Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 14:53   #2161
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez fragy7 Pokaż wiadomość
jakiś czas temu zachwalałyście Natural Reflections Medium Bronzer, ale czy on się nadaje do przyciemnienia całej twarzy na lato? czy raczej ma za dużo drobinek na takie cuda?
On wogole nie ma drobinek i jest genialny.

Katia te soft bronzy sa połtransparentne więc jak najbardziej jest odpowiedni, kolory pudrow daja jedynie kierunek w ktorym podbijają kolor podkladu natomiast same nie kolorują. Natomiast brązery wygladające na czekoladowe w opakowaniu dają naturalną opaleniznę, medium bronzer nadaje sie dla jasnych i srednich karnacjii, dla lekko opalonych jest za jasny.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 15:09   #2162
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Czy ktoś z Was kochane wizażanki posiada prasowańca ivory albo golden fair? Przydałoby mi się porównanie ich do linen albo fair neutral...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 15:47   #2163
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
gdzie ja byłam jak były 17% zniżki Pierwsza, na jaką się załapałam to -10% (pierwsze zamówienie jakie robiłam, czyli w styczniu), potem znowu -10%, a potem już nic..

Faa- no ja oszaleję wrzucam skunksa na listę, wyrzucam go, wrzucam znowu, potem definitywnie wyrzucam, a teraz czytam, że on jednak taki świetny.. No chyba jednak będę musiała sama go zamówić i przekonać się
akurat w grudniu jak przemiła Pani moderator (czyt.: frantic) pomagała mi zrobić zamowienie to bylo -17% (psst: i 3 cienie + róż w samplowym opakowaniu)
co do skunksa to szczerze powiem, ze dziwny jest. Nalożyłam nim dzisiaj róż Wake Up Call (jakie ciemne to cholerstwo!) i efekt otrzymałam dość wieczorowy, ale ok. Jak próbowałam go nakładać innymi pędzlami to drżyjcie narody! poliki jak wysmarowane koncentratem pomidorowym.

------------------
Nie wytrzymałam i upłynniłam korektory pod oczy. Tzn. zmieszałam je z kremem
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 15:50   #2164
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was kochane wizażanki posiada prasowańca ivory albo golden fair? Przydałoby mi się porównanie ich do linen albo fair neutral...
ja co prawda nie mam tych ale mam yellow fair, z tego co widzialam na fotkach moze byc jak ivory, gdyz wbrew nazwie na mojej skórze jest to czysty bez , bardzo jasny, jasnosc jak golden fair ale choć golden tez za zolte nie jest to przy nim fair yellow to totalny bezyk, bardzo neutralny ale nie szary i nie daje zmęczonego looku
Ja uwielbiam prasowańce EDM ale mojego koloru chyba nigdy nie znajde yellow fair jest prawie idealny ale jednak za nautralny.
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 15:57   #2165
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
ja co prawda nie mam tych ale mam yellow fair, z tego co widzialam na fotkach moze byc jak ivory, gdyz wbrew nazwie na mojej skórze jest to czysty bez , bardzo jasny, jasnosc jak golden fair ale choć golden tez za zolte nie jest to przy nim fair yellow to totalny bezyk, bardzo neutralny ale nie szary i nie daje zmęczonego looku
Ja uwielbiam prasowańce EDM ale mojego koloru chyba nigdy nie znajde yellow fair jest prawie idealny ale jednak za nautralny.
A co z kryciem? Podobne, mniejsze czy większe niż formuła intensive? (jeżeli masz porównanie ) Jeżeli jasność jak Golden Fair tylko bez żółtych odcieni to powinien mi pasować- dziękuję za pomoc
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:03   #2166
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
On wogole nie ma drobinek i jest genialny.

Katia te soft bronzy sa połtransparentne więc jak najbardziej jest odpowiedni, kolory pudrow daja jedynie kierunek w ktorym podbijają kolor podkladu natomiast same nie kolorują. Natomiast brązery wygladające na czekoladowe w opakowaniu dają naturalną opaleniznę, medium bronzer nadaje sie dla jasnych i srednich karnacjii, dla lekko opalonych jest za jasny.
dziękuje bardzo za odp
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:10   #2167
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
A co z kryciem? Podobne, mniejsze czy większe niż formuła intensive? (jeżeli masz porównanie ) Jeżeli jasność jak Golden Fair tylko bez żółtych odcieni to powinien mi pasować- dziękuję za pomoc
Co do krycia to juz kiedys pisałm, ze jak dla mnie prasowance sa pod kazdym wzgledem lepsze niz sypane Krycie takie samo jak intensive a nawet lepsze, bardzoooo naturalny efekt, swietnie sie rozprowadza. Sa takie aksamitne. Oczywiscie to subiektywne uczucie, dlatego szkoda ze nie ma mozliwosci wyprobowania prasowancow przed zakupem.. bo to jednak 12 $ a nie wiadomo czy komus podpasuje.
Ja mam cere mieszana (ale tylko troszke, bez suchosci bez wiekszych problemow, i na niej PP sprawuje sie b.dobrze
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 16:42   #2168
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Tranqil, a czym nakladasz PP? mi sie ta gabeczka troche za duzo naklada, ale uzywam tylko do poprawek poza domem i delikatnie stempluje; polecam prasowance, wygodny sposob na poprawe makijazu w ciagu dnia. Moj Fairly Light Neutral jest na tyle neutralny, ze ladnie dostosowuje sie do tych kolorow ktore nakladam rano
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 17:03   #2169
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Adusiadu, z jakim kremem zmieszałaś korektory? Wszystkie moje próby zrobienia takiego mixu były nieudane - wszystkie kremy, jakie mam w domu, są zbyt płynne, kompletnie się nie nadają do takiego eksperymentu
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 17:11   #2170
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez ozanna Pokaż wiadomość
Adusiadu, z jakim kremem zmieszałaś korektory? Wszystkie moje próby zrobienia takiego mixu były nieudane - wszystkie kremy, jakie mam w domu, są zbyt płynne, kompletnie się nie nadają do takiego eksperymentu
z kremem pod oczy Ziai (Ziaja się odmienia tak jak nadzieja?). Taki mały w czerwonej tubce. Jutro sprawdzę pod oczami czy się nie zwarzy (bo to calkiem prawdopodobne), bo patrzyłam tylko na wierzchu dłoni i wygląda ok
Edit:
Widziałam na YT jak dziewczyna miała zmieszany z kremem Nivea (chyba tym klasycznym) i była zadowolona.

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-03-26 o 17:15 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 17:11   #2171
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Tranqil, a czym nakladasz PP? mi sie ta gabeczka troche za duzo naklada, ale uzywam tylko do poprawek poza domem i delikatnie stempluje; polecam prasowance, wygodny sposob na poprawe makijazu w ciagu dnia. Moj Fairly Light Neutral jest na tyle neutralny, ze ladnie dostosowuje sie do tych kolorow ktore nakladam rano
U mnie najlepiej sprawdza się flattop i, jak pisałam już kiedyś, taka aplikacja mija się u mnie z funkcjonalnością kompaktu. Wolałabym nie nosić ze sobą pędzla do ewentualnych poprawek, nie zabierać go w krótkie podróże.
Ciągle liczę na to, że nowe kompakty będą miały inne aplikatory, mniej twarde, przy pomocy których będzie można delikatniej dozowac podklad.




.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 17:15   #2172
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Tranqil, a czym nakladasz PP? mi sie ta gabeczka troche za duzo naklada, ale uzywam tylko do poprawek poza domem i delikatnie stempluje; polecam prasowance, wygodny sposob na poprawe makijazu w ciagu dnia. Moj Fairly Light Neutral jest na tyle neutralny, ze ladnie dostosowuje sie do tych kolorow ktore nakladam rano
Ja nakladam kabuki, ale trzeba uwazac aby nalozyc na pedzel tylko odrobinke
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.



Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2009-03-26 o 18:09
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 17:40   #2173
ozanna
Raczkowanie
 
Avatar ozanna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Adusiadu, dzięki za szybką odpowiedź w takim razie czekam na jutrzejszy werdykt o Twoim wynalazku
Chyba widziałam ten sam filmik na YT. Zastanawia mnie tylko, ile taki korektor jest 'świeży'...
ozanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 17:43   #2174
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny polecam te gąbki edm za 4dolce 5 sztuk, do prasowancow jak znalazł
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 17:54   #2175
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dostałam dziś paczkę z STF Rice Sunlight i Fair - oba kolorki mi pasują.Tylko ta dziwna konsystencja, są takie gruboziarniste Myślałam,że to taki jedwabisty proszek jak podkłady mineralne, a tu takie zdziwko.Ale ładnie matuje i wygładza.Chociaż liczyłam na osławiony efekt photoshopa Kaolinowe primery odpadają, miałam jakiś puder z kaolinem i mnie wysuszał i robił maskę.Czy dobrze rozumiem,że Finishing Dust jest ze skrobi kukurydzianej?On też jest taki ziarnisty?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 17:58   #2176
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Dostałam dziś paczkę z STF Rice Sunlight i Fair - oba kolorki mi pasują.Tylko ta dziwna konsystencja, są takie gruboziarniste Myślałam,że to taki jedwabisty proszek jak podkłady mineralne, a tu takie zdziwko.Ale ładnie matuje i wygładza.Chociaż liczyłam na osławiony efekt photoshopa Kaolinowe primery odpadają, miałam jakiś puder z kaolinem i mnie wysuszał i robił maskę.Czy dobrze rozumiem,że Finishing Dust jest ze skrobi kukurydzianej?On też jest taki ziarnisty?
jest gładki - skrobia i puder z pestek porzeczki. Albo go ktos chwali pod niebiosa albo do piekla sle
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 18:00   #2177
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jest gładki - skrobia i puder z pestek porzeczki. Albo go ktos chwali pod niebiosa albo do piekla sle
ja go zamówiłam i mam nadzieje ze bede go wychwalac raczej a czy on ma dobre krycie? czy tylko daje taki efekt matowego wykonczenia makijazu?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 18:08   #2178
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

zadne pudry z edm nie daja krycia, ale ten ladnie wyrowniuje. niektorym podkresla podobno meszek na buzi.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 18:10   #2179
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dzięki pastereczko, na Ciebie zawsze można liczyć
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 18:21   #2180
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Dzięki pastereczko, na Ciebie zawsze można liczyć
dokładnie to tez dobrze. bo mam nadzieje ze kryciem odpowiednim "zajma" sie podklady. chociaz nie ma duzo do krycia ale jest chec posiadania rownego i naturalnego makijazu. jejku, nie moge sie juz doczekac kiedy beda moje mineralki. ale se jeszcze pewnie poczekam a jak tak czytam i ogladam to te czekanie mnie dobija.. coz, trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 19:05   #2181
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W takim razie moje typy to Golden Fawn, Soft Butter Peach, Sweet Almond.
Dzięki Frantic za typy Sampla Golden Fawn i tak zamierzałam wziąć więc mnie utwierdziłaś w wyborze, ale pozostałe dwa to nie będą dla mnie zbyt pomarańczowe Oglądam swatche i szczerze mówiąc to chyba by się nawet na moją opaloną skórę nie nadawały. Ale mogę się mylić

Edytowane przez pati23
Czas edycji: 2009-03-26 o 19:07
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 19:10   #2182
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jest gładki - skrobia i puder z pestek porzeczki. Albo go ktos chwali pod niebiosa albo do piekla sle
a nie, bo dla mnie finishing dust jest najwyżej ok- meszku mi nie robił, ale zdecydowanie wolę stf ryziowy.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 19:14   #2183
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a nie, bo dla mnie finishing dust jest najwyżej ok- meszku mi nie robił, ale zdecydowanie wolę stf ryziowy.
Cóż,zobaczy się jutro jak będzie współgrał z LaurEss.Skoro Wizażanki polecają to musi być dobry, jeszcze nigdy nie zawiodłam się na Waszych opiniach
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:04   #2184
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

witam
dostałam w końcu moje sample z EDM będę testować kolorki i mam nadzieje że mi potem podpowiecie z doborem idealnego koloru i odpowiedniego brązera. Szkoda że EDM nie ma brązujących kulek
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:45   #2185
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
gdzie ja byłam jak były 17% zniżki Pierwsza, na jaką się załapałam to -10% (pierwsze zamówienie jakie robiłam, czyli w styczniu), potem znowu -10%, a potem już nic..

Faa- no ja oszaleję wrzucam skunksa na listę, wyrzucam go, wrzucam znowu, potem definitywnie wyrzucam, a teraz czytam, że on jednak taki świetny.. No chyba jednak będę musiała sama go zamówić i przekonać się
ja go gorąco polecam naprawdę byłam w szoku jak go użyłam nie dość, że mięciutki to jeszcze nie robi placków
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:51   #2186
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
On wogole nie ma drobinek i jest genialny.

Katia te soft bronzy sa połtransparentne więc jak najbardziej jest odpowiedni, kolory pudrow daja jedynie kierunek w ktorym podbijają kolor podkladu natomiast same nie kolorują. Natomiast brązery wygladające na czekoladowe w opakowaniu dają naturalną opaleniznę, medium bronzer nadaje sie dla jasnych i srednich karnacjii, dla lekko opalonych jest za jasny.
Potwierdzam- to cudowny bronzer - bardzo naturalny i delikatny. Dla średniej karnacji idealny. Absolutnie nie wpadający w pomarańczę ani inne śmieszne tony...
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ja go gorąco polecam naprawdę byłam w szoku jak go użyłam nie dość, że mięciutki to jeszcze nie robi placków
No to lecę w takim razie na zakupowy Nie da mi to spokoju, dopóki go nie wypróbuję
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:53   #2187
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

skunks nie jest tak miękki jak LHK czy flat top, ale uwialbiam sposób w jaki nakłada róż.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:27   #2188
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Potwierdzam- to cudowny bronzer - bardzo naturalny i delikatny. Dla średniej karnacji idealny. Absolutnie nie wpadający w pomarańczę ani inne śmieszne tony...

No to lecę w takim razie na zakupowy Nie da mi to spokoju, dopóki go nie wypróbuję
ja właśnie zamówiłam przed chwilą skunksika znowu
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:28   #2189
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

jutro zamawiam sample i nie wiem do końca jaki kolor korektora wytypować
Podkłady z delikatnymi żółtymi tonami w typie golden fawn. Zależy mi na korektorze do maskowania przebarwień i innych paskudztw
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:07   #2190
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Dzięki Frantic za typy Sampla Golden Fawn i tak zamierzałam wziąć więc mnie utwierdziłaś w wyborze, ale pozostałe dwa to nie będą dla mnie zbyt pomarańczowe Oglądam swatche i szczerze mówiąc to chyba by się nawet na moją opaloną skórę nie nadawały. Ale mogę się mylić
Brałam pod uwagę mimo wszystko również fotkę pierwszą. Jaśniejszy od Golden Fawn jest już Golden Fair i prawie identyczny Olive Fair - te dwa raczej będą za jasne. Rodzina Buff jest dla Ciebie za neutralna, Beige moim zdaniem będzie mieć za mało żółci, stąd drogą eliminacji wytypowałam jeszcze Soft Butter Peach i Sweet Almond. Jeżeli się obawiasz, że któryś z tych dwóch będzie za ciemny, to zamiast np. Soft Butter Peach weź Olive Fair - do ewentualnego mieszania z za ciemnym kolorem.
Ale w ogóle to wydaje mi się że Fawn powinien być właśnie Twoim kolorem. Oczywiście to moja ocena, jeżeli ktoś zasugerowałby inne kolory to proszę pisać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.