Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-03-07, 14:00   #331
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Meadow ja mam taki kolorek w³osów jak Ty i przed ¶wiêtami bêdê k³ad³a mango- Loreala u fryzjera. Jestem prawie pewna, ¿e ³adnie chwyci. Du¿o dziewczyn chwali³o siê swoj± ruda ³epetynk± na innych forach. Mam na my¶li dziewczyny, który swój naturalny maj± w kolorze ciemnego br±zu. Wiêc g³owa do góry i tylko wybieraæ
Evelyn_23 ja tak¿e mam zamiar upiêkszaæ w³oski twoim przepisem Bêdê musia³a kupiæ potrzebne do tego rzeczy i mo¿e wtedy kupiê te¿ Redical I rzeczywi¶cie masz bardzo ³adne w³oski. I kolorek i kondycja Nie zapomina, ¿e przed ¶wiêtami obie dzia³amy z Mango
Widzê, ¿e mno¿y siê dziewczyn i wiadomo¶ci na tym w±tku. Nie s±dzi³am, ¿e jak tu wejdê to bêdzie tylko do przeczytania
rozanka ³adnie Ci w tym kolorku
hatte czekamy na zdjêcia z niecierpliwo¶ci±

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Moim zdaniem s± bardziej czerwonawe ni¿ pomarañczowe. A podobno feniks daje mocno rudy kolorek. A jaki kolor mia³a¶ przed na³o¿eniem tej farby?

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Zapomnia³am dodaæ najwa¿niejszego, ¿e pasuje Ci ten kolorek Po prostu zdziwi³am siê, ¿e nie zobaczy³am marchewy jak kiedy¶ u trivial
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-07, 14:00   #332
hatte
Raczkowanie
 
Avatar hatte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: w³oc³awek.
Wiadomo¶ci: 356
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Troche sie wydaja.

Braz . Nie taki ciemny ale braz.
Tak mysle , ze to dalej nie ten kolor , ktory bym chcia³a.
Tak wiec teraz mysle czy nie na³ozyc na calosc rozjasniacza i dopiero farbke jakas ³adna ruda.

I dziekuje .
A moze pod s³once takie sie wydaja ?
W sumie to juz saama nie wiem xd

I co najgorsze. Odrost wychodzi o wiele jasniej niz koncowki . najgorsze co moze byc. Moze radykalnego przejscia nie ma. Ale ja to widze. xD
wiec chyba zaryzykuje z rozjasniaczem.

Edytowane przez hatte
Czas edycji: 2010-03-07 o 14:03
hatte jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-07, 17:06   #333
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Amoura, czyli jednak... super! lol to juz trzeci w±tek, na którym sie spotykamy ;>
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-07, 18:03   #334
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 1 310
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez hatte Poka¿ wiadomo¶æ
Rozjasniasz sama w domu czy do fryzjera sie wybierasz ? ;d
mojee wysz³y mniejwiecej takie jak na tym zdj tyle , ze to zdjecie jest troche zak³amane poniewaz by³o przyciemniane. Jak mi sie uda znalesc to wstawie lepsze.
rozjasniam w domu ale tak jakby u fryzjera Moja mama jest z zawodu fryzjerka i mimo ze nie pracuje w zawodzie to zawsze scina i farbuje mnie, moje ciotki i znajome
Cytat:
Napisane przez roux666 Poka¿ wiadomo¶æ
Amoura, czyli jednak... super! lol to juz trzeci w±tek, na którym sie spotykamy ;>
Sledze cie

A jednak sie zdecydowalam- tzn wiedzialam ze bede kolor zmieniac tylko problem byl w odcieniu. Wybralam raczej taki delikatny rudy na poczatek- latwiej jest go potem przyciemnic niz rozjasnic
ciekawe czy mi bedzie pasowal bo mam jasna, rozowawa cere... Przekonam sie jutro
Amoura jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-07, 19:08   #335
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

rozanka ³adnie Ci w tym kolorku
dziêkuje bardzo

Cytat:
Napisane przez wiccanka Poka¿ wiadomo¶æ
rozanka rewelacyjny masz ten kolor. Czym go robilas? Choc pewnie dlatego taki ³adnie jasno rudy bo na blondzie robiony. Na moich bylby pewnie ciemniejszy duzo...
Farbowane u fryzjera farbami matrix mix 2 odcieni naja¶niejszego jaki by³ na palecie i ciutke o ton ciemniejszego.Zgadza farbowane na blondzie.

Cytat:
Napisane przez trivial Poka¿ wiadomo¶æ
rozanka, piêknie, masz tak± rud± urodê .
dziêkuje ,ci±gle mi dziwnie bo nie by³a to 100 % decyzja ,ale powoli siê przyzwyczajam
__________________
Nie id¼ na kompromis ,je¶li chodzi o Ciebie samego...
Jeste¶ wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-07, 19:46   #336
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

hatte ja nie wiem czy rozja¶niacz to dobry pomys³. Farby Palette s± raczej mocne. No, ale skoro nie boisz siê o w³oski...
rozanka rzadko kiedy (a mo¿e i nawet wcale) mamy 100% pewno¶æ, ¿e to co robimy jest odpowiednie U Ciebie jednak by³ to dobry wybór
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-07, 21:58   #337
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Rozanka, boskie s±, o takim kolorze marzê od dawna!

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Poszuka³am tej farby matrix'a. Znalaz³am color sync i so color, jedna jest ró¿owa, druga pomarañczowa. Pamiêtasz mo¿e która to dok³adnie i jakie odcienie zosta³y zastosowane?, czy mo¿e te:

http://www.hair-shop.home.pl/matrix/...e/P1130612.jpg
Ja bym stawia³a na oba intensywno miedziane i najja¶niejszy czerwony miedziany..

(dosta³am zakaz farbowania od fryzjerki do wakacji, ale chyba zgrzeszê, je¶li mi napiszesz, które to cudeñka )
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 07:56   #338
patchan
Raczkowanie
 
Avatar patchan
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Korea Po³udniowa
Wiadomo¶ci: 121
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Zdecydowanie najbardziej ruda farba jak± mia³am to Loreal Majirel 7.44 czyli mocny miedziany blond. Szczerze mówi±c nie zdawa³am sobie sprawy, ¿e kolor wyjdzie a¿ tak intensywny! W±tpie czy skuszê siê ponownie na ten odcieñ, bo trochê dziwnie siê w nim czuje. Mo¿e to te¿ kwestia przyzwyczajenia... Ech, zachcia³o mi siê rudo¶ci to teraz mam- marchewkê! Ciekawa tylko jestem jak bêdzie siê wyp³ukiwa³.
patchan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-08, 08:09   #339
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kurcze dziewczyny nie by³o mnie jeden dzieñ a wy tu siê rospisa³y¶cie du¿o mia³am czytania
patchan ¶liczny masz ten kolorek nie martw siê kochana rudy siê wyp³ukuje jak by co zawsze mo¿esz urzyæ szamponu przeciw³upie¿owego
__________________
grunt to pozytywne myslenie
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-08, 09:25   #340
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez patchan Poka¿ wiadomo¶æ
Zdecydowanie najbardziej ruda farba jak± mia³am to Loreal Majirel 7.44 czyli mocny miedziany blond. Szczerze mówi±c nie zdawa³am sobie sprawy, ¿e kolor wyjdzie a¿ tak intensywny! W±tpie czy skuszê siê ponownie na ten odcieñ, bo trochê dziwnie siê w nim czuje. Mo¿e to te¿ kwestia przyzwyczajenia... Ech, zachcia³o mi siê rudo¶ci to teraz mam- marchewkê! Ciekawa tylko jestem jak bêdzie siê wyp³ukiwa³.
G³upia jeste¶ za przeproszeniem!! piêkny kolor Ci wyszed³
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-08, 09:33   #341
patchan
Raczkowanie
 
Avatar patchan
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Korea Po³udniowa
Wiadomo¶ci: 121
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka¿ wiadomo¶æ
G³upia jeste¶ za przeproszeniem!! piêkny kolor Ci wyszed³
Oj wiem, wiem. Wiele osób by chcia³o taki odcieñ. Pewnie siê do niego przyzwyczaje, ale na razie potrzebujê trochê czasu. Wszystkie dotychczasowe rudo¶ci jakie mia³am by³y ma³o intensywne i ciemniejsze, st±d u mnie takie zaskoczenie. Na dodatek farba jak nigdy równomiernie pokry³a w³osy.
patchan jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 10:01   #342
santaFe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez patchan Poka¿ wiadomo¶æ
Zdecydowanie najbardziej ruda farba jak± mia³am to Loreal Majirel 7.44 czyli mocny miedziany blond. Szczerze mówi±c nie zdawa³am sobie sprawy, ¿e kolor wyjdzie a¿ tak intensywny! W±tpie czy skuszê siê ponownie na ten odcieñ, bo trochê dziwnie siê w nim czuje. Mo¿e to te¿ kwestia przyzwyczajenia... Ech, zachcia³o mi siê rudo¶ci to teraz mam- marchewkê! Ciekawa tylko jestem jak bêdzie siê wyp³ukiwa³.

tez sie zgadzam ze kolor bajeczny
ale tak patrze sobie na probke i one sie tam strasznie ciemne wydaja

jaki mialas wyjsciowy kolor? i naturalny czy farbowany? i o jakim stezeniu oxydant?

Edytowane przez santaFe
Czas edycji: 2010-03-08 o 10:03
santaFe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-08, 10:36   #343
patchan
Raczkowanie
 
Avatar patchan
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Korea Po³udniowa
Wiadomo¶ci: 121
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Mia³am ufarbowane bursztynowym z Loreal Casting. Farba niestety chwyci³a nierównomiernie, ale od 3 miesiêcy nic z w³osami nie kombinowa³am, wiêc ca³kiem dobrze siê spra³a, choæ i tak czubek g³owy mia³am ja¶niejszy, a boki sporo ciemniejsze. Musia³am dekoloryzowaæ, bo nie by³o szans otrzymania jednolitego rudego odcienia po tym bursztynie. A oxydant 6%.
patchan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:08   #344
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

patchan rzeczywi¶cie ¶liczny kolorek Chcia³abym uzyskaæ taki bez dekoloryzacji

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

I o co chodzi z tym oxydantem?

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Zapomnia³am dodaæ, ¿e kupi³am Radical Od dzi¶ zacznê stosowaæ.
Evelyn23 ile masz zamiar czasu go stosowaæ? Napisane jest, ¿e dla optymalnych efektów powinno siê stosowaæ 1 miesi±c. Stosowa³a¶ mo¿e jakie¶ inne specyfiki z tej firmy, jaki¶ szampon czy có¶?
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:55   #345
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

red, ja polecam szampon radical dla w³osów farbowanych. Od¿ywka te¿ jest dobra do wcierania w skórê g³owy. Mgie³ka ju¿ nie tak bardzo.

A w ogóle to poczytaj w KWC, tam masz wiêcej opinii
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-08, 16:59   #346
santaFe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

patchan dzieki za info mnie by sie tez dekoloryzacja przydala bo Casting mi sie nie zmyl... ale troche sie boje jakby to wyszlo


red_chameleon oxydant to mleczko utleniajace. tak jak w sklepowej farbie musisz wymieszac tubke farby z utleniaczem w buteleczce, tak samo w tych farbach fryzjerskich mieszasz je z oxydantem. trzeba o tym pamietac bo np. w internetowych sklepach albo na allegro zwykle sprzedaje je sie oddzielnie. stezenia sa rozne (3%, 6%, 9%, 12%) w zaleznosci od tego jak jasny odcien chcesz uzyskac.
santaFe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:45   #347
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

a w sumie ja mam co do tego te¿ pytanie. Do farby matrix jest do wyboru aktywator (zalecany do tego typu farby) 2,7%. Tylko to jest chyba jaka¶ emulsja.. dziwne, bo przecie¿ 2,7% to chyba przyma³o. No i mo¿na oczywi¶cie te¿ kupiæ oxydant. Co do tego to mam pytanie, czy dla uzyskania najja¶niejszego odcienia farby trzeba u¿yæ tak 9-12%? Ale pewnie taki procent bardziej niszczy w³osy.. bo wiem, ¿e do ka¿dej farby sklepowej daj± bezpieczne 6%.
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:01   #348
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Bardzo dziêkujê za odp Relyach i santaFe Ju¿ teraz rozumiem o co chodzi z tym oxydantem. Ja te¿ mam w³oski zrobione Castingiem- Bursztynem, ale w wiêkszo¶ci mi ju¿ zszed³, ale mo¿e to dlatego, ¿e ja mam jasny br±z w³oski. Choæ jednak muszê przyznaæ, ¿e przy odpowiednim ¶wietle nadal widzê ten kolor (farbowa³am ponad 3 tygodnie temu).
W takim razie do mojej listy zakupów dojdzie szampon Radical
Evelyn23 jak Ty nak³adasz na g³owê ta emulsjê z ampu³ki? Ja mia³am z tym problem przez co trochê wyl±dowa³o w zlewie:/ Przez ten dziubek nie chcia³o za bardzo lecieæ, wiêc próbowa³am prosto z ampu³ki, ale co¶ mi to s³abo sz³o...
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-09, 07:56   #349
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

red_chameleon rozumiem ¿e radical masz w nowym opakowaniu z taki plastikowym dziupkiem
Ja to robie tak: poumyciu i wysuszeniu w³osów dok³dnie je rozczesuje, po tem zwi±zuje w³osy wypuszczam je po trochy zaczynaj±æ od lewej strony i tak przedzia³ek po przedzia³ku skraplam sobie na skóre w³osów. I faktycznie przez dziubek nie chce lecieæ mo¿e spróbuj przez strzykawkê niektóre dziewczyny pisa³y ¿e tak robi±. ja poprostu leciutko ude¿am dziubkiem miêdzy w³osy i wtedy jakos z niego leci hehea ja jeszcze dodatkowo masuje skóre g³owy. A ja kiedy¶ mia³am szampon ale mi siê strasznie w³osy pl±ta³y po nim a i mgie³ka do w³osów jest ¶wiena
ja stosuje radical miesi±c dwa opakowania po 15 sztuk. potem miesi±c przerwy i znowu miesi±c z radiaclem
__________________
grunt to pozytywne myslenie
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 09:49   #350
santaFe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka¿ wiadomo¶æ
a w sumie ja mam co do tego te¿ pytanie. Do farby matrix jest do wyboru aktywator (zalecany do tego typu farby) 2,7%. Tylko to jest chyba jaka¶ emulsja.. dziwne, bo przecie¿ 2,7% to chyba przyma³o. No i mo¿na oczywi¶cie te¿ kupiæ oxydant. Co do tego to mam pytanie, czy dla uzyskania najja¶niejszego odcienia farby trzeba u¿yæ tak 9-12%? Ale pewnie taki procent bardziej niszczy w³osy.. bo wiem, ¿e do ka¿dej farby sklepowej daj± bezpieczne 6%.

hmm w sumie ja sie az tak bardzo nie znam na oxydantach ale 12% jest chyba z reguly polecane raczej do farb blond, bo to jest juz dosc mocne stezenie. natomiast ja sobie kiedys robilam matrixem odcien 9 CC (bardzo jasny rudy) z oxydantem 9 % i nie wiem czy to ma jakikolwiek zwiazek, ale kolor bardzo szybko mi sie wyplukal i w efekcie zostalam z kurczaczkowo zoltym czyms na glowie. 2,7% to faktycznie jezeli chodzi o rudosci moze byc dosc malo, tzn. wszytsko zalezy jeszcze od tego jaki odcien chce sie uzyskac. mysle ze optymalne bedzie 6%, max 9%.
santaFe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:52   #351
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Evelyn23 ja wczoraj nawali³am Radical w kilka miejsc, wmasowa³am palcami i tyle Chyba wypróbujê metodê: podzieliæ w³osy na czê¶ci. Czyli rozumiem, ¿e Ty na suche w³oskie to nak³adasz? A czy co¶ pójdzie nie tak je¶li bêdê nak³ada³a na mokre- dopiero umyte? Dam jeszcze szansê dzióbkowi Kurcze gdybym wcze¶niej wiedzia³a, ¿e ta firma ma inne produkty to bym mgie³kê kupi³a zamiast tego w³osa w p³ynie Ziaji, który jest do w³osów normalnych i suchych przez co mam posklejane kosmyki (widzê to jak ju¿ wyschn±) i muszê je porz±dnie rozczesaæ zanim gdzie¶ wyjdê:/
Kiedy¶ mo¿e spróbujê szamponu.
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:28   #352
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

red_chameleon to znaczy ja stosuje na pól suche w³osy nie stosuje tego od razu na mokre w³osy tylko czekam chwile a¿ podeschn± i nak³adam niby ma siê to stosowaæ na suche w³osy ale ja nie bêdê czeka³a 2h ¿eby mi siê w³osy wysuszy³y same. odczekuje jakie¶ 30min i nak³adam i pamiêtaj dziel w³osy na nie du¿e partiê a potem spróbuj trochê masowaæ skórê g³owy ja to robie przed tv
__________________
grunt to pozytywne myslenie
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-09, 19:26   #353
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Evelyn23 zastosowa³am dzi¶ znowu na mokre w³oski. Zastanawiam siê dlaczego nie mo¿na na mokre... Zapamiêta³am: ma³e czê¶ci, masowaæ!
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-09, 20:18   #354
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

red_chameleon tak ma³e cze¶ci masowaæ wtedy preparat lepiej siê rozsmaruje po skórze g³owy ja te¿ siê zastanawia³am czemu na mokre nie mo¿na i dosz³am do wniosku ¿e woda mo¿e blokowaæ lepsze wch³anianie substancji
__________________
grunt to pozytywne myslenie
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-10, 02:00   #355
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 1 837
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny chcia³am Was prosiæ o pomoc
Mysle wlasnie nad rudymi w³oskami, ale sama nie wiem czy mi pasuj±. W za³±cznikach:
1. moje zdjecie z wakacji (choc aktualnie mam ciemniejsze wlosy)
2. symulacja rudego
3. symulacja rudego z (dosc nieumiejetnie) dorobionym makijazem

co myslicie? farbowac? jesli tak, to na jaki odcien? ehh jestem w tym temacie troche zielona, bo z rudo¶ciami nigdy doczynienia nie mia³am
z góry dziêkuje
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-10, 05:58   #356
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Evelyn23 w takim razie bêdê musia³a poczekaæ a¿ podeschn± Masz mo¿e co¶ takiego, ¿e jak Ci ju¿ w³oski wyschn± ca³kiem to Twoja grzywka i w³osy przy g³owie s± posklejane (wygl±daj± jakby by³y t³uste)? Ja mam co¶ takiego, wtedy pêdzê po szczotkê i muszê to dok³adnie rozczesaæ, wtedy ju¿ nie ma po tym ¶ladu

MidnightGothique s±dzê, ¿e super Ci w rudym Na ^zdjêciu bardzo ³adnie to wygl±da, ten kolor po prostu pcha w nas ¿ycie Kolorki doradz± Ci inne dziewczyny (bardziej obeznane). Ja ze swojej strony mogê podaæ: Mango- Loreal (tym kolorkiem ju¿ nied³ugo bêdê farbowa³a), mocn± marchewkê da Ci Paltte- p³omienny feniks (on za to najbardziej przesusza w³oski).
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-10, 08:53   #357
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

red_chameleon powiem ci ¿e nie zauwarzy³am ¿eby w³osy wydawa³y siê t³uste zreszt± ja odrazu przeczesuje w³osy po u¿yciu radicalu
MidnightGothique ¶licznie bêdzie ci w tym kolorze
Dziewczyny ja ostatnio zauwarzy³am ¿e coraz wiêcej osób zmienia kolor na rudy ( a o polskich ,,gwiazdach,, nie wspomnê) nie chcia³a bym byc pó¼niej pos±dzona ¿e zmieni³am kolor w³osów bo zrobi³a tak E. Zaj±c trochê to smutne ¿e rudy kolor ju¿ nie jest ma³o spotykany jak kiedy¶. Dzi¶ na ka¿dym kroku widzi siê rude dziewczyny..
__________________
grunt to pozytywne myslenie
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-10, 09:52   #358
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny chcia³am Was prosiæ o pomoc
Mysle wlasnie nad rudymi w³oskami, ale sama nie wiem czy mi pasuj±. W za³±cznikach:
1. moje zdjecie z wakacji (choc aktualnie mam ciemniejsze wlosy)
2. symulacja rudego
3. symulacja rudego z (dosc nieumiejetnie) dorobionym makijazem

co myslicie? farbowac? jesli tak, to na jaki odcien? ehh jestem w tym temacie troche zielona, bo z rudo¶ciami nigdy doczynienia nie mia³am
z góry dziêkuje
bardzo Ci pasuje ten kolorek, dodaje pazurka...plus masz jasn± cere
farbuj! i tak jak red pisze, Mango z L'oreala. Aczkolwiek masz jasniutkie w³oski, wiec moze wyjsc nieco jasniejszy. jesli chcesz miec takie, jak na przerobionych zdjeciach, moze wypróbuj red hot paprikê (tez Feria, L'oreal)

Cytat:
Napisane przez Evelyn23 Poka¿ wiadomo¶æ
red_chameleon powiem ci ¿e nie zauwarzy³am ¿eby w³osy wydawa³y siê t³uste zreszt± ja odrazu przeczesuje w³osy po u¿yciu radicalu
MidnightGothique ¶licznie bêdzie ci w tym kolorze
Dziewczyny ja ostatnio zauwarzy³am ¿e coraz wiêcej osób zmienia kolor na rudy ( a o polskich ,,gwiazdach,, nie wspomnê) nie chcia³a bym byc pó¼niej pos±dzona ¿e zmieni³am kolor w³osów bo zrobi³a tak E. Zaj±c trochê to smutne ¿e rudy kolor ju¿ nie jest ma³o spotykany jak kiedy¶. Dzi¶ na ka¿dym kroku widzi siê rude dziewczyny..
no w³a¶nie...!
jeszcze do niedawna rude by³y oryginalne, wybija³y sie z t³umu. a dzis?? moze taka moda nadchodzi?

pamietam, kilka miesiecy temu u mnie na roku 2 dziewczyny chcia³y rudy i chodzi³y za mn± i pyta³y o farby itd. Wiadomo, by³am zazdrosna, ¿eby im nie wyszed³ lepszy od mojego lol ale powiedzia³am czym farbowa³am itd.
i tak...jedna ma za ciemne w³osy i ...nawet po dekoloryzacji ( nie wiem jakiego ma fryzera, ale raczej kiepskiego) nie moze uzyskac rudego sasasasa a drugiej moze i wysz³o...( a ma w³osy tak samo krotkie jak ja...i..wszyscy mowia ze na pierwszy rzut oka wyglada jak ja ) ale....baaardzo szybko siê jej kolor wyp³uka³ i ma teraz...nieciekawy br±z.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-10, 11:22   #359
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 1 310
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Zrudzialam
tzn jest to bardziej rudy blond niz typowy rudy ale i tak mi sie podoba. Chociaz jak bede robila odrosty to chyba dam ciemniejsza farbe
kolorem wyjsciowym byl rozjasniony sredni braz.
Zdjecia takie sobie, robione telefonem ale kolor oddaje dobrze
pierwsze w swietle dziennym, drugie sztucznym
Amoura jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-03-10, 11:42   #360
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomo¶ci: 7 521
GG do roux666
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Amoura Poka¿ wiadomo¶æ
Zrudzialam
tzn jest to bardziej rudy blond niz typowy rudy ale i tak mi sie podoba. Chociaz jak bede robila odrosty to chyba dam ciemniejsza farbe
kolorem wyjsciowym byl rozjasniony sredni braz.
Zdjecia takie sobie, robione telefonem ale kolor oddaje dobrze
pierwsze w swietle dziennym, drugie sztucznym
no taki delikatny rudzik !
witamy w¶rod rudzielców, Amoura !
co na to TZ?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.