Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-06, 17:19   #361
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

nataluska175 no ba :-D jasne że jesteś niunia !!! hehehe ja właśnie poleciałam do apteki po Waxa i dzisiaj bede próbować jak działa ta maseczka na moje włoski ) oby sie odbudowały bo mi tez strasznie wypadają ale nie prostuje juz dosyć długo i nie mam zamiaru )))) chyba że na specjalną okazję buziolki nataluska słuchaj sie znajomych hehehe
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 17:32   #362
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
nataluska175 no ba :-D jasne że jesteś niunia !!! hehehe ja właśnie poleciałam do apteki po Waxa i dzisiaj bede próbować jak działa ta maseczka na moje włoski ) oby sie odbudowały bo mi tez strasznie wypadają ale nie prostuje juz dosyć długo i nie mam zamiaru )))) chyba że na specjalną okazję buziolki nataluska słuchaj sie znajomych hehehe

Divine prosze pochwal sie jak dziala na Ciebie ta maseczka...ona jest na wypadanie czy na zniszczone wloski?...bo moje zniszczone nie sa, zawsze wszyscy sie dziwili,ze tyle prostuje a nie mam rpzdwojonych, ale to wynika z tego,ze mam bardzo mocne wloski a poza tym podcinam je co 2 msc...tylko zaczely mnie martwic te wypadajace z cebulkamibo ile mozna...wypadaja i wypadaja...divine czekam na relacje
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 17:36   #363
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

nio ja mam bardzo słabe włoski
a tu masz caly watek o waxie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730

ja mam na mojej napisane ze to jest dla oslabionych zniszczonych włosów mam tą taka czarną bo jest jeszcze dla blondynek i jakas tam jeszcze
na pewno zdam relacje : *
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 17:41   #364
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Ja używam Waxa i tez trzeba ogrzewac;] Zakladam worek na glowe i susze suszarka ;] A moi rodzice sie jzu przyzwyczaili do moich dziwactw z czapką, moj TŻ nawet akceptuje moje eksperymenty z cebula;]

A dzis modelowalam wlosy na szczotce zalaczam zdjecia - mysle, ze zadowalajacy efekt. Jak wyszlam na zakupy, to tylko koncówki mi sie pokrecily- ale wlosy prz skroniach pozostaly bez zmian, wiec jestem bardzo zadowolona, bo nie wygladam jak dekiel a najwazniejsze jest to,ze nic nie uzywalam do utrwalania.
Zazdroszcze...bo ja nie umiem modelować wlosow na szczotce ;/// Kupilam taką niby do prostowania ,suszare tez mam ,ale jak sie zabieram do modelowania tym to tak mi powoli i marnie to idzie ehh...z przodu jak z prozdu ,ale z tylu to niewykonalne samej ,przydalyby sie trzy rece
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 17:43   #365
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Oj, dziewczyny, znam Wasz ból
Ja sama mam górę włosów na głowie, które żyją własnym życiem. Kręcą się jak im się żywie podoba. Do tego przetłuszczają mi się i muszę je myć do dwa dni, czyli co dwa dni mega prostowanie. Powiedziałam DOŚĆ!!! Były spalone, pozbawione blasku, tragedia jednym słowem!
Postawiłam na odżywki regenerujące (zwykle Biosilk), wygładzające serum L'Oreal Professionel (+kilka innych kosmetyków z tej serii) i okrągłą szczotkę... To już trwa dobre 3-4 miesiące i jestem BAARDZO zadowolona... Ze szczotką doszłam już niemalże do perfekcji, włosy są ładnie wygładzone, zdyscyplinowane, puszyste i co najważniejsze: zdrowe! Lśnią ile sił
Tak więc dziewczyny, nie poddawać się!
I stawiajcie na profesjonalne kosmetyki, one naprawdę potrafią zdziałać cuda!
__________________
Ha!
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 17:46   #366
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Dziewczyny trzymam za Was kciuki! Ja już nie prostuje i nie suszę włosów od ok. 2 lat - tzn. czasem dla odmiany raz na miesiąc użyje prostownicy ale cóż to znaczy w porównaniu z tym co robiłam kiedyś (modelowanie + prostowanie po każdym myciu). Moje włosy są nie do poznania, lśniące i zdrowe - dawno takie nie były. Chociaz wyprostowane sa śliczne, to jednak stawiam na naturalność- zwłaszcza ze ta natura obdarowała mnie kręcącymi się włoskami. No i mogę sobie dłużej pospać zamiast spędzać godzinę rano w łazience - po prostu myję włosy wieczorem i idę z mokrymi spać. Wiem wiem, podobno nie należy spać z mokrymi włosami bo to je niszczy, ale z własnego doświadczenia wiem że o milion razy mniej niz prostownica!
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 17:53   #367
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

kurcze nuitarii zmotywowalaś mnie bardziej a jakie polecasz kosmetyki oprocz tych co wymieniłaś? stosowałas waxa?
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 17:55   #368
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

nie no izuxys następna mistrz... hawi co my tu robimy jak one juz dawno nie prostują ;P heheheh ale ok jestesmy na dobrej drodze podziwiam i ide waszym śladem kobitki
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:03   #369
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Pulcheria, nie narzekaj na wlosy, bo jak kreca ci sie tak jak Divine to jest pieknie!

Natulaska, nawet nie wiesz jak mi ciezko obejsc sie bez prostownicy - jak rano susze wlosy to tylko mysle sobie :"A moze by tak tylko koncoweczki wyprostowac i grzywke" Na szczescie udaje mi sie w pore opamietac A jesli chodzi o prostowanie, to np. moj tato mowi, ze w prostych wygladam jak szczur, taka ulizana, hehehe ;] ale ja sie go nie sluchalam, bo uwazalam, ze sie nie znam, a teraz jestem zadowolona jak modeluje na szczotce
Mysiamysia - wszytsko napfrawde zalezy od tego czy masz dobrą szczotke , jak masz dobrą to modelowanie to pestka. Podziel wlosy na trzy partie- zacznij od dolu, nawijaj wlosy na szczotke i delikatnie ja obkrecaj - ja podpatrzylam u fryzjera i naprawde łatwo
Nuitari - moje wlosy sie teaz przetluszczaja i sie wykrecaja kazdy w inna strone. Mylam codziennie, suszylam i prostowałam. ale teraz codziennie juz nie myje, tylko raz na dwa dni i modeluje na szczotce mam nadzieje,ze bedzie ok

Izuxyz - Wow, jestes moim guru! Gratuluje, nie suszyc i nie prostowac od 2 lat! To trzeba miec naprawde silną wole! oj chcialabym tez miec taka silna
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:04   #370
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Divine bedzie dobrze, damy rade ja bynajmniej musze, bo jeszcze rok i bym wlosow nie miala:/ zreszta i tak podejrzewam, ze za 10 lat bede musiala isc na przeszczep wlosow, bo niedosc ze sa slabe, to cienkie i rzadkie ;(
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:08   #371
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

no ja już nie prostuję jakieś... yyy... 2 tygodnie? łatwo nie jest, bo mop jest przerażający, ale kudły mi lecą jak szalone, no i dobiło je ostatnie farbowanie, więc dałam sobie spokój i łaże taka "czarownicująca", strasze ludzi po ulicach... ehhhh
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 18:10   #372
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

OoOoO benito tu zawitała Twój avatar jest bezbłędny heheh
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:13   #373
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Benito trzeba dac wlosom odpoczac ja tez mam niezła szope i tesknie za prostymi wloskami, ale coz... natura nie dała, wiec trzeba cierpiec ;(
A wiecie ja nie wiem, co to za glupia moda na proste wlosy, kiedys modne byly loki, ktore byly marzeniem wielu kobiet, a teraz moda na proste :/ ja tego nie rozumiem! chyba musimy sie sprzeciwiac trendom
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:17   #374
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Teraz nie chodze juz do szkoly wiec nie musze czesto prostowac dlugos moich wlosow odkad je prostuje(2 lata) stoi w miejscu sa bardzo zniszczone bo musze je farbowac na jasny blond takze juz w ogole tragedia
Ostatnio mam ochote na jakas zmiane chce jakos faajnie obciac wlosy(tyle,ze nie mam duzo mozliwosci bo siegaja ciut za ramiona) i chyba troszke je przyciemnie obecie mam platyne ale mysle nad kolrkiem Maryski z PM
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:33   #375
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Ryzia, dla chcacego nic trudnego, mnie przerazily moje wypadajace wlosy:/
A mnie, popalone końcówki

Edit: Jak myślicie, która będzie lepsza?;>
http://www.allegro.pl/item201515676_..._5_spink_.html

http://www.allegro.pl/item199122837_...onizacja_.html
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:45   #376
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
OoOoO benito tu zawitała Twój avatar jest bezbłędny heheh

no zawitała, zawitała, trzeba szukać wsparcia w tym cierpieniu
a avatar odziedziczyłam po jednym takim, który gra w paintballa
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:45   #377
Fioncia
Raczkowanie
 
Avatar Fioncia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Grudziądz xD
Wiadomości: 71
GG do Fioncia Send a message via Skype™ to Fioncia
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
A i jeszcze przelalałam olejek rycynowy do opakowania po tuszu do rzes i smaruje nim brwi i rzesy - chce miec gesciejsze
a to tak można?
i działa? ^^
__________________
balerinki
najchętniej peep toe r.39 ;]
lub jakiekolwiek inne
mile widziane xD

oraz duże torby ;]
Fioncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 18:47   #378
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Fioncia Pokaż wiadomość
a to tak można?
i działa? ^^
na mnie działało

teraz to mam takie rzęsy pod brwi, więc już z olejkiem nie szaleje ale do włosów też jest dobry (na mega przesuszone, rozbestwione końcówki na przykład)
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 19:06   #379
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Blueania daj odpoczac wloskom bo sie zle skonczy - tak jak u mnie. Chociaz u mnie wlosy rosly i to nawet szybko, ale co z tego, jak byly strasznie zniszczone.

Agness, ja bym wzieła ta Vidall Sassoon, bo wiem, ze ta firma produkuje mi.in prostownice, wiec prawdopodobnie ma coś wspolnego z fryzjerstwem, tylko dziwi mnie, czemu ona nie jest okragla. Ja mam szczotkę z filmy REED, choc nie znam tej firmy to wyglada stabilnie.
moja wyglada tak, tylko troche mniejsza jest http://www.allegro.pl/item198601337_...ramiczna_.html
Fioncia,, no mi juz brwi przyciemnilo i sie ciesze, bo ja mam z natury cieniutkie, a chcialabym zeby byly wyrazniejsze Zreszta Benito potwierdza skutecznosc wlasnie, zapomnialabym nalozyc olejek

Edit: w przyplywie gotowki zamierzam zainwestowac w termoloki, fajna sprawa http://www.allegro.pl/item200375446_...onizacja_.html
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-06, 19:30   #380
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Divine18: Nie używałam waxa. Polecam z L'Oreala:
- Liss Extreme - szampon wygładzający albo mleczko
- Liss control - żel albo serum wygładzające
- Lakier Air Fix (tecni.art) - chroni przed wilgocią i puszeniem się włosów

Oczywiście nie wszystko na raz!
To są kosmetyki sprawdzone i polecane przeze mnie.

Hawrodytka:
To już plus

Popieram Hawrodytkę,
http://www.allegro.pl/item198601337_...ramiczna_.html
Okrągłe są idealne do prostowania, a im większe, tym lepsze
(Co za paradoks... okrągłe szczotki do prostowania... )

http://www.allegro.pl/item199122837_...onizacja_.html
Ta się bardziej nada do końcówek, a konkretniej do zawijania ich na zewnątrz/wewnątrz.

Może dodam od siebie taki banalny, ale sprawdzony trik:
Przy myciuwłosów - na końcu spłukujcie je zimną wodą - łuski włosa się zamkną, a skóra głowy nie będzie się aż tak przetłuszczać.
Przy suszeniu - niech ostatni strumień powietrza będzie zimny - włosy zrobią się wtedy takie sypkie i bardziej błyszczące

No i złota zasada: Strumień powietrza z suszarki zawsze w dół...
__________________
Ha!
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 19:33   #381
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

dziekuje nuitarii pewnie droga kazda taka przyjemnosc z loreala
no nic ... na razie stawiam na waxa, olejek rycynowy, biosilk a pozniej to zobaczymy moze jeszcze inne szampony wypróbuje bo na razie mam seboradin niger potem moze na radical się rzuce szajba looz
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 19:34   #382
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

hehe,a mi jak na zlosc w mojej suszarce zepsul sie przycisk do regulacji temp, a jesli chodzi o plukanie wlosow, to zawsze staram sie letnia, prawie zimna woda
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 19:46   #383
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

no ja też gorąca otwiera łuski włosów zimna zamyka ;D
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 19:55   #384
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Mi udało się dwa razy od roku nie wyprostować włosów . Powoli odzwyczajam się od prostownicy, zwłaszcza że w falowanych włosach wyglądam całkiem nieźle O ja głupia, że miałam falowane włosy a zaczęłam je prostować . Teraz żeby były falowane muszę spać na wałkach
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 20:14   #385
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Asiulka, to zetnij troche koncówki, delikatnie wycieniuj wlosy, uzywaj odzywek i na powrot odzyskaja skret
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 20:18   #386
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

http://www.allegro.pl/item201700080_...delowania.html
A o tej co myślicie?
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 20:22   #387
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

strzał w dziesiate - wigo dobra firma 45 mm srednicy, nie jest najmniejsza i mysle ze bedzie w sam raz do modelowania twoich wlosków
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 20:29   #388
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Nooo, to gut Zamawiamy
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 20:39   #389
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Swoją drogą za 15zł można kupić sporą i porządną szczotkę w Rossmanie.
Identyczna jak na aukcji z czarną szczotką za 32zł.
Przynajmniej mi się trafiło.
__________________
Ha!
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-06, 20:41   #390
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

na zlosc bylemu nie bede prostowala juz do konca zycia chyba:/
zapytal mi sie dzisiaj - co sie stalo z moimi wlosami? :/ [niewyprostowane i to takim tonem sie spytał ze jaapie*ole] deeeeeeeeeebil! ://
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.