W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-14, 14:04   #4201
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

a ja muszê i¶æ zrobiæ badania do prawka tzn ostatnio przy rutynowej kontroli drogówki jak mi oddali prawko to sobie przeczyta³am z ty³u ¿e do kwietnia 2013 mam wazne a my¶la³am, ¿e do 2014... i teraz muszê badania zrobiæ tylko nie wiem jak siê za to zabraæ, najlepiej by mi na sta³e ju¿ wypisali bo moja wada jest ustabilizowana od 10lat, tzn od 10lat mam te same szk³a, nie by³am chyba z 5lat u okulisty i jak posz³am w zesz³ym roku to siê okaza³o, ¿e nic mi nie zwiêkszy³a siê mimo pracy non stop przy kompie robi³a która¶ badania powtórne do prawka i mo¿e mi co¶ poradziæ? gdzie i¶æ? i wgl jak to za³atwiæ i ile to trwa
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:08   #4202
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 2 710
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ok to siê wstrzymam narazie dziêki wam jeszcze raz
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:10   #4203
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja tych ograniczeñ w Prawie Jazdy nie mam
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:17   #4204
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomo¶ci: 9 124
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
w maju skoñczê 25

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie podobaj± siê ja¶niejsze koñcówki, a ciemniejsza góra
mi tez tylko takie


kurcze u mnie ostatnio cos z czasem nie tak brakuje mi go na posiedzenie w spokoju na wizazu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:17   #4205
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem jak te mleka cuchn± i dziekuje , sama bym tego nie pi³a
U nas inna troche historia, tak czy siak, pokarmie jeszcze piersia, bez stresu
a mm polecane jest do podawania do 3 r¿.
Ostatnio s³ysza³am ¿e ten okres kiedy trzeba podawaæ dziecku mm skróci³ siê do 2 lat Wiem co mówi± lekarze na ten temat, ale po tym jak pani doktor przepisywa³a mojemu synkowi sterydy, antybiotyki i inne ¶wiñstwa mimo ¿e ich wówczas niepotrzebowa³ (karmi³am go piersi± i dosta³ wysypki na bu¼ce, eliminuj±c ró¿ne rzeczy dosz³am do tego ¿e to pomidor, wyrzuci³am wiêc pomidory z diety, a wysypka zesz³a mu po kilku dniach smarowania normaln± dzieciêc± ma¶ci± z apteki!), przesta³am na niej polegaæ w stu procentach. Poza tym lekarka przepisywa³a mi same najdro¿sze lekarstwa za które zbiera³a profity A co do przestawienia m³odego na mm- zaczê³am od gotowania synkowi kaszek na krowim mleku, a gdy zobaczy³am ¿e mu smakuje i nie ma ¿adnych skutków ubocznych postanowi³am wprowadziæ mleko krowie do butli. Jako ¿e i to mu podesz³o i ¿adnych skutków ubocznych nie by³o, na sta³e z jego diety wyrzuci³am mm na rzecz normalnego krowiego mleka. Ja te¿ by³am po roku karmiona krowim mlekiem, jak i wiele osób które znam i jako¶ wszyscy ¿yjemy Braki miliona witamin jakie dostarcza mm () zastêpuje mu teraz warzywami, owocami, serkami, itp. Synek ro¶nie, przybiera na wadze, uczy siê codziennie nowych rzeczy i jest szczê¶liwy- a to dla mnie najwa¿niejsze.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
mnie te¿ ale wola³abym mieæ góre jasniejsz±
mam jeszcze takie fotki
najbardziej ostatnie foto mi siê podoba
Ostatni fryz

Cytat:
Napisane przez KARMEN 007 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, jednak nie skusi³am siê na farbê Palette salon colors 10-2 .
w³oski zafarbowa³am L'oreal Preference stockholm, kolor na w³oskach wyszed³ naturalny ze srebrzystym odcieniem. Jestem zadowolona, bo nie chcia³am jasnej platyny na w³osach
http://img16.imageshack.us/img16/9232/dsc01001hg.jpg

http://img40.imageshack.us/img40/2452/dsc01000.JPG
£adnie wysz³o
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:21   #4206
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ dziewczyny!
Wszystkiego dobrego w ten piekny dzien!

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Asiu mnie podoba siê tylko ta wersja, któr± wklei³a Buahhot bardzo delikatne


by³am rano u mojej okulistki no i niestety póki co muszê siê wstrzymaæ z korekt± wzroku chocia¿ na rok kurna no a ju¿ siê tak napali³am ale wzrok nadal mi siê pogarsza teraz na lewym oku mam -2 i -0,25 cylindryczne, a prawe -1,75. No ¶lepak. Kret i tyle
a ja... ja to dopiero jestem krecik
nosze soczewki, okulary po domu, ale tez nie zawsze... a kiedys zgubilam okulary, ktore mialam na nosie, nie pytajcie jak to zrobilam


moj Walenty postaral sie o prezent i dostalam piekne kwiatki!
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:28   #4207
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

A propos okulisty- dzwoni³am dzisiaj siê zapisaæ i dopiero po 20stym wznawiaj± rejestracjê bo tyle maj± ludzi A u mnie przez komputer i tv pojawi³a siê krótkowzroczno¶æ, boli mnie ¿e nieraz nie widzê z daleka bu¼ki mojego szkraba jak siê bawi, dlatego muszê w koñcu i¶æ zobaczyæ jak ¼le jest i zacz±æ nosiæ jakie¶ okulary

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim

Ex ja zaczê³am podawaæ mleko krowie jak córcia skoñczy³a 2,5 roczku i nic z³ego siê nie dzia³oi teraz pije tylko i wy³±cznie krowie bo modyfikowanego nie chce nawet wzi±æ do ust i mówi ¿e nie pachnieJak twojemu synkowi nic z³ego po nim siê nie dzieje to spokojnie mo¿esz po trochu mu dawaæWiem ¿e zalecane jest aby podawaæ mleko modyfikowane do 3r.¿ ale jak nic z³ego siê nie dzieje to czemu nie wcze¶niej
Wiesz, mój syn jest rok m³odszy od Twojej córci (bo za parê dni koñczy 16 miesiêcy), i mimo to dajê mu krowie mleko, bo jego organizm je toleruje. Na opakowaniu mleka w proszku pisze jedynie ¿eby nie podawaæ dzieciom do 12 miesi±ca i tego siê trzyma³am bo mleko krowie na sta³e wprowadzi³am dopiero od niedawna. On w sumie i tak tego mleka nie je niewiadomo ile, bo 2 butle id± na noc, a w ci±gu dnia je normalne posi³ki
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 14:29   #4208
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Zbieram siê Do jutra dziewczyny
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:35   #4209
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!
Wszystkiego dobrego w ten piekny dzien!


a ja... ja to dopiero jestem krecik
nosze soczewki, okulary po domu, ale tez nie zawsze... a kiedys zgubilam okulary, ktore mialam na nosie, nie pytajcie jak to zrobilam


moj Walenty postaral sie o prezent i dostalam piekne kwiatki!
B uahhot pochwal siê kwiatami

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
A propos okulisty- dzwoni³am dzisiaj siê zapisaæ i dopiero po 20stym wznawiaj± rejestracjê bo tyle maj± ludzi A u mnie przez komputer i tv pojawi³a siê krótkowzroczno¶æ, boli mnie ¿e nieraz nie widzê z daleka bu¼ki mojego szkraba jak siê bawi, dlatego muszê w koñcu i¶æ zobaczyæ jak ¼le jest i zacz±æ nosiæ jakie¶ okulary



Wiesz, mój syn jest rok m³odszy od Twojej córci (bo za parê dni koñczy 16 miesiêcy), i mimo to dajê mu krowie mleko, bo jego organizm je toleruje. Na opakowaniu mleka w proszku pisze jedynie ¿eby nie podawaæ dzieciom do 12 miesi±ca i tego siê trzyma³am bo mleko krowie na sta³e wprowadzi³am dopiero od niedawna. On w sumie i tak tego mleka nie je niewiadomo ile, bo 2 butle id± na noc, a w ci±gu dnia je normalne posi³ki
Ex moja córcia ju¿ skoñczy³a 3 latka ale zaczêlam jej podawaæ mleko krowie jak skoñczy³a 2,5 roczkuNo tak to spokojnie mo¿esz mu dawaæ jak w dzieñ je normalne posi³ki a po mleku nic siê nie dzieje z³ego.
No to zadbaj Ex o swoje oczki zeby¶ siê nie mêczy³a
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:44   #4210
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Asiu mnie podoba siê tylko ta wersja, któr± wklei³a Buahhot bardzo delikatne


by³am rano u mojej okulistki no i niestety póki co muszê siê wstrzymaæ z korekt± wzroku chocia¿ na rok kurna no a ju¿ siê tak napali³am ale wzrok nadal mi siê pogarsza teraz na lewym oku mam -2 i -0,25 cylindryczne, a prawe -1,75. No ¶lepak. Kret i tyle
ojej biedulko...ale okulary nie sa takie zle, tez moga dodawac uroku i kobiecosci, jak poszukasz ³adnych

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny
Bra³am 2 dni bez nawrotu choroby ale wzie³am zanim na dobre mi sie rozkrêci³o.
acha... ja dzis biore 6 dzien i odstawiam, boje sie jutra

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka¿ wiadomo¶æ
o Kiteczko przypomnia³a¶ mi o wizycie u okulisty i optyka jestem krótkowidzem i z daleka nie widzê ostro nawet przy wielkim TV ostatnio mia³am -0,75

Bunny ja bra³am nifuroksazyd na grypê ¿o³±dkow±, pi³am tylko wodê mineraln± i sam± wod± zwraca³am po chwili i tak ca³± noc i posz³o ponad 5 litrów

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

pachnie mi tu tak tymi ¿elkami ¿e chyba zaraz wszystkie po¿rê
moje wymioty zatrzymali w szpitalu jakims lekiem przeciwymiotnym w kroplowce, ale efekt byl taki ze zemdlalam, jednak pozniej juz nie wymiotowalam, mialam same mdlosci. grypy rozne sa, nie kazdy reaguje tak samo, ale wspolczuje bo ja nim dotarlam do szpitala to juz zolcia sama wymiotowalam tak mnie wyczyscilo...i tej goryczy i pieczenia buzi i gardla wrogom nawet nie zycze.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:45   #4211
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
B uahhot pochwal siê kwiatami


nie moge znalezc ladowarki do aparatu w tym balaganie
jak znajde to wrzuce
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 14:55   #4212
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a ja muszê i¶æ zrobiæ badania do prawka tzn ostatnio przy rutynowej kontroli drogówki jak mi oddali prawko to sobie przeczyta³am z ty³u ¿e do kwietnia 2013 mam wazne a my¶la³am, ¿e do 2014... i teraz muszê badania zrobiæ tylko nie wiem jak siê za to zabraæ, najlepiej by mi na sta³e ju¿ wypisali bo moja wada jest ustabilizowana od 10lat, tzn od 10lat mam te same szk³a, nie by³am chyba z 5lat u okulisty i jak posz³am w zesz³ym roku to siê okaza³o, ¿e nic mi nie zwiêkszy³a siê mimo pracy non stop przy kompie robi³a która¶ badania powtórne do prawka i mo¿e mi co¶ poradziæ? gdzie i¶æ? i wgl jak to za³atwiæ i ile to trwa
nie mam pojêcia, nie mam ograniczeñ w PJ
Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!
Wszystkiego dobrego w ten piekny dzien!


a ja... ja to dopiero jestem krecik
nosze soczewki, okulary po domu, ale tez nie zawsze... a kiedys zgubilam okulary, ktore mialam na nosie, nie pytajcie jak to zrobilam
kochana, ja chêtnie wys³ucham tej historii
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
A propos okulisty- dzwoni³am dzisiaj siê zapisaæ i dopiero po 20stym wznawiaj± rejestracjê bo tyle maj± ludzi A u mnie przez komputer i tv pojawi³a siê krótkowzroczno¶æ, boli mnie ¿e nieraz nie widzê z daleka bu¼ki mojego szkraba jak siê bawi, dlatego muszê w koñcu i¶æ zobaczyæ jak ¼le jest i zacz±æ nosiæ jakie¶ okulary
jak ja w zesz³ym roku na pocz±tku stycznia posz³am siê zarejestrowaæ do okulisty to mi babka za¶piewa³a datê na koniec sierpnia

nie ma bata, prywatnie chodzê, nie czekam, szkoda mi zdrowia i nerwów na nfz
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
ojej biedulko...ale okulary nie sa takie zle, tez moga dodawac uroku i kobiecosci, jak poszukasz ³adnych
wiem wiem bêdê szukaæ ³adnych, mam chrapkê na jakie¶ wyra¼niejsze, ³adne oprawki, bo teraz mam takie delikatne, oprawka tylko u góry a tak to samo szk³o
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 14:59   #4213
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, mój syn jest rok m³odszy od Twojej córci (bo za parê dni koñczy 16 miesiêcy), i mimo to dajê mu krowie mleko, bo jego organizm je toleruje. Na opakowaniu mleka w proszku pisze jedynie ¿eby nie podawaæ dzieciom do 12 miesi±ca i tego siê trzyma³am bo mleko krowie na sta³e wprowadzi³am dopiero od niedawna. On w sumie i tak tego mleka nie je niewiadomo ile, bo 2 butle id± na noc, a w ci±gu dnia je normalne posi³ki
ja mojemu Wojtkowi dajê mleko krowie do kaszki manny lub p³atków ry¿owych a modyfikowane do picia z butli (krowie zaczyna³am wprowadzaæ po 10 miesi±cu do kaszek, jeden raz dziennie, wcze¶niej jecha³am na tych gotowych bobovity)

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
wiem wiem bêdê szukaæ ³adnych, mam chrapkê na jakie¶ wyra¼niejsze, ³adne oprawki, bo teraz mam takie delikatne, oprawka tylko u góry a tak to samo szk³o
ja te¿ mam teraz takie, i te¿ mnie ju¿ kusi na co¶ wyra¼niejszego...
mi w ogóle szybko okulary siê nudz±, najchêtniej zmienia³abym je minimum raz na rok, szkoda ¿e s± drogie

Edytowane przez beautygosiek
Czas edycji: 2013-02-14 o 15:03
beautygosiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 15:33   #4214
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
B uahhot pochwal siê kwiatami

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------



Ex moja córcia ju¿ skoñczy³a 3 latka ale zaczêlam jej podawaæ mleko krowie jak skoñczy³a 2,5 roczkuNo tak to spokojnie mo¿esz mu dawaæ jak w dzieñ je normalne posi³ki a po mleku nic siê nie dzieje z³ego.
No to zadbaj Ex o swoje oczki zeby¶ siê nie mêczy³a
To du¿a ju¿ jest


Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
moje wymioty zatrzymali w szpitalu jakims lekiem przeciwymiotnym w kroplowce, ale efekt byl taki ze zemdlalam, jednak pozniej juz nie wymiotowalam, mialam same mdlosci. grypy rozne sa, nie kazdy reaguje tak samo, ale wspolczuje bo ja nim dotarlam do szpitala to juz zolcia sama wymiotowalam tak mnie wyczyscilo...i tej goryczy i pieczenia buzi i gardla wrogom nawet nie zycze.
Modlê siê ¿ebym nigdy nie musia³a trafiæ do szpitala Co ty przesz³a¶ bidulko

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
jak ja w zesz³ym roku na pocz±tku stycznia posz³am siê zarejestrowaæ do okulisty to mi babka za¶piewa³a datê na koniec sierpnia

nie ma bata, prywatnie chodzê, nie czekam, szkoda mi zdrowia i nerwów na nfz
Ja narazie nie bardzo mogê sobie pozwoliæ na prywatn± wizytê, dlatego idê przez nfz, mam tylko nadziejê ¿e nie ka¿± mi czekaæ pó³ roku
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 16:04   #4215
_glee_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ dziewczyny!
Potrzebujê Waszej pomocy . Bardzo szybko (niem±drze wiem) z ciemnow³osej sta³am siê blondynk± . Obecnie mam z³ocisty blond, a ¿e jestem raczej latem to zupe³nie mi on nie pasuje. Chcê zregenerowaæ w³osy i kupiæ farbê profesjonaln± (my¶la³am o allwaves). Kusi mnie 11.2 superrozja¶niaj±ca per³a. Na palecie kolorystycznej wygl±da(jak dla mnie) do¶æ ciemno i w sumie taki lub nieco ja¶niejszy kolor chcia³abym uzyskaæ. My¶la³am te¿ o bardzo jasnym popielatym blondzie ale odnoszê wra¿enie, ¿e per³a jest ch³odniejsza . Czy per³a och³odzi mi ten z³ocisty kolor (niedawno k³ad³am 10.21 ale kolor w ogóle siê nie zmieni³, mo¿e przez moje wcze¶niejsze katowanie w³osów)? Jakiej wody powinnam u¿yæ? Czy mo¿e w celu och³odzenia koloru powinnam u¿yæ czego¶ z popielem?
Bardzo proszê o pomoc i dziêkujê

Edytowane przez _glee_
Czas edycji: 2013-02-14 o 16:05
_glee_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 16:11   #4216
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomo¶ci: 9 124
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

dobra lece sie szykowac na kolacje mimo ze zostaly jeszcze 2 godziny
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 16:31   #4217
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
To du¿a ju¿ jest




Tak ju¿ jest du¿aani siê obejrzysz a twój synek te¿ taki bêdzie czas szyblo leci...
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 16:41   #4218
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

a ja idê robiæ obiad dla mojego Walentego i kartkê wypisaæ, bo wcze¶niej weny nie mia³am

mi³ego wieczoru
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 16:44   #4219
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja lece sie ogarniaæ bo zaraz do kina a potem idziemy gdzies co¶ zje¶æ

Udanych walentynek Wam ¿yczê dziewczyny
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 16:58   #4220
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 072
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnio s³ysza³am ¿e ten okres kiedy trzeba podawaæ dziecku mm skróci³ siê do 2 lat Wiem co mówi± lekarze na ten temat, ale po tym jak pani doktor przepisywa³a mojemu synkowi sterydy, antybiotyki i inne ¶wiñstwa mimo ¿e ich wówczas niepotrzebowa³ (karmi³am go piersi± i dosta³ wysypki na bu¼ce, eliminuj±c ró¿ne rzeczy dosz³am do tego ¿e to pomidor, wyrzuci³am wiêc pomidory z diety, a wysypka zesz³a mu po kilku dniach smarowania normaln± dzieciêc± ma¶ci± z apteki!), przesta³am na niej polegaæ w stu procentach. Poza tym lekarka przepisywa³a mi same najdro¿sze lekarstwa za które zbiera³a profity A co do przestawienia m³odego na mm- zaczê³am od gotowania synkowi kaszek na krowim mleku, a gdy zobaczy³am ¿e mu smakuje i nie ma ¿adnych skutków ubocznych postanowi³am wprowadziæ mleko krowie do butli. Jako ¿e i to mu podesz³o i ¿adnych skutków ubocznych nie by³o, na sta³e z jego diety wyrzuci³am mm na rzecz normalnego krowiego mleka. Ja te¿ by³am po roku karmiona krowim mlekiem, jak i wiele osób które znam i jako¶ wszyscy ¿yjemy Braki miliona witamin jakie dostarcza mm () zastêpuje mu teraz warzywami, owocami, serkami, itp. Synek ro¶nie, przybiera na wadze, uczy siê codziennie nowych rzeczy i jest szczê¶liwy- a to dla mnie najwa¿niejsze.
Tak tak wiem.. kiedys to od urodzenia dzieci karmiono krowim i te¿ zyli.. w polemike sie wdawac nie bede, bo ile ludzi tyle opinii, ja tu niczego nie neguje, sama nie wiem czy moj poglad jest s³uszny, ale jest mój to,¿e kiedys szybko podawano krowie i ludzie ¿yli/¿yja nie znaczy,¿e to dobrze wp³yne³o na ich zdrowie, cia³o etc. To tak samo jak z dieta niemowlecia, m±ke do mleczka, budyn po 3mscu.. zyjemy, ale moze bylibysmy wszyscy zdrowsi gdyby kiedys ktos o tym pomyslal?

Mój problem rozwia¿e siê sam- o ile mleka w sto³owce mej wystarczy- ro kontrowersyjnie chcê karmic do 2r¿ córy.

Mój T¯ pracuje, dzis nie wroci.. a zreszta przyzwyczai³am sie, ¿e T¯ to czesciej widze na zdj
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 17:34   #4221
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak tak wiem.. kiedys to od urodzenia dzieci karmiono krowim i te¿ zyli.. w polemike sie wdawac nie bede, bo ile ludzi tyle opinii, ja tu niczego nie neguje, sama nie wiem czy moj poglad jest s³uszny, ale jest mój to,¿e kiedys szybko podawano krowie i ludzie ¿yli/¿yja nie znaczy,¿e to dobrze wp³yne³o na ich zdrowie, cia³o etc. To tak samo jak z dieta niemowlecia, m±ke do mleczka, budyn po 3mscu.. zyjemy, ale moze bylibysmy wszyscy zdrowsi gdyby kiedys ktos o tym pomyslal?

Mój problem rozwia¿e siê sam- o ile mleka w sto³owce mej wystarczy- ro kontrowersyjnie chcê karmic do 2r¿ córy.

Mój T¯ pracuje, dzis nie wroci.. a zreszta przyzwyczai³am sie, ¿e T¯ to czesciej widze na zdj
Renatka je te¿ sama bez mojego T¯ w walentynkiprz yjedzie w niedzielê i w poniedzia³ek rano znów jedzie na tydzieñ
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 17:39   #4222
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

i ja sama
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 17:47   #4223
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 072
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Renatka je te¿ sama bez mojego T¯ w walentynkiprz yjedzie w niedzielê i w poniedzia³ek rano znów jedzie na tydzieñ
ojej.. a co robi, jesli mozna wiedziec?

moj to tak w kratke, czasami pracuje w trybie normalnym (jest o 17 w domu), czasami wyjazdy..


ja nie sama- ja z córa, ktora koniecznie chce dopasc moja klawiature (to,ze da³am jej stara do zabawy to za ma³o..)
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 17:52   #4224
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 956
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej dziewczyny
Mam pytanie:
farbowa³am dzi¶, po kilku miesi±cach przerwy, moje w³osy. odrost mia³ jakie¶ 7cm, reszta d³ugo¶ci to wyp³ukany do lekko ¿ó³tego ¶redni popielaty blond k³adziony na wcze¶niej farbowane A10 i alfa 11.21. Odrost by³ w kolorze ¶redni blond popielaty - typowo mysi kolorek - co¶ pomiêdzy 8 a 7 poziomem.
Nak³ada³am Framesi Glamour 12.12 + 9% oxy, i uzyska³am cudowny ja¶niutki blond... kurczak a oczekiwa³am piêknego popielato per³owego
na odro¶cie trzyma³am 55 minut + 5 minut na d³ugo¶ci
Poziom rozja¶nienia mi odpowiada, ale nie odcieñ
Czy to wina farby czy s³abego oxy?
Podkre¶lê ¿e gdy wczesniej farbowa³am jasnymi blondami zawsze wychodzi³o ³adnie, tyle ¿e zawsze robi³am to na wodzie 12% by³o piêknie, czysto, zero ¿ó³tka,
no mo¿e lekko przy wellatonie 12/1
Ah no i raz jak u¿y³am 03 L'oreal Recital Preference - wtedy te¿ mia³am ¿ó³tko, ale nie wiem jakie 2 ostatnie farby maj± oxy.

Wiem ze teraz pasowa³oby na³o¿yæ co¶ ok. 10.2/10.21 na wodzie 6%, wiêc proszê jedynie o radê czy nastêpnym razem powinnam u¿yæ 12% wody czy zmieniæ farbê?
Kondycja super <3

Niestety nie mam zdjêæ przed farbowaniem, po farbie w dwóch ró¿nych pomieszczeniach z czego tak naprawdê to realny kolor jest gdzie¶ po ¶rodku, w ³azience zdjêcie wysz³o za ch³odno, a w pokoju za ¿ó³to (nie ma glona tylko ¿ó³tko)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20130214.jpg (32,2 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0361.jpg (29,2 KB, 14 za³adowañ)
Fari jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 18:07   #4225
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystañ Elfów:-)
Wiadomo¶ci: 506
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Poka¿ wiadomo¶æ
ojej.. a co robi, jesli mozna wiedziec?

moj to tak w kratke, czasami pracuje w trybie normalnym (jest o 17 w domu), czasami wyjazdy..


ja nie sama- ja z córa, ktora koniecznie chce dopasc moja klawiature (to,ze da³am jej stara do zabawy to za ma³o..)
Mój jest budowlañcem .Wykoñczeniówka i te sprawy g³ównie tynki maszynowe ale z racji tego ¿e jeszcze nie sezon pojecha³ pracowaæ w drukarni bo zna siê te¿ na poligrafiiJa te¿ z cór± a mi tel zabiera i siê cieszy jak zabierze

Buahhot to piona ju¿ jest nas trzy
Eveline1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:21   #4226
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
no to jak moj tz dzwonil po karetke to mu pow ze nie maja wolnej ze za pol godziny by wyslali i to bez lekarza samych sanitariuszy niech sie wala! zawiozl mnie na izbe, narobil afery i wydarl jape to szybko sie mna zajeli...

ale co jak juz mialam odwodnienie, potas mi spadl tragicznie i dostalam tachykardii... no i 4x stracilam przytomnosc- 3x w domu, 1x jeszcze w szpitalu



no niestety bylo ryzyko ze nie wyjdzie dobrze, ja musze w ten weekend zafarbowac jak sie uda bo tez juz strasze, prawei miesieczny mam...


masakra

witam sie zaraz ide z lolka i na drobne zakupy, a potem reszta dnia do lozeczka
Matko co Ty biedna musia³a¶ przej¶c
Dobrze,¿e juz jestes w domku, ja na sam sapach szpitala jestem chora na wszystko co mozliwe

Wiesz co naprawde nie z³apa³o mi za dobrze, ale wiedzia³am,¿e tak bedzie, mia³am ponad 2cm odrostu
Teraz juz tak planuje wolne ¿eby nie dopuscic do takiego giganta
Jak myslisz pociagnie mi ten Garnier 111 na oryginalnym oksy?
bo nawet nie wiem czy jest sens probowac

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
mnie te¿ ale wola³abym mieæ góre jasniejsz±
mam jeszcze takie fotki
najbardziej ostatnie foto mi siê podoba
piekne te ostatnie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
o i takie jeszcze

ej zrobie sobie takie...

[1=13aa9d55ec6ef8489ab3852 d90deb2979ef9d608;3922941 1]Nikt nie doradzi? Pacne³a bym t± farb± palette 219 raz jeszcze ale nie wiem czy nie za mocna po rozjasnianiu [/QUOTE]
Ja robie Palette 219 ale sam odrost (natura ciemny blond)

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Asiu mnie podoba siê tylko ta wersja, któr± wklei³a Buahhot bardzo delikatne


by³am rano u mojej okulistki no i niestety póki co muszê siê wstrzymaæ z korekt± wzroku chocia¿ na rok kurna no a ju¿ siê tak napali³am ale wzrok nadal mi siê pogarsza teraz na lewym oku mam -2 i -0,25 cylindryczne, a prawe -1,75. No ¶lepak. Kret i tyle
Nie za³amuj sie
Najwazniejsze, ¿e predzej czy pozniej i tak zrobia Ci ta korekte
a w okularach na pewno bedziesz wygladac slicznie, mi czasem podobaja sie laski w okularach.
Dodaja im takiej drapie¿no¶ci i seksowno¶ci

Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
dobra lece sie szykowac na kolacje mimo ze zostaly jeszcze 2 godziny
mi³ej zabawy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
a ja idê robiæ obiad dla mojego Walentego i kartkê wypisaæ, bo wcze¶niej weny nie mia³am

mi³ego wieczoru
Baw sie dobrze

Ja juz po pracy.
@ dosta³am wiec Walenty mnie dzisiaj ominie
Kupi³am sobie w koncu stanik z Kingi, ale jakie jaja by³y z rozmiarem.
W koncu dobra³am...UWAGA...70E
http://www.kinga.com.pl/root/kolekcja,35 ( nr. 14)
i kupi³am Carmex truskawkowy, po notce Kitki postanowi³am daæ mu drug± szanse

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-02-14 o 19:29
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:47   #4227
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
asia tutaj mi sie podoba ale to musisz miec wlosy co najmniej za ramiona zeby to jakos wygladalo, nie pamietam jaka masz teraz dlugosc

mam do zapiêcia stanika
a je¿eli juz bym siê zdecydowa³a to jak± farbke-kolor by¶ mi doradzi³a ¿eby by³o widaæ delikatne przej¶cie ?
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Asiu mnie podoba siê tylko ta wersja, któr± wklei³a Buahhot bardzo delikatne


by³am rano u mojej okulistki no i niestety póki co muszê siê wstrzymaæ z korekt± wzroku chocia¿ na rok kurna no a ju¿ siê tak napali³am ale wzrok nadal mi siê pogarsza teraz na lewym oku mam -2 i -0,25 cylindryczne, a prawe -1,75. No ¶lepak. Kret i tyle
ojej to szkoda, ¿e musisz czekaæ
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ

Kupi³am sobie w koncu stanik z Kingi, ale jakie jaja by³y z rozmiarem.
W koncu dobra³am...UWAGA...70E
http://www.kinga.com.pl/root/kolekcja,35 ( nr. 14)
i kupi³am Carmex truskawkowy, po notce Kitki postanowi³am daæ mu drug± szanse
o wow ciekawe jaki ja bym rozmiar mia³a

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

to tez mi siê podoba http://lula.pl/lula/56,111764,112766...n_Conrad_.html
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:48   #4228
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
mam do zapiêcia stanika
a je¿eli juz bym siê zdecydowa³a to jak± farbke-kolor by¶ mi doradzi³a ¿eby by³o widaæ delikatne przej¶cie ?

ojej to szkoda, ¿e musisz czekaæ

o wow ciekawe jaki ja bym rozmiar mia³a
Wybor na prawde jest spory
Polecam przyjrzec sie tej marce
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:49   #4229
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny mam najgorsze Walentynki ever.

Rozstalismy sie ze swoim, do tego rzuci³am mu pierscionkiem a teraz siedze w domu i ryczê ........to chyba koniec ;/
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-14, 19:52   #4230
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam najgorsze Walentynki ever.

Rozstalismy sie ze swoim, do tego rzuci³am mu pierscionkiem a teraz siedze w domu i ryczê ........to chyba koniec ;/
Ty chyba ¿artujesz
Co sie sta³o???
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.