Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZBIORCZY - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-13, 16:36   #391
Linusia_sg
Przyczajenie
 
Avatar Linusia_sg
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Ja nie wiem...robie te henne refectocil razem z woda utleniona ale jakas kaszana wychodzi. kolor trzyma sie, pozal sie Boże, tydzien....to jakas totalna klapa....bylam nastawiona na cud a tu taki klops....powiedzcie mi, bo jestescie bardziej doswiadczone czemu tak moze sie dziac, co robie zle. Daje 2 cm henny do 10-15 kropli wody utlenionej.I zmywam najpierw wacikami a potem woda i mleczkiem kosmetycznym. Help...

Edytowane przez Linusia_sg
Czas edycji: 2009-01-13 o 16:37 Powód: Przypomnialo mi sie cos;)
Linusia_sg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:23   #392
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez Linusia_sg Pokaż wiadomość
Ja nie wiem...robie te henne refectocil razem z woda utleniona ale jakas kaszana wychodzi. kolor trzyma sie, pozal sie Boże, tydzien....to jakas totalna klapa....bylam nastawiona na cud a tu taki klops....powiedzcie mi, bo jestescie bardziej doswiadczone czemu tak moze sie dziac, co robie zle. Daje 2 cm henny do 10-15 kropli wody utlenionej.I zmywam najpierw wacikami a potem woda i mleczkiem kosmetycznym. Help...
u mnie to jest tak ze nie lubie zelowej henny. ciezko mi sie ja naklada i trzyma sie krocej niz henna proszkowa. jesli chodzi o zelowe henny to wyprobowalam RefectoCil jak dotad i wlasnie po niej mam takie wnioski, choc nie moglabym zaliczyc jej do jakis beznadziejnych.
co do proszkowych to niestety nie pamietam jak sie nazywa, ale mi proszkowe (oczywiscie profesjonalne) podchodza najbardziej. na brwi robie taka miksture ze jedna dwie krople musza z bagietki spasc (jak sie taka namoczona bagietke podniesie), natomiast na rzesy musi byc gęstsza - dobrze by bylo zeby zadna kropla nie spadla. henne w obu przypadkach nakladam bagietką. nie robie sobie sama rzes bo nie mam potrzeby (sa naturalnie czarne ) a jedyny efekt ktory mnie interesuje jesli chodzi o rzesy to delikatna kreseczka miedzy i troszke nad rzesami - taki jakby eyeliner delikatny. sama sobie tego nie zrobie wiec prosze o pomoc kolezanke, no i do tego henna zelowa sie nie nadaje bo raczej nie barwi skory.
natomaist sama sobie henne brwi. nie mowiono nam (ani w szkole, ani na praktykach) zeby henna miala niszczyc jakos znaczaco brwi czy rzesy. uwazam ze czestosc stosowania powinna byc uzalezniona od potrzeb. kobitki ktore maja tlusta skore, albo czesto robia sobie peelingi prawdopodobnie czesciej beda robic henne (przynajmniej proszkowa) bo pofarbowana skora (o ile jest to porzadany efekt) szybciej schodzi. ja mam brwi rzadkie wiec mi zalezy na tym by troszke podkolorowac skore miedzy wloskami brwi i dlatego robie sobie srednio henne co 10 dni

pozdrawiam
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 05:18   #393
kokosi19
Raczkowanie
 
Avatar kokosi19
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 48
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

poradźcie mi jakaś dobra panią kosmetyczke,żeby zrobiła ładnie henne. Mama mnie raz zaprowadziła i wygladałam jak czort a ja nie umiem robie kształt na pania zdziwiona zawsze i wyglądam jak głup.pliz help
kokosi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 18:19   #394
vila24
Przyczajenie
 
Avatar vila24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
GG do vila24
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Przeszukałam całe forum oraz KWC i nie doszukałam się nigdzie informacji na temat RefectoCil BLOND. Czy któraś z Was tego używała? Ja mam BRĄZOWĄ ale BLOND...? Jaki jest efekt. Z góry dziękuję za odpowiedź.
vila24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:51   #395
calineczka013
Raczkowanie
 
Avatar calineczka013
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 115
Dot.: NIEUDANA HENNA_pomocy!;)

nie popieram używania spirytusu...on bardzo podrażnia oczy...nałóż sobie biała glinke lub maske algowa z koziego mleka;p to powinno pomóc
calineczka013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 22:42   #396
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

baaa a teraz ja mam pytanko - chcialabym uzyc henny kasztanowej lub j.brazu zeby uzyskac nieco bardziej hmm koloru :P bo moje naturalne sa mysie niestety.
Ale chodzi o co innego - mam kolczyk w brwi i nie wiem czy ryzykowac i farbowac nie wyciagajac go czy lepiej wyciagnac... a jak mi sie cos do dziurki dostanie?
Poradzcie cos.
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 08:13   #397
Linusia_sg
Przyczajenie
 
Avatar Linusia_sg
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Witam Mam dziewczyny pytanie. Ostatnio byłam w hurtowni i była tam henna RefectoCil ale w proszku....i zastanawiam się czy może taka bedzie lepsza dla mnie od tej w zelu. Macie jakies doswiadczenia z ta własnie henna ale w proszku? Nie wziełam jej bo trochę sie uprzedziłam do tej nazwy po tej żelowej, która mnie sie nie chciała trzymać dłużej jak tydzień ale być może poprostu ta proszkowa zadziała lepiej. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam!!!

Edytowane przez Linusia_sg
Czas edycji: 2009-02-04 o 08:17
Linusia_sg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 12:32   #398
calineczka013
Raczkowanie
 
Avatar calineczka013
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 115
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

ogólnie przyjęta jest taka zasada ze nienakładamy henny na miejsca gdziej jest przerwana ciągłość naskórka..wiec nieiwem co ci prodzić...
calineczka013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 14:30   #399
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez calineczka013 Pokaż wiadomość
ogólnie przyjęta jest taka zasada ze nienakładamy henny na miejsca gdziej jest przerwana ciągłość naskórka..wiec nieiwem co ci prodzić...
Eeee przebicie jest zagojone... ale sama tez nie wiem wlasnie... no i wkoncu kolczyk mam tam gdzie sie koncza brwi prawie i gdzie jest malo wloskow...
Dalej prosze o pomoc. Moze ktos mial podobny problem.
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:31   #400
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez Linusia_sg Pokaż wiadomość
Ja nie wiem...robie te henne refectocil razem z woda utleniona ale jakas kaszana wychodzi. kolor trzyma sie, pozal sie Boże, tydzien....to jakas totalna klapa....bylam nastawiona na cud a tu taki klops....powiedzcie mi, bo jestescie bardziej doswiadczone czemu tak moze sie dziac, co robie zle. Daje 2 cm henny do 10-15 kropli wody utlenionej.I zmywam najpierw wacikami a potem woda i mleczkiem kosmetycznym. Help...
Nie musisz brać aż tyle tej henny ile pisze na ulotce bo sie marnuje potem. Wystarczy taka ilość wielkości załóżmy orzeszka pistacjowego i do tego 1 czy 2 krople wody utlenionej. Taki sam efekt będzie jak przy stosowaniu takim jak na ulotce a henny starczy Ci na wiele więcej użyć.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:35   #401
daqmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 257
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Cześć dziewczyny. Chciałabym się upewnić do jednej kwestii. Czy tą żelową hennę Refectocil też trzeba mieszać z wodą utlenioną?
daqmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 19:26   #402
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez daqmar Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Chciałabym się upewnić do jednej kwestii. Czy tą żelową hennę Refectocil też trzeba mieszać z wodą utlenioną?
Tak. Wyżej gdzieś było napisane. 3% albo 6%.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:44   #403
daqmar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 257
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Dziękuję za upewnienie, bo trochę mi sie pomieszało i myślałam ze tylko do tej w proszku.
daqmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 15:26   #404
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

a mogę dostać jakąs inna miarkę niż orzeszek pistacjowy? nigdy nie wiem ile nasypać henny i ile dać wody utlenionej
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 00:07   #405
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez misiokoczka Pokaż wiadomość
a mogę dostać jakąs inna miarkę niż orzeszek pistacjowy? nigdy nie wiem ile nasypać henny i ile dać wody utlenionej
Najlepiej na oko, żeby wyszła niezbyt wodnista/niezbyt gęsta konsystencja. Każdy rozrabia sobie ją tak, jak mu wygodnie pracować. Ja wolę troszkę bardziej gęstą, ktoś inny wili rzadszą.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 09:30   #406
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

ok to wezmę się za brwi w piatek. jeszcze troche zapuszczam
pozdrawiam
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 14:17   #407
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Dziewczyny nie robiłam sobie nigdny SAMA henny brwi,ale będę musiała,bo moja kosmetyczka coś chyba za dużo sobie za to zyczy (25 zł)i chcę sobie sama robić w domu (mam ciemną karnację,czarne włosy i niewidoczne brwi ) ).Znalazłam coś takiego-stosowałyście to:
http://www.allegro.pl/item559048271_...ny_czarna.html
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 14:57   #408
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

według mnie bardzo dobrą firmę henny wybrałaś, jest to profesionalny produkt, który kosmetyczki używają w salonie.
Powodzenia
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 06:32   #409
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Summer Vine Pokaż wiadomość
według mnie bardzo dobrą firmę henny wybrałaś, jest to profesionalny produkt, który kosmetyczki używają w salonie.
Powodzenia
O to się bardzo cieszę A czy jest to proste w użyciu dla takiego laika jak ja?
A jaki odcień wybrać?czarny czy brąz?
jestem ciemnej karnacji i mam czarne włosy (ale dodam, również,że zawsze brwi miałam jasne,także może brąz,żeby nie wyglądać komicznie?)
__________________
D&A

Edytowane przez iza251
Czas edycji: 2009-03-03 o 07:41
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 21:40   #410
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

gdzie w Warszawie robia najlepsza henne?
sugah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 10:25   #411
Planet Spa
Raczkowanie
 
Avatar Planet Spa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 253
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez sugah Pokaż wiadomość
gdzie w Warszawie robia najlepsza henne?

Podłączam się do pytania. Gdzie iść na henne i regulację, żeby brwi wyglądały ładnie i naturalnie?
__________________

Planet Spa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 12:01   #412
moonland
Przyczajenie
 
Avatar moonland
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Mam pytanie do weteranek hennowych.
Od bardzo dawna używałam ołówków do malowania brwi i dopiero niedawno - pod wpływem wizażu zresztą - zdecydowałam się na hennę (własnoręcznie wykonaną). Konkretnie jest to marka RefectoCil, dobrze oceniana w KWC. Generalnie jestem zadowolona z efektu, zwłaszcza jak na lekko stresujący pierwszy raz. Jednak wszystko poszło gładko, brąz na brwiach wygląda ładnie i naturalnie.

A teraz pytanie: czy takie farbowanie brwi na dłuższą metę ich nie osłabia?
Czytałam na jakiejś stronie firmy kosmetycznej (oczywiście nie wiem, jakiej marki dokładnie oni używają), że hennę należy wykonywać max. co cztery tygodnie i stosować odżywki do brwi. Stąd pytanie kolejne: jakie odżywki polecacie?
Ja używam żelu do brwi HM (ok), zakupiłam jakąś odżywkę do rzęs i brwi Miss Sporty (słaba, ale lepsze firmy nie miały odpowiedników).
moonland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 12:02   #413
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

czy henne RefectoCil mozna zmieszac z normalna woda utleniona 3%? bo nie moglam dostac tej wody RefectoCil
sugah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 10:37   #414
moonland
Przyczajenie
 
Avatar moonland
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Podobno można. A przynajmniej tak czytałam (chociażby w opisie tej henny na KWC) i tak zrobiłam parę dni temu, i wszystko OK.

Natomiast mam inne pytanie związane z henną - zadałam je już w innym wątku, ale nikt mi nie odpowiedział; może tu będzie inaczej.

Od bardzo dawna używałam ołówków do malowania brwi i dopiero niedawno - pod wpływem wizażu zresztą - zdecydowałam się na hennę (własnoręcznie wykonaną). Konkretnie jest to marka RefectoCil, dobrze oceniana w KWC. Generalnie jestem zadowolona z efektu, zwłaszcza jak na lekko stresujący pierwszy raz. Jednak wszystko poszło gładko, brąz na brwiach wygląda ładnie i naturalnie.

A teraz pytanie: czy takie farbowanie brwi na dłuższą metę ich nie osłabia?
Czytałam na jakiejś stronie firmy kosmetycznej (oczywiście nie wiem, jakiej marki dokładnie oni używają), że hennę należy wykonywać max. co cztery tygodnie i stosować odżywki do brwi. Stąd pytanie kolejne: jakie odżywki polecacie?
Ja używam żelu do brwi HM (ok), zakupiłam jakąś odżywkę do rzęs i brwi Miss Sporty (słaba, ale lepsze firmy nie miały odpowiedników).
moonland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:44   #415
Linusia_sg
Przyczajenie
 
Avatar Linusia_sg
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Nie musisz brać aż tyle tej henny ile pisze na ulotce bo sie marnuje potem. Wystarczy taka ilość wielkości załóżmy orzeszka pistacjowego i do tego 1 czy 2 krople wody utlenionej. Taki sam efekt będzie jak przy stosowaniu takim jak na ulotce a henny starczy Ci na wiele więcej użyć.

Ok. Dzięki za odp Mam nadzieje, że wyjdzie jakos ładniej bo do tej pory jakoś ten Refectocil na mnie nie dzisłą, tzn wychodzi słaba i słabo sie trzyma. Może tez jakby co spróbuje proszkowej tylko do profesjonalnego uzytku bo narazie uzywałam proszkowej drogeryjnej Pozdrawiam
Linusia_sg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:23   #416
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Henna w domu - wątpliwości.

Cytat:
Napisane przez *Sweety* Pokaż wiadomość
Myślę, że nie musisz potwierdzać tej informacji, gdyż jest to opinia wykwalifikowanej kosmetyczki Także jest to raczej wiarygodne heh.

Na pewno nie zaszkodzisz włoskom. Poza tym polecałam Ci hennę Refectocil, podobnie jak "Truskawkowa wiosna". Jest bardzo dobra jakościowo i nie będzie konieczne farbowanie raz w tygodniu, zdecydowanie rzadziej.
Ja mam hennę na brwiach już około 3 tygodni i nadal się trzyma.
nie wierze ze wykfalifikowana kosmetyczka mogla udzielic informacjo o tym ze henne mozna wykonywac raz w tygodniu
henny nie powinno sie wykonywac czescien niz co 28 dni

wydaje sie to oczywiste, ale jednak nie kazdy wie, ze henne robi sie przed regulacja brwi a nie po niej

i jesli nie jestesmy pewne swojej reki mozna nalozyc nad i pod luk brwiowy lub na cala brew lacznie z wloskami wazeline. w drugim przypadku nalezy trzymac henne dluzej niz normalnie
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 21:07   #417
BluBery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Nie wiem czy ten watek jest jeszcze żywy, ale może ktoś wejdzie i mi odpowie
Jestem bardzo nowa na Wizażu ale od razu powiem, że przeczytałam (wydaje mi się?) większość wątków odnośnie henny brwi i niestety nie udało mi się znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na pytanie które mnie męczy:
Zastanawiam się który kolor RefectoCil mam kupić do umalowania bardzo jasnych brwi: jasny brąz czy grafitowy. Włosy mam naturalnie jasne w kolorze złotawy blond. Producent podaje, że grafitowy jest do siwiejących brwi, a jasny brąz dla naturalnych blondynek. Koleżanka mnie jednak przestrzegła, że brąz wychodzi rudawo a tego bardzo chcę uniknąć stąd mój dylemat.
Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek rady.
BluBery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 22:08   #418
olimpiaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Witam Panie Musze sie przyznac ze na forum jestem tylko gościem ;p ale nurtuje mnie pewna sprawa... otóż chciałabym zrobić henne brwi ale nie samodzielnie w domu tylko u kosmetyczki. Przyznam, że nigdy jeszcze tego nie robiłam a to dlatego że moje naturalne brwi są kruczo czarne wiec nie było takiej potrzeby jednak z czasem troszke sie przerzedziły zależy mi żeby nadać im ładnego kształtu tylko zastanawiam sie czy jak bym zaprzestała stosować henne czy mój naturalny kolor brwi może sie zmienic? ...Z góry dziekuje za pomoc
olimpiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 18:13   #419
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Mam następujące pytanie. Czy jak henna zaczyna schodzić z brwi następuje to równomiernie czy robią się jakiejś ''łaty''? Naturalne brwi po hennie wyglądają gorzej? I czy któraś z blondynek ma zdjęcia z brązową henną na brwiach?
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:25   #420
ollcia196
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: daleko ;)
Wiadomości: 3
Send a message via Skype™ to ollcia196
Talking Dot.: Brwi!Prosze o szybką POMOC!!!!

wlasnie sobie zafarbowalam brwi :P tak dla sprawdzenia, bo farbowalam brwi babci ;P mam z natury ciemne brwi ale chcialam sprawdzic.. i wyszlo strasznie.. cala skora czarna wygladalam jakbym miala brwi jak badyle, takie grube, probowalam wszystkiego;
mydla
wody utlenionej
szorowania
popiolu
i wkoncu zadzwonilam do babci :P powiedziala ze perfum albo woda kolonska :P i zeszlo ^^ teraz tylko nalozylam gruba warstwe kremu zeby juz nie pieklo i nie bylo podraznione
__________________
..życie jest piękne, trzeba tylko to zauważyć..
ollcia196 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.