Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-10, 22:17   #1381
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
Jeśli moje paznokcie miałyby stać się po nim tak zabójcze jak u Majowej to chcę aby Twoje słowa stały się prorocze...
Jak na razie zahaczyłam o rajstopy i wyrwałam przy mięsku, aż do krwi i to jeszcze fack'a u prawej ręki...
Ała :x





Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
to ja się nie przyznam ile mam a i tak ciągle mam wrażenie, że nie mam czym paznokci pomalować
Ja tak samo :P

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Niech więc się tak stanie I mnie też niech czeka taka nagroda za udane proroctwo

Aaauć! A się wzdrygnęłam na samą myśl. Brrr...

Wypróbowałam właśnie na jednym paznokcie piasek z Avon Stardust kolor Crystalized Pink. Uroczy Kryje wprawdzie dopiero po trzeciej warstwie, ale schnie momentalnie i idealnie równo i cienko się nakłada, więc super. Ciekawe ile będzie się trzymał. Jakby coś, to jest mnostwo fotek w googlach.

Jestem zauroczona moją nową Alterrą oliwkowo - limonkową
Ja bym chciała czarny i czerwony(z tym, że nie wiem czy to róż czy czerwień bo w katalogu za bardzo nie widać)
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 09:28   #1382
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
to ja się nie przyznam ile mam a i tak ciągle mam wrażenie, że nie mam czym paznokci pomalować
Ja też wiecznie narzekam, że nie mam czym malować, ale postanowiłam przystopować. Jak się jeden skończy to mogę kupić, albo jak jest juz tak gęsty, że się nie da malować. Taki mam plan i póki co sie go trzymam
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 09:30   #1383
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

A nie ma wątków na wizażu, gdzie mogłybyście wymieniać się lakierami? Coś moglibyście zaoszczędzić na wymianie
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 10:19   #1384
Klementyna12
Zadomowienie
 
Avatar Klementyna12
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Jak tak sobie rozmawiacie o wysuszaczach to ja też fajny stosuję. Insta Dri z Sally Hansen. Lakier również w 5 minut suchy, błyszczący także. Do dostania w większości drogerii za 30 zeta.
Ja tez go polecam, a miałam różne, ale ten najlepszy. W rossmanie chyba 22zl kosztuje, ale zawsze kupuje jak jest promocja -40%, albo jak ostatnio kup jeden produkt, a drugi gratis

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49683645]dziewczyny, jakich firm lakiery polecacie do malowania na co dzień - czyli trwałe, dobrze kryjące i wygodne w użytkowaniu? jakie najlepsze??
macie swoje ulubione firmy?[/QUOTE]
Golden rose, chyba moje ulubione, zawsze jak przechodzą obok ich "wyspy" to coś kupię, a lakierów mam ponad setkę na pewno, ale wolę nie liczyć
Klementyna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 11:19   #1385
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Probowalam ten sweterkowy zwyklymi lakierami. Kiepsko wyszlo od razu zmylam Ale jeden lakier.strasznie wodnisty. Wiec pewnie to dlatego. Poza tym... Ja i wzorki sie nie lubimy
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 11:47   #1386
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Ja też wiecznie narzekam, że nie mam czym malować, ale postanowiłam przystopować. Jak się jeden skończy to mogę kupić, albo jak jest juz tak gęsty, że się nie da malować. Taki mam plan i póki co sie go trzymam
Trochę rozcieńczalnika do lakierów i znów nadaje się do użycia
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 12:57   #1387
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A nie ma wątków na wizażu, gdzie mogłybyście wymieniać się lakierami? Coś moglibyście zaoszczędzić na wymianie
Pewnie coś by się znalazło, ale ja wykorzystuję wszystkie do końca





Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Probowalam ten sweterkowy zwyklymi lakierami. Kiepsko wyszlo od razu zmylam Ale jeden lakier.strasznie wodnisty. Wiec pewnie to dlatego. Poza tym... Ja i wzorki sie nie lubimy
Ja też robiłam zwykłymi Może spróbuj ciut gęściejszymi? Te moje to w sumie ni takie, ni takie.
No i ja kocham wzorki i one mnie też całkiem lubią :p





Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Trochę rozcieńczalnika do lakierów i znów nadaje się do użycia
Wiem, wiem Ale te gęste używam do płytki bo lepiej wzory wychodzą Nic się nie marnuje

A przystopowałam z kupowaniem lakierów bo kiedyś na jakimś wątku dziewczyna chwaliła się swoją kolekcją liczącą jakoś 500 czy 600 sztuk. Na zdjęciu z niebieskimi na 100 buteleczek, tak na prawdę, doszukałam się max. 15 odcieni. Reszta powtórzone tyle, że inna marka. Wolałabym nie dojść do etapu kiedy nie pamiętam co mam i wszystko podwajam. Teraz je kontroluję i jest ok Ale każdy ma "jakieś swoje coś" :p
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-11, 14:35   #1388
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Matinezzzz nie mam wlasnie jasnych takich gestszych. Kupilam kiedys bialy z Wibo i porazka strasznie wodnisty.
A to ze wzorki Cie lubia-to widac Ja jakos mam lewe rece hihi
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 16:42   #1389
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Taki kształt znacznie lepiej się u Ciebie prezentuje niż kwadraty Moim skromnym zdaniem
Też doszłam do takich wniosków

Dziewczyny, wybaczcie, ale znów Was pospamuję pomalowanymi paznokciami Tak mi się podoba ten różowy piasek z Avonu na moich króciakach, że muszę się pochwalić Są jeszcze bez topu. Golasy pokażę po zmyciu lakieru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150111_172618.jpg (43,6 KB, 101 załadowań)
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-01-11 o 16:46
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 16:47   #1390
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

a ja mam dla was taki bonus

(zdjęcie z prawej strony jest z chwili obecnej, przemalowałam dziś ten jasny niekryjący róż na ciemny z Inglota)

i co myślicie? jest zmiana??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paznokcie2-horz.jpg (23,9 KB, 265 załadowań)
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 17:31   #1391
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Regista mam ten kolor Ten sam Ale jakos mnie nie przekonuje. Ja chyba nie lubie jasnych kolorow po prostu

lavender08 o mamoooo niebo a ziemia! Idz teraz pokaz kosmetyczce jakie masz pieknie pomalowane pazurki A ten zloty-zdradz jaki to

Ja jak zawsze mialam pomalowane tak teraz uwielbiam moje golaski. Dzis zrobilam miksture nowa z olejkow wiec zaczynam z nowa porcja Co ja tam powlewalam Hihi
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-11, 18:16   #1392
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49708138]a ja mam dla was taki bonus

(zdjęcie z prawej strony jest z chwili obecnej, przemalowałam dziś ten jasny niekryjący róż na ciemny z Inglota)

i co myślicie? jest zmiana??[/QUOTE]

Widać różnicę
To srebrny czy złoty? Bo ja na tel i nie widzę.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 18:57   #1393
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

to lakier OPI "spark de triomphe", ale nie polecam, bo jest słabo kryjący i szybko się ściera po za tym wygląda jak srebrny właśnie, na zdjęciu wyszedł ładniej niż w rzeczywistości
to jest ten lakier co mi nim kosmetyczka pomalowała, ja zmieniłam tylko sobie w domu ten jasny róż na mój ciemny róż z Inglota
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 19:33   #1394
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Też doszłam do takich wniosków

Dziewczyny, wybaczcie, ale znów Was pospamuję pomalowanymi paznokciami Tak mi się podoba ten różowy piasek z Avonu na moich króciakach, że muszę się pochwalić Są jeszcze bez topu. Golasy pokażę po zmyciu lakieru.
Slicznie wygląd ten lakier
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 07:44   #1395
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49708138]a ja mam dla was taki bonus

(zdjęcie z prawej strony jest z chwili obecnej, przemalowałam dziś ten jasny niekryjący róż na ciemny z Inglota)

i co myślicie? jest zmiana??[/QUOTE]

Jaka roznica Powinnas isc teraz tamtej babie pokazac paznokcie i zaproponowac nauke malowania


Dziewczyny pomozcie Jakos od konca grudnia codziennie olejuje paznokcie co za tym idzie skorki tez. Na paznokciach nie widze nowych rozdwojen, sa ladniejsze, mocniejsze, no ale skora przy paznokciach to dramat Wydaje mi sie, ze nawet coraz gorzej jest, bo twarda tak jakby zrogowaciala i nie wiem juz co z tym zrobic Tak jak pisalam stosuje olejki, krem do rak bardzo czesto a nawet na noc maske do rak i rekawiczki bawelniane a ta skora jakby na zlosc coraz gorsza
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 10:49   #1396
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Jaka roznica Powinnas isc teraz tamtej babie pokazac paznokcie i zaproponowac nauke malowania


Dziewczyny pomozcie Jakos od konca grudnia codziennie olejuje paznokcie co za tym idzie skorki tez. Na paznokciach nie widze nowych rozdwojen, sa ladniejsze, mocniejsze, no ale skora przy paznokciach to dramat Wydaje mi sie, ze nawet coraz gorzej jest, bo twarda tak jakby zrogowaciala i nie wiem juz co z tym zrobic Tak jak pisalam stosuje olejki, krem do rak bardzo czesto a nawet na noc maske do rak i rekawiczki bawelniane a ta skora jakby na zlosc coraz gorsza
Hmmm moze jakis olejek Ci wysusza skore wokol paznokci? Ja mam naprawde skoreczki zadbane. Narzekac nie moge. Dziewczyny pisaly ze rycynowy moze wysuszac...
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 10:52   #1397
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Laski juz nie mam sił na moje paznokcie ;/
Mimo, że są długie itp to znów widzę na tym samym kciuku, że się zaczyna łamać po boku ;/ tak samo bylo 8 grudnia i skróciłam(post z fotkami Wam wstawiłam) oprócz tego się rozdwają ;/ biorę witaminy, czyli tran,ostatnio olej z wiesiołka, piłam pokrzywę i skrzyp teraz mam przerwę no i chce zacząć pić drożdże
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 11:10   #1398
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Matinezzzz nie mam wlasnie jasnych takich gestszych. Kupilam kiedys bialy z Wibo i porazka strasznie wodnisty.
A to ze wzorki Cie lubia-to widac Ja jakos mam lewe rece hihi
Ja w ogóle białym nie potrafię pomalować. Zawsze, ale to zawsze, choćbym nie wiem co robiła to widać gdzie "szmajtałam" pędzelkiem.
Troszkę poćwiczyć i Ciebie też polubią. Chyba, że będą tak "złośliwe" jak dla mnie biały lakier.

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Też doszłam do takich wniosków

Dziewczyny, wybaczcie, ale znów Was pospamuję pomalowanymi paznokciami Tak mi się podoba ten różowy piasek z Avonu na moich króciakach, że muszę się pochwalić Są jeszcze bez topu. Golasy pokażę po zmyciu lakieru.
Jakoś mi te piaski nie leżą. Ładnie, podoba mi się, ale coś... Nie wiem co

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49708138]a ja mam dla was taki bonus

(zdjęcie z prawej strony jest z chwili obecnej, przemalowałam dziś ten jasny niekryjący róż na ciemny z Inglota)

i co myślicie? jest zmiana??[/QUOTE]

Jest ogrooooomna zmiana! Teraz wyglądają super!
Ładnie Ci pazurki urosły. Z takich bidulek piękne kwadraty.

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Jaka roznica Powinnas isc teraz tamtej babie pokazac paznokcie i zaproponowac nauke malowania


Dziewczyny pomozcie Jakos od konca grudnia codziennie olejuje paznokcie co za tym idzie skorki tez. Na paznokciach nie widze nowych rozdwojen, sa ladniejsze, mocniejsze, no ale skora przy paznokciach to dramat Wydaje mi sie, ze nawet coraz gorzej jest, bo twarda tak jakby zrogowaciala i nie wiem juz co z tym zrobic Tak jak pisalam stosuje olejki, krem do rak bardzo czesto a nawet na noc maske do rak i rekawiczki bawelniane a ta skora jakby na zlosc coraz gorsza
Zgadzam się!
U mnie nie dramat, ale wiem o czym mówisz. Zimą zawsze tak mam.
Zawsze miałam wersję "zacisnąć zęby i byle do wiosny" i w sumie teraz, nawet jak olejuję, też muszę taką mieć
Przyczyną może być też nadmiar oleju rycynowego. Używasz? Ja zrezygnowałam. Pomimo błyskawicznej poprawy stanu paznokci po czasie jednak zaczął dość mocno wysuszać.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Laski juz nie mam sił na moje paznokcie ;/
Mimo, że są długie itp to znów widzę na tym samym kciuku, że się zaczyna łamać po boku ;/ tak samo bylo 8 grudnia i skróciłam(post z fotkami Wam wstawiłam) oprócz tego się rozdwają ;/ biorę witaminy, czyli tran,ostatnio olej z wiesiołka, piłam pokrzywę i skrzyp teraz mam przerwę no i chce zacząć pić drożdże
Albo "taki ich urok" albo coś Ci nie pasuje. Mnie się bardzo zaczęły łamać podczas używania odżywki z Killys. Odstawiłam i od tego czasu mam spokój. W życiu bym nie pomyślała, że odżywka może narobić szkód.
Ktoś też kiedyś pisał o uszkodzeniach mechanicznych związanych z pisaniem smsów czy uderzeniem w klawiaturę bokiem palca/paznokcia. Może warto się temu przyjrzeć.
Ja tak właśnie piszę, ale póki co (tfu! tfu!) nic mi się nie łamie. Oprócz jednego razu jak w coś przygrzałam pazurem ;p
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 12:05   #1399
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49708138]a ja mam dla was taki bonus

(zdjęcie z prawej strony jest z chwili obecnej, przemalowałam dziś ten jasny niekryjący róż na ciemny z Inglota)

i co myślicie? jest zmiana??[/QUOTE]Twoje malowanie o niebo lepsze, niż tej pseudo... A poza tym, pięknie wyprowadziłaś swoje maleństwa na prostą. Aż Ci zazdroszczę, że takie bobeczki malutkie rosną Ci w taki sposób, że można z nich zrobić takie ładne kwadraty

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Regista mam ten kolor Ten sam Ale jakos mnie nie przekonuje. Ja chyba nie lubie jasnych kolorow po prostu
Dzis zrobilam miksture nowa z olejkow wiec zaczynam z nowa porcja Co ja tam powlewalam Hihi
A no pewnie, każdemu co innego przypada do gustu. Ja na przykład nie lubię niebieskości na paznokciach

Od razu się przyznaj, co na cuda masz w mieszance Też się chcemy pośmiać I pozazdrościć, zwłaszcza jak efekty będą spektakularne

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Slicznie wygląd ten lakier
Dzięki, aż zaskoczona jestem, że tak mi się podoba i pasuje do mojego kolorytu skóry, bo jakoś zawsze unikałam różowych odcieni u siebie. A ten na żywo wygląda jeszcze lepiej. A z topem nabłyszczającym drobinki lśnią jak zwariowane na srebrno-różowo

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie Jakos od konca grudnia codziennie olejuje paznokcie co za tym idzie skorki tez. Na paznokciach nie widze nowych rozdwojen, sa ladniejsze, mocniejsze, no ale skora przy paznokciach to dramat Wydaje mi sie, ze nawet coraz gorzej jest, bo twarda tak jakby zrogowaciala i nie wiem juz co z tym zrobic Tak jak pisalam stosuje olejki, krem do rak bardzo czesto a nawet na noc maske do rak i rekawiczki bawelniane a ta skora jakby na zlosc coraz gorsza
Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Hmmm moze jakis olejek Ci wysusza skore wokol paznokci? Ja mam naprawde skoreczki zadbane. Narzekac nie moge. Dziewczyny pisaly ze rycynowy moze wysuszac...
Majka, jak pisze Joasiunia, może rycynowy Ci nie służy. Używasz Alterry migdał i papaja? On ma właśnie olejek rycynowy. Jeśli nie, to musisz próbować coś eliminować z mieszanki, albo każdy składnik nakładać osobno i potestować go kilka dni, aż znajdziesz wynowajcę.

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Ja w ogóle białym nie potrafię pomalować. Zawsze, ale to zawsze, choćbym nie wiem co robiła to widać gdzie "szmajtałam" pędzelkiem.

Jakoś mi te piaski nie leżą. Ładnie, podoba mi się, ale coś... Nie wiem co
O matko, o tej nieumiejętności malowania białym lakierem,, to jakbyś mówiła o mnie i wszelakich nudziakach. Maziaje mi takie wychodzą, że szok Czytałam, że większość jasnych odcieni, zwłaszcza te nude, trudno się nakłada, pisały o tym nawet doświadczone w malowaniu dziewczyny, ale to, co mnie wychodzi... to przechodzi ludzkie pojęcie A tak uwielbiam mleczne, ale kryjące lakiery na paznokciach...

Rozumiem o co Ci chodzi. Ja mam tak z niebieskimi. Jak je widzę u ludzi, podobają mi się, pozazdroszczę nawet, ale... no właśnie Jeśli sama się skuszę, to mnie denerwują i zaraz zmywam Ble Choć wiem, że do mojej skóry pasują.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Laski juz nie mam sił na moje paznokcie ;/
Mimo, że są długie itp to znów widzę na tym samym kciuku, że się zaczyna łamać po boku ;/ tak samo bylo 8 grudnia i skróciłam(post z fotkami Wam wstawiłam) oprócz tego się rozdwają ;/ biorę witaminy, czyli tran,ostatnio olej z wiesiołka, piłam pokrzywę i skrzyp teraz mam przerwę no i chce zacząć pić drożdże
Kurczę, może po prostu Twoje paznokcie mają jakiś limit długości, po którym obciążenia, np. mechaniczne, stają się dla nich za duże i płytki nie wytrzymują. Ja tak mam, do tego po pewnej długości, zaczynają się widocznie zniekształcać. Do tej pory nie znalazłam sposobu, żeby to przeskoczyć, dlatego noszę raczej krótsze paznokcie, niż dłuższe.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 12:10   #1400
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
A no pewnie, każdemu co innego przypada do gustu. Ja na przykład nie lubię niebieskości na paznokciach

Od razu się przyznaj, co na cuda masz w mieszance Też się chcemy pośmiać I pozazdrościć, zwłaszcza jak efekty będą spektakularne
Co do niebieskosci w lecie tak. W zimie nie Ale tez srednio lunie u siebie A ja jak ten avonowski zamowilam to pomalowalam jeden.i w sumie tyle go mialam na pazurach Wiec moze sie musze przelamac i pomalowac wszystkie albo chociaz cztery ciemne a serdeczny ten avonowski... Na razie nie maluje bo boje sie ze bede musiala na porodowke jechac a tam nie wolno

Co namieszalam? Hmmm olejek jakis do skorek i paznokci zamowiony na Allegro co firmy nie znam Dodalam troche olejku rycynowego. Plus kropelki witaminy A i kropelki witaminy E. Yyy olejek z Green Pharmacy lopianowy z arganowym. Kapsulke GAL Olejek z Avonu ten do wlosow zielony Chy a tyle
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 12:16   #1401
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dzieki dziewczyny
W domu uzywam wlasnie Alterre migdal & papaja, ale to od kilku dni dopiero a wczesniej i poza domem z Eveline argan elixir 8w1 Nic innego z olejkow nie stosuje... Sprobuje zmienic Alterre na cos innego moze?
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 12:49   #1402
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Co do niebieskosci w lecie tak. W zimie nie Ale tez srednio lunie u siebie A ja jak ten avonowski zamowilam to pomalowalam jeden.i w sumie tyle go mialam na pazurach Wiec moze sie musze przelamac i pomalowac wszystkie albo chociaz cztery ciemne a serdeczny ten avonowski... Na razie nie maluje bo boje sie ze bede musiala na porodowke jechac a tam nie wolno

Co namieszalam? Hmmm olejek jakis do skorek i paznokci zamowiony na Allegro co firmy nie znam Dodalam troche olejku rycynowego. Plus kropelki witaminy A i kropelki witaminy E. Yyy olejek z Green Pharmacy lopianowy z arganowym. Kapsulke GAL Olejek z Avonu ten do wlosow zielony Chy a tyle
Trzymam kciuki, za Ciebie i potomka. No i szybkiego i łatwego rozwiązania życzę

Olejowy zawrót głowy

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny
W domu uzywam wlasnie Alterre migdal & papaja, ale to od kilku dni dopiero a wczesniej i poza domem z Eveline argan elixir 8w1 Nic innego z olejkow nie stosuje... Sprobuje zmienic Alterre na cos innego moze?
Hmm, to może w którymś kremie do rąk coś Ci nie pasuje. Trudno powiedzieć.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 12:55   #1403
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, za Ciebie i potomka. No i szybkiego i łatwego rozwiązania życzę

Olejowy zawrót głowy
Noo dokładnie

Za kciuki nie dziekuje zeby wszystko poszlo latwo i szybko Bo stresss już jest...
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 13:00   #1404
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Ja w ogóle białym nie potrafię pomalować. Zawsze, ale to zawsze, choćbym nie wiem co robiła to widać gdzie "szmajtałam" pędzelkiem.
Troszkę poćwiczyć i Ciebie też polubią. Chyba, że będą tak "złośliwe" jak dla mnie biały lakier.



Jakoś mi te piaski nie leżą. Ładnie, podoba mi się, ale coś... Nie wiem co



Jest ogrooooomna zmiana! Teraz wyglądają super!
Ładnie Ci pazurki urosły. Z takich bidulek piękne kwadraty.


Zgadzam się!
U mnie nie dramat, ale wiem o czym mówisz. Zimą zawsze tak mam.
Zawsze miałam wersję "zacisnąć zęby i byle do wiosny" i w sumie teraz, nawet jak olejuję, też muszę taką mieć
Przyczyną może być też nadmiar oleju rycynowego. Używasz? Ja zrezygnowałam. Pomimo błyskawicznej poprawy stanu paznokci po czasie jednak zaczął dość mocno wysuszać.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------



Albo "taki ich urok" albo coś Ci nie pasuje. Mnie się bardzo zaczęły łamać podczas używania odżywki z Killys. Odstawiłam i od tego czasu mam spokój. W życiu bym nie pomyślała, że odżywka może narobić szkód.
Ktoś też kiedyś pisał o uszkodzeniach mechanicznych związanych z pisaniem smsów czy uderzeniem w klawiaturę bokiem palca/paznokcia. Może warto się temu przyjrzeć.
Ja tak właśnie piszę, ale póki co (tfu! tfu!) nic mi się nie łamie. Oprócz jednego razu jak w coś przygrzałam pazurem ;p
Właśnie opanowuje stukanie bokami kciukami w cololwiek staram się to robić opuszkiem.Hmm w sumie sama nie wiem.




Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Twoje malowanie o niebo lepsze, niż tej pseudo... A poza tym, pięknie wyprowadziłaś swoje maleństwa na prostą. Aż Ci zazdroszczę, że takie bobeczki malutkie rosną Ci w taki sposób, że można z nich zrobić takie ładne kwadraty


A no pewnie, każdemu co innego przypada do gustu. Ja na przykład nie lubię niebieskości na paznokciach

Od razu się przyznaj, co na cuda masz w mieszance Też się chcemy pośmiać I pozazdrościć, zwłaszcza jak efekty będą spektakularne


Dzięki, aż zaskoczona jestem, że tak mi się podoba i pasuje do mojego kolorytu skóry, bo jakoś zawsze unikałam różowych odcieni u siebie. A ten na żywo wygląda jeszcze lepiej. A z topem nabłyszczającym drobinki lśnią jak zwariowane na srebrno-różowo



Majka, jak pisze Joasiunia, może rycynowy Ci nie służy. Używasz Alterry migdał i papaja? On ma właśnie olejek rycynowy. Jeśli nie, to musisz próbować coś eliminować z mieszanki, albo każdy składnik nakładać osobno i potestować go kilka dni, aż znajdziesz wynowajcę.

O matko, o tej nieumiejętności malowania białym lakierem,, to jakbyś mówiła o mnie i wszelakich nudziakach. Maziaje mi takie wychodzą, że szok Czytałam, że większość jasnych odcieni, zwłaszcza te nude, trudno się nakłada, pisały o tym nawet doświadczone w malowaniu dziewczyny, ale to, co mnie wychodzi... to przechodzi ludzkie pojęcie A tak uwielbiam mleczne, ale kryjące lakiery na paznokciach...

Rozumiem o co Ci chodzi. Ja mam tak z niebieskimi. Jak je widzę u ludzi, podobają mi się, pozazdroszczę nawet, ale... no właśnie Jeśli sama się skuszę, to mnie denerwują i zaraz zmywam Ble Choć wiem, że do mojej skóry pasują.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Kurczę, może po prostu Twoje paznokcie mają jakiś limit długości, po którym obciążenia, np. mechaniczne, stają się dla nich za duże i płytki nie wytrzymują. Ja tak mam, do tego po pewnej długości, zaczynają się widocznie zniekształcać. Do tej pory nie znalazłam sposobu, żeby to przeskoczyć, dlatego noszę raczej krótsze paznokcie, niż dłuższe.
O tak też mam problem z odcieniami typowo mlecznym np z Avon pastel pink, ale podoba mi się i tak używam mimo że stawia problemy.
A wiesz, że też o tym myślałam? Może właśnie taka długość im przeszkadza wrócę w czwartek do domu to w piątek zrobię z nimi porządek i umaluje na czerwono jak tż lubi bo go nie widziałam miesiąc! pożegnałam się z krótkimi wracam z długimi tylko kurde znów się łamią po boka☠☠☠☠☠uz mam ochotę teraz je skrócić ale pilnik w Polsce
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 18:14   #1405
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Jaka roznica Powinnas isc teraz tamtej babie pokazac paznokcie i zaproponowac nauke malowania


Dziewczyny pomozcie Jakos od konca grudnia codziennie olejuje paznokcie co za tym idzie skorki tez. Na paznokciach nie widze nowych rozdwojen, sa ladniejsze, mocniejsze, no ale skora przy paznokciach to dramat Wydaje mi sie, ze nawet coraz gorzej jest, bo twarda tak jakby zrogowaciala i nie wiem juz co z tym zrobic Tak jak pisalam stosuje olejki, krem do rak bardzo czesto a nawet na noc maske do rak i rekawiczki bawelniane a ta skora jakby na zlosc coraz gorsza
Ja też tak mam skóra wokół paznokci jest sucha i twarda , a skórki duże i grube, niektóre olejki są dobre na przyrost ale bardzo wysuszają skóre olejek z drzewa herbacianego właśnie tak wysusza, skóra po nim jest tak sucha ze aż biała i strasznie śmierdzi dlatego wlewam go do alterry jest lepiej ale paznokcie są po tej mieszance mimo wszystko suche.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 20:09   #1406
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

a ja dzisiaj się skapnęłam, że ten złoty lakier pasuje IDEALNIE do mojego swetra zobaczcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (20,1 KB, 86 załadowań)
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 21:03   #1407
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49727822]a ja dzisiaj się skapnęłam, że ten złoty lakier pasuje IDEALNIE do mojego swetra zobaczcie [/QUOTE]Heh Ten ostatnio kupiony mój z Sally Hansen jest podobny. Swoją drogą teraz rozumiem czemu dziewczyny polecają tę firmę. Świetny jest w użytkowaniu. Do tdgo idealnie udało mi się trafić z odcieniem. Idealnie wygląda na paznokciach, delikatnie błyszczy i pomimo, że ma drobinki idealnie nadaje sie do noszenia na dzień. Coś czuje, że chyba inne z serii kupię
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 12:24   #1408
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49727822]a ja dzisiaj się skapnęłam, że ten złoty lakier pasuje IDEALNIE do mojego swetra zobaczcie [/QUOTE]

A no rzeczywiście

Ja powinnam jutro dostać Poshe. Już nie mogę się doczekać aż wypróbuję!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 15:35   #1409
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Ja też tak mam skóra wokół paznokci jest sucha i twarda , a skórki duże i grube, niektóre olejki są dobre na przyrost ale bardzo wysuszają skóre olejek z drzewa herbacianego właśnie tak wysusza, skóra po nim jest tak sucha ze aż biała i strasznie śmierdzi dlatego wlewam go do alterry jest lepiej ale paznokcie są po tej mieszance mimo wszystko suche.
Właśnie... Dziewczyny, mam pytanie - które olejki, wg Waszych własnych obserwacji, najlepiej wspomagają przyrost? Póki co, olejuję oliwą z oliwek, troszkę olejem rycynowym (w mieszance) i wcieram maść witaminową z wit. A. Paznokcie są twardsze, elastyczne, a skórki jak marzenie. Ale z przyrostem, póki co, słabo
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 15:54   #1410
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
A no rzeczywiście

Ja powinnam jutro dostać Poshe. Już nie mogę się doczekać aż wypróbuję!

Chce Poshe chce Poshe! Oczywiście daj znać :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.