Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-04, 22:11   #1321
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Sorry, ze się tak wepchnę w temat rozświetlacza z czym innym... Właśnie kupiłam sobie nowego C&G Blue Addicted i nałożyłam już 3 warstwy (teraz już jako tako wygląda ), ale czuję, ze na to będę musiała nałożyć jakiś bezbarwny, ochronny top, żeby wyrównać te szorstkości od brokatu... No i tu jest problem, bo to trochę za dużo będzie i mi nie będzie chciało schnąć, i pewnie odbije się pościel...

I moje pytanie jak go używacie? Żeby uzyskać ten cuuuudny efekt Nakładacie kilka warstw samego Blue Addicted, czy też może jakiegoś kryjącego ciemnego lakieru (czerń lub granat) a na to dopiero Blue... ? Bo coś tak czuję, że się źle do tego zabrałam I będę musiała dokupić jakiś granat
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 22:14   #1322
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja go nakładam na granatowy lakier Blue addicted zmienia wtedy trochę kolor lakieru bazowego, nadaje żelkową głębię i robi efekt brokatem
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 22:15   #1323
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Sorry, ze się tak wepchnę w temat rozświetlacza z czym innym... Właśnie kupiłam sobie nowego C&G Blue Addicted i nałożyłam już 3 warstwy (teraz już jako tako wygląda ), ale czuję, ze na to będę musiała nałożyć jakiś bezbarwny, ochronny top, żeby wyrównać te szorstkości od brokatu... No i tu jest problem, bo to trochę za dużo będzie i mi nie będzie chciało schnąć, i pewnie odbije się pościel...

I moje pytanie jak go używacie? Żeby uzyskać ten cuuuudny efekt Nakładacie kilka warstw samego Blue Addicted, czy też może jakiegoś kryjącego ciemnego lakieru (czerń lub granat) a na to dopiero Blue... ? Bo coś tak czuję, że się źle do tego zabrałam I będę musiała dokupić jakiś granat
Ja daję pod spód "normalny" lakier
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 22:25   #1324
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja za to lubię efekt BA na czarnym lakierze. Czasem granatowy, ale wolę czerń. Prawdziwa głębia.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 22:27   #1325
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
przez wasze posty o różach postanowiłam sprawdzić ile mam. wyszło mi 32 + 2 w palecie do konturowania. w sumie nie jestem do końca pewna, czy to wszystkie
Kilka mamy tych samych :P

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Imponująca kolekcja. Z których róży jesteś zadowolona najbardziej? Czy MAC rzeczywiście różni się tak bardzo od np. Essence?
MAC zdecydowanie się różni. Można budować kolor. Może być tak ładnie zgrany, że aż niewidoczny, aż po wyrazisty, ale mimo wszystko nie czuć go na twarzy. Od kilku dni mam też the balm i jestem nimi zachwycona. I moim zdaniem the balm (tańsze od MACA, ale droższe od Sleeka), MAC, Clinique to inna jakość niż essence i sleek. Mam 2 róże sleeka, ale jednak to nie to samo co powyższe. No chociażby trwałość. Ale także i wydajność się różni. Ale wiadomo, każda firma ma lepsze i gorsze produkty.

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Moje ulubione to TheBalm, MAC, Sleek, Floralista z Catrice, Luminous Milani.
No ja co do Sleeka mam mieszane uczucia- moim zdaniem ich róże są bardziej wymagające.
Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość

No i przyglądnęłam się jeszcze raz pudrowi z Blossoms i tam jak byk jest napisane, że to puder, zwykły, więc dlaczego dziewczyny się ciągle upieramy, że on rozświetlający? Pewnie przez te drobiny... Na wiosnę będzie w sam raz, o ile E. znowu czegoś interesującego nie wypuści. A i jeszcze chciałam dodać, że jestem z siebie dumna, zużyłam 2/3 pudru z 50's Chociaż mi trochę smutno, jak pomyślę, że zaraz dno zobaczę i co potem z tym ślicznym pudełkiem zrobić?
Ojej, ja chyba posłałam w świat ten z 50's... Ale to była jedna z lepszych limitek. No a co do Blossoms- na opakowaniu jest napisane, że te opakowanie mają nam dać naturalne wykończenie z delikatnym rozświetleniem, więc to rozświetlenie temu winne :P

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Macie dziwne poczty, w sumie to nie wiem w jakiej kwestii o cokolwiek można się na poczcie kłócić Dla mnie w fakcie wysyłania czegokolwiek nie ma nic do dyskusji... Fakt, że ja mieszkam w miasteczku, a nie mieście, więc kolejek przeważnie brak, ale pani na poczcie zawsze jest miła
Oj, można trafić na tragiczne poczty. A na poczcie różne dziwne rzeczy się dzieją- wysyłaliśmy ponad 20 paczek z dokładnie taką samą zawartością, z taką samą ilością naklejonych znaczków itp.- a waga (więc i koszt wysyłki) dla niektórych z nich był inny- taka magia tylko na poczcie. Dodam jeszcze, że były wysyłane przy jednej wizycie.
Raz tez przyszliśmy z przesyłką tak samo zapakowaną jak tydzień wcześniej, dwa, trzy i ogólnie wiele razy tak wysyłaliśmy- a tu babeczka odmawia przyjęcia, bo jej się nasz sposób naklejenia taśmy nie podoba (ta sama za każdym razem nas obsługiwała). Poprosiłam o podstawę prawną jej zachowania- cała poczta zaczęła biegać- przyszła pani kierownik, nie potrafiła podać sensownego argumentu, zostaliśmy zaproszeni do jej biura- telefon do centrali- my mieliśmy rację.
No pominę fakt, że gdy przyszłam z awizem usłyszałam, że listonosz może moją paczkę zabrał do domu- oznajmiłam, że nie wiem jakim prawem może tak robić i czy jest w stanie podać mi podstawę takiego zachowania. Jednocześnie oznajmiłam, że przychodzę po odbiór w terminie przez nich wskazanym, więc żądam wydania mojej przesyłki- no cóż, babce nie chciało się szukać, bo jak się później okazało, moja przesyłka ciągle leżała pod jej ręką..
Mogę więcej naszych przygód wymieniać, ale wyjdę na zołzę która nie daje się ludziom w pracy obijać

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
My Secret ma w ofercie lakier, który daje chyba taki sam efekt jak ten essence'owy z limitki jeśli mówisz o tym z pomarańczowymi flakesami
ma i to bardzo fajny

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ludzie to pół biedy, ale obsługujące panie to też lepsze numery- ja bardzo często, ku swojej rozpaczy trafiam do takiej, która list polecony nadaje przez 20 minut- za każdym razem otwiera klaser ze znaczkami i zamiast przylepić jakiekolwiek o danym "nominale" grzebie i wybiera, te które jej się spodobały. Kosmossssssssss.
strajk włoski :P
chociaż ja byłam świadkiem, jak pracownica poczty bardzo nieładnie odpowiedziała na zapytanie starszej pani czy nie mają znaczków z kwiatkami, a nie dworkami polskimi (wysyłała wnuczce prezent czy coś)
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Może masz rację, może lepiej żyć w nieświadomości :P Ja też czasami się wkurzam na obsługę w jakimś miejscu, ale naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy kłócą się np. o cenę znaczka... Rozumiem, że o czekanie 30 min w kolejce można się zdenerwować, ale nie trzeba od razu wzywać kierowniczki, która przeważnie pewnie jest bogu ducha winna :P
Jeżeli pracownik nie jest kompetentny to dlaczego klienci nie mają prawa rozmawiać z osobą kompetentną? Ja tam nie przychodzę na pogaduszki, ale chcę skorzystać z usługi, jeżeli obsługa nie jest kompetentna to chcę rozmawiać z kim kto jest. I nie ważne czy to poczta. A jeżeli na poczcie mają bałagan w strukturze, źle rozdzielone kompetencje lub nisko wykwalifikowany personel, no cóż, to ktoś musi się tłumaczyć, a nie tyle się tłumaczyć co pomóc rozwiązać problem lub udzielić informacji.

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
U mnie nie chcieli siostrze przyjąć paczki, bo było napisane UK i babka się pyta 'UK? Co to znaczy UK?' kazali dopisać po polsku
No UK- raina hehehe, to może właśnie przez pisanie UK paczki nie dochodziły :P
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 22:29   #1326
vivien39
Rozeznanie
 
Avatar vivien39
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Witam! mam pytanie do dziewczyn z Wrocławia gdzie mogę kupić lakier do paznokci essence? byłam dziś w douglasie w Arkadach ale nie widziałam
__________________
...bo życia nie mierzy się ilością oddechów ale chwilami, które zaparły dech...


mamusia marcowa 2014
vivien39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 22:39   #1327
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ech, ech, zanim skończyłam wczoraj czytać wątek to padłam i nie miałam już siły napisać. Dzisiaj jest już później niż wczoraj, ale nie mogę dłużej zwlekać.
Wczoraj dorwałam na Agorze ostatni rozświetlacz z Crystalliced. Oprócz tego kupiłam brokaciki, dwa błyszczyki i trzy cienie. Poszalałam. Wczoraj testowałam od razu po zakupach rozświetlacz na ręce i widziałam wyraźnie drobinki, szczególnie w mocnym świetle centrum handlowego. Dla mnie tam jest tafla, ale z drobinkami. Mi to akurat pasuje. Bałam się trochę po swatchach, że efekt będzie szarawo-trupi i na ręku trochę taki był, ale na twarzy już nie.

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No ale miałam pisać o ll... Dopiero w kasie się okazało, ze ich cena jest normalna t.j. 6,99 a nie 4,99... Powiedziałam kasjerce, co i jak, na co ona stwierdziła, ze przecenione mogły być tylko niektóre kolory... Dziwne. Powiedziała, że pójdzie sprawdzić (mogłam pójść z nią ). Po chwili przyszła i powiedziała, ze ll kosztują 6,99 a 4,99 to te zwykłe kajale... No to po grzyba kartkę wywiesili, wprowadzając w błąd klientki? Koniec z końców wzięłam tą brązową ll-kę za te 6,99 ale ta sprawa nie daje mi spokoju... :/ Coś mi tu nie gra... Aha, byłam tam 30.12.
Gdzie to było? Na Jerozolimskich? Miałam tam taką samą sytuację, ale 28-go. Zwróciłam uwagę dziewczynie przy kasie, że cena kredek jest za wysoka, ona stwierdziła, że może przecenione są niektóre kolory, ale zawołała koleżankę. Koleżanka chwyciła wszystkie kredki i poszła do kierowniczki, a ta orzekła, że mają mi je sprzedać po 4,99. A jeszcze była tam taka akcja, że okazuje się, że niektóre z tych kredek są po 6,49 (i taka cena była na karteczce z promocją), a niektóre po 6,99 i dziewczyna próbowała oponować, że naliczy mi taniej tylko te po 6,49 (jedna z czterech branych przeze mnie), a te po 6,99 zostawi w tej cenie, ale koleżanka jej powiedziała, że kierowniczka kazała wszystkie naliczyć po 4,99. Dziewczyna była bardzo nieszczęśliwa, że musi mi naliczyć to jeszcze raz, na kalkulatorze, bo na kasę już było wbite. Mocno to nadszarpnęło moją sympatię do Hebe, a jeżeli teraz jeszcze się okaże, że po tej akcji nie zdjęli tej promocyjnej karteczki...


Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
przez wasze posty o różach postanowiłam sprawdzić ile mam. wyszło mi 32 + 2 w palecie do konturowania. w sumie nie jestem do końca pewna, czy to wszystkie
Ja mam w tej chwili 31, a miałam jeszcze w piątek 34, ale 3 mocno przeterminowane/badziewne poszły do kosza.

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;31409885]też spodziewałam się większego krycia.. bo cień właściwie się tylko delikatnie mieli.[/QUOTE]

Mi się ten efekt właśnie podoba, kupiłam je do rozświetlania pod łuk brwiowy.

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
senkju, lady i poplos o rozswietlacz, zobaczysz nie pozalujesz mi sie przez caly dzien z twarzy nie spral
Naprawdę? Ja miałam wrażenie, że zniknął po 4-5h... Ale to dopiero pierwszy dzień testów.

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Mój podkład lekko się ścierał kiedy usiłowałam nałożyć rozświetlacz z C. Tak jak było tutaj pisane, trzeba go wklepywać - wtedy efekt jest fajny.
Popieram, mam inny płynny rozświetlacz i też zdziera podkład/puder rozcierany. Wklepuję go palcem na podkład, a jak chcę na puder, to dobrze mi się to robi flat topem.

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
A i jeszcze chciałam dodać, że jestem z siebie dumna, zużyłam 2/3 pudru z 50's Chociaż mi trochę smutno, jak pomyślę, że zaraz dno zobaczę i co potem z tym ślicznym pudełkiem zrobić?
Ja zużyłam cały, pudełko zostawiłam sobie na wyjazdy. Bo mimo, że moim zdaniem jest nieporęczne do nabierania pudru, to też dobrze zabezpiecza puder przed wysypaniem/lataniem dookoła po otworzeniu.

Cytat:
Napisane przez Amorek_1985 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj z cichą nadzieją udałam się do Natury przy Metrze Centrum i co zastałam? Totalnie ogołocony stand! Jakiś jeden lakier się ostał i testery Czy mi się wydaje, czy Crystalliced jest dużo bardziej popularniejsze od VL i CC?
Chyba nie, po prostu przy metrze Centrum zawsze wszystko znika w trymiga. Z VL to po pierwszym dniu chyba tylko 3 czy 4 lakiery tam były.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 22:44   #1328
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nowa edycja limitowana - Crazy Good Times
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...-pierwsze.html
ooo lakiery ten pomaranczowo-koralowy
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ludzie to pół biedy, ale obsługujące panie to też lepsze numery- ja bardzo często, ku swojej rozpaczy trafiam do takiej, która list polecony nadaje przez 20 minut- za każdym razem otwiera klaser ze znaczkami i zamiast przylepić jakiekolwiek o danym "nominale" grzebie i wybiera, te które jej się spodobały. Kosmossssssssss.
szok
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Oj, można trafić na tragiczne poczty. A na poczcie różne dziwne rzeczy się dzieją- wysyłaliśmy ponad 20 paczek z dokładnie taką samą zawartością, z taką samą ilością naklejonych znaczków itp.- a waga (więc i koszt wysyłki) dla niektórych z nich był inny- taka magia tylko na poczcie. Dodam jeszcze, że były wysyłane przy jednej wizycie.
Raz tez przyszliśmy z przesyłką tak samo zapakowaną jak tydzień wcześniej, dwa, trzy i ogólnie wiele razy tak wysyłaliśmy- a tu babeczka odmawia przyjęcia, bo jej się nasz sposób naklejenia taśmy nie podoba (ta sama za każdym razem nas obsługiwała). Poprosiłam o podstawę prawną jej zachowania- cała poczta zaczęła biegać- przyszła pani kierownik, nie potrafiła podać sensownego argumentu, zostaliśmy zaproszeni do jej biura- telefon do centrali- my mieliśmy rację.
No pominę fakt, że gdy przyszłam z awizem usłyszałam, że listonosz może moją paczkę zabrał do domu- oznajmiłam, że nie wiem jakim prawem może tak robić i czy jest w stanie podać mi podstawę takiego zachowania. Jednocześnie oznajmiłam, że przychodzę po odbiór w terminie przez nich wskazanym, więc żądam wydania mojej przesyłki- no cóż, babce nie chciało się szukać, bo jak się później okazało, moja przesyłka ciągle leżała pod jej ręką..
Mogę więcej naszych przygód wymieniać, ale wyjdę na zołzę która nie daje się ludziom w pracy obijać

ma i to bardzo fajny


strajk włoski :P
o kurka wydaje mi się, że dość spokojna jesteś ja chyba bym mocniej pocisnęła, jestem bardziej wybuchowa w takich sytuacjach

a strajk włoski to jest u mojej babci na poczcie (płacę tam czasami rachunki) cały rok
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 23:31   #1329
kooalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 125
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Dziewczyny, jeśli jesteście z Łodzi i okoli, to w Zgierzu w Naturze jest praktycznie cala limtowanka. Ja dzisiaj wzięłam 1 rozświetlacz, zostało jeszcze chyba z 6- 7 :0)
kooalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 23:38   #1330
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kooalla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli jesteście z Łodzi i okoli, to w Zgierzu w Naturze jest praktycznie cala limtowanka. Ja dzisiaj wzięłam 1 rozświetlacz, zostało jeszcze chyba z 6- 7 :0)
nieźle... stand na 4, wawa świeci pustkami a tam aż po uszy
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 23:44   #1331
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja go nakładam na granatowy lakier Blue addicted zmienia wtedy trochę kolor lakieru bazowego, nadaje żelkową głębię i robi efekt brokatem
Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Ja daję pod spód "normalny" lakier
Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Ja za to lubię efekt BA na czarnym lakierze. Czasem granatowy, ale wolę czerń. Prawdziwa głębia.
Czyli potwierdziły się moje przypuszczenia A ja napyćkałam 3 warstwy samego BA na goły paznokieć i się jeszcze zastanawiam, ze coś mi tu nie gra
Na usprawiedliwienie dodam, ze to mój pierwszy taki brokatowy, i w dodatku taki ciemny Będę musiała dokupić granacik, co było piknie Co polecacie do pary z Blue?

Idę zmywać...

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Gdzie to było? Na Jerozolimskich? Miałam tam taką samą sytuację, ale 28-go. Zwróciłam uwagę dziewczynie przy kasie, że cena kredek jest za wysoka, ona stwierdziła, że może przecenione są niektóre kolory, ale zawołała koleżankę. Koleżanka chwyciła wszystkie kredki i poszła do kierowniczki, a ta orzekła, że mają mi je sprzedać po 4,99. A jeszcze była tam taka akcja, że okazuje się, że niektóre z tych kredek są po 6,49 (i taka cena była na karteczce z promocją), a niektóre po 6,99 i dziewczyna próbowała oponować, że naliczy mi taniej tylko te po 6,49 (jedna z czterech branych przeze mnie), a te po 6,99 zostawi w tej cenie, ale koleżanka jej powiedziała, że kierowniczka kazała wszystkie naliczyć po 4,99. Dziewczyna była bardzo nieszczęśliwa, że musi mi naliczyć to jeszcze raz, na kalkulatorze, bo na kasę już było wbite. Mocno to nadszarpnęło moją sympatię do Hebe, a jeżeli teraz jeszcze się okaże, że po tej akcji nie zdjęli tej promocyjnej karteczki...
Ja kupowałam na Solcu. Możliwe, że tam mają to samo :/ I liczą, że się nikt nie połapie, albo, jak już się połapie to machnie ręką... Tam teraz kolorówka jest na samym dole (poziom -1), trzeba zejść schodkami. A pamiętam, ze jeszcze wczesną jesienią (jak wchodziły nowości jesienne od Essence) to kolorówkę mieli normalnie na sklepie (tam, gdzie teraz dermokosmetyki). No i mi, leniowi, nie chciało się zapylać po schodach, zeby sprawdzić faktyczną cenę ll
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-04, 23:49   #1332
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Jak dla mnie te cienie są zwyczajnie za rzadkie...
to bylo widac juz na swatchach i dlatego wykreslilam je ze swojej listy
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 23:50   #1333
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Napisałyśmy Ci, że raczej lepiej wyglądają na ciemnym kolorze. Granaty, czernie... Ciekawa jestem jak na bardzo ciemnym szarym (nie betonowym) by wyglądał. Ma któraś taki "zestaw"? Ja szarego nie mam...
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 23:54   #1334
Anecia_18
Raczkowanie
 
Avatar Anecia_18
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 381
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Stan na dzisiaj chwile po 11 Gdańsk Wrzeszcz: prawie pusty stand, rozświetlaczy oczywiście brak Swoją drogą ma ktoś może jeden na zbyciu ?<prosi>
Anecia_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 00:45   #1335
choco loco
Raczkowanie
 
Avatar choco loco
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Wiadomości: 203
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

cieszę się, że jednak nie kupiłam tego cienia z crystaliced skoro taki rzadki i mało widoczny bo już mnie coś zaczynało kusić
__________________

choco loco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 08:11   #1336
Azazel1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Muszę się wyżalić Przez to forum osoby które nie uzywają i nie potrzrebują rozświetlacza kupiły ten z cristalised i nic dla mnie nie zostało obdzwoniłam wszystkie natury w gdańsku i wszędzie sie rozszedł w ciągu godziny.
A na allegro już ktoś sprzedaje za 30 zł ! Masakra!
Może gdzieś przypadkiem trafię ze zostanie dołożony na standzie, ale tak na prawde to mysle że to Panie Naturzanki zabierają wszystkie rozświetlacze i prowadzą czarny rynek... bo to taka mafia kosmetyczna jest!
Azazel1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 08:16   #1337
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Azazel1987 Pokaż wiadomość
Muszę się wyżalić Przez to forum osoby które nie uzywają i nie potrzrebują rozświetlacza kupiły ten z cristalised i nic dla mnie nie zostało obdzwoniłam wszystkie natury w gdańsku i wszędzie sie rozszedł w ciągu godziny.
A na allegro już ktoś sprzedaje za 30 zł ! Masakra!
Może gdzieś przypadkiem trafię ze zostanie dołożony na standzie, ale tak na prawde to mysle że to Panie Naturzanki zabierają wszystkie rozświetlacze i prowadzą czarny rynek... bo to taka mafia kosmetyczna jest!

no nie przesadzaj


ale ludzi ciagnie do zysku. Jesli bedzie w mojej Naturze to kupie dla Ciebie, chcesz?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 08:40   #1338
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Azazel1987 Pokaż wiadomość
Muszę się wyżalić Przez to forum osoby które nie uzywają i nie potrzrebują rozświetlacza kupiły ten z cristalised i nic dla mnie nie zostało obdzwoniłam wszystkie natury w gdańsku i wszędzie sie rozszedł w ciągu godziny.
A na allegro już ktoś sprzedaje za 30 zł ! Masakra!
Może gdzieś przypadkiem trafię ze zostanie dołożony na standzie, ale tak na prawde to mysle że to Panie Naturzanki zabierają wszystkie rozświetlacze i prowadzą czarny rynek... bo to taka mafia kosmetyczna jest!
przesadzasz, w mojej naturze Pani zawsze mi wysyła smsa że jest nowa limitka i jak proszę o odłożenie czegoś to nie ma żadnego problemu. Fakt że te które znają firmę to kupują kosmetyki też dla siebie, ale chyba mają do tego prawo.
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 08:48   #1339
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Czyli potwierdziły się moje przypuszczenia A ja napyćkałam 3 warstwy samego BA na goły paznokieć i się jeszcze zastanawiam, ze coś mi tu nie gra
Na usprawiedliwienie dodam, ze to mój pierwszy taki brokatowy, i w dodatku taki ciemny Będę musiała dokupić granacik, co było piknie Co polecacie do pary z Blue?

Idę zmywać...



Ja kupowałam na Solcu. Możliwe, że tam mają to samo :/ I liczą, że się nikt nie połapie, albo, jak już się połapie to machnie ręką... Tam teraz kolorówka jest na samym dole (poziom -1), trzeba zejść schodkami. A pamiętam, ze jeszcze wczesną jesienią (jak wchodziły nowości jesienne od Essence) to kolorówkę mieli normalnie na sklepie (tam, gdzie teraz dermokosmetyki). No i mi, leniowi, nie chciało się zapylać po schodach, zeby sprawdzić faktyczną cenę ll
Oooo, to ja tam jeszcze nie byłam po zmianach... Muszę się przejechać
No ja póki co jeszcze nie miałam złej przygody w Hebe, miejmy nadzieję, że nie będą one częste...

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
przesadzasz, w mojej naturze Pani zawsze mi wysyła smsa że jest nowa limitka i jak proszę o odłożenie czegoś to nie ma żadnego problemu. Fakt że te które znają firmę to kupują kosmetyki też dla siebie, ale chyba mają do tego prawo.
Dokładnie, mi panie Naturzanki też odkładają, dzwonią, baa nawet jak jeszcze limitka nie jest wystawiona to z zaplecza wynoszą ^^
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 09:05   #1340
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Azazel1987 Pokaż wiadomość
Muszę się wyżalić Przez to forum osoby które nie uzywają i nie potrzrebują rozświetlacza kupiły ten z cristalised i nic dla mnie nie zostało obdzwoniłam wszystkie natury w gdańsku i wszędzie sie rozszedł w ciągu godziny.
A na allegro już ktoś sprzedaje za 30 zł ! Masakra!
Może gdzieś przypadkiem trafię ze zostanie dołożony na standzie, ale tak na prawde to mysle że to Panie Naturzanki zabierają wszystkie rozświetlacze i prowadzą czarny rynek... bo to taka mafia kosmetyczna jest!
ale takich aukcji na all jest ogólnie bardzo mało, więc wszystkich by nie mogli wykupić. A mafia z natur chyba raczej nie istnieje, większość jak kupuje to dla siebie labo odkłada dla klientek
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 09:30   #1341
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Azazel1987 Pokaż wiadomość
Muszę się wyżalić Przez to forum osoby które nie uzywają i nie potrzrebują rozświetlacza kupiły ten z cristalised i nic dla mnie nie zostało obdzwoniłam wszystkie natury w gdańsku i wszędzie sie rozszedł w ciągu godziny.
A na allegro już ktoś sprzedaje za 30 zł ! Masakra!
Może gdzieś przypadkiem trafię ze zostanie dołożony na standzie, ale tak na prawde to mysle że to Panie Naturzanki zabierają wszystkie rozświetlacze i prowadzą czarny rynek... bo to taka mafia kosmetyczna jest!

Bez przesady, limitki po prostu tak się rozchodzą, zwłaszcza w dużych miastach. Wiele osób kupuje te dla kogoś - sama kiedyś kupiłam dwa pudry Blossoms - jeden był dla koleżanki. Natomiast róż z VL musiałam już kupić na allegro, bo nigdzie go już nie było, a że zapłaciłam 20 zł... trudno się mówi, przynajmniej mogłam go dostać.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 09:35   #1342
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Mi tez wpadly w oko tylko lakiery
Szkoda, ze nie moge nosic sztucznych rzes (okulary)
Ja też mam okulary i zakładam czasem rzęsy. Tylko nie takie długie bardzo, bo mam tak małe oczy, że mi rzęsy do brwi sięgają
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Któraś pisała w starym roku jeszcze, że w Hebe jest promocja na ll i kosztują 4,99 zamiast 6,99. No więc przekonana tym argumentem ruszyłam do Hebe w celu zanabycia brązowej ll-ki. Na szfie były przyczepione karteczki z promocyjnymi cenami wybranych produktów m.in. na ll. Wzięłam ostatnią w kolorze Hot Chocolate (nawiasem pisząc, boski kolor i w ogóle ). Zauważyłam też promocję na tusz i eyeliner pudrowy I love - tusz (ten z wielką szczotą) kosztował 3 zł z groszami!!! Tak, tak! Niecałe 4 zł Oczom swym nie wierzyłam, toż to jak za darmo... Ale tuszy już nie było, świeciło puste miejsce po nich (czemu się w sumie nie dziwię ). Sama bym wzięła za taką cenę, mimo, ze ten tusz w ogóle mnie nie kusił.
No ale miałam pisać o ll... Dopiero w kasie się okazało, ze ich cena jest normalna t.j. 6,99 a nie 4,99... Powiedziałam kasjerce, co i jak, na co ona stwierdziła, ze przecenione mogły być tylko niektóre kolory... Dziwne. Powiedziała, że pójdzie sprawdzić (mogłam pójść z nią ). Po chwili przyszła i powiedziała, ze ll kosztują 6,99 a 4,99 to te zwykłe kajale... No to po grzyba kartkę wywiesili, wprowadzając w błąd klientki? Koniec z końców wzięłam tą brązową ll-kę za te 6,99 ale ta sprawa nie daje mi spokoju... :/ Coś mi tu nie gra... Aha, byłam tam 30.12.
Ja w takiej sytuacji spokojnie mówię, że mam prawo kupić ten produkt po cenie takiej jak jest na półce. Nic z tym nie moga zrobić. Takie jest prawo konsumenta. Kiedyś w Sephorze przez nasz błąd musiałyśmy sprzedać wode setkę za cenę trzydziestki.
Ekspedienci lubia sie ciskac trochę, ale ja wtedy jestem spokojna i stanowcza. Zawsze się udaje.


Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Zrobiłam tak samo, nagle lekko powiększyły i uwypukliły mi się usta
O to chodzi w tym tricku

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Pobawiłam się stempelkami, fajna sprawa Tylko te wzorki jakieś infantyle, dokupię sobie pewnie plytki konada
No nie żartuj.... Ja sama bym ich spokojnie używała. W odpowiedniej oprawie wyglądać będą zabawnie, ale nie infantylnie

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Czy istnieją limity długości wiadomości?
No co Ty!
Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Błagam o jakikolwiek patent na nakładanie tego cienia w kremie, bo zaraz się załamię kompletnie, że wydałam na to pieniądze
Może spróbuj uzywać go jako rozświetlacz, na kości policzkowe i łuki brwiowe?
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
I moje pytanie jak go używacie? Żeby uzyskać ten cuuuudny efekt Nakładacie kilka warstw samego Blue Addicted, czy też może jakiegoś kryjącego ciemnego lakieru (czerń lub granat) a na to dopiero Blue... ? Bo coś tak czuję, że się źle do tego zabrałam I będę musiała dokupić jakiś granat
W zasadzie świetnie każdy ciemny wygląda pod nim. Genialnie np ciemny zielony.

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość

Gdzie to było? Na Jerozolimskich? Miałam tam taką samą sytuację, ale 28-go. Zwróciłam uwagę dziewczynie przy kasie, że cena kredek jest za wysoka, ona stwierdziła, że może przecenione są niektóre kolory, ale zawołała koleżankę. Koleżanka chwyciła wszystkie kredki i poszła do kierowniczki, a ta orzekła, że mają mi je sprzedać po 4,99. A jeszcze była tam taka akcja, że okazuje się, że niektóre z tych kredek są po 6,49 (i taka cena była na karteczce z promocją), a niektóre po 6,99 i dziewczyna próbowała oponować, że naliczy mi taniej tylko te po 6,49 (jedna z czterech branych przeze mnie), a te po 6,99 zostawi w tej cenie, ale koleżanka jej powiedziała, że kierowniczka kazała wszystkie naliczyć po 4,99. Dziewczyna była bardzo nieszczęśliwa, że musi mi naliczyć to jeszcze raz, na kalkulatorze, bo na kasę już było wbite. Mocno to nadszarpnęło moją sympatię do Hebe, a jeżeli teraz jeszcze się okaże, że po tej akcji nie zdjęli tej promocyjnej karteczki....
Dokładnie. Tak trzeba robić
Jak dali niższą cenę, to ich problem

W ten sam sposób udało mi się w Douglasie 4 nowe lakiery kupić za cenę dwóch. Ktoś je wrzucił do wyprzedażowego koszyczka, więc z córą mykmyk szybko do kasy i lakiery nasze . Tam dziewczyny były bardziej wyedukowane i bez gadania sprzedały mi po promocyjnej cenie. Nie były oczywiście zadowolone... i szybko potem pobiegły do półki wyciągać te nowe z koszyczka

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Chyba nie, po prostu przy metrze Centrum zawsze wszystko znika w trymiga. Z VL to po pierwszym dniu chyba tylko 3 czy 4 lakiery tam były.
No właśnie.... Biedne takie jesteśmy....

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Napisałyśmy Ci, że raczej lepiej wyglądają na ciemnym kolorze. Granaty, czernie... Ciekawa jestem jak na bardzo ciemnym szarym (nie betonowym) by wyglądał. Ma któraś taki "zestaw"? Ja szarego nie mam...
Ja mam jakiś szary. Jak nie zapomnę to w wieczorem pomaluję tak stopy i wrzucę. Stopy, bo mam na dłoniach świeżo nałozony Catrice Forbidden Apple. (no i przeklinam córę za niego, bo namówiła mnie na ten kolor a ja go pokochałam i juz go więcej nie kupię....buuuuu)
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 10:08   #1343
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez vivien39 Pokaż wiadomość
Witam! mam pytanie do dziewczyn z Wrocławia gdzie mogę kupić lakier do paznokci essence? byłam dziś w douglasie w Arkadach ale nie widziałam
Kosmetyki Essence znajdziesz w drogeriach Natura w Ferio Gaju na Świeradowskiej, Magnolii, Astrze i w Centrum Marino.
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 10:50   #1344
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Ja mam jakiś szary. Jak nie zapomnę to w wieczorem pomaluję tak stopy i wrzucę. Stopy, bo mam na dłoniach świeżo nałozony Catrice Forbidden Apple. (no i przeklinam córę za niego, bo namówiła mnie na ten kolor a ja go pokochałam i juz go więcej nie kupię....buuuuu)
To prawda- też go mam, a raczej miałam. Moja mama widząc go na moich paznokciach poprosiła ładnie, abym u niej go zostawiła na jakiś czas. A teraz mam zlecenie na zalezienie jeszcze 3 takich sztuk - dla mamy na zapas, dla bratowej i dla mnie..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 11:12   #1345
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
To prawda- też go mam, a raczej miałam. Moja mama widząc go na moich paznokciach poprosiła ładnie, abym u niej go zostawiła na jakiś czas. A teraz mam zlecenie na zalezienie jeszcze 3 takich sztuk - dla mamy na zapas, dla bratowej i dla mnie..
Ojjj to chyba mission imposible.
Tak samo zła jestem że wycofali Hypnotic Poison. Był taki piękny.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:01   #1346
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Napisałyśmy Ci, że raczej lepiej wyglądają na ciemnym kolorze. Granaty, czernie... Ciekawa jestem jak na bardzo ciemnym szarym (nie betonowym) by wyglądał. Ma któraś taki "zestaw"? Ja szarego nie mam...
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja w takiej sytuacji spokojnie mówię, że mam prawo kupić ten produkt po cenie takiej jak jest na półce. Nic z tym nie moga zrobić. Takie jest prawo konsumenta. Kiedyś w Sephorze przez nasz błąd musiałyśmy sprzedać wode setkę za cenę trzydziestki.
Ekspedienci lubia sie ciskac trochę, ale ja wtedy jestem spokojna i stanowcza. Zawsze się udaje.

W ten sam sposób udało mi się w Douglasie 4 nowe lakiery kupić za cenę dwóch. Ktoś je wrzucił do wyprzedażowego koszyczka, więc z córą mykmyk szybko do kasy i lakiery nasze . Tam dziewczyny były bardziej wyedukowane i bez gadania sprzedały mi po promocyjnej cenie. Nie były oczywiście zadowolone... i szybko potem pobiegły do półki wyciągać te nowe z koszyczka

W zasadzie świetnie każdy ciemny wygląda pod nim. Genialnie np ciemny zielony.
Jak mawiają - mądry Polak po szkodzie Teraz już będę mądrzejsza

Co do pogrubionego, to przeczytałam, że do BA pasują ciemne - granaty, czernie itp. Ale zapytałam się, jakie granatowe (ew. czarne) lakiery mogłybyście mi polecić?

Bo nie mam żadnego lakieru w takim kolorze
Żeby był dobrze kryjący (najlepiej jednowarstwowiec ), nie smużył, nie wycierała się szybko, no i był bezproblemowy w nakładaniu
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:07   #1347
ampfi
Przyczajenie
 
Avatar ampfi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Kochane, któraś pisała, że ten rozświetlacz z Cristal ja uczula. Muszę się przyznać, że mnie chyba też, takie mam przynajmniej wrażenie. Nałożyła go dzisiaj ponownie. Wieczorem zobaczymy czy będzie więcej zaczerwienia na twarzy. Nałożyłam go tez w okolice ucha, no wiecie tam za uchem, gdzie każą robić próbę uczuleniową do farby do włosów, więc wieczorem będzie odpowiedź.
Na pocieszenie wiedz, że nie jesteś sama
ampfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:12   #1348
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Popieram, mam inny płynny rozświetlacz i też zdziera podkład/puder rozcierany. Wklepuję go palcem na podkład, a jak chcę na puder, to dobrze mi się to robi flat topem.



O widzisz, nie wpadłam na to, żeby nakładać go pędzlem na puder - w ten sposób nie gasiłabym uroku rozświetlacza pudrem, ktory tak czy siak muszę nałożyć... Ja nie mam flat topa (mogłabyś mi jakiś polecić? Jakiego Ty używasz?), myślisz że mogę nałożyć rozświetlacz takim zwykłym pędzlem do podkładu?
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:14   #1349
ampfi
Przyczajenie
 
Avatar ampfi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Bo nie mam żadnego lakieru w takim kolorze
Żeby był dobrze kryjący (najlepiej jednowarstwowiec ), nie smużył, nie wycierała się szybko, no i był bezproblemowy w nakładaniu
Z czarnych poleciłabym ci miss sporty, ale to dwuwarstwowiec i u mnie trzyma się jak szalony. Także czarny to lakier z Inglota, uważam,że cena zaporowa, ale w wakacje gdy musiałam na 3 mc spakować się w 10kg plecak, uratował mi życie- raczej jednowarstwowiec ale trzeba go dokładnie nałożyć.
ampfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 12:18   #1350
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Widzę,że rozmawiacie o płynnych bądź kremowych rozświetlaczach.Wtrącę swoje 3 grosze co do ich aplikacji Ja przyjmuję prostą zasadę,która jest znana już od dawien dawna czyli,że płynne,"mokre" produkty nakładamy bezpośrednio na podkład,a produkty pudrowe na przypudrowaną już twarz.Rozświetlacz nakładam na kości policzkowe i kieruję się ku górze aż do brwi (mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi) i w tym obszarze nie nakładam pudru sypkiego czy też pudru prasowanego.Nie mam problemu żeby rozświetlacz "zważył" mi się na twarzy albo zrobiło się z niego "ciasto".Pewnie znacie tę zasadę ale uznałam,że może komuś się przyda
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.