Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-17, 20:51   #4321
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ale w tych przyciemnionych dużo ładniej, przynajmniej moim zdaniem
w sumie nie żałuję boba, tylko tego jakie mogłabym mieć długie włosy jakbym nie obcięła

lecę poczytać książkę Rowlingowej
miłego wieczoru
ooo daj znać jak ta książka

dziękuję też się czuję dobrze w tych ciemniejszych, jakoś tak wyraźniej
ale kilka dni temu myślałam sobie o jasnych, o tych farbowanych Londą ale nie wrócę do niej

miłego
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:52   #4322
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ej, czuję się urażona dlaczego love_krowe! to prawie jak ja novelove!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:58   #4323
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ej, czuję się urażona dlaczego love_krowe! to prawie jak ja novelove!
ale krówki są kochane, bo krówki dają mleko, a z mleka jest śmietanka a ze śmietanki... KIRI hahaha pamiętacie tę reklamę?

Ty jesteś taką krówką Milką

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

oki, ja też już lecę, robotę mam, TŻ znowu mnie zawalił raportami
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 21:08   #4324
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Gartuluję

Najgorsze,że ja zwracam uwagę i wkurzają mnie one i ja jestem jakaś walnięta teraz zobaczyłam jakie miałam włosy w lutym i mi szkoda,że obcięłam na tego boba chociaż wiem,że jakbym nie obcięła to by mnie cały czas kusił
i teraz już jak nie mogę z tym kolorem dojść do ładu to mam myśli,że może lepiej mi w ciemnych,bo mniej problemów z nimi było
no masakra ze mną, ja nie wiem jak mój TŻ to wytrzymuje i jeszcze mnie słucha jak mu tak marudzę
Dziękuję

Ja jestem za blondem, jak już powiedziałaś A to powiedz B!
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 21:13   #4325
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kitka
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 21:21   #4326
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale krówki są kochane, bo krówki dają mleko, a z mleka jest śmietanka a ze śmietanki... KIRI hahaha pamiętacie tę reklamę?

Ty jesteś taką krówką Milką
hmm...
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 21:48   #4327
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitka

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
hmm...
hahaha wybacz Ty jesteś nasza Milka bez krówki


mam od Babci czerwoną lampę do naświetlań, pożyczyła mi na ile chcę, bo niby działa na stany zapalne skóry, może na moje zaskórniki mi coś da? warto spróbować
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 21:52   #4328
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

O weszłam na bloga, a tam liczba odwiedzin 7777

Nie mogę się doczekać aż ten dzień dobiegnie końca, bo jutro czeka mnie w końcu malutki shopping No i mam nadzieję jutro przyjdzie w końcu ta maska do włosów z all
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 21:56   #4329
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć dziewczyny
Jednak nie dotarłam na seminarke rano drukarka odmówiła mi posłuszeństwa, a to chyba jakiś znak pomimo tego, że jest nowa

aaaa bo nie mówiłam Wam- oddałam drukarkę do naprawy- zacinała papier. Sklep zwrócił mi ją i powiedzieli, że mam zadzwonić do serwisu hp i załatwić sprawę przez telefon (że może uda się ją naprawić zdalnie). No więc rozmawiałam z konsultantem hp, mówił mi co mam robić, pytał, czy nic nie wpadło gdzieś do drukarki- no nic, facet powiedział, że przyślą nową drukarkę, a starą mam zapakować i oddać kurierowi. Biorę drukarkę do ręki i jakiś kolczyk spadł mi na podłogę myślę sobie, o kurde, to chyba ten winowajca
Pomyślałam no ok, przywiozą nową, oddam starą. Przyjechał kurier, postawił karton i powiedział, że nie zabierze tej starej, że w kartonie jest instrukcja postępowania co dalej. Otworzyłam, patrzę a tam pusta strona oczywiscie kuriera już nie było wydaje mi sie, ze mam na tę chwilę dwie sprawne drukarki i tylko jeden komplet kabli i tuszy

poza tym mam już widoczny odrost, najchętniej wzięłabym farbę i machnęła to
no i jadę do Władka na Sylwka
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2012-12-17 o 21:59
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 22:05   #4330
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
O weszłam na bloga, a tam liczba odwiedzin 7777

Nie mogę się doczekać aż ten dzień dobiegnie końca, bo jutro czeka mnie w końcu malutki shopping No i mam nadzieję jutro przyjdzie w końcu ta maska do włosów z all
udanego shoppingu
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jednak nie dotarłam na seminarke rano drukarka odmówiła mi posłuszeństwa, a to chyba jakiś znak pomimo tego, że jest nowa

aaaa bo nie mówiłam Wam- oddałam drukarkę do naprawy- zacinała papier. Sklep zwrócił mi ją i powiedzieli, że mam zadzwonić do serwisu hp i załatwić sprawę przez telefon (że może uda się ją naprawić zdalnie). No więc rozmawiałam z konsultantem hp, mówił mi co mam robić, pytał, czy nic nie wpadło gdzieś do drukarki- no nic, facet powiedział, że przyślą nową drukarkę, a starą mam zapakować i oddać kurierowi. Biorę drukarkę do ręki i jakiś kolczyk spadł mi na podłogę myślę sobie, o kurde, to chyba ten winowajca
Pomyślałam no ok, przywiozą nową, oddam starą. Przyjechał kurier, postawił karton i powiedział, że nie zabierze tej starej, że w kartonie jest instrukcja postępowania co dalej. Otworzyłam, patrzę a tam pusta strona oczywiscie kuriera już nie było wydaje mi sie, ze mam na tę chwilę dwie sprawne drukarki i tylko jeden komplet kabli i tuszy

poza tym mam już widoczny odrost, najchętniej wzięłabym farbę i machnęła to
no i jadę do Władka na Sylwka
machnij teraz, co sobie będziesz żałować, święta idą

fajnie masz z tym Sylwkiem, u mnie jak zwykle nic nie wiadomo, pewnie będziemy siedzieć w domu, bo z moim TŻ planować takie rzeczy to... prawie się z nim pokłóciłam przez to w sobotę
pytam go od miesiąca co chce robić, czy gdzieś pojechać czy pójść, miał się zastanowić raz, drugi...a czas leci pytam go w sobotę co robimy to mi mówi, żebym popatrzyła w internecie gdzie moglibyśmy pójść to myślałam, że padnę. TERAZ mam szukać imprezy? I niby gdzie? Nie znam aż tak Trójmiasta, żeby wiedzieć gdzie najlepiej pójść, poza tym fajnie byłoby kogoś zabrać na imprezę, bo tak sami to trochę drętwo... no i świetnie... kiecę, buty, fryzjer jak ja to załatwię tydzień przed?
No i nic, stwierdziłam, że (brzydko powiem) lachę na to kładę, ja niczego załatwiać teraz nie będę jak chce się bawić to niech szuka a nie mnie z tym zostawia wkurzył mnie tym niesamowicie, zawsze tak z nim jest. Wyjazdy służbowe załatwia wszystkie, a jak już razem mamy gdzieś pójść, pojechać to jest problem i ja mam załatwiać, pfff. Aż mi teraz ciśnienie podskoczyło jak o tym pomyślałam

a z drukarkami to niezłe jaja
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 22:09   #4331
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

hahaha wybacz Ty jesteś nasza Milka bez krówki


mam od Babci czerwoną lampę do naświetlań, pożyczyła mi na ile chcę, bo niby działa na stany zapalne skóry, może na moje zaskórniki mi coś da? warto spróbować
haha mogę być i z krówką, zwłaszcza Milką, fioletowy to jeden z moich ulubionych kolorów

A Ty się od tej lampy nie zamień czasem w czerwonego Świętego Mikołaja
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 22:11   #4332
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
haha mogę być i z krówką, zwłaszcza Milką, fioletowy to jeden z moich ulubionych kolorów

A Ty się od tej lampy nie zamień czasem w czerwonego Świętego Mikołaja
spróbuję się nie zamienić
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 22:27   #4333
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jednak nie dotarłam na seminarke rano drukarka odmówiła mi posłuszeństwa, a to chyba jakiś znak pomimo tego, że jest nowa

aaaa bo nie mówiłam Wam- oddałam drukarkę do naprawy- zacinała papier. Sklep zwrócił mi ją i powiedzieli, że mam zadzwonić do serwisu hp i załatwić sprawę przez telefon (że może uda się ją naprawić zdalnie). No więc rozmawiałam z konsultantem hp, mówił mi co mam robić, pytał, czy nic nie wpadło gdzieś do drukarki- no nic, facet powiedział, że przyślą nową drukarkę, a starą mam zapakować i oddać kurierowi. Biorę drukarkę do ręki i jakiś kolczyk spadł mi na podłogę myślę sobie, o kurde, to chyba ten winowajca
Pomyślałam no ok, przywiozą nową, oddam starą. Przyjechał kurier, postawił karton i powiedział, że nie zabierze tej starej, że w kartonie jest instrukcja postępowania co dalej. Otworzyłam, patrzę a tam pusta strona oczywiscie kuriera już nie było wydaje mi sie, ze mam na tę chwilę dwie sprawne drukarki i tylko jeden komplet kabli i tuszy

poza tym mam już widoczny odrost, najchętniej wzięłabym farbę i machnęła to
no i jadę do Władka na Sylwka
Fest akcja z tymi drukarkami

Ale Ci fajniee

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
udanego shoppingu

fajnie masz z tym Sylwkiem, u mnie jak zwykle nic nie wiadomo, pewnie będziemy siedzieć w domu, bo z moim TŻ planować takie rzeczy to... prawie się z nim pokłóciłam przez to w sobotę
pytam go od miesiąca co chce robić, czy gdzieś pojechać czy pójść, miał się zastanowić raz, drugi...a czas leci pytam go w sobotę co robimy to mi mówi, żebym popatrzyła w internecie gdzie moglibyśmy pójść to myślałam, że padnę. TERAZ mam szukać imprezy? I niby gdzie? Nie znam aż tak Trójmiasta, żeby wiedzieć gdzie najlepiej pójść, poza tym fajnie byłoby kogoś zabrać na imprezę, bo tak sami to trochę drętwo... no i świetnie... kiecę, buty, fryzjer jak ja to załatwię tydzień przed?
No i nic, stwierdziłam, że (brzydko powiem) lachę na to kładę, ja niczego załatwiać teraz nie będę jak chce się bawić to niech szuka a nie mnie z tym zostawia wkurzył mnie tym niesamowicie, zawsze tak z nim jest. Wyjazdy służbowe załatwia wszystkie, a jak już razem mamy gdzieś pójść, pojechać to jest problem i ja mam załatwiać, pfff. Aż mi teraz ciśnienie podskoczyło jak o tym pomyślałam
Dziękuję Chyba w końcu odważę się na czerwoną szminko-pomadkę

Ja jestem lepsza, na sylwestra mam nie pasujące do niczego buty Mieliśmy z tż jechać po sukienkę i oczywiście lipa, bo ciągle jest coś Nie wiem, może coś wymyślimy na dniach, działa mi na nerwy ostatnio i nie bardzo chce mi się z nim gadać o tym

Na Twoim miejscu też bym się wkurzyła
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 22:29   #4334
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

Ja jestem lepsza, na sylwestra mam nie pasujące do niczego buty Mieliśmy z tż jechać po sukienkę i oczywiście lipa, bo ciągle jest coś Nie wiem, może coś wymyślimy na dniach, działa mi na nerwy ostatnio i nie bardzo chce mi się z nim gadać o tym

Na Twoim miejscu też bym się wkurzyła
Boże, faceci

też z nim o tym nie gadam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 22:32   #4335
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

dziewczyny pamiętacie tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=45PCiyVZnWI ? kojarzy mi się ona z tymi dawnymi, lepszymi pod wieloma względami czasami...

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Boże, faceci

też z nim o tym nie gadam
No to chyba najlepsze rozwiązanie :P
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-12-17 o 22:34
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 22:42   #4336
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ooo daj znać jak ta książka

dziękuję też się czuję dobrze w tych ciemniejszych, jakoś tak wyraźniej
ale kilka dni temu myślałam sobie o jasnych, o tych farbowanych Londą ale nie wrócę do niej

miłego
jednak wróciłam
narazie mnie nie wciągnęła, przeczytałam 30 zstron i nie wiem o co chodzi za bardzo no,ale może się rozwinie akcja
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale krówki są kochane, bo krówki dają mleko, a z mleka jest śmietanka a ze śmietanki... KIRI hahaha pamiętacie tę reklamę?

Ty jesteś taką krówką Milką

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

oki, ja też już lecę, robotę mam, TŻ znowu mnie zawalił raportami

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziękuję

Ja jestem za blondem, jak już powiedziałaś A to powiedz B!
nie no pewnie teraz tak łatwo nie przyciemnię, tylko wiesz ja to bym chciała tak jedna farbka i już piękne włosy i najlepiej jakby mi do jutra urosły do pasa moje naturalne
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 22:49   #4337
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nie no pewnie teraz tak łatwo nie przyciemnię, tylko wiesz ja to bym chciała tak jedna farbka i już piękne włosy i najlepiej jakby mi do jutra urosły do pasa moje naturalne
Też bym tak chciała
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 22:53   #4338
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Też bym tak chciała
trzeba wymyślić jakiś eliksir mogę nawet wiadro drożdży naraz wypić jakby miał być taki efekt
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 01:30   #4339
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
trzeba wymyślić jakiś eliksir mogę nawet wiadro drożdży naraz wypić jakby miał być taki efekt


---------- Dopisano o 02:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Nawet nie wiecie jak mnie cieszy, że zostały jeszcze niecałe 2 tygodnie do stycznia.. Już nałogowo przeglądam sklepy internetowe i allegro żeby pooglądać sobie produkty jakie będę zamawiać do farbowania
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 08:43   #4340
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Czesc laseczki

Faktycznie pusto tutaj, nawet nadrabiania uzo nie mialam
alt wszystkie pochloniete sa przygotowaniami do Świąt...

Kitka mam pytanie do Ciebie.
Kupiłam sobie z Max Factora Lasting Performance i chcialam Cie zapytac o Twoje odczucia wzgledem tego podkładu.
Czytałam że dziewczynom ciemnieje jednak ja tego u siebie nie zauwazyłam ( mam kolor 105) i jest idelany,
Zapychał Cie?
Bo w sumie o to sie martwie najbardziej

A tak poza tym to mam straszny za☠☠☠☠☠☠☠ w pracy i ciagle pretensje, że to, tamto, sramto...

Obecnie poszukuje jakiegos szampon z silikonem do farbowańców, bo od tego nowego L'Oreala Argininie mam łupież
Chociaz ta Shauma od Bunny dziala jak miód na moje włosy

I jeszcze @

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-12-18 o 08:44
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 08:53   #4341
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

wpadlam sie przywitac

buahot jaka okazja ci sie trafila hehe oby nie kazali ci w koncu odeslac jednej

kitka ech faceci ja moj czas imprezkowy nagralam sama- tz niech lata do pracy a ja gosci pobawie bo jakby na niego liczyc, to bym sama siedziala do swiat

co do linka- ludzie juz chyba naprawde sie nudza... myslalby kto jakie to interesujace o co jest nasz spor dobrze ze tak malo osob wymienila, bo moglaby jeszcze z 3-6 dopisac

i uciekam, milego dnia kochane!

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Czesc laseczki

Faktycznie pusto tutaj, nawet nadrabiania uzo nie mialam
alt wszystkie pochloniete sa przygotowaniami do Świąt...

Kitka mam pytanie do Ciebie.
Kupiłam sobie z Max Factora Lasting Performance i chcialam Cie zapytac o Twoje odczucia wzgledem tego podkładu.
Czytałam że dziewczynom ciemnieje jednak ja tego u siebie nie zauwazyłam ( mam kolor 105) i jest idelany,
Zapychał Cie?
Bo w sumie o to sie martwie najbardziej

A tak poza tym to mam straszny za☠☠☠☠☠☠☠ w pracy i ciagle pretensje, że to, tamto, sramto...

Obecnie poszukuje jakiegos szampon z silikonem do farbowańców, bo od tego nowego L'Oreala Argininie mam łupież
Chociaz ta Shauma od Bunny dziala jak miód na moje włosy

I jeszcze @
dawaj pare newsow z pracy, pocieszymy i posmiejemy sie
czyli masz to samo z tym czarnym lorkiem co ja
to jak biala schauma bosko... to moze sprobuj np schaume do farbowanych, czerwona ona ma jeden silikonik dimethicone? ja lubie ja tez, kiedys namietnie uzywalam... a teraz w ross promo za 400ml za ok 7zl chyba biala jeszcze sobie dokupilam jedna hehe

a jak malujecie sie cieniami to polece wam paletke wibo diva- boskie sa i mega trwale- ponad 12h i ani drgnely mi ostatnio
maja metaliczno-drobinkowy efekt wiec nie kazdego zadowola, ale sroczki jak najbardziej i bardzo wydajne- teraz w ross chyba za 7zl.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 09:14   #4342
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Chyba w końcu udało mi się coś załatwić z tymi głąbami z All, chociaż jeszcze nie chwalę dnia przed zachodem
ale rozmawiałam z drugą jakąś kobietą i oczywiście też już chciała mówić, że wszystko sprawdzi i do mnie oddzwoni to jej się roześmiałam do telefonu i powiedziałam, że czekam już zbyt długo, jestem ciągle zwodzona a nadal nie mam ani pieniędzy ani paczki i że rozmawiałam już z policją co mam z tym zrobić i jak tym teraz pokierować, aby odzyskać pieniądze.
To od razu była inna śpiewka, sprawdziła wszystko NATYCHMIAST, przepraszała mnie i prosiła o podanie numeru konta, więc jej go od razu wysłałam i czekam.
Nawet zapytała mnie czy w ramach rekompensaty przyjmę od nich jakiś gratisowy prezent powiedziałam, że w ogóle mi na tym nie zależy, tylko chcę odzyskać swoje pieniądze więc powiedziała, że oni zawalili i proszą, abym przyjęła od nich gratis.

Teraz czekam na kasę



Bunny mega podobają mi się teraz Twoje szponki! kurczę, aż sama się sobie dziwię, bo takie długie i ten brokat to już byłoby dla mnie zbyt wiele, ale serio, są piękne

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Kitka mam pytanie do Ciebie.
Kupiłam sobie z Max Factora Lasting Performance i chcialam Cie zapytac o Twoje odczucia wzgledem tego podkładu.
Czytałam że dziewczynom ciemnieje jednak ja tego u siebie nie zauwazyłam ( mam kolor 105) i jest idelany,
Zapychał Cie?
Bo w sumie o to sie martwie najbardziej
mnie się @ już skończyła wczoraj
przez długi czas miałam takie mało bolące ale ciągnęły się przez tydzień a teraz od dłuższego czasu, mam mocno bolące, ale za to 3 dni i po sprawie oczywiście wszystko ze mną w porzo pod względem zdrowotnym


Kochana, też miałam 105, nie zapychał, krycie porównywalne z revlonem ale sporo lżejszy od niego, nie czuć go na twarzy, ale niestety ciemnieje to niestety prawda
chyba, że masz suchą skórę to może tego unikniesz, ja mam tłustą i niestety... a tak to nie miałam do niego żadnych zastrzeżeń. Trzymał się długo, ładnie wyglądał. Matowienie nie jakieś super, takie w normie. Kilka godzin i trzeba było coś poprawić.

Miałam jedną tubkę 11 miesięcy przez ostatnie pół roku go nie używałam i kilka dni temu ją otworzyłam i wyciapałam się po twarzy to była masakra, chyba się zważył czy co, może już nie był przydatny, ale byłam dosłownie pomarańczowa
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 09:20   #4343
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

stosowała któras maski z kalosa?
bo mam możliwość tańszego kupienia i sie zastanawiam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-al-latte.html
lub
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...hair-mask.html
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 09:23   #4344
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
stosowała któras maski z kalosa?
bo mam możliwość tańszego kupienia i sie zastanawiam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-al-latte.html
lub
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...hair-mask.html
nie pamiętam kto, ale ktoś chyba ich używał
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 09:27   #4345
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
stosowała któras maski z kalosa?
bo mam możliwość tańszego kupienia i sie zastanawiam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-al-latte.html
lub
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...hair-mask.html
ja uzywala arganowa totalne dno- nie polece never skladowo do bani tez...
mleczna jako odzywka ok, ale sa lepsze odzywki na rynku, na pewno nie regeneruje wlosow, poprawia je na chwile, moim zdaniem nie warto. a w podobnej cenie jest dolce-100x lepsze albo lady spa co dziewczyny ost uzywaja.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 09:39   #4346
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Chyba w końcu udało mi się coś załatwić z tymi głąbami z All, chociaż jeszcze nie chwalę dnia przed zachodem
ale rozmawiałam z drugą jakąś kobietą i oczywiście też już chciała mówić, że wszystko sprawdzi i do mnie oddzwoni to jej się roześmiałam do telefonu i powiedziałam, że czekam już zbyt długo, jestem ciągle zwodzona a nadal nie mam ani pieniędzy ani paczki i że rozmawiałam już z policją co mam z tym zrobić i jak tym teraz pokierować, aby odzyskać pieniądze.
To od razu była inna śpiewka, sprawdziła wszystko NATYCHMIAST, przepraszała mnie i prosiła o podanie numeru konta, więc jej go od razu wysłałam i czekam.
Nawet zapytała mnie czy w ramach rekompensaty przyjmę od nich jakiś gratisowy prezent powiedziałam, że w ogóle mi na tym nie zależy, tylko chcę odzyskać swoje pieniądze więc powiedziała, że oni zawalili i proszą, abym przyjęła od nich gratis.

Teraz czekam na kasę
No i super, w końcu jakiś postęp
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 09:43   #4347
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

dzieki za opinie, chce ta dolce ani age ale akurat ta sie trafiła tak przy okazji i pytałam czy warto, jak nie warto to olewam
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 10:15   #4348
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Przyszła do mnie w końcu maska lady spa Ma fajny zapach, taki nietypowy, nie umiem go nawet opisać. Zaraz się biorę za testowanie, dam znać jakie efekty PO
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 12:18   #4349
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

Kitka dobrze,że się w końcu wyjaśniło ciekawe czy wyślą Ci gratis heh

Exclusivee daj znać jak ta maska


A mi przyszła oferta,że mogę już przedłużyć umowę w Plusie i nie wiem jaki telefon wybrać teraz pół dnia pewnie nad nimi spędzę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 12:48   #4350
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

A więc tak.. włosy po nałożeniu na nie maski są takie niby lejące i miękkie, ale niby, bo po garnierze pod tym względem są lepsze, ale za to po spłukaniu i wyschnięciu są naprawdę w fajnej kondycji, zobaczymy jakie będą efekty po dłuższym czasie stosowania A no i co najważniejsze- ciąglę czuję jej zapach na włosach mimo że już wyschły
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-12-18 o 12:51
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.