Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-15, 07:47   #541
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
u mnie wszystko na raz

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------


klask i: mi wczoraj przyszedł bon do D i musze wymyślić co z nim zrobić

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

a tak w temacie poczty mi się przypomniało.
znalazłam wczoraj w skrzynce list (zwykły - nie polecony) z jakiejś firmy w stylu Wongi (ależ ironia losu nie ) adresowany na mój adres ale na inne nazwisko - nie znam takiego kogoś, nikt taki nigdy tam nie mieszkał bo jesteśmy pierwszymi właścicielami mieszkania. Było to wezwanie do zapłaty jakiejś zaległej pożyczki i groźba że jak ten ktoś nie spłaci w ciągu 7 dni to sprawa trafi do komornika albo firmy windykacyjnej. I trochę nie wiem co z tym zrobić. Olać? No bo niby nie do mnie ani nie do tż. Ale z drugiej strony, żeby się nie okazało za miesiąc że będą nas nachodzić dziwni smutni panowie albo komornicy. Miała któraś taką sytuację? myślicie że co zrobić w takiej sytuacji?
Zignoruj ten list, możesz go wyrzucić spokojnie - to ściema Taki scam po prostu Liczą na to, że uda się wyłudzić Twoje dane i pieniądze Szczególnie w blokach dużo przychodzi takich listów zaadresowanych do jakiś zmyślonych osób - dostałam kiedyś list na mój adres, nazwisko Staś Tarkowski

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-04-15 o 07:58
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:47   #542
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
To fakt, kupiłam kiedyś spodnie i są krzywe... tzn mają krzywe nogawki, juz się zastanawiałam, czy to przypadkiem moje nogi nie są krzywe ale tak mam tylko w tych gaciach
takie badziewia produkują, a ceny z kosmosu
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:48   #543
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja też nigdzie nie chodzę najlepiej mi w domu z Tż
Ja na mojego głównie czekam, no ale widziały gały co brały, narzekać nie powinnam
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:49   #544
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość




Wow! Nieźle
Sporo skórzanych mam z lumpexu mam też kilka plecaczków ze skóry, równie z lumpa

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
takie badziewia produkują, a ceny z kosmosu
to fakt
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:50   #545
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
które S masz na myśli
Ja mam pomarańczową i morską (chyba tak ten kolor się nazywa) i dodatki czarne uszy + wnętrze, oraz jasne sznurki + jasne wnętrze ja dzisiaj mam morskiego obaga z czarnymi uszkami

Mnie na szczęście obagi nie kuszą bardziej podobają mi się koszyczki Melissowe, ale wszystko w nich widać

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Zignoruj ten list, możesz go wyrzucić spokojnie - to ściema Taki scam po prostu Liczą na to, że uda się wyłudzić Twoje dane i pieniądze Szczególnie w blokach dużo przychodzi listów takich listów zaadresowanych do jakiś zmyślonych osób - dostałam kiedyś list na mój adres, nazwisko Staś Tarkowski


Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Ja na mojego głównie czekam, no ale widziały gały co brały, narzekać nie powinnam
ja czasami też czekam ale najważniejsze, że jest

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Sporo skórzanych mam z lumpexu mam też kilka plecaczków ze skóry, równie z lumpa
U mnie nie ma ciekawych lumpów zresztą, i tak nie umiem grzebać w ciuchach
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:51   #546
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Śliczne
Już się na nie napaliłam, najlepsze że mój tż zaakceptował cenę tylko jest jeden problem zauważyłam że są wyprzedane
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:51   #547
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 07:52   #548
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Najlepsze mają, reszta to takie reklamówki. Na pewno nie warte ceny. To samo z zegarkami GA, Korsami i tymi podobnymi. Lepiej zainwestować w lepszy
Z racji, iż mój zegarek niechybnie się starzeje chętnie poznam Twoje typy
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:52   #549
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dzień dobry, pięknie świeci słońce.

Zjadłam dziś śniadanie składające się z czegoś więcej niż herbaty i się teraz zastanawiam czy do pracy zdążę

Coś zauważyłam że okulary są na tapecie, oglądałam 2 dni temu i dobrze mi było tylko w oprawkach prady i Versace znacie może jakieś miejsce w internetach gdzie można taniej kupić oryginały niż w Vision express?

EDIT: o oprawki do korekcyjnych mi chodzi
Też się zastanawiam czy gdzieś w necie można kupić oryginalne :/ mam nadzieję, że zdążysz do pracy
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:52   #550
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A tam nie do Ciebie to przecież jest



Ja gubię wszystko nawet Czapkę z głowy autentycznie w zimie 2 razy zgubiłam czapkę conajmniej - raz w sklepie to ok, ale raz normalnie gdzieś na ulicy jak szłam o i jeszcze w pociągu zgubiłam napewno. Zresztą w pociągu to ja najwięcej rzeczy gubię.
Ja b. rzadko coś gubię. Poza kartkami z listami zakupów

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
To fakt, kupiłam kiedyś spodnie i są krzywe... tzn mają krzywe nogawki, juz się zastanawiałam, czy to przypadkiem moje nogi nie są krzywe ale tak mam tylko w tych gaciach
Gamonie miałam kiedyś bluzkę z dwoma różnymi szer. rękawów
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Czyli Zlote czasy 5 nietrafionych butli w domu trwają nadal



Pewnie boxy przed wakacjami rzucą, o ile kontunuują kalendarz zeszłoroczny a zakupy różnie, zazwyczaj Platan ale tam tylko jedną fajną konsultantkę kojarzę, tak samo jedna fajna w Plejadzie, Agora ma zawsze bidę z nędzą i samoobsługę, 3Stawy mnie zraziły jak do zakupu za Ok 889zł dostałam jedną próbkę zapachu, SCC No wiadomo tu jak nie mam LV, miliona monet i złota biling biling to wtedy nikt nie podejdzie, chyba że z dzieckiem jestem to mnie uroczo do wyjścia zaganiają w Mikołowie za Twoja namową raz trafiłam na księżniczkę, raz na spoko babeczkę tylko daleko mam Jeszcze Gliwice kojarzę, Forum obsługa miła gratisy do a ta Syforka obok A4 to uj i kamieni kupa Także najcześciej Platan



Ta rzucił szybkim przepraszam i poleciał szukać złotych komnat gdzie indziej

Poleciłabym mu książkę 'abc dobrego wychowania'
Zdażyło mi się nieraz komuś taką polecić
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:53   #551
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki,żeby się było ok.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 07:54   #552
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
które S masz na myśli
Ja mam pomarańczową i morską (chyba tak ten kolor się nazywa) i dodatki czarne uszy + wnętrze, oraz jasne sznurki + jasne wnętrze ja dzisiaj mam morskiego obaga z czarnymi uszkami

muszę sobie jakiś kolorowy kolor uszu dokupić do białej, może grant...

3 stawy i Mikołów

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Tomama, masz na myśli miasto na M. czy coś innego?
Mikołów
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:54   #553
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
a mnie torebki nie kuszą, mam zapasu 2 wielkie kartony, a teraz już wiosna, więc chodzę w o'bag
zacne zapasy

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja też nigdzie nie chodzę najlepiej mi w domu z Tż
to tak samo jak ja
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:56   #554
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
TŻ by mnie zabił
Jak już mu o tym wspomniałam, że mierzyłam takie okulary, to spojrzał na mnie jak na idiotkę i puknął się w głowę

Ale nie dam się, prędzej czy później kupię i nawet nie będę mówić jakiej są marki niestety moją wadą jet to, że jak na coś zachoruję, to muszę to mieć może będą wkrótce jakieś promocje?

Ściemnisz mu, że to podróbka
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:56   #555
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Czyli Zlote czasy 5 nietrafionych butli w domu trwają nadal

Pewnie boxy przed wakacjami rzucą, o ile kontunuują kalendarz zeszłoroczny a zakupy różnie, zazwyczaj Platan ale tam tylko jedną fajną konsultantkę kojarzę, tak samo jedna fajna w Plejadzie, Agora ma zawsze bidę z nędzą i samoobsługę, 3Stawy mnie zraziły jak do zakupu za Ok 889zł dostałam jedną próbkę zapachu, SCC No wiadomo tu jak nie mam LV, miliona monet i złota biling biling to wtedy nikt nie podejdzie, chyba że z dzieckiem jestem to mnie uroczo do wyjścia zaganiają w Mikołowie za Twoja namową raz trafiłam na księżniczkę, raz na spoko babeczkę tylko daleko mam Jeszcze Gliwice kojarzę, Forum obsługa miła gratisy do a ta Syforka obok A4 to uj i kamieni kupa Także najcześciej Platan

Ta rzucił szybkim przepraszam i poleciał szukać złotych komnat gdzie indziej
Popieram, miłe babki są też w Galerii Katowickiej, ale z próbkami słabo
pogrubione -
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:56   #556
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:57   #557
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Już się na nie napaliłam, najlepsze że mój tż zaakceptował cenę tylko jest jeden problem zauważyłam że są wyprzedane
może jeszcze wrócą

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zacne zapasy

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------


to tak samo jak ja


---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58972666]Treść usunięta[/QUOTE]

ja w ogóle nie mam wielu znajomych taki ze mnie pustelniczek
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:59   #558
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A tam nie do Ciebie to przecież jest



Ja gubię wszystko nawet Czapkę z głowy autentycznie w zimie 2 razy zgubiłam czapkę conajmniej - raz w sklepie to ok, ale raz normalnie gdzieś na ulicy jak szłam o i jeszcze w pociągu zgubiłam napewno. Zresztą w pociągu to ja najwięcej rzeczy gubię.
no tak ale wiesz -- panika mnie dopadła

czapek nie nosze ale pewnie tez bym zgubiła a tż to się śmieje że rękawiczki powinnam mieć takie jak małe dzieci mają (na sznurku ) to może by mi się udało chociaż przez miesiąc ich nie zgubić

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Zignoruj ten list, możesz go wyrzucić spokojnie - to ściema Taki scam po prostu Liczą na to, że uda się wyłudzić Twoje dane i pieniądze Szczególnie w blokach dużo przychodzi listów takich listów zaadresowanych do jakiś zmyślonych osób - dostałam kiedyś list na mój adres, nazwisko Staś Tarkowski


dzięki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:59   #559
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no tak ale wiesz -- panika mnie dopadła

czapek nie nosze ale pewnie tez bym zgubiła a tż to się śmieje że rękawiczki powinnam mieć takie jak małe dzieci mają (na sznurku ) to może by mi się udało chociaż przez miesiąc ich nie zgubić

No w końcu musisz mieć jakąś wadę
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 08:01   #560
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Z racji, iż mój zegarek niechybnie się starzeje chętnie poznam Twoje typy
Kiedyś lubiłam zegarki DKNY (ale nie w regularnych cenach) mam ze 3 jeszcze. Niestety ukochany rozbiłam i jest nie do odkupienia.
Potem dostałam różowy Baby G i noszę go codziennie, chociaż mi kompletnie do niczego nie pasuje i trochę się już podniszczył
Był ze mną nawet na dnie oceanu więc łączą nas wspólne przeżycia.
W pracy potrzebuję stoper więc też się sprawdza.
Przestałam się przejmować tym co sobie pomyślą panie w sklepach.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 08:01   #561
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Mango? Czy ktoś wspomniał mango? Biere w ciemno!! A to 11,69 to normalna cena czy promocyjna?
Normalna, podobno w promocji kosztuje 8,99. Nie jest może najbardziej wydajny, ale moim zdaniem warto

Dziewczyny, Goldzianki dzisiaj rano dostałam smsa od DHL i Sephory, że moje zamówienie dostarczy kurier Oleg o 9 tyle, że ja nic nie zamawiałam co to może być? Nie zamawiałam też tej felernej rzodkiewy z Givenchy, więc to nie jest rekompensata za to. nie wiem już się boję, że zapomniałam o jakimś zamówieniu, ale w sumie nic nie kupowałam
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 08:03   #562
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58972666]Treść usunięta[/QUOTE]

po co Ci inni znajomi jak masz nas
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 08:03   #563
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ściemnisz mu, że to podróbka
Genialne
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 08:03   #564
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 08:03   #565
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja bym nic nie robiła takie wezwania powinny przychodzić poleconym, a nie zwykłym ja też niedawno miałam w skrzynce jakiś list od windykatora, adres się zgadzał, ale imię i nazwisko nie - Tż wywalił do śmieci
Takie wezwania przychodzą listem poleconym z potwierdzeniem odbioru.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 08:04   #566
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
No w końcu musisz mieć jakąś wadę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 08:04   #567
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
bardzo ładny kolorek
Ja się dzisiaj wymazałam szminą MJ z rzodkiewy
A ja G Vinyl Interdit 04 Babeczka w S prawiła mi komplementy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 08:04   #568
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość

muszę sobie jakiś kolorowy kolor uszu dokupić do białej, może grant...

3 stawy i Mikołów


Mikołów
Pamiętam jak mówiłaś wiele dobrego. Muszę w końcu tam pojechać

W Galerii obsługa miła, ale marnie z dobrymi próbkami, a w scc obsługa chyba najgorsza i w sumie o próbki trzeba się naprosić...

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ściemnisz mu, że to podróbka
Dobrze prawisz, nawet się nie zorientuje
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 08:05   #569
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ściemnisz mu, że to podróbka
Ty się nie śmiej ja tak Tztowi mówiłam albo że z lumpa potem jak nabroil raz to się przyznałam

Teraz mam taktykę przyznaje się do co 5 zakupu a reszty udaje ze nie ma lub są z wymiany





Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no tak ale wiesz -- panika mnie dopadła

czapek nie nosze ale pewnie tez bym zgubiła a tż to się śmieje że rękawiczki powinnam mieć takie jak małe dzieci mają (na sznurku ) to może by mi się udało chociaż przez miesiąc ich nie zgubić

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------




dzięki
Haha ja w rezultacie nie nosze rękawiczek bo i tak zgubie

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2016-04-15 o 08:06
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 08:05   #570
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Normalna, podobno w promocji kosztuje 8,99. Nie jest może najbardziej wydajny, ale moim zdaniem warto

Dziewczyny, Goldzianki dzisiaj rano dostałam smsa od DHL i Sephory, że moje zamówienie dostarczy kurier Oleg o 9 tyle, że ja nic nie zamawiałam co to może być? Nie zamawiałam też tej felernej rzodkiewy z Givenchy, więc to nie jest rekompensata za to. nie wiem już się boję, że zapomniałam o jakimś zamówieniu, ale w sumie nic nie kupowałam
hmm dziwne jak kurier nie bedzie chciał kasy to bierz może dostałaś w nagrodę jakąś wypaśną próbkę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 08:39:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.