Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-28, 20:51   #4831
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Shadi powodzenia! Ale masz racje, jesli cos pogarsza sprawe, to lepiej odstawic. Ja odstawiam Effaclar, na mnie to on za slabo dziala niestety. Ale pocieszam sie skutecznie tonikiem Lysanel. Tak samo bedzie z Twoim filtrem, zobaczysz - po prostu musisz trafic na swoj
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 20:57   #4832
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Shadi - czytam tu i tam, że masz ostatnio problemy z cerą.
Ja przed rezygnacją z filtrów radziłabym ci kompleksowe badania, poziom hormonów przede wszystkim.
W twoim wieku trądzik to rzecz częsta, pamiętaj jednak, że to nie filtry są głównym czynnikiem pryszczogennym. Przyczyna tkwi głębiej i myślę, że po badaniach mądry lekarz będzie w stanie temu zaradzić.
Po tych kilku miesiącach z filtrami twoja skóra zabezpieczana z zewnątrz zrobiła się podwójnie wrażliwa na promieniowanie.
Odstawisz filtry, przyjdzie złota polska, słoneczko jeszcze się nie podda i przebarwienia gotowe.
Nie rezygnuj Shad. Niestety stan naszej cery nie zależy tylko i wyłącznie od sposobu pielęgnacji, niestety nie jest tak, że jak wszystko robisz zgodnie z zaleceniami ekspertów od pielęgnacji to nie będziesz miała problemu z trądzikiem, zwłaszcza w okresie burzy hormonalnej.
Trzymam za ciebie kciuki, walcz.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 21:30   #4833
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

-magdusia- : jeśli cały czas interesuje Cię emulsja Avene to jest np. tutaj:
http://trzymajzdrowie.pl/index.php?g...&cid=53&id=854

choć cena raczej średnia
obca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 21:53   #4834
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Widzialam w aptece u siebei taki przyjemny zestawik mleczka 50 z HOL - mam nadzieje, ze go nie wykupili! :P :P :P
Ja też chcę mleczko i nigdzie go nie moge zczaic cale lato
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 21:59   #4835
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

[QUOTE=Ash]
Cytat:
Napisane przez uskow
No właśnie przeglądam opinie tej wody i są zachęcające Za takie pieniądze spróbować warto

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=13733[/quote]

czy to cos w stylu hydrolatu rozanego czy zupelnie inna bajka?


Kupiłam dziś mamie tą wodę, ale dopiero teraz doczytałam, ze ma w skladzie alkohol. Ryzykowac na naczynka i zobaczyc, co sie bedzie działo czy lepiej odrazu dac sobie spokoj?

Kupiłam sobie też trzecia butle toniku AA young - zakochałam się w nim... Nie używam jeszcze kwasow, a wydaje mi sie, ze buzka poprawila sie znacznie - to chyba wlasnie dzieki niemu

i pierwszy raz kremik aa young - zaraz pierwszy test
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 22:22   #4836
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A do mnie wreszcie dotarl tonik Lysanel (dodam, ze ktos polecil tu apteke centrum i potwierdzam, ze rewelacja a probek tyle, ze glowa boli i to bardzo fajne) wiec jutro wyprobuje zestaw tonik Lysanel+Effeclar

Mam probeczke Hydracid Alfa+ SVR, ktos moze uzywal
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 22:48   #4837
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Agniecho, daj znac jak Ci sluzy tonik! Ja jestem z niego bardzo zadowolona, ale nakladam go jednak solo
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 22:51   #4838
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Agniecho, daj znac jak Ci sluzy tonik! Ja jestem z niego bardzo zadowolona, ale nakladam go jednak solo
Ok, kusi mnie zeby wyprobowac dzisiaj, ale wg mojego planu mam Skinoren , ale jutro napisze
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 23:10   #4839
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Shadi - czytam tu i tam, że masz ostatnio problemy z cerą.
Ja przed rezygnacją z filtrów radziłabym ci kompleksowe badania, poziom hormonów przede wszystkim.
W twoim wieku trądzik to rzecz częsta, pamiętaj jednak, że to nie filtry są głównym czynnikiem pryszczogennym. Przyczyna tkwi głębiej i myślę, że po badaniach mądry lekarz będzie w stanie temu zaradzić.
Po tych kilku miesiącach z filtrami twoja skóra zabezpieczana z zewnątrz zrobiła się podwójnie wrażliwa na promieniowanie.
Odstawisz filtry, przyjdzie złota polska, słoneczko jeszcze się nie podda i przebarwienia gotowe.
Nie rezygnuj Shad. Niestety stan naszej cery nie zależy tylko i wyłącznie od sposobu pielęgnacji, niestety nie jest tak, że jak wszystko robisz zgodnie z zaleceniami ekspertów od pielęgnacji to nie będziesz miała problemu z trądzikiem, zwłaszcza w okresie burzy hormonalnej.
Trzymam za ciebie kciuki, walcz.
Kate, dziękuje bardzo za odpoiwiedź. Masz racje, akurat te problemy nie musza byc spowodowane kremem z filtrem,ale ja to sobie tak usilnie wmawiam Do lekarza miałam pojsc juz wczesniej, ale to jakas wymówka,że juz trochę lepiej, że teraz nie mam czasu, ze ten dermatolog moze być zły. Ale nie ma idę, w ogole czekają mnie dłuuugie wizyty u lekarzy chirurg, stomatolog, okulista i ten dermatolog, ahhh. Miałam an to całe wakacje, a tu juz niedługo szkoła, ale zmarnowałam ten czas...
Ivvonko, mi ez effaclar nie przypasował Chyba na mnie lepiej działa kwas azaleinowy. I mam nadzieje, ze tez w koncu znajde ten SWÓJ
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 03:24   #4840
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Do lekarza miałam pojsc juz wczesniej, ale to jakas wymówka,że juz trochę lepiej, że teraz nie mam czasu, ze ten dermatolog moze być zły.
Na dobrego trudno trafić to fakt, mnie się jeszcze nie udało.
Koniecznie poproś o skierowanie na badania poziomu androgenów, nie daj się zbyć. Jeśli derm odmówi (zdarza się tak, będzie się bał/a utraty klientki - jeśli przyczyna leży w hormonach łatwo można temu zaradzić), to zwróć się do ginekologa lub swojego lekarza rodzinnego.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 07:34   #4841
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Do lekarza miałam pojsc juz wczesniej, ale to jakas wymówka,że juz trochę lepiej, że teraz nie mam czasu, ze ten dermatolog moze być zły. Ale nie ma idę, w ogole czekają mnie dłuuugie wizyty u lekarzy chirurg, stomatolog, okulista i ten dermatolog, ahhh. Miałam an to całe wakacje, a tu juz niedługo szkoła, ale zmarnowałam ten czas...
Shadi nieraz tak właśnie jest, że jak mamy zbyt dużo wolnego to czas rozłazi się między palcami. Niestety to również moja przypadłość Niebawem znowu szkoła, będziesz miała zorganizowany czas to weźmiesz się w garść i wszystko załatwisz piorunem. Najważniejsze to wypunktuj sobie co masz zrobić i kolejno wykreślaj załatwione sprawy. Głowa do góry
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 07:38   #4842
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Contax bardzo dobry pomysł z tym wypunktowaniem Ja też tak mam im więcej wolnego czasu tym mniej zrobię, a im więcej na głowie to dobra organizacja i mnóstwo spraw można załatwić przez jeden dzień

A co do filtrów to odkąd ich nie stosuje nic nie wyłazi, a linia żuchwy się goi. Ale w moim przypadku to mógł być juvit. Teraz powoli wprowadze DP, ale jeszcze nie dzisiaj. Jutro. Poświęce się dla dobra mojej skóry i połaże cały dzięń bez skrobii, tylko filt i już. Jeszcze sie zastanawiam, czy kłaść Active c pod filtr.... Zobacze co sie będzie działo.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 07:48   #4843
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Uskow ja bym nie kładła nic pod filtr. Poczekaj, aż twarz Ci się zaleczy.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 07:56   #4844
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Masz rację Contax, tak zrobię nie będę ryzykować . Dzięki
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 10:42   #4845
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Odnośnie wody różanej Rossmana, polska i niemiecka różnią się składami( nie tylko obecnością czy brakiem alkoholu). Tymsamym nasi sąsiedzi mają szczęście posiadania ogólnodostępnego najtańszego micela.
palau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 10:58   #4846
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Haa tani micel
Trwam w zachwycie nad płynem micelarnym Maybelline.
Zużywam już drugą butelkę, trzecia stoi w kolejce, w najbliższym czasie lecę do sklepiku po następny... zanim się na dobre w tym kosmetycznym zorientują, że płyn jest warty więcej niż 5zł
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 11:01   #4847
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
Shadi nieraz tak właśnie jest, że jak mamy zbyt dużo wolnego to czas rozłazi się między palcami. Niestety to również moja przypadłość Niebawem znowu szkoła, będziesz miała zorganizowany czas to weźmiesz się w garść i wszystko załatwisz piorunem. Najważniejsze to wypunktuj sobie co masz zrobić i kolejno wykreślaj załatwione sprawy. Głowa do góry
Cytat:
Napisane przez uskow
Contax bardzo dobry pomysł z tym wypunktowaniem Ja też tak mam im więcej wolnego czasu tym mniej zrobię, a im więcej na głowie to dobra organizacja i mnóstwo spraw można załatwić przez jeden dzień
Macie dziewczyny rację . Osobiście też preferuję listy, na które nanoszę wcześniej sprawy do załatwienia (zwykle chronologicznie ). Co załatwione wykreślam. Doskonale spisuje się tu system książkowego kalendarza, gdzie każdego dnia przy odpowiedniej godzienie notuję sobie to, o czym mam pamiętać. Stąd kalendarz jest moim najlepszym przyjacielem. Poza tym różne drobnostki lądują na małych karteczkach, przypiętych w okolicy biurka.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 11:15   #4848
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez beoneself
Haa tani micel
Trwam w zachwycie nad płynem micelarnym Maybelline.
Zużywam już drugą butelkę, trzecia stoi w kolejce, w najbliższym czasie lecę do sklepiku po następny... zanim się na dobre w tym kosmetycznym zorientują, że płyn jest warty więcej niż 5zł
A cóż to za skarb?Pozwolisz że i ja się z nim zapoznam ??

EDIT:
już nie jest dla mnie anonimowy-jejć nie miałam pojęcia o jego istnieniu. Gdzie można go nabyć?
palau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 11:22   #4849
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Na dobrego trudno trafić to fakt, mnie się jeszcze nie udało.
Koniecznie poproś o skierowanie na badania poziomu androgenów, nie daj się zbyć. Jeśli derm odmówi (zdarza się tak, będzie się bał/a utraty klientki - jeśli przyczyna leży w hormonach łatwo można temu zaradzić), to zwróć się do ginekologa lub swojego lekarza rodzinnego.
Dzisiaj idę właśnie do dermatologa tylko sie boje, zeby mnie nie zbyła, bo mało asertywna jestem Najwyżej będę mówic jednym tchem, może się mną zainteresuję. A hormony zbadam, ale raczej brać tabletek nie będę, bo to moze je łykac od 16 roku zycia. Własnie sobie przypomniałam, ze ja kiedyś tetracykline brałam, może dlatego teraz mam problmy z zoładkiem, albo z wątrobą

Cytat:
Napisane przez Contax
Shadi nieraz tak właśnie jest, że jak mamy zbyt dużo wolnego to czas rozłazi się między palcami. Niestety to również moja przypadłość Niebawem znowu szkoła, będziesz miała zorganizowany czas to weźmiesz się w garść i wszystko załatwisz piorunem. Najważniejsze to wypunktuj sobie co masz zrobić i kolejno wykreślaj załatwione sprawy. Głowa do góry
Ja sobie takie ambitne plany na wakcje robiłąm, a one tak szybko minęłyTeraz czekjaą mnie wielkie zakupy, jedyna pozytywna rzecz związana z nowym rokeim szkolnym I świetny pomysł wypisaniem wszystkich własnych spraw. Akurat mam taki notesik z jakiejś gazety.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-29, 12:06   #4850
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez palau
A cóż to za skarb?Pozwolisz że i ja się z nim zapoznam ??

EDIT:
już nie jest dla mnie anonimowy-jejć nie miałam pojęcia o jego istnieniu. Gdzie można go nabyć?
Gdzie nabyć? Oj rzadko można go spotkać. Pytaj w normalnych, np. osiedlowych drogeriach. W Rossmannie, Naturze - jeszcze go nie spotkałam.
Jednak musisz się liczyć z tym, że najprawdopodobniej panie w kosmetycznych na słowa "płyn micelarny" nie będą wiedziały o co chodzi... Będziesz musiała tłumaczyć
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 12:13   #4851
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Be możesz pokazać jak on wygląda??? Bo wcale nie wiedziałam że ta firma ma takie kosmetyki. To ten płyn do demakijażu oczu??? Chyba nie...
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 12:17   #4852
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

To ten:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=14450

Mnie jeszcze nie udało się go nigdzie namierzyć.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 12:20   #4853
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
To ten:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=14450

Mnie jeszcze nie udało się go nigdzie namierzyć.
Tak, to ten.
Dziewczyny kiedyś pisały, że kupowały za kilkanaście zł. Zerknijcie do wątki "czym zmywacie filtry i makijaż" (czy jakoś tak)
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 12:21   #4854
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ja pierwszy raz widze go na oczy Nawet nie marzę że w Lublinie go dostane
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 12:37   #4855
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Uskow - ja tez mialam odstawic filtry ale w moim przypadku nie da rady bo wyjezdzam za 2 tygodnie do Afryki wiec poprostu musze ich uzywac zwlaszcza tam - dlatego kombinowalam jaka tu pogodzic te filtry z pielegnacja ktora mi pomaga- i chyba moge powiedziec ze znalazlam odpowiedni sposob- na noc klade serum H. Rubinstein Pore Genius ktore przepieknie wygladza skore, pory po jego uzyciu sa praktycznie niewidoczne- wiec rano buzia wyglada slicznie i tutaj zawsze robilam kardynalny blad -poniewaz nakladalam odrazu po umyciu filtr lub Activ C + filtr, teraz poporstu Activ C nakladam tylko na szyje a na buzke znow serum Pore Genius i na to filtr La Roche Aqua Lait- narazie nie klade przepisowej ilosci bo nie wiem jak wytrzymalaby to moja buzka - ale na dzien dzisiejszy moge powiedziec ze wyglada super , nie klade juz podkladu ani pudru na codzien, ewentualnie tylko na wieksze wyjscie- chyba znalalazlam wreszcie idealne rozwiazanie co do filtrow
A tak na marginesie to stosowalas moze LRP XL Fluid Extrime???
Jesli nie to polecam bo moim zdaniem jest to jeden z najlzejszych filtrow i super sie wchlanie - dla mnie byl najlepszy , teraz mam Aqua Lait ale zdecydowanie wole XL Fluid - jutro znow go kupie bo juz mi sie skonczyl
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 13:33   #4856
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dzięki Kenzo za rady ja od jutra znowu próbuje , ale trochę mnie podtrzymałas na duchu co do filtrów. Napisz koniecznie jak wrócisz jak spisywały sie w ekstremalnych warunkach Pozdrawiam

aaa może spróbuje tego extrema a czy miałaś może DP?? mogłabyś ewentualnie porównać??

i jeszcze jedno. Ile kosztuje ten pore genius HR?? Pewnie majątek
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 14:29   #4857
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Witajcie.
przepraszam, że wcinam się w wątek ploteczkowy, ale zastanawiam się nad kupnem kremu LRP. Sprzedawca ma bardzo niską cenę, z uwagi na fakt, że kremu nie ma juz w sprzedazy. Poza tym (data, oryginalność) chyba wszystko w porządku.. Używam tego sporo, więc nawet jak kupię 3 to zdążę je zużyć
Jestem początkująca w tej branży dlatego bardzo proszę Was o poradę, czy warto?

http://www.allegro.pl/item123004274_...najtaniej.html
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 14:56   #4858
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez taszkin
Witajcie.
przepraszam, że wcinam się w wątek ploteczkowy, ale zastanawiam się nad kupnem kremu LRP. Sprzedawca ma bardzo niską cenę, z uwagi na fakt, że kremu nie ma juz w sprzedazy. Poza tym (data, oryginalność) chyba wszystko w porządku.. Używam tego sporo, więc nawet jak kupię 3 to zdążę je zużyć
Jestem początkująca w tej branży dlatego bardzo proszę Was o poradę, czy warto?

http://www.allegro.pl/item123004274_...najtaniej.html
wygląda na to, że wszystko w porządku... Jeśli znasz ten krem, to kupuj Natomiast jeżeli masz go mieć pierwszy raz, to nie kupiłabym wiecej niż jedną tubkę, bo nie wiadomo, czy Ci przypasuje - kremy z LRP są raczej mocno tłuste i świecące.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 15:33   #4859
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
Ja pierwszy raz widze go na oczy Nawet nie marzę że w Lublinie go dostane
Kochana i tu cie zaskocze. W Lublinie mozna dostać ten płyn, polaź po drogeriach, na pewno spotkasz gdzies. Mi mama kupila i dobrze trafila ( ale mi sie zrymowalo)
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 15:37   #4860
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Erato, Aga - witajcie

Shadi, uskow, Kenzo - jakich filtrów używałyście oprócz Avenek? trudno mi sobie wyobrazić, żeby zapychały kogoś np. filtry Biodermy (fluid i spray).
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.