Rossmann - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-04, 11:12   #2101
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Wczoraj odwiedziłam rossmanna i wyszłam bogatsza o:
- szampon Yung siedem ziół - po pierwszym użyciu mogę powiedzieć, że ładnie pachnie, dobrze sie pieni i nie trzeba go dużo nakładać. No i dobrze myje. Mam nadzieję, że nie zacznie mnie podraznić pod koniec butelki.
- odżywkę Yung Asia - bardzo rzadka konsystencja. Zapach ładny. Włosy po niej dobrze się rozczesują, nie puszą, co do innych właściwości odżywczych to sie jeszcze nie wypowiem.
Teraz moja włosowa pielęgnacja to juz tylko kosmetyki Yung
A ta odżywka Yung Asia to jest do spłukiwania czy bez?
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 11:27   #2102
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
- odżywkę Yung Asia - bardzo rzadka konsystencja
u mnie nie ma takiej odżywki, jest tylko maseczka w tubie są tylko 3 odżywki Yung - różwa, do włosów farbowanych i chyba jakaś do włosów kręconych przeciw puszeniu
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 11:55   #2103
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
A ta odżywka Yung Asia to jest do spłukiwania czy bez?
tak do spłukiwania

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
u mnie nie ma takiej odżywki, jest tylko maseczka w tubie są tylko 3 odżywki Yung - różwa, do włosów farbowanych i chyba jakaś do włosów kręconych przeciw puszeniu
To jest ta w tubieW sumie to na opakowaniu pisze 2-minutowa kuracja, ale ja to nazywam odżywką. Przepraszam za wprowadzenie w błąd .
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 12:08   #2104
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

kurcze może i ja bym się skusiła na jakiś puderek hmm...
wieki temu ich używałam, moze ze dwa w całym życiu a mam 31lat
tylko używam IWOSTIN filterek i pewnie moge tylko wybrane lub oddzielić czymś filtr od pudru
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 12:59   #2105
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
tak do spłukiwania

Dzięki wielkie A orientujesz się może jeszcze jak wygląda skład jesli chodzi o zawartość silikonów?
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 13:20   #2106
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie A orientujesz się może jeszcze jak wygląda skład jesli chodzi o zawartość silikonów?

Szczerze mówiąc to nie spojrzałam, ale mogę wklepać skład wieczorem. Zajrzałam przed momentem do KWC gdzie dziewczyny piszą, że nie zawiera zbędnych silikonów, to jednak dla pewności podam później skład.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 13:42   #2107
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

Byłabym bardzo wdzięczna Bo właśnie też patrzyłam na KWC, ale tam składu nie ma...
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 14:29   #2108
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Byłabym bardzo wdzięczna Bo właśnie też patrzyłam na KWC, ale tam składu nie ma...
Tutaj masz skład wraz z analizą https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=770 sama się na nią czaję, ale najpierw muszę zużyć, którąś z obecnych
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 15:00   #2109
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Tutaj masz skład wraz z analizą https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=770 sama się na nią czaję, ale najpierw muszę zużyć, którąś z obecnych

Piękne dzięki
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 15:10   #2110
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Tutaj masz skład wraz z analizą https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=770 sama się na nią czaję, ale najpierw muszę zużyć, którąś z obecnych
Dziękuję bardzo, poison.iv
Właśnie u mnie też leży na wannie jeszcze nienapoczęta joannas krzyp i rozmaryn, ale warto zawsze robić rozeznanie zakupowe na przyszłość
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 15:32   #2111
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
To jest ta w tubieW sumie to na opakowaniu pisze 2-minutowa kuracja, ale ja to nazywam odżywką. Przepraszam za wprowadzenie w błąd .
tak właśnie myślałam, że o nią chodzi jest bardzo fajna nie ma silikonów, nie obciąża włosów, nie powoduje przetłuszczania. ta odżywka/maseczka to mój kolejny must have z rossmanna, pozostałe to BD mleczko do ciała i RdL płyn do demakijażu oczu. nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez tej trójcy
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png

Edytowane przez bosti
Czas edycji: 2009-12-04 o 15:37
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 15:44   #2112
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
tak właśnie myślałam, że o nią chodzi jest bardzo fajna nie ma silikonów, nie obciąża włosów, nie powoduje przetłuszczania. ta odżywka/maseczka to mój kolejny must have z rossmanna, pozostałe to BD mleczko do ciała i RdL płyn do demakijażu oczu. nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez tej trójcy
Tak właśnie sobie mysle, że z "nierossmannowskiej" pielęgancji to mi się ostały ze cztery rzeczy: peeling i maseczka Ziaji Pro, krem pod oczy Oeparola i krem Nivea Visage
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 16:09   #2113
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Tak właśnie sobie mysle, że z "nierossmannowskiej" pielęgancji to mi się ostały ze cztery rzeczy: peeling i maseczka Ziaji Pro, krem pod oczy Oeparola i krem Nivea Visage
I co? zastapisz je czyms rossmannowskim ? ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 16:17   #2114
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
I co? zastapisz je czyms rossmannowskim ? ;o)
Całkiem mozliwe
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 16:29   #2115
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Piękne dzięki
Nie ma za co
Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo, poison.iv
Właśnie u mnie też leży na wannie jeszcze nienapoczęta joannas krzyp i rozmaryn, ale warto zawsze robić rozeznanie zakupowe na przyszłość
Oj tak, rozeznanie to ja robię cały czas Moja lista odżywek/maseczek do wypróbowania jest już naprawdę długa Taki los włosomaniaczki i kosmetykoholiczki:brzydal :
Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Tak właśnie sobie mysle, że z "nierossmannowskiej" pielęgancji to mi się ostały ze cztery rzeczy: peeling i maseczka Ziaji Pro, krem pod oczy Oeparola i krem Nivea Visage
Jak tak pomyślę, to ja mam chyba tylko żel-krem do mycia twarzy garniera (już na wykończeniu) i krem dla narciarzy Daxa, jakieś kremy do stóp avonu, których i tak nie używam, bo wole ten z mocznikiem - reszta oczywiście z Rossmanna. Wyjątkiem jest jedynie moja pielęgnacja włosów, tu już nie ma regóły
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 08:58   #2116
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

chyba każdy kto trafi na kosmetyki z rossmana powoli uzywa ich coraz więcej
bo - jeśli jest tanie, ma fajne składy, genialne działanie to po co kupować coś innego?
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 14:45   #2117
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Wybrałam się po płyn do higieny intymnej, a wyszłam z:
-kremem do rąk z mocznikiem
-kremem w pudełku z mocznikiem
-dwoma opakowaniami żelu do mycia rąk bez wody
-kremem q10 do rąk
-olejkiem pod prysznic Isany
Oprócz tego spoza rossmannowskich produktów wpadł płyn do płukania ust i szampon do włosów. Niestety o płynie do higieny intymnej zapomniałam a rossmann już zamknięty
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 15:03   #2118
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: rossmann

Dziewczyny, mam problem z rossmannowskim żelem do higieny intymnej Facelle. Sam w sobie jest super, mam go trochę ponad tydzień i już bardzo mi się podoba, tyle że mam problemy z pompką (znowu . Już zrezygnowałam z kupowania żelu Babydream przez wadliwe pompki właśnie ). Mianowicie ta pompka dozuje mi nie na rękę, która jest pod pompką (jak każda inna pompka) tylko tak strzela przed siebie . Że żeby nie ochlapać ściany lub siebie (w zależności gdzie jest wylot skierowany) muszę obejmować wylot całą dłonią.
Wasze żele też tak mają? Czy znowu mam szczęści trafić na jakiś wadliwy egzemplarz ? (zaznaczam, że już przetestowałam wszystkie możliwe przekręcenia dozownika, żeby tak nie chlapał i nic)
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 15:20   #2119
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Jak szybko i mocno nacisne to mam tak samo. ja uzywam jednej reki tak ze obejmuje palcami dozownik i zel laduje mi na rece. Jak uzywalam dwoch dloni :jedna podkladalam pod dozownik, a druga przyciskalam, to tez zdarzylo mi sie ze mi za szybko wystrzelilo i zamiast na rece , zel mialam na wannie. Jednak tak mi nie jest wygodnie, wole uzywac jednej dloni. Ja jedynie z czym mam problem, ale juz to zaakceptowalam to ze odrobinka zelu zasycha w ujsciu dozownika i robi sie taki glutek. Co jakis czas musze go wyciagnac. Nie jest to dla mnie jakas wada, trudno.

A powiedzcie mi czy jak mialyscie te wadliwe pomki to zwracalyscie te zele do sklepu? Powinnyscie je zwrocic i albo kasa spowrotem albo wymiana na inny egzemplarz.
Druga sprawa zuzylam bardzo duzo zelu babydream tego niebieskiego jak moja pchelka byla jeszcze mala . Mialam zel dla synka i 2 butle jako mydlo w plynie w obu lazienkach na zlewie i nigdy nie mialam problemow z pompka
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 15:27   #2120
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Wasze żele też tak mają? Czy znowu mam szczęści trafić na jakiś wadliwy egzemplarz ? (zaznaczam, że już przetestowałam wszystkie możliwe przekręcenia dozownika, żeby tak nie chlapał i nic)
Mój tak ma, gdy naciskam energicznie, ale jeśli naciskam powoli- ląduje na dłoni
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 15:35   #2121
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem z rossmannowskim żelem do higieny intymnej Facelle. Sam w sobie jest super, mam go trochę ponad tydzień i już bardzo mi się podoba, tyle że mam problemy z pompką (znowu . Już zrezygnowałam z kupowania żelu Babydream przez wadliwe pompki właśnie ). Mianowicie ta pompka dozuje mi nie na rękę, która jest pod pompką (jak każda inna pompka) tylko tak strzela przed siebie . Że żeby nie ochlapać ściany lub siebie (w zależności gdzie jest wylot skierowany) muszę obejmować wylot całą dłonią.
Wasze żele też tak mają? Czy znowu mam szczęści trafić na jakiś wadliwy egzemplarz ? (zaznaczam, że już przetestowałam wszystkie możliwe przekręcenia dozownika, żeby tak nie chlapał i nic)
Miałam ten sam problem z pompka w żelu Facelle. Musiałam sie trochę nagimnastykować żeby wyleciało mi na dłoń. Teraz naciskam bardzo delikatnie i wylewa się na dłoń, a nie na resztę łazienki. Natomiast z pompką w żelu BD nie mam żadnych problemów.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 15:44   #2122
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: rossmann

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi . Czyli wychodzi na to, że taka uroda tej pompki. Trzeba będzie opracować jakąś technikę dozowania w takim razie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi czy jak mialyscie te wadliwe pomki to zwracalyscie te zele do sklepu? Powinnyscie je zwrocic i albo kasa spowrotem albo wymiana na inny egzemplarz.
Ja chciałam z początku, ale w końcu nie mogłam się zebrać i sobie odpuściłam.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 20:35   #2123
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

kurcze, ze ja na to nie wpadłam - trzeba bylo faktycznie isc i wymienic te wadliwe pompki :/ a jak jest teraz z żelem BD?? tzn z pompkami? wycofali żel dla ciezarnych wiec pewnie wróce do tamtego
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 22:42   #2124
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
kurcze, ze ja na to nie wpadłam - trzeba bylo faktycznie isc i wymienic te wadliwe pompki :/ a jak jest teraz z żelem BD?? tzn z pompkami? wycofali żel dla ciezarnych wiec pewnie wróce do tamtego
Swój kupiłam około miesiąc temu, zużyłam 3/4 opakowania i nie mam żadnych problemów z pompką, tak więc prawdopodobnie wadliwa seria już się wyczerpała
Wykańczam już mleczko z vit, E Isany, jutro muszę wpaść do Rossmanna po jakieś mazidło i nie wiem czy wziąć jeszcze raz to samo, czy może krem oliwkowy do ciała, albo jeszcze coś innego
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 22:47   #2125
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Wybrałam się po płyn do higieny intymnej, a wyszłam z:
-kremem do rąk z mocznikiem
-kremem w pudełku z mocznikiem
-dwoma opakowaniami żelu do mycia rąk bez wody
-kremem q10 do rąk
-olejkiem pod prysznic Isany
Oprócz tego spoza rossmannowskich produktów wpadł płyn do płukania ust i szampon do włosów. Niestety o płynie do higieny intymnej zapomniałam a rossmann już zamknięty
hehe specjalnie zapomniałaś, zeby iść znowu
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 09:25   #2126
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Mianowicie ta pompka dozuje mi nie na rękę, która jest pod pompką (jak każda inna pompka) tylko tak strzela przed siebie . Że żeby nie ochlapać ściany lub siebie (w zależności gdzie jest wylot skierowany) muszę obejmować wylot całą dłonią.
Wasze żele też tak mają? Czy znowu mam szczęści trafić na jakiś wadliwy egzemplarz ? (zaznaczam, że już przetestowałam wszystkie możliwe przekręcenia dozownika, żeby tak nie chlapał i nic)
a może koniec dozownika zakleił się żelem? czasami tak się robi, glutek z żelu zaschnie zatykając połowę wylotu i przy naciskaniu ciśnienie kieruje żel w bok
dlatego ja zawsze mam w domu w zapasie ze 2 puste butelki z dozownikami po jakichś innych kosmetykach, takie, któte są wypróbowane i czekają na przelanie czegoś co ma pompkę zepsutą albo jej nie ma wcale
można też próbować zamienić pompkę od innej butelki, jeśli tylko pasują do siebie średnicą zakrętki
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 19:10   #2127
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

poison ja nie mialam, ale moze wyporbuj balsam oliwkowy albo ten krem? Mnie balsam ten tresciwy z wit. E nie podszedl. mialam miniaturek i owszem byl fajny, ale jego zapach na mojej skorze rozwijal sie w taki zajzajer na moim ciele, no nie moglam. Za to uwielbialam lotion babydream, bez konserwantow i tez tresciwy moze nawet bardziej. trzeba bylo sie przylozyc do posmarowania co powodowalo ze lekko masowalam cialo i zero celulitu. Przekonalam sie ze najlepsze efekty daja nie lekkie prelaraty na celulit, ale wlasnie zwykly dzieciecy balsam o tresciwej konsystencji, albo nawet Nivea Creme i przez ich konsystencje trzeba troche sie przylozyc do wsmarowania i dzieki temu masazowi pupe mam gladka.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 19:15   #2128
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Ja też weszłam wczoraj tylko po tampony OB, a wyszłam z tamponami ale Facelle (świetne są), z kremem do ciała z mocznikiem (też już się zdążyłam zakochać) i rossmannowskim pudrem do stóp. A miałam ograniczać zakupy kosmetyczne ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 20:19   #2129
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ja też weszłam wczoraj tylko po tampony OB, a wyszłam z tamponami ale Facelle (świetne są), z kremem do ciała z mocznikiem (też już się zdążyłam zakochać) i rossmannowskim pudrem do stóp. A miałam ograniczać zakupy kosmetyczne ...
Ja tylko te tampony teraz kupuje
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 20:47   #2130
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
poison ja nie mialam, ale moze wyporbuj balsam oliwkowy albo ten krem? Mnie balsam ten tresciwy z wit. E nie podszedl. mialam miniaturek i owszem byl fajny, ale jego zapach na mojej skorze rozwijal sie w taki zajzajer na moim ciele, no nie moglam. Za to uwielbialam lotion babydream, bez konserwantow i tez tresciwy moze nawet bardziej. trzeba bylo sie przylozyc do posmarowania co powodowalo ze lekko masowalam cialo i zero celulitu. Przekonalam sie ze najlepsze efekty daja nie lekkie prelaraty na celulit, ale wlasnie zwykly dzieciecy balsam o tresciwej konsystencji, albo nawet Nivea Creme i przez ich konsystencje trzeba troche sie przylozyc do wsmarowania i dzieki temu masazowi pupe mam gladka.
Chciałam kupić krem oliwkowy, ale w Rossmannie, w którym byłam akurat go nie było. Miałam kiedyś jakiś balsam BD, ale był strasznie wodnisty (to chyba był milk&lotion czy coś takiego). Kupiłam więc Isanę z vit.E, zużyłam już jedno opakowanie i zapach bardzo mi odpowiadał, ale wiadomo, że na każdej skórze pachnie inaczej. Czasem na kimś bardzo podobają mi się jakieś perfumy, a na sobie nie mogę ich znieść. A co do celulitu całkowicie się zgadzam, żadne specyfiki nie dają takich efektów jak masaż syrenką, a potem wsmarowanie czegoś treściwego.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.