Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-24, 11:09   #2281
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Działa mi kod PAYBACK5 na darmową dostawę od 99zł w D. Złapałam próbki szamponów, perfum i sisley

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Chyba capnęład ostatnią nakaśniejszą Pupkę


---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
No nie, niee! Nie wchodzę na ten wątek zestaw EL wezmę, ale próbki nie kuszą Pupa też kusi, ale... dajcie żyć, kasa potrzebna


---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane Nareszcie dziś wolne ufff! Widze, ż einteres się nie kręci, nic nie zamawiacie Martusia rozkręć no tu towarzystwo!

Testowałam wczoraj pierwszy raz rozświetlacz Becca w płynie Moonstone, CUDO! Piękna tafla, tak jakby blask zdrowej skóry

W ogóle... Ostatnio opieprzałam Douglasa, bo minęło 14 dni a ja nie miałam kasy na koncie za zwrot I jak mi odpisali to wiecie jaki był temat? "Zwrot 01141431303131- nadal nie otrzymała zwrotu kasy" Milusio
podejście do klienta pierwsza klasa taka firma - wstyd

Chętnie bym rozkręciła jakieś zamówienia , ale nikt nie kusi
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 12:35   #2282
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------





---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



podejście do klienta pierwsza klasa taka firma - wstyd

Chętnie bym rozkręciła jakieś zamówienia , ale nikt nie kusi
Ja nie wiem, czy oni myślą, że mi się nie wyswietla ten temat
Właśnie wrociłam z pierwszej w mojej życiu henny brwi i podoba mi się
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 12:43   #2283
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ja tydzień temu zrobiłam pierwszy raz na rzęsy i jestem bardzo zadowolona Mam rzęsy naturalnie dość ładne, ale końcówki mam jaśniutkie, że ich nie widać. A teraz nawet jak wychodzę bez makijażu (co się zdarza coraz częściej) to wyglądają super
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 12:47   #2284
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja tydzień temu zrobiłam pierwszy raz na rzęsy i jestem bardzo zadowolona Mam rzęsy naturalnie dość ładne, ale końcówki mam jaśniutkie, że ich nie widać. A teraz nawet jak wychodzę bez makijażu (co się zdarza coraz częściej) to wyglądają super
Ja sobie od trzech lat robię hennę na rzęsach zawsze przed wyjazdem na wakacje, bo też mam jasne rzęsy jestem ogromnie zadowolona O hennę brwi się trochę boję, więc jeszcze nigdy nie robiłam, ale przed każdym wyjściem z domu przyciemniam sobie specjalnym tuszem do brwi od Bobbi Brow
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2015-06-24 o 12:49
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 12:49   #2285
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, czy oni myślą, że mi się nie wyswietla ten temat
Właśnie wrociłam z pierwszej w mojej życiu henny brwi i podoba mi się

W D. muszą się jeszcze duuuuuużo nauczyć w kwestii obsługi klienta

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Na razie cisza z prezentami w D. Aż odechciało mi się klikania
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 12:51   #2286
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja tydzień temu zrobiłam pierwszy raz na rzęsy i jestem bardzo zadowolona Mam rzęsy naturalnie dość ładne, ale końcówki mam jaśniutkie, że ich nie widać. A teraz nawet jak wychodzę bez makijażu (co się zdarza coraz częściej) to wyglądają super
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja sobie od trzech lat robię hennę na rzęsach zawsze przed wyjazdem na wakacje, bo też mam jasne rzęsy jestem ogromnie zadowolona O hennę brwi się trochę boję, więc jeszcze nigdy nie robiłam, ale przed każdym wyjściem z domu przyciemniam sobie specjalnym tuszem do brwi od Bobbi Brow
Kurde no to narobiłyscie mi smaka na henne rzęs! Czemu sobie dzisiaj nie zrobiłam Już nie wiem kiedy będe miała czas kolejny raz..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 12:58   #2287
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kurde no to narobiłyscie mi smaka na henne rzęs! Czemu sobie dzisiaj nie zrobiłam Już nie wiem kiedy będe miała czas kolejny raz..
Ja mam ciemne brwi po mamie i blond rzęsy po tatusiu. Chodzi za mną henna, ale ponoć osłabia rzęsy a ja i tak mam je kiepskie:/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 13:25   #2288
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

W D. do dowolnego prod. Artdeco dodaje się mini błyszczyk tejże firmy kliknęłam moją ulubioną bazę pod cienie z tym gratisem (na przelew, bo czekam na lepsze gifty)
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:16   #2289
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
W D. do dowolnego prod. Artdeco dodaje się mini błyszczyk tejże firmy kliknęłam moją ulubioną bazę pod cienie z tym gratisem (na przelew, bo czekam na lepsze gifty)
Posucha z giftami w ostatnich dniach, a atrakcyjniejsze produkty z wyprzedaży znikają jak szalone, więc mogą nie mieć motywacji do dawania gratisów.

Z drugiej strony w ubiegłym roku podczas wyprzedaży do każdego produktu dawali dwa clinique'i. Może jest nadzieja...
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:18   #2290
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Posucha z giftami w ostatnich dniach, a atrakcyjniejsze produkty z wyprzedaży znikają jak szalone, więc mogą nie mieć motywacji do dawania gratisów.

Z drugiej strony w ubiegłym roku podczas wyprzedaży do każdego produktu dawali dwa clinique'i. Może jest nadzieja...
Ciekawe, co jutro wymyślą mini Estee i tak muszę kliknąć
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:21   #2291
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja mam ciemne brwi po mamie i blond rzęsy po tatusiu. Chodzi za mną henna, ale ponoć osłabia rzęsy a ja i tak mam je kiepskie:/
Nie tyle sama henna osłabia, co woda utleniona, w której się ją rozrabia. Dostrzegam, jakie spustoszenie może zrobić długoletnie robienie henny na brwiach, szczególnie u starszych klientek.

Więc masz brwi OK, to ich nie traktuj henną.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 14:23   #2292
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie tyle sama henna osłabia, co woda utleniona, w której się ją rozrabia. Dostrzegam, jakie spustoszenie może zrobić długoletnie robienie henny na brwiach, szczególnie u starszych klientek.

Więc masz brwi OK, to ich nie traktuj henną.
Do głowy by mi nie przyszło robić coś z brwiami, skoro mój naturalny kolor jest ładny i ciemny, a bez rzęs nie chcę zostać
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:28   #2293
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

NIESPODZIANKA w D. od 99zł po ostatnich wtopach przestał mi się podobać ten prezent

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Szybko im się skończyły te torby Collistara
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:29   #2294
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Hm, co do tego hennowania...

To nie jest tak, że ta woda utleniona działa tylko na włos i może go ewentualnie osłabić, tzn sprawić że będzie bardziej kruchy, łamliwy? Jaki to ma mieć wpływ na sam proces wyrastania włosków?

No bo patrząc na to tak na chłopki rozum to rzęsy "żyją" krótko (nie wiem jak brwi), zanim zdążysz je zahennować kilka razy to pewnie już zdążą się wymienić na nowe. Nie będzie to raczej wyglądało jak zniszczone tlenieniem włosy na głowie, bo one mają długą "żywotność" i są katowane mocnymi utleniaczami wielokrotnie.

A co do starszych pań to może mają słabe brwi bo są... starsze?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:31   #2295
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Mój Luby mi kliknął na dwurocznicę kuleczki Guerlain 01 Blanc De Perle za 184 zł w promocji O, takie: https://engagedwithbeauty.wordpress....n-meteorites1/
Zamawiała któraś z Was z truskawki? Dobrze zabezpieczają przesyłki? Bo się boję, żeby kuleczki nie uległy zniszczeniu...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:32   #2296
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
NIESPODZIANKA w D. od 99zł po ostatnich wtopach przestał mi się podobać ten prezent

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Szybko im się skończyły te torby Collistara
Mnie NIESPODZIANKA nie wchodzi
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:33   #2297
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mnie NIESPODZIANKA nie wchodzi
Dziwne przed chwilą symulowałam i wchodziła
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:36   #2298
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ja tam robie henne brwi i rzęs, bo szczególnie w sezonie letnim zdarza mi się często chodzić bez makijażu, a swoje mam ani ciemne ani jasne ale mi się nie podobają. Ja mam ostatnio fazę na przedłużanie rzęs, może się w końcu zdecyduje
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:37   #2299
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Hm, co do tego hennowania...

To nie jest tak, że ta woda utleniona działa tylko na włos i może go ewentualnie osłabić, tzn sprawić że będzie bardziej kruchy, łamliwy? Jaki to ma mieć wpływ na sam proces wyrastania włosków?

No bo patrząc na to tak na chłopki rozum to rzęsy "żyją" krótko (nie wiem jak brwi), zanim zdążysz je zahennować kilka razy to pewnie już zdążą się wymienić na nowe. Nie będzie to raczej wyglądało jak zniszczone tlenieniem włosy na głowie, bo one mają długą "żywotność" i są katowane mocnymi utleniaczami wielokrotnie.

A co do starszych pań to może mają słabe brwi bo są... starsze?
Woda utleniona wpływa na cebulkę. Na pewno znacie z autopsji albo widziałyście u kogoś tzw. czarny odrost. Włosy nawet jasne potraktowane chemią ciemnieją, a po dłuższym stosowaniu na cebulki - przerzedzają się. Włosy robią się kruche i łamliwe. Te wszystkie odżywki i maski działają jedynie powierzchniowo. A że straszy organizm gorzej się regeneruje, to zdarza się, że odrasta tylko meszek.

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ja tam robie henne brwi i rzęs, bo szczególnie w sezonie letnim zdarza mi się często chodzić bez makijażu, a swoje mam ani ciemne ani jasne ale mi się nie podobają. Ja mam ostatnio fazę na przedłużanie rzęs, może się w końcu zdecyduje
Przedłużanie też osłabia cebulki. W dodatku nie ma tak dużo kosmetyczek, które to robią dobrze. To ja już wolę być cierpliwa i stosować odżywkę z bimatoprostem.

A propo jak któraś zainteresowana l4l to tu jest na promocji. Można dociągnąć jakąś próbką perfum do 50zł, aby się załapać na przesyłkę gratis:
http://www.perfumesco.pl/aa-oceanic-...ka-do-rzes-3ml

Tylko ten składnik - bimatoprost - to lek na jaskrę, więc trzeba stosować z umiarem, bo zdarzają się inne skutki uboczne.

Nie to, że straszę, ale jak tak napatrzę się na wypadające lub sklejone rzęsy wskutek przedłużania, to załamka.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-24 o 14:46
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 14:42   #2300
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ja tam robie henne brwi i rzęs, bo szczególnie w sezonie letnim zdarza mi się często chodzić bez makijażu, a swoje mam ani ciemne ani jasne ale mi się nie podobają. Ja mam ostatnio fazę na przedłużanie rzęs, może się w końcu zdecyduje
to 1:1? Zależy co kto lubi, ja robiłam na ślub, żeby się maskara nie martwić i więcej nie chce

Nie można stosować olejów bo y osłabiły klej więc moja standardowa metoda demakijażu odpadła więc na waciki i micele musiałam się przerzucić. A nie ważne jak dobrze będą rzęsy zrobione jak zaczną odrastać to te doklejone będą wiadomo trochę od prawdziwych odstawać i mi darły waciki i zostawiały mi jakieś farfocle w rzęsach i musiałam je wyskubywać. Wygląda ładnie a i owszem, ale dla mnie mało to wygodne było, już wolę tuszować
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:49   #2301
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ja tam robie henne brwi i rzęs, bo szczególnie w sezonie letnim zdarza mi się często chodzić bez makijażu, a swoje mam ani ciemne ani jasne ale mi się nie podobają. Ja mam ostatnio fazę na przedłużanie rzęs, może się w końcu zdecyduje
Ja robiłam sobie dwa razy w życiu przedłużanie i ogólnie nie polecam. Efekt jest super ale przez pierwsze parę dni, potem jest już tylko gorzej i gorzej. Nie wspominając, że trzeba u kosmetyczki spędzić min. 3 godziny. Do tego trzeba uważać jak się śpi, bo rzęsy się przekręcają, odkształcają i potem ciężko je naprostować, ogólnie dużo zabawy z nimi jest w negatywnym tego słowa znaczeniu. A potem jak już wypadną to naturalne rzęsy są takie malutkie i króciutkie jakby ich nie było. Dużo lepiej jest na jakaś imprezę czy okazję założyć jednorazowo sztuczne rzęsy lub kępki.

Edytowane przez Lidia1984
Czas edycji: 2015-06-24 o 14:53
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:51   #2302
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

W D. są mini Chubby sticki:
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...sys#info-anker

__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:56   #2303
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Zestaw Mini Sumptouous Mascara EL już wykupiony. Szkoda, bo miałam kliknąć
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:08   #2304
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Szkoda, że kolor taki okropny

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Zestaw Mini Sumptouous Mascara EL już wykupiony. Szkoda, bo miałam kliknąć
Na pewno co jakiś czas będą się pojawiać trzeba polować
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:24   #2305
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Mój Luby mi kliknął na dwurocznicę kuleczki Guerlain 01 Blanc De Perle za 184 zł w promocji O, takie: https://engagedwithbeauty.wordpress....n-meteorites1/
Zamawiała któraś z Was z truskawki? Dobrze zabezpieczają przesyłki? Bo się boję, żeby kuleczki nie uległy zniszczeniu...
Tylko dobrze sprawdź produkt, bo podobno czasami na truskawie zdarzają się podróbki, ja się z tym nie spotkałam, ale na innym wątku dziewczyny pisały

Oglądałam dzisiaj na żywo pomadki Maca i już zgłupiałam, sama nie wiem, którą chcę, ale jakąś chcę na bank. Show Orchid mi chodzi po głowie nadal ( poczekam aż zmienią prezent i próbki ) albo mat candy yum yum albo mat pink pigeon sama już nie wiem
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:32   #2306
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

A propos henny jeszcze to ja robie sama w domu. Do tej pory u kosemtyczki to nie dosc, ze zawsze dostalo mi sie cos do oka, co jak wiadomo choinkowo szczypie, albo nic nie bylo widac. Sama nakladam takim malenkim grzebyczkiem, dolaczonym do opakowania, na pojedyncze wloski az po same konce. I po pierwsze widze czy mam farbke blisko oka czy nie i jak pokrywa mi rzesy. A dla wzmocnienia codziennie stosuje odzywke z artdeco i jestem bardzo zadkwolona. Czasem zastepuje ja olejkiem rycynowym.
Na brwiach mialam kilka razy henne ale bez zachwytow. Pozostaje przy mazidle z eveline. Polskie, tanie, a dzila fantastycznie. Pewnie duzo zmienia fakt, ze wreszcie znalazlam kosmetycz, ktora zrobila mi brwi idealnie jak chcialam, tzn lekko podregulowala kontur, wiec wygladaja naturalnie. Jak ogladam zdjecia niektorych w internecie, gdzie brwi wygladaja jak namalowane, a cala twarz sprawia wrazenie zlej i naburmuszonej to stwierdzam, ze ja tak nie chce.
A jeszcze a propos bimatoprostu. Mam zagrozenie jaskra ze wzgledu na zbyt wysokie cisnienie w galce ocznej. Moja okulistka powiedziala, ze absolutnie nie przepisze mi lekow zawierajacych ten skladnik, bo ma wiele efektow ubocznych, z tych szybko widocznych to np. zaczerwienienie, ktore nie chce zejsc no i czesto przebarwia skore
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:38   #2307
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Tylko dobrze sprawdź produkt, bo podobno czasami na truskawie zdarzają się podróbki, ja się z tym nie spotkałam, ale na innym wątku dziewczyny pisały
Nie strasz mnie
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:41   #2308
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie
Nie straszę - ostrzegam

Poważnie, ja się nie spotkałam i aż wydaje mi się to nieprawdopodobne, no ale dziewczyny na innym wątku pisały i podawały dawno, dawno temu przykłady. Ja nawet chyba bym nie odróżniła podróbki, no chyba, że po cenie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:44   #2309
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
NIESPODZIANKA w D. od 99zł po ostatnich wtopach przestał mi się podobać ten prezent

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Szybko im się skończyły te torby Collistara
Nieeee,ja chciałam tę torbę Czekałam tylko do jutra na dodatkowy prezent.Taka szkoda,wyglądała ładnie.

Taka pseudo henna na wodzie utlenionej na pewno niszczy trochę włoski. Sama robię brwi od lat, rzęs nie bo mam zbyt wrażliwe oczy,a efektu i mnie i tak nie ma, bo mam liche rzęsy.
W sklepie mazidla.com można kupić prawdziwą hennę, roślinną, do stosowania bez utleniaczy więc nieosłabiającą włosów ale ja nie potrafiłam jej nałożyć
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:51   #2310
aamgs
Przyczajenie
 
Avatar aamgs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Kobietki, w Sephora jest promocja 3 za 2 tu szczegóły i kod: http://www.fashyou.pl/artykuly/promo...rto-kupic.html

Mam swoje ulubione kosmetyki w postaci bazy pod podkład i kremu, ale nie ukrywam że ostatnio się STRASZNIE naciełam na ten ich nowy tusz do rzęs i wcześniej też inny krem krem

Niemniej jednak chcę dać szanse marce ponownie i tu pojawia się pytanie, czy Wy jako specjalistki od próbek może macie wieksze rozeznanie i polecicie coś oprócz bazy i ichniego podkładu (mialam próbkę, to nie to)?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie
aamgs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.