanie zajecia na siłe aby sie od niego oderwac a na koniec w d.....ie z praca ide spac. Nie usmiałam sie

eNchaNted
Dziekuje slonko
Asiabb
Tobie rowniez
A szmatkami sie pochwale ale to dopiero jutro najpredzej.

Agatu
Ano rosie ta kita ale jeszcze troche jej brakuje jakies 20 cm
No i najpierw trzeba zjsc z cieniowania. A to tez potrwa. Szkoda mi jej teraz podcinac bo tak to przynajmniej spiac moge ale i tak jeszcze mam duzo baby hair i tych co jeszcze nie dorosły do spiecia. No nic pozostaje mi cierpliwie czekać.

Lady
Fotki tego co upolowałam beda jutro.
A co do c12 to fakt bardzo ja lubie i dziekuje za komplementy.
A ty co tak wczesnie na wizazu. Spania nie masz czy w pracy jestes tak jak ja
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:30   #1566
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No wiecie ... ja to wogole bylam udana. Raz ze obcielam te wlosy z dlugosci za biust prawie na chlopaka Tylko przod lekko dluzszy zostawiłam. To rozjasnilam sobie na blond, i juz naprawde jasne te wlosy mialam, ale mi żółkły, i po miesiacu na braz
Matko ale to glupie bylo I tak coraz ciemniej az doszlam do czarnego

I modle sie zebym kiedys miala takie ładne, długie, w miare geste włosy jak kiedys. Myslicie ze to mimo tego mojego rozjasniania i farbowania na blond mozliwe wogóle?
urosna i moga byc geste jestes jeszcze mloda podobno wlosy mniej juz rosna po 30 ale jakos mnie to omija narazie moze dlatego ze wchodze dopiero w ten wiek
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dla mnie też włoski cascady sa
Zazdroszczę Jej
dziekuje
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Czeeeść ja tylko na moment, nadrobię Was jutro rano

Chciałam tylko napisać, że jestem po farbowaniu majirelem 10,21 i jestem zadowolona (czy bardzo okaże się jutro w świetle dziennym ).
Załączam jedno foto, jutro wrzucę też w dzień, odrost równiutko wzięło i w tej chwili jest perłowa poświata dość mocna ale 1-2 mycia i pewnie się zmyje

Uciekam do Tż miłego wieczoru
tobie to kazda farbka jaka wybierzesz dobrze wychodzi
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
nie wiem co Ci poradzić ale ja miałam podobny problem i w listopadzie poszłam do fryzjerki żeby mi powybierała jak najwięcej tych rudych i mi zrobiła pasemka od razu widać było różnice . potem jużs tylko farbami blond robiłam i w ten oto sposób doszłam do włosków jakie mam teraz

dodaje zdjęcia
1-przed i
2- po fryzjerce
3- aktualne teraz
ciesze sie ze ty jestes zadowolona
dobrze ci w tym kolorku
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:43   #1567
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Caskada
Ja rowiez jeszcze nie widze aby włosy mi wolniej rosły. A jestesmy w tym samym wieku. Ale moje włosy to sa tak zmanierowane ze nawet z dopalaczami rosna swoim tempem.

Bunny
Jak Ci tam dzis? Poszłas na zajecia czy zostałas w domku?
Miejmy nadzieje ze dzis jest lepiej co?

Snow
Mow tu nam szybko jak tak rozmowa przeszła no i czy jestes zadowolona
No i oczywiscie czekamy na foto i relacje z farbowanka
Ale i tak wiem ze jest wspaniale. Choc Twoje wloski mozna ogladać godzinami
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 09:23   #1568
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzien dobry słoneczka

Czekoladowo
Dziekuje kochana ale kucyk sie wydaje taki gruby bo mam duzo wlosow. Ale jak sciskam to wydaje sie cienizna. A co do cieniowania to ja to dopiero mam masakre. Mowicie ze kucyk puchaty ato pcieniowane włosy bo kazdy jest innej dlugosci.
A co do zapuszczania to u mnoe jest to samo. Ale ost odkryłam ze lubie sie w dlugich wlosach i mialam juz takie długie do łopatek (pierwszy raz w zyciu) i zaczełam eksperymentowac z blondem na wlasna reke no i spi.........łam włosy az musiałam obciać na krotko. Teraz juz takiedo błedu nie popełnie.
To zapuszczamy razem ostro.

Kikulka
Dziekuje
Ale ty to dobra jestes najpier zapał do pisania , potem szukanie zajecia na siłe aby sie od niego oderwac a na koniec w d.....ie z praca ide spac. Nie usmiałam sie

eNchaNted
Dziekuje slonko
Asiabb
Tobie rowniez
A szmatkami sie pochwale ale to dopiero jutro najpredzej.

Agatu
Ano rosie ta kita ale jeszcze troche jej brakuje jakies 20 cm
No i najpierw trzeba zjsc z cieniowania. A to tez potrwa. Szkoda mi jej teraz podcinac bo tak to przynajmniej spiac moge ale i tak jeszcze mam duzo baby hair i tych co jeszcze nie dorosły do spiecia. No nic pozostaje mi cierpliwie czekać.

Lady
Fotki tego co upolowałam beda jutro.
A co do c12 to fakt bardzo ja lubie i dziekuje za komplementy.
A ty co tak wczesnie na wizazu. Spania nie masz czy w pracy jestes tak jak ja
Adzi ja bezrobotna wczoraj szybko odpadłam a dziś rano to już po joggingu byłam tak mnie nosi i energia mnie rozpiera
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:31   #1569
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Adzi ja bezrobotna wczoraj szybko odpadłam a dziś rano to już po joggingu byłam tak mnie nosi i energia mnie rozpiera
Ooo to wspaniale.sport z samego ranka. Jak ja lubie takie energiczne kobietki. Ja tez jak tylko przychodzi wiosna a lato to juz w ogole wstaje wraz ze wchodem slonca. Godz 6 rano a ja juz potrafie ostro dzialac. Jesienia i zima lubie poleniuchowac. Ale ogolnie to nie lubie dlugo spac. Szkoda mi czasu.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:35   #1570
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ooo to wspaniale.sport z samego ranka. Jak ja lubie takie energiczne kobietki. Ja tez jak tylko przychodzi wiosna a lato to juz w ogole wstaje wraz ze wchodem slonca. Godz 6 rano a ja juz potrafie ostro dzialac. Jesienia i zima lubie poleniuchowac. Ale ogolnie to nie lubie dlugo spac. Szkoda mi czasu.
ja po takim wczesnym wstawaniu potem zapadam w śpiączkę i potrafię przespać z 15 godzin ale dokładnie mam tak samo jesień i zima nic się nie chce ale wiosna lato to już inna bajeczka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:39   #1571
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tak zrobiłam londą + oksydant 10,5%

a więc wstawiam fotki
dodam że jestem zadowolona ale dopiero jutro w świetle dziennym się dokładnie upewnie chociaż juz teraz jestem happy

acha i zmierzyłam włoski jest w tej chwili 42 cm ,czyli 2 centymetry urosły od 16 lutego bo wtedy obcięłam i było 40cm
no i coraz ładniej

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Czeeeść ja tylko na moment, nadrobię Was jutro rano

Chciałam tylko napisać, że jestem po farbowaniu majirelem 10,21 i jestem zadowolona (czy bardzo okaże się jutro w świetle dziennym ).
Załączam jedno foto, jutro wrzucę też w dzień, odrost równiutko wzięło i w tej chwili jest perłowa poświata dość mocna ale 1-2 mycia i pewnie się zmyje

Uciekam do Tż miłego wieczoru
super, i kolorek równiutki

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
nie wiem co Ci poradzić ale ja miałam podobny problem i w listopadzie poszłam do fryzjerki żeby mi powybierała jak najwięcej tych rudych i mi zrobiła pasemka od razu widać było różnice . potem jużs tylko farbami blond robiłam i w ten oto sposób doszłam do włosków jakie mam teraz

dodaje zdjęcia
1-przed i
2- po fryzjerce
3- aktualne teraz
jest megaaa lepiej!

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Laseczki już jestem obkupiłam się ze aż nie wiem która rzecz jest piękniejsza od następnej.Ale mam dylemat


Kotka
Cisze się ze i Ty znalazłaś swoja farbkę.Czyli lecimy łeb w łeb.4 miesiące stuknęły Oblewać tez będziemy razem
śliczny kucyk!!! jakie już wloski dlugie ile mierzą???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 09:42   #1572
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

ja zaczelam cwiczyc abs ale marzy mi sie bardziej bieganie lubie ruch a abs jest takie monotonne
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:51   #1573
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja szczerze to nie wiem
jak pisałam prace zaliczeniową z przypisami itp to zaczynałam od nowej strony, bo tak było ładniej wizualnie

Wg tego: http://docs.google.com/viewer?a=v&q=...soE2U59ucBTM1w
niekoniecznie
muszę zapytać w szkole jak pisać bo wszędzie chcą inaczej
Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
są różne szkoły, najważniejsze, żeby być konsekwentnym, albo każdy podrozdział od nowej strony, albo od nowej strony tylko te, gdzie nowy podrozdział wstawiany ciągiem zaczynałby się poniżej połowy strony, przynajmniej u mnie takie zasady były jak pisałam mgr...
oki oki już wiem, popytać muszę
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kitkulka
powodzenia z pracą
Masz jakiś ciekawy temat? O czym piszesz?
piszę ooo bezpieczeństwie i ochronie środowiska w portach morskich mam nadzieję, że podołam
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kikulka
Dziekuje
Ale ty to dobra jestes najpier zapał do pisania , potem szukanie zajecia na siłe aby sie od niego oderwac a na koniec w d.....ie z praca ide spac. Nie usmiałam sie
no a co ja się tam będę pierniczyć z tą pracą na noc
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 09:55   #1574
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Adzi07 hej kochana, ale Cię długo nie było, fajnie, że wróciłaś wstaw też tutaj jakieś foto, bo ja niestety nie jestem w waszym klubie a strasznie jestem ciekawa jak Twoje włoski teraz wyglądają, po kitcie widzę, że grubaśne
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:06   #1575
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

lecę dziewczynki się ogarniać i może uda mi się dzisiaj wyjść z domu, chociaż taki wicher jest, że pewnie mnie zmiecie gdzieś po drodze

wracam później albo wieczorem, buźki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:07   #1576
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Kotka
Dziekuje
A jakie sa juz dlugie? nie mam pojecia bo sa tak pocieniowane ze nie da ich sie zmierzyc. Ale kitka ma 14 cm.

Kikulka
No jasne Luz blus. Co tam bedziesz sie stresowac. Aby zmarszczki powstawaly ?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:13   #1577
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tak zrobiłam londą + oksydant 10,5%
No chyba lepiej co?
Może nie ściemnieje choć mnie nawet 12% woda nie pomogła i tak zrudziało

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc. Jestem po farbowaniu Majirel 9.22 + woda 9% (zdjęcie poniżej), niestety włosy mają nadal rudawy połysk Dziwi mnie to, bo kilka lat temu zawsze gdy farbowałam sklepowymi farbami, kolory wychodziły takie jak na opakowaniach (nawet najjaśniejsze blondy). Nie wiem juz co robić, poradźcie coś.
Pamiętam, że poprzednio miałaś rude pasemka - więc trudno by teraz po farbie włosy były w jednakowym odcieniu - jest lepiej niż poprzednio. I zacznij je odżywiać bo nie wyglądają zbyt zdrowo..

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a tak apropo dziewczynki czy was swędzi głowa zaraz po farbowaniu?
U mnie to samo

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Yatta co do olejów tez zauważyłam to samo ,że włoski po użyciu jakby jaśniejsze się wydają ,ale myślałam że mi się wydaje .A jednak coś w tym jest .Szczególnie po jaśminowym to widziałam.
No właśnie sama się zastanawiam jak to działa

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Laseczki już jestem obkupiłam się ze aż nie wiem która rzecz jest piękniejsza od następnej.Ale mam dylemat
Yatta wrzucam fotki kucyka.Wedle Twojej prośby.Ok teraz lecę nunu.Jutro na rano wiec czas na sen.Jutro albo w niedziele najpóźniej wrzucę nowe foto do klubu no i może się pochwale moimi łowami dzisiejszymi jeśli będziecie miały ochotę to oglądać.
Dziękuję za kucyka Jest śliczny - już nie mogę się doczekać swojego
No i pokazuj ciuchy
Migusiem

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tylko mam jeszcze małe pytanko... jak skończyłam w połowie strony jeden podrozdział to następny podrozdział zaczynać od nowej strony czy leci się dalej na tej samej??
Rozdział zaczyna się zawsze od nowej strony..
Natomiast podrozdział już nie koniecznie..
Jeżeli przykładowo podrozdział 2.1 kończysz i zaczynasz 2.2 To jeśli uda Ci się zapisać dwa pełne zdania to zostawiasz go na tej samej stronie.. a jeśli nie to przenosisz na nastepną stronę - chodzi o to by nie było pustych plasków w pracy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nawet nie chce mi się komentować tego co ta laska napisała


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dla mnie też za długie nie wyobrażam sobie pielęgnacji takich pamiętam jak przedłużyłam do pasa to też była męka dla mnie 70 cm to przesada jeszcze dodam że jak przy karku pierwsza warstwa to wiecie gdzie mniej więcej sięgały włosy na pupie miałam przesada jak dla mnie
To już nawet nie chodzi o pielęgnacje - a zwyczajnie to już trochę kiczowate takie..

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Adzi ja bezrobotna wczoraj szybko odpadłam a dziś rano to już po joggingu byłam tak mnie nosi i energia mnie rozpiera
No co Ty w taki ziąb biegasz?? Ja bym była od razu chora a zatoki by mnie uśmierciły
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:28   #1578
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIIa

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Adzi07 hej kochana, ale Cię długo nie było, fajnie, że wróciłaś wstaw też tutaj jakieś foto, bo ja niestety nie jestem w waszym klubie a strasznie jestem ciekawa jak Twoje włoski teraz wyglądają, po kitcie widzę, że grubaśne
O dziekuje no juz jestem troszke za duzo sie u mnie działo i to. Ie zbyt miłego. Ale ta jestem juz z Wami.
A co do wlosow to wczoraj wstawiałam fotki po farbowaniu pare stron wstecz. Mozesz sobie zrknac. A jak wtywie foto twarzy to do albumu.
Ciebie rozniez miło widziec. a jak Twoje wloski. Jak pamietam to przyciemniłas je prawda? Tez chetnie zobacze.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Yatta
No chciałaś kuca to masz ale na ciuszki czekasz do jutra
Dzis moge nie dac rady no chyba ze jakims cudem.
Ale to dam wam znac. A gdzie mam wstawic te foty bo nie wiem a bedzie tego troche
A na swoja kitczke tez sie doczekasz.
Ja musze je podciac bo koncowki suche ale na szczescie przestały sie kruszyc. Ale to i tak tylko 2 cm jak juz

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Kikulka
To wsadź sobie obciazniki do kieszonek
Zycze powodzenia i wracaj do nas. Tobie tez
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:28   #1579
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzien dobry słoneczka

Czekoladowo
Dziekuje kochana ale kucyk sie wydaje taki gruby bo mam duzo wlosow. Ale jak sciskam to wydaje sie cienizna. A co do cieniowania to ja to dopiero mam masakre. Mowicie ze kucyk puchaty ato pcieniowane włosy bo kazdy jest innej dlugosci.
A co do zapuszczania to u mnoe jest to samo. Ale ost odkryłam ze lubie sie w dlugich wlosach i mialam juz takie długie do łopatek (pierwszy raz w zyciu) i zaczełam eksperymentowac z blondem na wlasna reke no i spi.........łam włosy az musiałam obciać na krotko. Teraz juz takiedo błedu nie popełnie.
To zapuszczamy razem ostro.
Hihi ja zawsze nosiłam długie, zawsze Jak byłam mała to nosiłam takie dłuuugie do pasa. I zawsze w warkoczu Jak Jagienka A jaki był płacz jak mi to obcieli Teraz mam cel włosy do talii Ale nie bede popadać w paranoje bo to jest cel na pare lat. Pewnie tak z 3-4. Także bede po drodze podcinać żeby włosy wyglądały dobrze przede wszystkim bo nie tylko długosc jest ważna. A nie tak jak niektóre, zapuszczaja latami a potem musza połowe obciac bo takie poniszczone Damy rade kochana Dzisiaj chyba sobie aż zmierze ile mają cm
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
urosna i moga byc geste jestes jeszcze mloda podobno wlosy mniej juz rosna po 30 ale jakos mnie to omija narazie moze dlatego ze wchodze dopiero w ten wiek
No widze na głowie troche małych, króciutkich włosków wiec moze jest szansa
A że po 30 wypadają hmm... Moja mama 40'tke ma a ma taki busz na głowie, żee Żeby było śmieszniej o włosy jakoś specjalnie nie dba. Farbuje raz na blondy raz na ciemne kolory (i wiadomo po kim ja to mam ), szampon przeciwłupieżowy - chociaz ostatnio ją przekonałam do dziecięcego , i odżywka. Ale pod moim wpływem zaczeła maseczek używać Ale naprawde. Włosów ma tyle że o matko.
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Caskada
Ja rowiez jeszcze nie widze aby włosy mi wolniej rosły. A jestesmy w tym samym wieku. Ale moje włosy to sa tak zmanierowane ze nawet z dopalaczami rosna swoim tempem.

Bunny
Jak Ci tam dzis? Poszłas na zajecia czy zostałas w domku?
Miejmy nadzieje ze dzis jest lepiej co?
Mi z dopalaczami w postaci tranu i skrzypu z witaminami rosły tak 2 cm niecałe na miesiąc. Teraz mi tak niecały 1 cm rosną ale jakos specjalnie jeśli chodzi o porost to nic nie biore. Wątróbka mi odpoczywa Zaczne brać dopiero jak odstawie hormony

No i ciekawe jak Bunny, oby już z nią lepiej było


A mnie jak zwykle dzisiaj obudzili Wrrr jak ja tego nie lubie.
Ale nie ma tego złego ... Wstane, posprzątam, pocwicze troche bo jakos dzisiaj mnie ochota naszła Na dwór nie wychodze bo mnie zwieje jak Kitkulke

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-03-19 o 10:30
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 10:31   #1580
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No chyba lepiej co?
Może nie ściemnieje choć mnie nawet 12% woda nie pomogła i tak zrudziało



Pamiętam, że poprzednio miałaś rude pasemka - więc trudno by teraz po farbie włosy były w jednakowym odcieniu - jest lepiej niż poprzednio. I zacznij je odżywiać bo nie wyglądają zbyt zdrowo..



U mnie to samo



No właśnie sama się zastanawiam jak to działa



Dziękuję za kucyka Jest śliczny - już nie mogę się doczekać swojego
No i pokazuj ciuchy
Migusiem



Rozdział zaczyna się zawsze od nowej strony..
Natomiast podrozdział już nie koniecznie..
Jeżeli przykładowo podrozdział 2.1 kończysz i zaczynasz 2.2 To jeśli uda Ci się zapisać dwa pełne zdania to zostawiasz go na tej samej stronie.. a jeśli nie to przenosisz na nastepną stronę - chodzi o to by nie było pustych plasków w pracy







To już nawet nie chodzi o pielęgnacje - a zwyczajnie to już trochę kiczowate takie..



No co Ty w taki ziąb biegasz?? Ja bym była od razu chora a zatoki by mnie uśmierciły
dokładnie kiczowate

u mnie słoneczko bez chmurnie rano było ładnie też ale kapturek dresik i heja może będę chora bo bez kurtki zaszalałam

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja zaczelam cwiczyc abs ale marzy mi sie bardziej bieganie lubie ruch a abs jest takie monotonne
ruch na świeżym powietrzu o wiele przyjemniejszy
a bieganie w trasie gdzieś bo w kółko to bym chyba kręćka dostała
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:35   #1581
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Hej blondii
Ja wczoraj miałam taki zalatany dzień bo najpierw na tej rozmowie a potem na zakupach z Tż i potem jeszcze koniecznie uparłam się na to farbowanie a wieczór miałam miły z Tż i winkiem


Na rozmowie było fajnie ale strata mojego i ich czasu okazało się, że to nic innego jak call center a niestety ale to nie praca dla mnie.. oczywiście ogłoszenie dotyczyło pracy biurowej przy kompie żeby nie było Także zostaje w wydawnictwie, chyba koledzy z pracy mi to wywróżyli bo ostatnie życzenia jakie od nich były to "100lat w macie"

A włoski są ok, umyje i zrobię jakieś foto jeszcze Tylko taka chłodna poświata jest na razie ale za to odrost równiutko wzięło, że szok iii włosy po prostu pachną po tej farbie aż Tż był pod wrażeniem
Dziękuję za miłe komentarze

Adzi no pięęęknie Ci ta C12 wychodzi jak równo odrost bierze i jakie włoski zdrowe i gęste A o kitce to już nie wspomne Chwal się zakupami Tż kochany, że na takie wycieczki Cię zabiera, tylko pozazdrościć

Asia no i Tobie też ślicznie farbowanie wyszło a to porównanie włosów to w ogóle niebo a ziemia jest teraz super, że jesteś zadowolona
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:41   #1582
Electra123210
Iga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 196
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Witam, pofarbowałam z 1,5 miecha temu kolorem Hollywood Recital Preference. Stwierdzilam jednak ze jest on zbyt ciepły, miodowy, wolałabym bardziej chłodny, ale tez nie platynowy. Jaki mozna by teraz nalozyc (i zeby nie wyszedl zielony??)
Electra123210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:42   #1583
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Czekoladowo
Ja to dlugo pilam len i lykalam dopalacze. Odtawilam wszysto przez moje problemy. Teraz chce zaczać pic len i ocet jablkowy i to wszystko bo to sama natura.

Lady
No a sport na powietrzu to bez porownania. Obys tylko tego nie zalowała zes sie bez kurtki wybrała.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:42   #1584
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

snowhitee
jak pasuje Ci ta praca w wydawnictwie to nic tylko się cieszyć
Pokaż więcej zdjęć włosków

Adzi
pochwal się co kupiłaś

A w ogóle są nowe farby w Rossmanie, Loreala pianki i 2 nowe Preference, 10,0 chyba i 10,13 jakieś takie gwiazdorskie Ze kolory gwiazd czy coś, ale całkiem nowe, nie było tych kolorów Preferenca.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-03-19 o 10:44
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:44   #1585
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Snow to czekamy na foto
Ja idę naolejować włosy
Adzi mam nadzieje ze pokazesz jutro czy na dniach zakupki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:44   #1586
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czekoladowo
Ja to dlugo pilam len i lykalam dopalacze. Odtawilam wszysto przez moje problemy. Teraz chce zaczać pic len i ocet jablkowy i to wszystko bo to sama natura.

Lady
No a sport na powietrzu to bez porownania. Obys tylko tego nie zalowała zes sie bez kurtki wybrała.
Ja teraz tylko tran i herbata zielona


Ehhh taki miałam plan wstać a nadal leże
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:46   #1587
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kotka
Dziekuje
A jakie sa juz dlugie? nie mam pojecia bo sa tak pocieniowane ze nie da ich sie zmierzyc. Ale kitka ma 14 cm.
no to uż coś
laski ale sie uśmiałam
http://www.wiocha.pl/36797,Nawet_pilkarze
http://www.wiocha.pl/35923,Mistrz_drugiego_planu
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:46   #1588
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Hej ho blondyny

Ale stronę mam! friger.pl! Mega
wpisujesz to co masz w lodówce i wyskakuje Ci co możesz zjeść i zrobić z tego, boskie !


A ja się cały czas zastanawiam co mogę położyć na swoje kłaki i nie mam pomysłu. ;(
Czy któraś z was używała GARNIER NUTRISSE 9.1?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:51   #1589
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
o kurde haha
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 10:55   #1590
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej ho blondyny

Ale stronę mam! friger.pl! Mega
wpisujesz to co masz w lodówce i wyskakuje Ci co możesz zjeść i zrobić z tego, boskie !


A ja się cały czas zastanawiam co mogę położyć na swoje kłaki i nie mam pomysłu. ;(
Czy któraś z was używała GARNIER NUTRISSE 9.1?
Nie chyba Ja sie nad nia zastanawiałam. Możesz przetestowac, bedziemy wiedzialy czy jest duza roznica miedzy Vikingiem
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.