Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 14:59   #4351
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wpadlam sie przywitac

buahot jaka okazja ci sie trafila hehe oby nie kazali ci w koncu odeslac jednej
co do linka- ludzie juz chyba naprawde sie nudza... myslalby kto jakie to interesujace o co jest nasz spor dobrze ze tak malo osob wymienila, bo moglaby jeszcze z 3-6 dopisac

i uciekam, milego dnia kochane!

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------


dawaj pare newsow z pracy, pocieszymy i posmiejemy sie
czyli masz to samo z tym czarnym lorkiem co ja
to jak biala schauma bosko... to moze sprobuj np schaume do farbowanych, czerwona ona ma jeden silikonik dimethicone? ja lubie ja tez, kiedys namietnie uzywalam... a teraz w ross promo za 400ml za ok 7zl chyba biala jeszcze sobie dokupilam jedna hehe

a jak malujecie sie cieniami to polece wam paletke wibo diva- boskie sa i mega trwale- ponad 12h i ani drgnely mi ostatnio
maja metaliczno-drobinkowy efekt wiec nie kazdego zadowola, ale sroczki jak najbardziej i bardzo wydajne- teraz w ross chyba za 7zl.
no to kupie Shaume w takim razie
wiesz tu juz nawet nie chodzi o marudne klientki ale o kierowniczke, ktore ma wielkie ambicje i chce miec sklep idealny a tak sie po prostu nie da

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Chyba w końcu udało mi się coś załatwić z tymi głąbami z All, chociaż jeszcze nie chwalę dnia przed zachodem
ale rozmawiałam z drugą jakąś kobietą i oczywiście też już chciała mówić, że wszystko sprawdzi i do mnie oddzwoni to jej się roześmiałam do telefonu i powiedziałam, że czekam już zbyt długo, jestem ciągle zwodzona a nadal nie mam ani pieniędzy ani paczki i że rozmawiałam już z policją co mam z tym zrobić i jak tym teraz pokierować, aby odzyskać pieniądze.
To od razu była inna śpiewka, sprawdziła wszystko NATYCHMIAST, przepraszała mnie i prosiła o podanie numeru konta, więc jej go od razu wysłałam i czekam.
Nawet zapytała mnie czy w ramach rekompensaty przyjmę od nich jakiś gratisowy prezent powiedziałam, że w ogóle mi na tym nie zależy, tylko chcę odzyskać swoje pieniądze więc powiedziała, że oni zawalili i proszą, abym przyjęła od nich gratis.

Teraz czekam na kasę



Bunny mega podobają mi się teraz Twoje szponki! kurczę, aż sama się sobie dziwię, bo takie długie i ten brokat to już byłoby dla mnie zbyt wiele, ale serio, są piękne

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------


mnie się @ już skończyła wczoraj
przez długi czas miałam takie mało bolące ale ciągnęły się przez tydzień a teraz od dłuższego czasu, mam mocno bolące, ale za to 3 dni i po sprawie oczywiście wszystko ze mną w porzo pod względem zdrowotnym


Kochana, też miałam 105, nie zapychał, krycie porównywalne z revlonem ale sporo lżejszy od niego, nie czuć go na twarzy, ale niestety ciemnieje to niestety prawda
chyba, że masz suchą skórę to może tego unikniesz, ja mam tłustą i niestety... a tak to nie miałam do niego żadnych zastrzeżeń. Trzymał się długo, ładnie wyglądał. Matowienie nie jakieś super, takie w normie. Kilka godzin i trzeba było coś poprawić.

Miałam jedną tubkę 11 miesięcy przez ostatnie pół roku go nie używałam i kilka dni temu ją otworzyłam i wyciapałam się po twarzy to była masakra, chyba się zważył czy co, może już nie był przydatny, ale byłam dosłownie pomarańczowa
ja tez mam tłusta i nie zauwazylam zeby ciemnial
ale tez popatrzylam na sklad mojego i tego co jest podany na KWC i moj wyglada skladowo troche inaczej
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Kitka dobrze,że się w końcu wyjaśniło ciekawe czy wyślą Ci gratis heh

Exclusivee daj znać jak ta maska


A mi przyszła oferta,że mogę już przedłużyć umowę w Plusie i nie wiem jaki telefon wybrać teraz pół dnia pewnie nad nimi spędzę
ja teraz w plusie biore ten
http://img.interia.pl/komputery/nimg...TC_5398621.jpg

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Bunny to ta?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 15:07   #4352
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja chyba ten http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAg&dur=446
powiedziałam TŻtowi,że ma wziąć taki sam tylko czarny
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 15:08   #4353
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jednak nie dotarłam na seminarke rano drukarka odmówiła mi posłuszeństwa, a to chyba jakiś znak pomimo tego, że jest nowa

aaaa bo nie mówiłam Wam- oddałam drukarkę do naprawy- zacinała papier. Sklep zwrócił mi ją i powiedzieli, że mam zadzwonić do serwisu hp i załatwić sprawę przez telefon (że może uda się ją naprawić zdalnie). No więc rozmawiałam z konsultantem hp, mówił mi co mam robić, pytał, czy nic nie wpadło gdzieś do drukarki- no nic, facet powiedział, że przyślą nową drukarkę, a starą mam zapakować i oddać kurierowi. Biorę drukarkę do ręki i jakiś kolczyk spadł mi na podłogę myślę sobie, o kurde, to chyba ten winowajca
Pomyślałam no ok, przywiozą nową, oddam starą. Przyjechał kurier, postawił karton i powiedział, że nie zabierze tej starej, że w kartonie jest instrukcja postępowania co dalej. Otworzyłam, patrzę a tam pusta strona oczywiscie kuriera już nie było wydaje mi sie, ze mam na tę chwilę dwie sprawne drukarki i tylko jeden komplet kabli i tuszy

poza tym mam już widoczny odrost, najchętniej wzięłabym farbę i machnęła to
no i jadę do Władka na Sylwka
ale akcja
na pewno odezwią się w sprawie zwrotu jednej
juz też nie mogę się doczekać farbowania bo trochę się zmienił kolor i ocieplił , pewnie przez ten miodowy pod spodem
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jak malujecie sie cieniami to polece wam paletke wibo diva- boskie sa i mega trwale- ponad 12h i ani drgnely mi ostatnio
maja metaliczno-drobinkowy efekt wiec nie kazdego zadowola, ale sroczki jak najbardziej i bardzo wydajne- teraz w ross chyba za 7zl.
własnie wczoraj byłam u mnie w tym nowym rosku i chciałam jakieś cienie wybrać ,ale był taki tłok i duchota ,że przeszłam tylko z ciekawości zobaczyć gdzie co jest i wzięłam tylko szampon z jonsona lawendowy i odżywke z allterry granat z aloesem.Muszę się wybrać jak cały ten szał z otwarciem się uspokoi
pazurki boskie mam podobny lakier lubie brokatowe tylko nie lubie ich zmywać

ale jestem zalatana tymi porządkami i innymi sprawami szał przedświąteczny
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 15:16   #4354
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no to kupie Shaume w takim razie
wiesz tu juz nawet nie chodzi o marudne klientki ale o kierowniczke, ktore ma wielkie ambicje i chce miec sklep idealny a tak sie po prostu nie da


ja tez mam tłusta i nie zauwazylam zeby ciemnial
ale tez popatrzylam na sklad mojego i tego co jest podany na KWC i moj wyglada skladowo troche inaczej

ja teraz w plusie biore ten
http://img.interia.pl/komputery/nimg...TC_5398621.jpg

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Bunny to ta?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
tak to ten


milo ze moje pazurki sie podobaja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 15:41   #4355
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej u mnie przygotowania pełną parą nie wyrabiam się z niczym a jeszcze ta ciapa za oknem mnie dodatkowo przybija i nie mam humoru prawdopodobnie odezwę się jakoś przed Świętami jeszcze jak już będę miała wszystko ogarnięte a tymczasem spieprzam dalej sprzątać i czekać na swoje paczki z Allegro mam nadzieję że uda mi się zrobić włosy jeszcze przed Świętami. Buziaki

Podczytuję Was cały czas
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 18:44   #4356
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ja tez farbować będę przed Świętami, pewnie w piątek/sobotę
Kitka dobrze, że choć odeślą pieniądze!
Bunny zazdroszczę tych wypasionych zakupów
Teraz każda przed Świętami zalatana, ja na szczęście mam wolne od piątku, ale w II dzień na nockę idę...muszę też babci pomóc teraz (ona w innym mieście mieszka) bo ciotka rękę złamała...i u siebie posprzątać, a jeszcze nic nie zrobiłam, nawet nie wiem co na święta robić /gotować będę...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 19:09   #4357
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

A ja dzisiaj na bogato, siedzę przy kompie i popijam białego cin-cin'a
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-18, 19:12   #4358
chherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
jak wyrównać kolor włosów z ombre?

Witam, chciałabym wyrównać kolor.. U góry mam kolor blond, a na dole jasny blondzik. Teraz chciałabym mieć całe włosy w kolorze jasnego blondu. Co zrobić? Czekam na odpowiedzi.
chherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 21:46   #4359
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

czesc
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
udanego shoppingu

machnij teraz, co sobie będziesz żałować, święta idą

fajnie masz z tym Sylwkiem, u mnie jak zwykle nic nie wiadomo, pewnie będziemy siedzieć w domu, bo z moim TŻ planować takie rzeczy to... prawie się z nim pokłóciłam przez to w sobotę
pytam go od miesiąca co chce robić, czy gdzieś pojechać czy pójść, miał się zastanowić raz, drugi...a czas leci pytam go w sobotę co robimy to mi mówi, żebym popatrzyła w internecie gdzie moglibyśmy pójść to myślałam, że padnę. TERAZ mam szukać imprezy? I niby gdzie? Nie znam aż tak Trójmiasta, żeby wiedzieć gdzie najlepiej pójść, poza tym fajnie byłoby kogoś zabrać na imprezę, bo tak sami to trochę drętwo... no i świetnie... kiecę, buty, fryzjer jak ja to załatwię tydzień przed?
No i nic, stwierdziłam, że (brzydko powiem) lachę na to kładę, ja niczego załatwiać teraz nie będę jak chce się bawić to niech szuka a nie mnie z tym zostawia wkurzył mnie tym niesamowicie, zawsze tak z nim jest. Wyjazdy służbowe załatwia wszystkie, a jak już razem mamy gdzieś pójść, pojechać to jest problem i ja mam załatwiać, pfff. Aż mi teraz ciśnienie podskoczyło jak o tym pomyślałam

a z drukarkami to niezłe jaja
ehhh faceci ale powiem Ci, że my też zwykle załatwiamy same- tzn my kobiety szukamy miejsca bo zwykle jezdzimy na sylwka w 6osob tym razem będzie nas 9. Sami zwykle nie jezdzimy- no w stanach bylismy z Tzta bratem, a tak to raczej wieksza paczka zawsze spedzamy tę noc
Moze jednak zdecydujesz sie cos wymyslic z sylwkiem, moze wynajmiecie sobie jakis apartament gdzies i spedzicie go sami
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja jestem lepsza, na sylwestra mam nie pasujące do niczego buty Mieliśmy z tż jechać po sukienkę i oczywiście lipa, bo ciągle jest coś Nie wiem, może coś wymyślimy na dniach, działa mi na nerwy ostatnio i nie bardzo chce mi się z nim gadać o tym
ja jeszcze nie mam nic na sylwestra


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja uzywala arganowa totalne dno- nie polece never skladowo do bani tez...
mleczna jako odzywka ok, ale sa lepsze odzywki na rynku, na pewno nie regeneruje wlosow, poprawia je na chwile, moim zdaniem nie warto. a w podobnej cenie jest dolce-100x lepsze albo lady spa co dziewczyny ost uzywaja.
tez mam lakier z tej serii- ten złoty, mega jest

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ale akcja
na pewno odezwią się w sprawie zwrotu jednej
juz też nie mogę się doczekać farbowania bo trochę się zmienił kolor i ocieplił , pewnie przez ten miodowy pod spodem
luzik, jestem przygotowana- szczerze mowiac nie potrzebuje dwoch drukarek, wazne, by jedna dzialala dobrze
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 22:09   #4360
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

dziewczynki mam prośbe do was
czy może któraś z was widziała gdzieś w hipermarkecie lub innym sklepiku takie doczepiane kolorowe pasemka ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-18, 22:29   #4361
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczynki mam prośbe do was
czy może któraś z was widziała gdzieś w hipermarkecie lub innym sklepiku takie doczepiane kolorowe pasemka ?
w marketach to raczej nie... u mnie są w takich sklepikach z pierdółkami do włosów, biżuterią itp. albo ewentualnie allegro
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 06:59   #4362
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja chyba ten http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAg&dur=446
powiedziałam TŻtowi,że ma wziąć taki sam tylko czarny
ja mam juz dosc tych dodatkowych i oznajmiłam ze chce coś z klawiatura
poz tym nigdy nie mialam bialego telefonu, a tem mi sie nadzwyczaj podoba
X-perie ma mój Tż, w pasjansa tłuke u niego

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Hej u mnie przygotowania pełną parą nie wyrabiam się z niczym a jeszcze ta ciapa za oknem mnie dodatkowo przybija i nie mam humoru prawdopodobnie odezwę się jakoś przed Świętami jeszcze jak już będę miała wszystko ogarnięte a tymczasem spieprzam dalej sprzątać i czekać na swoje paczki z Allegro mam nadzieję że uda mi się zrobić włosy jeszcze przed Świętami. Buziaki

Podczytuję Was cały czas
oj znam to
U mnie dodatkowo praca

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj na bogato, siedzę przy kompie i popijam białego cin-cin'a
Szlachta

Nie wiem czy Wam pisalalam ale w sobote złamałam zęba
polowa 6 gornej z przodu mi sie odlamala jak jadłam ....UWAGA...jajko sadzone
Ale wczoraj juz prywatnie ząbka zrobiłam i jestem lżejsza przed Świetami o 150 zł, ale zęby nie mają dla mnie ceny także nie żałuje wydanych pieniedzy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:03   #4363
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej kochane
Jestem w Warszawie, pisze z tel ale musialam zajrzec i Wam powiedziec ze te gamonie z all zwrocily mi kase postraszyc ich policja i od razu biora do roboty. Ale negatywa i tak dostaja, no niestety.

Wracam jutro rano wczoraj samolot mial 1,5 h opoznienia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 12:24   #4364
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
czesc

ja jeszcze nie mam nic na sylwestra
A czasu coraz mniej... W sumie to za 2 dni koniec świata, niepotrzebnie tż mi te buty zamawiał

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczynki mam prośbe do was
czy może któraś z was widziała gdzieś w hipermarkecie lub innym sklepiku takie doczepiane kolorowe pasemka ?
Jeśli to mają być kolorowe pasemka dla dzieci to szukaj w zabawkowych

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Szlachta

Nie wiem czy Wam pisalalam ale w sobote złamałam zęba
polowa 6 gornej z przodu mi sie odlamala jak jadłam ....UWAGA...jajko sadzone
Ale wczoraj juz prywatnie ząbka zrobiłam i jestem lżejsza przed Świetami o 150 zł, ale zęby nie mają dla mnie ceny także nie żałuje wydanych pieniedzy
Dokładnie A potem jeszcze odwiedził mnie tż i resztę wieczoru spędziliśmy przy drinkach

Ale jaja

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej kochane
Jestem w Warszawie, pisze z tel ale musialam zajrzec i Wam powiedziec ze te gamonie z all zwrocily mi kase postraszyc ich policja i od razu biora do roboty. Ale negatywa i tak dostaja, no niestety.

Wracam jutro rano wczoraj samolot mial 1,5 h opoznienia
Daruję sobie komentarz na temat tych ludzi, najważniejsze że pieniążki już masz
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-12-19 o 12:27
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 13:57   #4365
kinia1730
Przyczajenie
 
Avatar kinia1730
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 29
GG do kinia1730
Rozjasniacz na farbowane wlosy?

Czesc

Nie wiem czy taki watek juz byl czy nie, ale otwieram go poniewaz potrzebuje szybkiej odpowiedzi a juz duzo czasu spedzilam na szukaniu odpowiedzi na moje pytanie.

Chcialabym rozjasnic moje wlosy. Maja kolor sredniego brazu (moj naturalny kolor to ciemny blond) i ostatnio farbowalam wlosy okolo 2 miesiecy temu wiec farba troche zeszla. Jezeli naloze rozjasniacz to wyjdzie mi rudy czy platynowy blond? I czy rozjasniacz mozna nakladac na wlosy jak normalna farbe? Boje sie ze strasznie zniszcze sobie wlosy
kinia1730 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 14:26   #4366
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny którą farbę uważasz za lepszą: alfaparf evolution czy wella koleston? Waham się pomiędzy nimi
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:50   #4367
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A czasu coraz mniej... W sumie to za 2 dni koniec świata, niepotrzebnie tż mi te buty zamawiał
no własnie, dlatego na razie wstrzymuję się z tym
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 17:00   #4368
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Już nie mogę się doczekać farbowania, choc to tylko odrosty więc nic nie powinno sie zmienić:P

a jakby Wam się nudziło to możecie zagłosować na mój zestaw prezentowy, może wizaż mnie doceni
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=974276
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:20   #4369
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
w marketach to raczej nie... u mnie są w takich sklepikach z pierdółkami do włosów, biżuterią itp. albo ewentualnie allegro
szukałam dziś ,ale były tylko takie nijakie kolory -rudy ,brązowy a chciałam coś kolorowego do fryzury sylwestrowej potrzebuje 1 szt poszukam jeszcze
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość


Jeśli to mają być kolorowe pasemka dla dzieci to szukaj w zabawkowych


to dla mnie ma być ale dzięki za info poszukam

o ale cisza tutaj
ja właśnie przygotowałam mięsko na jutro ,a jutro będę piec pyszny boczuś i karczek
w piatek galareta do zrobienia, w sobotę kapusta z grochem ,a w niedziele sernik przyznam się wam, że pierwszy raz robie te pyszności oprócz galarety, którą robiłam już kilka razy ale mnie tak wzięło, że muszę sama zrobić i już mam nadzieje że mi wyjdzie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 23:10   #4370
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
szukałam dziś ,ale były tylko takie nijakie kolory -rudy ,brązowy a chciałam coś kolorowego do fryzury sylwestrowej potrzebuje 1 szt poszukam jeszcze

to dla mnie ma być ale dzięki za info poszukam

o ale cisza tutaj
ja właśnie przygotowałam mięsko na jutro ,a jutro będę piec pyszny boczuś i karczek
w piatek galareta do zrobienia, w sobotę kapusta z grochem ,a w niedziele sernik przyznam się wam, że pierwszy raz robie te pyszności oprócz galarety, którą robiłam już kilka razy ale mnie tak wzięło, że muszę sama zrobić i już mam nadzieje że mi wyjdzie
Cisza jak makiem zasiał

Asiu jakbyś nic nie znalazła, to może skusiłabyś się na to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...or-mousse.html Siostra mojego tż robiła sobie końcówki taką pianką w kolorze czerwonym (na blond włosach) i kolor jej się wypłukiwał dość szybko do różowego a potem całkiem z tego co pamiętam
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:15   #4371
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

dzień dobry
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:50   #4372
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dzień dobry
Heej
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:10   #4373
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Heej
cichutko tutaj ostatnio
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:18   #4374
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
cichutko tutaj ostatnio
I to jeszcze jak Wszystkie pochłonęły świąteczne przygotowania
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:08   #4375
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:28   #4376
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
Hej

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Nałożyłam podczas mycia tą maskę arganową na 5 minut i potem wysuszyłam włoski (bo zaraz lecę z tż na shopping ) i włosy są MEGAAA Miękkie, lejące, nie puszą się, nawet te poniszczone końce wydają się być ujarzmione i tak nie czuć tych zniszczeń. Już ją uwielbiam Po nowym roku domawiam jeszcze tą keratynową i będzie komplecik
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:34   #4377
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

pusto Blondyny pewnie szykują się do świąt
ja jadę tu i tam na gotowe

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Kitka mój podobnie do Twojego z tym sylwestrem
"jeszcze nie myślałem o tym" (pytałam na początku grudnia) ale wybronił się bo dodał "nieważne gdzie pojedziemy ważne, żeby razem"
mamy kilka zaproszeń coś wybierze się albo sami gdzieś
masz rację samemu to tak głupio gdzieś na "bal" lepiej jakby wybrała się z Wami jeszcze jedna parka chociaż
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:54   #4378
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
I to jeszcze jak Wszystkie pochłonęły świąteczne przygotowania
dokładnie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
hejo

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Nałożyłam podczas mycia tą maskę arganową na 5 minut i potem wysuszyłam włoski (bo zaraz lecę z tż na shopping ) i włosy są MEGAAA Miękkie, lejące, nie puszą się, nawet te poniszczone końce wydają się być ujarzmione i tak nie czuć tych zniszczeń. Już ją uwielbiam Po nowym roku domawiam jeszcze tą keratynową i będzie komplecik
Ja wczoraj nałozylam Intense Repair Nivei i znowu to samo...miotła
ja tylko odzywki emolientowe moge, no chyba, ze wiem,ze bede miec zwiazane kłaki, bo inaczej sa nie do opanowania

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-12-20 o 12:58
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 12:58   #4379
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej dziewczyny

Ale tu pusto .Pewnie wszystkie zajęte przygotowaniami do świątJa już posprzątałam w domkudzisiaj mąż kupi choinkęoczywiście żywą.Pozostanie mi ją ubrać oczywiście przy pomocy mojej kochanej córeczki.To mój mały pomocnik no i święta.Z prezentami nie mam dylematu bo krucho z kasą kupujemy prezenty tylko dla córki i coś dla synka siostry bo reszta już jest dorosła.Ale dla mnie nie prezenty są najważniejsze tylko to że spędzę ten czas z moją kochaną rodzinkąPo prostu kocham ich i uwielbiam rodzinne święta


W końcu pofarbowałam włoski ale inną farbką niz planowałam bo zdarzył się pewien nieoczekiwany wypadek Bunny wie o co chodzi Padło na Garnierka 111 .Kolorek całkiem ok włoski myślę że też w niezłej kondycji.


No i pozostaje mi zrobić jakieś pyszności na święta .Dzisiaj zrobię sobię listę co dobrego upichcę.Bo na wigilię jedziemy do rodziców pierwszy dzień świąt też a drugi cała rodzinka do nas więc trzeba sie przygotować.A wy co pysznego przygotujecie???Macie jakieś sprawdzone przepisy?Jak tak to podajcie może wypróbuję .Miłego dnia wszystkim
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 13:22   #4380
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Kitka mój podobnie do Twojego z tym sylwestrem
"jeszcze nie myślałem o tym" (pytałam na początku grudnia) ale wybronił się bo dodał "nieważne gdzie pojedziemy ważne, żeby razem"
mamy kilka zaproszeń coś wybierze się albo sami gdzieś
masz rację samemu to tak głupio gdzieś na "bal" lepiej jakby wybrała się z Wami jeszcze jedna parka chociaż
czyli to niezależne od wieku i stażu związku, wszyscy podchodzą do tego tak samo ulżyło mi trochę
niemniej jednak, nic o tym już nie wspominam, trudno

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Ale tu pusto .Pewnie wszystkie zajęte przygotowaniami do świątJa już posprzątałam w domkudzisiaj mąż kupi choinkęoczywiście żywą.Pozostanie mi ją ubrać oczywiście przy pomocy mojej kochanej córeczki.To mój mały pomocnik no i święta.Z prezentami nie mam dylematu bo krucho z kasą kupujemy prezenty tylko dla córki i coś dla synka siostry bo reszta już jest dorosła.Ale dla mnie nie prezenty są najważniejsze tylko to że spędzę ten czas z moją kochaną rodzinkąPo prostu kocham ich i uwielbiam rodzinne święta


W końcu pofarbowałam włoski ale inną farbką niz planowałam bo zdarzył się pewien nieoczekiwany wypadek Bunny wie o co chodzi Padło na Garnierka 111 .Kolorek całkiem ok włoski myślę że też w niezłej kondycji.


No i pozostaje mi zrobić jakieś pyszności na święta .Dzisiaj zrobię sobię listę co dobrego upichcę.Bo na wigilię jedziemy do rodziców pierwszy dzień świąt też a drugi cała rodzinka do nas więc trzeba sie przygotować.A wy co pysznego przygotujecie???Macie jakieś sprawdzone przepisy?Jak tak to podajcie może wypróbuję.Miłego dnia wszystkim
pustki pustki
ja rano wróciłam z Wawy, choinkę wczoraj ubrał mój Tata, więc jest taka... no... specyficzna i na bogato, powiesił chyba wszystko co było w domu

z jedzenia mam już pierogi z kapustą i grzybami, bigos, będzie jeszcze jakaś rybka, po grecku pewnie karpik jakiś pieczony, łosoś hmm... śledzik na pewno też resztę na Wigilię zrobi Babcia, bo u niej zawsze jest spęd i ktoś tam po trochu coś przyniesie sałatki warzywne itp.
u nas dopiero przyjdzie Rodzinka w któryś świąteczny dzień i w tedy będzie mięcho


TŻ kupił mi dziś farby, więc moje farbowanie nie jest już zagrożone

i co Wam powiem to Wam powiem, ale ci z Allegro przysłali mi prezent w ramach przeprosin. Kuźwa, czy Wy coś z tego rozumiecie? Zamówionej, opłaconej paczki nie mogłam się doczekać od ponad 2 tygodni, a wystarczyło zadzwonić i postraszyć policją to od razu kasę odzyskałam i na drugi dzień roboczy miałam już u siebie paczkę z przeprosinami? kpiny.

W każdym razie dostałam żel pod prysznic i odżywkę do włosów z serii "go go" by Kallos nie wiem co to takiego, ale zużyję
i oczywiście liścik z wielkim wydrukowanym napisem "z przeprosinami" co za ludzie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.